Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! Εμαθα και εγω πως ειμαι εγκυος ! Εκανα χοριακη τη Δευτερα 13/5 ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης ή η μερα που θα μου ερχοταν περιοδος και η τιμη ηταν 207. Εκανα ξανα χοριακη χθες 17/5 και η τιμη ηταν 950. Θα ξανακανω τη Τεταρτη μια ακομα χοριακη ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ioanna87 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμαθα και εγω πως ειμαι εγκυος ! Εκανα χοριακη τη Δευτερα 13/5 ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης ή η μερα που θα μου ερχοταν περιοδος και η τιμη ηταν 207. Εκανα ξανα χοριακη χθες 17/5 και η τιμη ηταν 950. Θα ξανακανω τη Τεταρτη μια ακομα χοριακη ...

Ιωαννα μουυυυ, αγαπη μουυυυ, ολα καλα θα μας πανε!! :)

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα ! Σαν ψέμα μου φαίνεται που γράφω σε αυτήν την ομάδα !! Κ όμως χθες θετικό τεστ σήμερα πρωί θετικό τεστ και χοριακη σήμερα με τιμή 1.515,77 !!

το άλλο Σάββατο έχω ραντεβού στον γιατρό μου!!! Δεν το πιστεύω!!!!!!

η τιμή είναι καλή νομίζετε ;;;

  • Μου αρέσει 4

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Σαν ψέμα μου φαίνεται που γράφω σε αυτήν την ομάδα !! Κ όμως χθες θετικό τεστ σήμερα πρωί θετικό τεστ και χοριακη σήμερα με τιμή 1.515,77 !!

το άλλο Σάββατο έχω ραντεβού στον γιατρό μου!!! Δεν το πιστεύω!!!!!!

η τιμή είναι καλή νομίζετε ;;;

Πόσες μέρες καθυστέρησης η χοριακη; σαν νούμερο φαίνεται τέλεια κορίτσι μου! Μπραβο!!! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Πόσες μέρες καθυστέρησης η χοριακη; σαν νούμερο φαίνεται τέλεια κορίτσι μου! Μπραβο!!! 

Περίπου 4-5 δεν είμαι σίγουρη γιατί ο κυκλος μου τελευταία έκανε σκαμπανεβάσματα ! Ευχαριστώ πολύ !!

κ ο γιατρός αυτό μπυ είπε ! Μακάρι να έρθει το Σάββατο και να πάνε όλα καλά!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Περίπου 4-5 δεν είμαι σίγουρη γιατί ο κυκλος μου τελευταία έκανε σκαμπανεβάσματα ! Ευχαριστώ πολύ !!

κ ο γιατρός αυτό μπυ είπε ! Μακάρι να έρθει το Σάββατο και να πάνε όλα καλά!!

Τέλεια είναι και όλα θα πάνε πολύ καλά θα το δεις! 

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ioanna87 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμαθα και εγω πως ειμαι εγκυος ! Εκανα χοριακη τη Δευτερα 13/5 ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης ή η μερα που θα μου ερχοταν περιοδος και η τιμη ηταν 207. Εκανα ξανα χοριακη χθες 17/5 και η τιμη ηταν 950. Θα ξανακανω τη Τεταρτη μια ακομα χοριακη ...

Μπραβο, Ιωάννα μου συγχαρητήρια!!!! Πολύ χαίρομαι για όλες μας κοριτσια!!!!! 

Just now, Agapakiii είπε:

Αχ μακάρι! Όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Αγαπάκι συγχαρητήρια!!! Το νουμερακι σου μου φαίνεται εξαιρετικό! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

On 16/5/2019 at 4:23 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Ωχ σε καταλαβαινω... Το ιδιο ειχα και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη... Απο την 7η βδομαδα μεχρι την 13η ολο εμετους εκανα!!! Θελει να τρως οσο μπορεις στερεές τροφές... Περναωαμε απο ψησταριες γιατι ημασταν διακοπες τοτε και μου ερχοταν αναγουλααα.. Αστα να πανε!!!

Κατερίνα μου, πώς αντιμετώπισες τις αναγουλες; Υποφέρω εδώ και λίγες μέρες. Δεν μπορώ να πιω νερό,αναγουλιαζω,αλλα φοβάμαι μην αφυδατωθω. Μόνο η ελάχιστη κόκα κόλα με ανακουφίζει. Επίσης από φαγητά μόνο ζυμαρικά και κράκερ μπορώ να φάω.. εσύ πως την παλεψες;


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Μπραβο, Ιωάννα μου συγχαρητήρια!!!! Πολύ χαίρομαι για όλες μας κοριτσια!!!!! 

