Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ψυχραιμία,μην σε πιάνει πανικός.Οταν λες σου έκανε μπουλινγκ τι εννοείς?

      Ασφαλως και υπάρχουν γιατροί να σε αναλάβουν,σε ποια πόλη βρίσκεσαι?

       

      1 hour ago, linaa είπε:

      Όταν λες μπόουλινγκ τι εννοείς? Φυσικά Κ υπάρχουν πολλοί γιατροί πες την περιοχή που είσαι Κ σίγουρα κάποιο κορίτσι θα είναι εκεί κοντά.  

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Γεια σας μανούλες Μαρτίου! Είχα ΠΗΤ τέλη Φεβρουαρίου, αλλά τελικά ήρθε λίγο πρόωρα το μπεμπάκι μου και είμαστε ήδη 2 εβδομάδων+! Ο τοκετός ήταν η μεγαλύτερη φοβία μου ανέκαθεν, αλλά είχα ονειρική γέννα και εύχομαι σε όλες σας μια εξίσου εύκολη και ευχάριστη εμπειρία! :wub:

Να σου ζησει κοριτσι μου!! Γερο και δυνατο!! Αγορι η κοριτσι;;;; Εεε μην μας αφηνεις με τα βασικα...πες μας που γεννησες, αν ηταν φτ ή κτ, πως πηγαν τα πραγματα με την αναρρωση σου, πως ειστε τωρα με τον θηλασμο κ τους ρυθμους σας.....χαχαχα σε επρηξα εε;;; ειμαστε μες στην αγωνια οι περισσοτερες, καθοτι πρωτη φορα μανουλες οποτε αγωνιουμε για τις εμπειριες οσων προηγουνται...!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula said:

Να σου ζησει κοριτσι μου!! Γερο και δυνατο!! Αγορι η κοριτσι;;;; Εεε μην μας αφηνεις με τα βασικα...πες μας που γεννησες, αν ηταν φτ ή κτ, πως πηγαν τα πραγματα με την αναρρωση σου, πως ειστε τωρα με τον θηλασμο κ τους ρυθμους σας.....χαχαχα σε επρηξα εε;;; ειμαστε μες στην αγωνια οι περισσοτερες, καθοτι πρωτη φορα μανουλες οποτε αγωνιουμε για τις εμπειριες οσων προηγουνται...!!

Ευχαριστώ πολύ! :)

Αγοράκι γέννησα, σε ιδιωτική κλινική, στη Θεσσαλονίκη. Τα νερά σπάσανε ξαφνικά 3 εβδομάδες νωρίτερα και έφερα άρον άρον τον άντρα μου από άλλη πόλη όπου έλειπε για δουλειές :P Μέχρι να έρθει πρόλαβα να κάνω μπάνιο και να ετοιμάσω τη βαλίτσα μου. 

Γέννησα φυσιολογικά, έκανα κι επισκληρίδιο σε όλες τις φάσεις του τοκετού (και στις εξωθήσεις) και όλα πήγαν μια χαρά. Είχα μόνο 1 ράμμα και πλέον δεν έχω καμία ενόχληση και νιώθω καλά.

Ο θηλασμός είναι κάπως επίπονος, οι θηλές μου τραυματίστηκαν λίγο αλλά δίνω και συμπλήρωμα στο μωρό οπότε κάπως ηρεμώ. 

Καταλαβαίνω την αγωνία σας, αλλά θα δείτε ότι τζάμπα ανησυχείτε. Με το καλό όλες σας κορίτσια μου :wub:

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Ευχαριστώ πολύ! :)

Αγοράκι γέννησα, σε ιδιωτική κλινική, στη Θεσσαλονίκη. Τα νερά σπάσανε ξαφνικά 3 εβδομάδες νωρίτερα και έφερα άρον άρον τον άντρα μου από άλλη πόλη όπου έλειπε για δουλειές :P Μέχρι να έρθει πρόλαβα να κάνω μπάνιο και να ετοιμάσω τη βαλίτσα μου. 

Γέννησα φυσιολογικά, έκανα κι επισκληρίδιο σε όλες τις φάσεις του τοκετού (και στις εξωθήσεις) και όλα πήγαν μια χαρά. Είχα μόνο 1 ράμμα και πλέον δεν έχω καμία ενόχληση και νιώθω καλά.

Ο θηλασμός είναι κάπως επίπονος, οι θηλές μου τραυματίστηκαν λίγο αλλά δίνω και συμπλήρωμα στο μωρό οπότε κάπως ηρεμώ. 

