Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Φεβρουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Annie4 είπε:

Καλημέρα Μυρτούλα!

Συγχαρητήρια, με το καλό σου εύχομαι να έρθουν όλα :-)

Καλή επιτυχία σήμερα, περιμένουμε νέα σου :-)

Ευχαριστώ πολύ! Ειμαι πολύ ενθουσιασμένη μετά απο 2 αποβολές κ μια βιοχημική πρώτη φορά φτάνω τοσο μακριά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 400
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 25 λεπτά , Murtw.st είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ειμαι πολύ ενθουσιασμένη μετά απο 2 αποβολές κ μια βιοχημική πρώτη φορά φτάνω τοσο μακριά! 

Μπράβο κοριτσάρα μου!

Να είσαι ευτυχισμένη και να το χαίρεσαι, τα δύσκολα πέρασαν!

Έκανες την αυχενική ή έχεις πιο μετά το ραντεβού;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!
Καλό μήνα !!! Καλή εβδομάδα !!!
Επέστρεψα κι εγώ από διακοπές και πλέον πιστεύω να έχουμε όλες πιο συχνή επικοινωνία !
Μυρτώ καλώς όρισες στην ομάδα και με το καλό το μωράκι σας !!!
Τι κάνετε οι υπόλοιπες..Εμείς κάναμε αυχενική και μάλλον έχουμε πάλι κοριτσάκι..Η κόρη μου έχει καταχαρεί όπως καταλαβαίνετε..Εγώ στην αρχή έλεγα πως ήθελα κι ένα αγοράκι, αλλά γερό παιδάκι να είναι και να πάνε όλα καλά και δε με νοιάζει.
Η αυχενική και το pap-A καλά..Όλα δείχνουν πως πάνε καλά..Απλά έχω τις τελευταίες μέρες αρκετά κολπικά υγρά λευκά κ μερικές φορές λίγο πιο παχύρευστα στο σκούπισμα.
Εσείς έχετε; Θα κάνω κ μια καλλιέργεια κολπικού για καλό και για κακό και βλέπουμε !

 

  • Μου αρέσει 1

fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου!

Να είσαι ευτυχισμένη και να το χαίρεσαι, τα δύσκολα πέρασαν!

Έκανες την αυχενική ή έχεις πιο μετά το ραντεβού;

Σήμερα στις 6.30! 

Just now, pennymom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!
Καλό μήνα !!! Καλή εβδομάδα !!!
Επέστρεψα κι εγώ από διακοπές και πλέον πιστεύω να έχουμε όλες πιο συχνή επικοινωνία !
Μυρτώ καλώς όρισες στην ομάδα και με το καλό το μωράκι σας !!!
Τι κάνετε οι υπόλοιπες..Εμείς κάναμε αυχενική και μάλλον έχουμε πάλι κοριτσάκι..Η κόρη μου έχει καταχαρεί όπως καταλαβαίνετε..Εγώ στην αρχή έλεγα πως ήθελα κι ένα αγοράκι, αλλά γερό παιδάκι να είναι και να πάνε όλα καλά και δε με νοιάζει.
Η αυχενική και το pap-A καλά..Όλα δείχνουν πως πάνε καλά..Απλά έχω τις τελευταίες μέρες αρκετά κολπικά υγρά λευκά κ μερικές φορές λίγο πιο παχύρευστα στο σκούπισμα.
Εσείς έχετε; Θα κάνω κ μια καλλιέργεια κολπικού για καλό και για κακό και βλέπουμε !

 

Να σαι καλα κ εσύ σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Υγρά κ εγω μπόλικα... αν δεν υπάρχει δυσάρεστη μυρωδιά η αίσθηση κολπικά λογικά είναι άκρως φυσιολογικό αλλα καλού κακού κάνε τις εξετασουλες σου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

 

Να σαι καλα κ εσύ σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Υγρά κ εγω μπόλικα... αν δεν υπάρχει δυσάρεστη μυρωδιά η αίσθηση κολπικά λογικά είναι άκρως φυσιολογικό αλλα καλού κακού κάνε τις εξετασουλες σου!! 

Ναι ναι..δεν εχω φαγούρα, κάποια έντονη μυρωδιά κτλ..μόνο υγρά κ κυρίως στο σκούπισμα..
Καλά αποτελέσματα σήμερα και περιμένουμε νέα σου !!!!!!!!!!!!