Αγαπάκι συγχαρητήρια!!! Το νουμερακι σου μου φαίνεται εξαιρετικό! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Κατερίνα μου, πώς αντιμετώπισες τις αναγουλες; Υποφέρω εδώ και λίγες μέρες. Δεν μπορώ να πιω νερό,αναγουλιαζω,αλλα φοβάμαι μην αφυδατωθω. Μόνο η ελάχιστη κόκα κόλα με ανακουφίζει. Επίσης από φαγητά μόνο ζυμαρικά και κράκερ μπορώ να φάω.. εσύ πως την παλεψες;

Προσπαθησε να τρως οπως ειπες κρακερ, ψωμι, αμα δεν σε πειραζουν τα μακαρινια ειναι οκ και αυτααα.. Γενικα παιζει αυτο σε καθε οργανησμο.. Μπορςι εμενα να με ενοχλει κατι που σε σενα θα ειναι οκ.πρεπει να βρεις εσυ τι σς πειραζει.. Εμςνα θυμαμαι ο πρωτος εμετος ηταν με καρμποναρα.. Χαχαχα  προσπαθησε αυτο που ειπαμε στερεες τροφες.. Και κανε δοκιμές... Λιγο υπομονη θελει.. Λογικα στις 13 βδομαδες θα περασει!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Προσπαθησε να τρως οπως ειπες κρακερ, ψωμι, αμα δεν σε πειραζουν τα μακαρινια ειναι οκ και αυτααα.. Γενικα παιζει αυτο σε καθε οργανησμο.. Μπορςι εμενα να με ενοχλει κατι που σε σενα θα ειναι οκ.πρεπει να βρεις εσυ τι σς πειραζει.. Εμςνα θυμαμαι ο πρωτος εμετος ηταν με καρμποναρα.. Χαχαχα  προσπαθησε αυτο που ειπαμε στερεες τροφες.. Και κανε δοκιμές... Λιγο υπομονη θελει.. Λογικα στις 13 βδομαδες θα περασει!!!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου, Κατερίνα μου.  Πες μας εσύ τα νέα σου,πώς είσαι;


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλη Κυριακή σε όλες κορίτσια !

ελπιζω να είστε όλες καλά! Να σας κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια υπάρχει τρόπος να υπολογίσουμε μόνες την εβδομάδα κύησης; Έχω ραντεβού το Σάββατο στον γιατρό κ μου φαίνεται πολύ μακρινό για να περιμένω να μάθω! Χαχαχαχα!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Καλη Κυριακή σε όλες κορίτσια !

ελπιζω να είστε όλες καλά! Να σας κάνω μια ερώτηση βρε κορίτσια υπάρχει τρόπος να υπολογίσουμε μόνες την εβδομάδα κύησης; Έχω ραντεβού το Σάββατο στον γιατρό κ μου φαίνεται πολύ μακρινό για να περιμένω να μάθω! Χαχαχαχα!

 Καλησπερα!! Καλη Κυριακη!!

Υπαρχει ενα ιατρικο site το eleftheia.gr οπου αν πατησεις υπολογιστης κυησης σου βγαζει τα παντα...ποσο εβδομαδων εισαι πιθανη ημερομηνια τοκετου κι αλλα πολλα!!  Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι για να δεις σακο πρεπει να εισαι περιπου 5 εβδομαδων...μπες δες και εδω ειμαστε εμεις :)


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

 Καλησπερα!! Καλη Κυριακη!!

Υπαρχει ενα ιατρικο site το eleftheia.gr οπου αν πατησεις υπολογιστης κυησης σου βγαζει τα παντα...ποσο εβδομαδων εισαι πιθανη ημερομηνια τοκετου κι αλλα πολλα!!  Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι για να δεις σακο πρεπει να εισαι περιπου 5 εβδομαδων...μπες δες και εδω ειμαστε εμεις :)

Σε ευχαριστώ πολύ @Myrtoulita ❤️ 5&2 με έβγαλε! Επίσης ποτε περίπου ακούμε καρδούλα; Δηλαδή το Σάββατο που θα πάω θα δούμε μόνο σάκο έτσι; 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Myrtoulita ❤️ 5&2 με έβγαλε! Επίσης ποτε περίπου ακούμε καρδούλα; Δηλαδή το Σάββατο που θα πάω θα δούμε μόνο σάκο έτσι; 

Αν σημερα εισαι 5+2 το Σαββατο θα εισαι 6+1 οποτε υπαρχει περιπτωση να ακουσετε και καρδουλα! Μπορει για αυτο να σε αφησε...θα στα πει κι ο γιατρος σου!! Καρδουλα πρεπει να ακουσουμε απο την 6η μεχρι την 8η εβδομαδα...αλλα παιζει ρολο με το ποτε εγινε η συλληψη απο οτι ξερω. ..Με το καλο κοριτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Αν σημερα εισαι 5+2 το Σαββατο θα εισαι 6+1 οποτε υπαρχει περιπτωση να ακουσετε και καρδουλα! Μπορει για αυτο να σε αφησε...θα στα πει κι ο γιατρος σου!! Καρδουλα πρεπει να ακουσουμε απο την 6η μεχρι την 8η εβδομαδα...αλλα παιζει ρολο με το ποτε εγινε η συλληψη απο οτι ξερω. ..Με το καλο κοριτσι μου!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Εσυ ποσο είσαι ;; 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...