Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Pagotoula είπε:

Χαχαχαχ!! Αντε λίγες μέρες έμειναν και θα την συναντήσεις την μουμπού!! Θα βγει κι ασφαλές συμπέρασμα για τη μύτη!! χαχαχα

Χαχαχα!! Ναι, Ναι!! Η μεγαλύτερη αγωνία είναι Αυτή όσον αφορά την οψη!! Ο σύζυγος λέει να μπει μέσα! Τον βλέπω να κάθεται και 5 λεπτα! Χαχαχα 

Just now, mpempaki1 είπε:

βολο μένω αλλά η ταλαιπωρία είναι μεγάλη στο δημόσιο γιατί πας έχει απ εξω άλλες 4 5 κοπέλες ο γιατρός είναι για καισαρική μετά πάει επίσκεψη και περιμένεις κανα 3ωρο.. για να σε βριζουν.. είναι πολύ χαμηλός και δν ανεβαίνει.. πήγα τις προαλλες τον βρήκα και το μόνο που μου είπε είναι να κάνω 3 ενέσεις βιταμίνη β12.. αλλά η φαρμακοποιός μου λέει δεν θα ανέβει με αυτές

 Θέλω σιδηρο και όχι βιταμίνη.. 

Δεν παίρνεις σιδηρο;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Polly1 είπε:

Χαχαχα!! Ναι, Ναι!! Η μεγαλύτερη αγωνία είναι Αυτή όσον αφορά την οψη!! Ο σύζυγος λέει να μπει μέσα! Τον βλέπω να κάθεται και 5 λεπτα! Χαχαχα 

Δεν παίρνεις σιδηρο;;

παίρνω 2 την μέρα αλλά δεν με πιάνει και του το έχω πει.. τόσους μήνες χάπια έπρεπε να παεο τουλάχιστον 34... με επιασε μια ζαλη τώρα.. όλα γυριζουν

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

παίρνω 2 την μέρα αλλά δεν με πιάνει και του το έχω πει.. τόσους μήνες χάπια έπρεπε να παεο τουλάχιστον 34... με επιασε μια ζαλη τώρα.. όλα γυριζουν

Αχ, βρε κοπέλα μου! Μήπως να έπαιρνες μια 2η γνωμη; Σε βλέπω γενικα να ταλαιπωρείσαι και για τα απλά. Εμένα ο γιατρός μου είπε εξ αρχής θα με ενοχλείς 24 ώρες το 24ωρο. Του στέλνω και βάιμπερ φαντάσου! Ο προηγούμενος στην 1η εγκυμοσυνη μου το έπαιζε ντίβα και μ άφηνε να μιλάω με τη μαία του. Το αποτέλεσμα τραγικο. Και τώρα μ αυτόν δεν τον αφήνω σε χλωρό κλαρί. Ξέρεις πόσα έχουν ακούσει και τι έχουν δει; Εμείς πιστεύω είμαστε και πολυ light περιπτώσεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Αχ, βρε κοπέλα μου! Μήπως να έπαιρνες μια 2η γνωμη; Σε βλέπω γενικα να ταλαιπωρείσαι και για τα απλά. Εμένα ο γιατρός μου είπε εξ αρχής θα με ενοχλείς 24 ώρες το 24ωρο. Του στέλνω και βάιμπερ φαντάσου! Ο προηγούμενος στην 1η εγκυμοσυνη μου το έπαιζε ντίβα και μ άφηνε να μιλάω με τη μαία του. Το αποτέλεσμα τραγικο. Και τώρα μ αυτόν δεν τον αφήνω σε χλωρό κλαρί. Ξέρεις πόσα έχουν ακούσει και τι έχουν δει; Εμείς πιστεύω είμαστε και πολυ light περιπτώσεις!!

τους 2 μηνες είχα εξωτερικό γιατρο και έτσι έκανα και εγω . έλεγε και βράδυ να με ενοχλείς και οποτε θες  δεν είχα παράπονο σε αυτό.. τψρα όμως στο Νοσοκομείο πρέπει να πας και να πεθαίνεις. δεν μπορείς απλά να πεις έχω ένα πονακι και θέλω απλά να δω ότι είναι όλα καλά.. θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο. τι να παω να πω ότι έχω τσιμπήματα από κάτω και λίγο πονο στξν ευαίσθητη περιοχή; θα πουν ότι τους ενοχλω κιολας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Κι εμένα πάντως πάντα κολπικά τον μετράνε. Δεν γλιτωνω να ξεβρακωθώ δηλαδή!

Ε ρε φίλε βγάλε βρακί βάλε βρακί...ελεος ετσι τι χαλί κ αυτο.. κ μενα μ τον μετράει κολπικα κάθε μήνα....κ αν δεν πήγαινε με καισαρική σιγά μην  άνοιγε ο τράχηλος μ...

Just now, mpempaki1 είπε:

τους 2 μηνες είχα εξωτερικό γιατρο και έτσι έκανα και εγω . έλεγε και βράδυ να με ενοχλείς και οποτε θες  δεν είχα παράπονο σε αυτό.. τψρα όμως στο Νοσοκομείο πρέπει να πας και να πεθαίνεις. δεν μπορείς απλά να πεις έχω ένα πονακι και θέλω απλά να δω ότι είναι όλα καλά.. θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο. τι να παω να πω ότι έχω τσιμπήματα από κάτω και λίγο πονο στξν ευαίσθητη περιοχή; θα πουν ότι τους ενοχλω κιολας

μπεμπακι μ να παν να γαμ@ ουν όποιος σ λέει ετσι ότι εισια υπερβολική κ ότι εδώ εισια πάλι...καλά κάνεις κ πας εσύ ξέρεις ...δουλειά τους είναι να σε βοηθήσουν κ στα πιο ασήμαντα...γοατι δεν πας σρον εξωτερικό γοατρο που ήσουν??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