 


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, pennymom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !!!
Καλό μήνα !!! Καλή εβδομάδα !!!
Επέστρεψα κι εγώ από διακοπές και πλέον πιστεύω να έχουμε όλες πιο συχνή επικοινωνία !
Μυρτώ καλώς όρισες στην ομάδα και με το καλό το μωράκι σας !!!
Τι κάνετε οι υπόλοιπες..Εμείς κάναμε αυχενική και μάλλον έχουμε πάλι κοριτσάκι..Η κόρη μου έχει καταχαρεί όπως καταλαβαίνετε..Εγώ στην αρχή έλεγα πως ήθελα κι ένα αγοράκι, αλλά γερό παιδάκι να είναι και να πάνε όλα καλά και δε με νοιάζει.
Η αυχενική και το pap-A καλά..Όλα δείχνουν πως πάνε καλά..Απλά έχω τις τελευταίες μέρες αρκετά κολπικά υγρά λευκά κ μερικές φορές λίγο πιο παχύρευστα στο σκούπισμα.
Εσείς έχετε; Θα κάνω κ μια καλλιέργεια κολπικού για καλό και για κακό και βλέπουμε !

 

Γειά σου κοπελάρα μου! Welcome back. Με το καλό η κορούλα σου!

Εγώ αυτα τα υγρά τα είχα εξ'αρχής και δεν είναι τίποτα, όλες οι εξετάσεις κομπλέ!

 

2 ώρες πρίν, Murtw.st είπε:

Σήμερα στις 6.30! 

Να σαι καλα κ εσύ σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Υγρά κ εγω μπόλικα... αν δεν υπάρχει δυσάρεστη μυρωδιά η αίσθηση κολπικά λογικά είναι άκρως φυσιολογικό αλλα καλού κακού κάνε τις εξετασουλες σου!! 

Kοριτσάρα μου όλα εντάξει;

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, pennymom είπε:

Ναι ναι..δεν εχω φαγούρα, κάποια έντονη μυρωδιά κτλ..μόνο υγρά κ κυρίως στο σκούπισμα..
Καλά αποτελέσματα σήμερα και περιμένουμε νέα σου !!!!!!!!!!!!

 

Κορίτσια καλημέρα!!! Έκανα την αυχενική μου χθες ακριβώς 13 εβδ όλα φυσιολογικά ευτυχώς κουνιόταν σαν τρελό το μωρό!! Κ κατα πάσα πιθανότητα περιμένω κοριτσάκι!!! Έχω τρελαθεί!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Έκανα την αυχενική μου χθες ακριβώς 13 εβδ όλα φυσιολογικά ευτυχώς κουνιόταν σαν τρελό το μωρό!! Κ κατα πάσα πιθανότητα περιμένω κοριτσάκι!!! Έχω τρελαθεί!!

Α μωρέ κοπέλα μου, τί καλά! Μπράβο, τα δύσκολα πέρασαν, τώρα χαιρόμαστε! Κι εγώ ακριβώς 13βδομ την είχα κάνει :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Α μωρέ κοπέλα μου, τί καλά! Μπράβο, τα δύσκολα πέρασαν, τώρα χαιρόμαστε! Κι εγώ ακριβώς 13βδομ την είχα κάνει :-)

Δεν φανταζεσαι ποσο έχω τρελαθεί!! Ο άντρας μου ενώ ήταν σίγουρος οτι ήταν αγόρι τωρα εχει αρχίσει κ αυτός κ τρελαίνεται

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Δεν φανταζεσαι ποσο έχω τρελαθεί!! Ο άντρας μου ενώ ήταν σίγουρος οτι ήταν αγόρι τωρα εχει αρχίσει κ αυτός κ τρελαίνεται

Η σιγουριά θα μας φάει. Κι εγώ για κόρη το πήγαινα και να σου ένα πουλάκι ξεπρόβαλλε! Χαχαχαχα.

Καλά, οι άντρες με τις κορες παθαίνουν τραλάλά. Θα τον δεις τον άντρα σου χαλί στα ποδια της! Χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα !!!
Μυρτώ τέλεια νέα !!! Με το καλό το κοριτσάκι σου !!! Θα δεις..θα ξετρελαθείτε ακόμα περισσότερο όσο μεγαλώνει..Η δικιά μας είναι σχεδόν 5 χρονών και μας έχει χαζέψει..είναι πανέξυπνα, ναζιάρικα...γεννημένες γυναίκες έτοιμες !!!
Annie μου κι εγώ σίγουρη για αγόρι ήμουν, γιατί έχω τελείως διαφορετική εγκυμοσύνη, με υγρά, αηδία στο φαγητό, εμετούς και τελείως διαφορετικά συμπτώματα και πίστευα πως είναι αγόρι..χαχα..Αλλά δεν είδαμε τίποτα να προεξέχει..και άρα πάμε για τη 2η κόρη..!! Όσο το σκέφτομαι βέβαια μου αρέσει η ιδέα πως τα έχω όλα έτοιμα, ρούχα, παιχνίδια, πράγματα κ σίγουρα ότι έγινε και το χατίρι της κόρης μου για αδερφούλα..Και ο άντρας μου αν και ξέρω πως θα ήθελε κι ένα αγοράκι, είναι πολύ χαρούμενος γιατί και με την κόρη μας έχει τρελό έρωτα.

