Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσαρες!!!! Εχθές έκανα τεστακι και ήταν θετικό! Αν όλα πάνε καλά και με τη βοήθεια της Παναγίας θα φέρω στον κόσμο το 3ο μου παιδάκι αρχές Ιανουαρίου! Ελπίζω να μαζευτούμε πολλές και να έχουμε όλες υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια! 

  • Μου αρέσει 14

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Γειά σας κοριτσαρες!!!! Εχθές έκανα τεστακι και ήταν θετικό! Αν όλα πάνε καλά και με τη βοήθεια της Παναγίας θα φέρω στον κόσμο το 3ο μου παιδάκι αρχές Ιανουαρίου! Ελπίζω να μαζευτούμε πολλές και να έχουμε όλες υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια! 

κορίτσι μου με το καλό σου εύχομαι, να εχεις μια υπεροχή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πολύ χαρηκα τώρα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

κορίτσι μου με το καλό σου εύχομαι, να εχεις μια υπεροχή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Πολύ χαρηκα τώρα!!

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου! Και στα δικά σου όταν θα είσαι έτοιμη! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Γειά σας κοριτσαρες!!!! Εχθές έκανα τεστακι και ήταν θετικό! Αν όλα πάνε καλά και με τη βοήθεια της Παναγίας θα φέρω στον κόσμο το 3ο μου παιδάκι αρχές Ιανουαρίου! Ελπίζω να μαζευτούμε πολλές και να έχουμε όλες υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια! 

Μπράβο κορίτσι!!!! Με το καλό!!!!

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Γειά σας κοριτσαρες!!!! Εχθές έκανα τεστακι και ήταν θετικό! Αν όλα πάνε καλά και με τη βοήθεια της Παναγίας θα φέρω στον κόσμο το 3ο μου παιδάκι αρχές Ιανουαρίου! Ελπίζω να μαζευτούμε πολλές και να έχουμε όλες υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια! 

Χαιρομαι πολυ για σενα . Ποσο καιρο προσπαθουσες και τι ηλικια εχεις ; Εγω στη προσπαθεια ειμαι 8 μηνες τωρα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπάθησα κορίτσι μου, "ατύχημα" μια μέρα μετά την περίοδο ήταν (5η μέρα του κύκλου) απλά είμαι στον 8ο μήνα μετά από γέννα οπότε όπως καταλαβαίνεις πιάνεις με τη μυρωδιά! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2019 at 10:54 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Γειά σας κοριτσαρες!!!! Εχθές έκανα τεστακι και ήταν θετικό! Αν όλα πάνε καλά και με τη βοήθεια της Παναγίας θα φέρω στον κόσμο το 3ο μου παιδάκι αρχές Ιανουαρίου! Ελπίζω να μαζευτούμε πολλές και να έχουμε όλες υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια! 

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!Γερό και τυχερό το νέο μωράκι!!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!Γερό και τυχερό το νέο μωράκι!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Να είσαι καλά! Εσύ σε τι φάση είσαι; καιρό έχω να σε πετύχω! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Να είσαι καλά! Εσύ σε τι φάση είσαι; καιρό έχω να σε πετύχω! 

Κοριτσάκι μου την Παρασκευή έκανα την β επιπέδου και ευτυχώς είναι όλα καλά!Έχω το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που εμφανίστηκε τον προηγούμενο μήνα ξανά αλλά παίρνω αγωγή αυτή τη φορά οπότε σκέφτομαι θετικά! Εσυ πως είσαι??Τα παιδάκια σου??


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου την Παρασκευή έκανα την β επιπέδου και ευτυχώς είναι όλα καλά!Έχω το αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που εμφανίστηκε τον προηγούμενο μήνα ξανά αλλά παίρνω αγωγή αυτή τη φορά οπότε σκέφτομαι θετικά! Εσυ πως είσαι??Τα παιδάκια σου??

Ολα θα πάνε τέλεια, θα το δεις! Καλά είναι τα πριγκιπακια μου! Μεγαλώνουν!!! Είδες τι έχεις; 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...