τους 2 μηνες είχα εξωτερικό γιατρο και έτσι έκανα και εγω . έλεγε και βράδυ να με ενοχλείς και οποτε θες  δεν είχα παράπονο σε αυτό.. τψρα όμως στο Νοσοκομείο πρέπει να πας και να πεθαίνεις. δεν μπορείς απλά να πεις έχω ένα πονακι και θέλω απλά να δω ότι είναι όλα καλά.. θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο. τι να παω να πω ότι έχω τσιμπήματα από κάτω και λίγο πονο στξν ευαίσθητη περιοχή; θα πουν ότι τους ενοχλω κιολας

Πες γενικα ότι έχεις πόνους. Ο γιατρός δε σου έχει προσδιορίσει με ποιους πόνους να ανησυχεις; Όπως και να χει είναι υποχρεωμένοι να εξυπηρετήσουν! Αν δεν έχεις πρόβλημα εσυ να περιμένεις, οι υπόλοιποι περισσεύουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ε ρε φίλε βγάλε βρακί βάλε βρακί...ελεος ετσι τι χαλί κ αυτο.. κ μενα μ τον μετράει κολπικα κάθε μήνα....κ αν δεν πήγαινε με καισαρική σιγά μην  άνοιγε ο τράχηλος μ...

μπεμπακι μ να παν να γαμ@ ουν όποιος σ λέει ετσι ότι εισια υπερβολική κ ότι εδώ εισια πάλι...καλά κάνεις κ πας εσύ ξέρεις ...δουλειά τους είναι να σε βοηθήσουν κ στα πιο ασήμαντα...γοατι δεν πας σρον εξωτερικό γοατρο που ήσουν??? 

Για το οικονομικό

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

Για το οικονομικό

έχεις κ συ τα δικια σ ρε κούκλα μ...πάντως θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. να παρεις το τηλ τ αμέσως να τον βρίσκεις οπορε θες...δουλειά τ είναι...εμένα ο δικός είναι 24 ώρες εκεί..ειδικα με το νεφρό μ τον έχω πάρει κ 3 το πρωί κ μ απαντάει μπαμ μπαμ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Πες γενικα ότι έχεις πόνους. Ο γιατρός δε σου έχει προσδιορίσει με ποιους πόνους να ανησυχεις; Όπως και να χει είναι υποχρεωμένοι να εξυπηρετήσουν! Αν δεν έχεις πρόβλημα εσυ να περιμένεις, οι υπόλοιποι 

Την άλλη φορά που ζαλιζομουν και πήγαμε κράτησαν μέσα.. χωρίς λογο.. ούτε καν να σκεφτούν ότι είναι χαμηλός ο αιματοκρίτης.. φοβάμαι αν πάω πάλι με ζαλη θα πουν οκ κάτσε μεσα

Just now, Rafaelatarzan είπε:

έχεις κ συ τα δικια σ ρε κούκλα μ...πάντως θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. να παρεις το τηλ τ αμέσως να τον βρίσκεις οπορε θες...δουλειά τ είναι...εμένα ο δικός είναι 24 ώρες εκεί..ειδικα με το νεφρό μ τον έχω πάρει κ 3 το πρωί κ μ απαντάει μπαμ μπαμ...

Αυτά γίνονται μονο με τους εξωτερικούς γιατρούς..Δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

Την άλλη φορά που ζαλιζομουν και πήγαμε κράτησαν μέσα.. χωρίς λογο.. ούτε καν να σκεφτούν ότι είναι χαμηλός ο αιματοκρίτης.. φοβάμαι αν πάω πάλι με ζαλη θα πουν οκ κάτσε μεσα

Αυτά γίνονται μονο με τους εξωτερικούς γιατρούς..Δυστυχώς

Αλήθεια??? δέν το ήξερα...σορρυ αν σε έφερα σε δύσκολη θέση κ σε στεναχωρήσα. απλώς προσπαθώ να βρω κάτι για να εισια κ συ καλά...πάντως έχεις κ εμάς εδώ να ξες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Αλήθεια??? δέν το ήξερα...σορρυ αν σε έφερα σε δύσκολη θέση κ σε στεναχωρήσα. απλώς προσπαθώ να βρω κάτι για να εισια κ συ καλά...πάντως έχεις κ εμάς εδώ να ξες.

Όχι αγάπη μου καθόλου. νιώθω οτι ειμαι σε αδιεξοδο... Η θα παω και θα μου πουν οκ όλα καλά φυγε και φαε( επειδή είμαι πολύ αδύνατη είναι καραμέλα αυτό με το φαι..) Η θα παω και θα πουν οκ μέσα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

αχ αγάπη μου.. ειλικρινά δεν ξέρω.. συγνωμη αν σας πριζω και εσας

Όχι καλέ τι μας πρήζεις πας καλά?? σιγά..ίσα ίσα πες τα μας για να είσαι κ συ καλητερα..Μήπως θες να κάνεις μια κςπουτσιναραααα να πιεις??? Ε??? τλεια θα είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι καλέ τι μας πρήζεις πας καλά?? σιγά..ίσα ίσα πες τα μας για να είσαι κ συ καλητερα..Μήπως θες να κάνεις μια κςπουτσιναραααα να πιεις??? Ε??? τλεια θα είναι. 

χα αχαχα και εγω το σκέφτηκα. αλλά για την ώρα νιώθω αδύναμη να σηκωθώ. Μόλις φάω ίσως πιω μετά έτσι για το καλό χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...