Σημασία έχει να είναι γερά παιδάκια και τυχερά και να είμαστε καλά να τα καμαρώνουμε και να τα στηρίζουμε !! Την άλλη εβδομάδα έχουμε υπέρηχο στο ιατρείο και περιμένω πως και πως να το ξαναδώ..!!!

  • Μου αρέσει 1

fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Η σιγουριά θα μας φάει. Κι εγώ για κόρη το πήγαινα και να σου ένα πουλάκι ξεπρόβαλλε! Χαχαχαχα.

Καλά, οι άντρες με τις κορες παθαίνουν τραλάλά. Θα τον δεις τον άντρα σου χαλί στα ποδια της! Χαχα

Το εχει πάθει κ φίλη μου αυτό να περιμένουν κοριτσάκι κ στη β επιπέδου παρτον τον γιο!! Θα δω τι θα μου πει κ ο γιατρός μου έχω το μηνιαίο 18/9 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Murtw.st είπε:

Το εχει πάθει κ φίλη μου αυτό να περιμένουν κοριτσάκι κ στη β επιπέδου παρτον τον γιο!! Θα δω τι θα μου πει κ ο γιατρός μου έχω το μηνιαίο 18/9 

Καλέ όχι, εμάς απτην αρχή το είδαν το πουλάκι. Απλά εδω και 29 χρόνια ημουν πεπεισμενη οτι θα κανω κορη. Χα α α

Link to comment
Share on other sites

Just now, pennymom είπε:

Καλημέρα !!!
Μυρτώ τέλεια νέα !!! Με το καλό το κοριτσάκι σου !!! Θα δεις..θα ξετρελαθείτε ακόμα περισσότερο όσο μεγαλώνει..Η δικιά μας είναι σχεδόν 5 χρονών και μας έχει χαζέψει..είναι πανέξυπνα, ναζιάρικα...γεννημένες γυναίκες έτοιμες !!!
Annie μου κι εγώ σίγουρη για αγόρι ήμουν, γιατί έχω τελείως διαφορετική εγκυμοσύνη, με υγρά, αηδία στο φαγητό, εμετούς και τελείως διαφορετικά συμπτώματα και πίστευα πως είναι αγόρι..χαχα..Αλλά δεν είδαμε τίποτα να προεξέχει..και άρα πάμε για τη 2η κόρη..!! Όσο το σκέφτομαι βέβαια μου αρέσει η ιδέα πως τα έχω όλα έτοιμα, ρούχα, παιχνίδια, πράγματα κ σίγουρα ότι έγινε και το χατίρι της κόρης μου για αδερφούλα..Και ο άντρας μου αν και ξέρω πως θα ήθελε κι ένα αγοράκι, είναι πολύ χαρούμενος γιατί και με την κόρη μας έχει τρελό έρωτα.

Σημασία έχει να είναι γερά παιδάκια και τυχερά και να είμαστε καλά να τα καμαρώνουμε και να τα στηρίζουμε !! Την άλλη εβδομάδα έχουμε υπέρηχο στο ιατρείο και περιμένω πως και πως να το ξαναδώ..!!!

Εννοείται! Να έχουμε να λέμε είναι οι προτιμήσεις.. δεν υπάρχει μεγαλύτερο δώρο... κοιτάζω το βίντεο σα χαζή όλη μερα 

Just now, Annie4 είπε:

Καλέ όχι, εμάς απτην αρχή το είδαν το πουλάκι. Απλά εδω και 29 χρόνια ημουν πεπεισμενη οτι θα κανω κορη. Χα α α

Εμάς όλο το σόι του άντρα μου ήταν πεπεισμένοι οτι είναι αγόρι επειδή έχουν πολλά αγόρια στην οικογένεια ο άντρας μου είναι 3 γιοί ο πατέρας του επίσης κ πάει λέγοντας.. κ έπαθαν όλοι σοκ χθες!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλά Μυρτώ...Στο σόι του άντρα σου θα την έχουν πριγκίπισσα !!!!!!
Κι εμείς έχουμε γνωστή με τον άντρα της να είναι 4 αγόρια αδέρφια και 3 αγόρια ξαδέρφια..Κάνει κόρη η φίλη μας και έχουν όλοι τρελαθεί !!! χαχα !!
Εμείς έχουμε υπέρηχο την άλλη εβδομάδα..Για να δούμε! Ανυπομονώ..!! Θα ρωτήσουμε και για το οικονομικό, γιατί μετά από 5 χρόνια δεν ξέρουμε τι θα ακούσουμε !


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...