Καταλαβαίνω την αγωνία σας, αλλά θα δείτε ότι τζάμπα ανησυχείτε. Με το καλό όλες σας κορίτσια μου :wub:

Να σας ζήσει το αντράκι σας, λοιπόν!!! Βιαστικός ο μπέμπης!! Αφού όμως ήρθε με την θέλησή του και σου πήγαν όλα καλά, αυτό μετράει... Τουλάχιστον ήσουν στο μήνα σου, οπότε ο μικρός σας είχε πάρει τον καιρό του... Έχω ακούσει ότι αν τραυματιστούν οι θηλές, βοηθούν κι οι ψευδοθηλές.. Τις δοκίμασες;; Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα, θήλαστρο έχεις προμηθευτεί κι αν ναι, το χρειάζεσαι;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Κοριτσια μου μας ειδε ο γιατρος κ λογω αυξησης μεγεθους της κυστης δεν θα περιμενουμε αλλο, μπαινουμε για πρόκληση απόψε κ αρχισα να εχω πολλη αγωνία!! Πιο πολυ να πανε όλα καλα με την κυστη της μικρης να ειναι υγειης..

Ολα ετοιμα κ ο Θεος βοηθος!

με το καλο αγαπγ. πόσο εβδομάδων είσαι

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Γεια σας μανούλες Μαρτίου! Είχα ΠΗΤ τέλη Φεβρουαρίου, αλλά τελικά ήρθε λίγο πρόωρα το μπεμπάκι μου και είμαστε ήδη 2 εβδομάδων+! Ο τοκετός ήταν η μεγαλύτερη φοβία μου ανέκαθεν, αλλά είχα ονειρική γέννα και εύχομαι σε όλες σας μια εξίσου εύκολη και ευχάριστη εμπειρία! :wub:

να σας ζήσει. γερο και ευλογημένο. φυσιολογικά γέννησες; χωρίς επισκληριδιο; πονεσες;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sweet_child είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πως πάτε; Εγώ έχω νεύρα. Νευριάζω με όλους και με όλα και επίσης θέλω να κλαίω με το παραμικρό (άσχετο που συγκρατούμαι :?). Επίσης, έχω αρχίσει να σκέφτομαι τη δεύτερη καισαρική. Αν θα πάνε όλα καλά, πώς θα αντιδράσει η πρώτη τομή, αν θα αναρρώσω γρήγορα. 

Εσείς έχετε τέτοια "ψυχολογικά" θεματάκια, ή είμαι η μοναδική "τρελή" της παρέας;;;

Δεν εισαι η μονη, !! Κ απο οτι διαβαζω ολα τα κοριτσια εχουν τα νευρακια τους..χαχα..κ γω μια απο τα ιδια..δεν νιωθω να ειναι απο το αγχος..νευρα ειχα κ στο 1ο τριμ, το 2ο ηρεμησα κ τωρα παλι τα ιδια..δε σηκωνω πολλα πολλα να μου λενε κ αρπαζομαι ευκολα αλλα απτην αλλη συγχρονως συγκινουμαι κ κλαιω με κατι που θα μου πουν ασημαντο που ομως νιωθω οτι με πειραζει πολυ συνσισθηματικα...θεωρω οτι οι ορμονες μας μας κανουν πλακα αυτα το διαστημα...χαχα..υπομονη εγκυουλες!!

2 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Κοριτσια μου μας ειδε ο γιατρος κ λογω αυξησης μεγεθους της κυστης δεν θα περιμενουμε αλλο, μπαινουμε για πρόκληση απόψε κ αρχισα να εχω πολλη αγωνία!! Πιο πολυ να πανε όλα καλα με την κυστη της μικρης να ειναι υγειης..

Ολα ετοιμα κ ο Θεος βοηθος!

Με το καλο..πω πωωω πηραν φορα τα μωρα μας..ολα καλα θα πανε με την κυστη..το ευχομσι με ολη μου την καρδια να πανε ολα καλα!! Μην αγχωνεσαι..σε λιγο θα την εχεις αγκαλιτσα κ οι γιατροι θα την φροντισουν οπως πρεπει..περιμενουμε τα νεα σου οταν μπορεσεις

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagotoula said:

Να σας ζήσει το αντράκι σας, λοιπόν!!! Βιαστικός ο μπέμπης!! Αφού όμως ήρθε με την θέλησή του και σου πήγαν όλα καλά, αυτό μετράει... Τουλάχιστον ήσουν στο μήνα σου, οπότε ο μικρός σας είχε πάρει τον καιρό του... Έχω ακούσει ότι αν τραυματιστούν οι θηλές, βοηθούν κι οι ψευδοθηλές.. Τις δοκίμασες;; Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα, θήλαστρο έχεις προμηθευτεί κι αν ναι, το χρειάζεσαι;

Όχι, δεν έχω ψευδοθηλές.

Θήλαστρο συστήνω ανεπιφύλακτα. Σκέψου πως δε θηλάζω αποκλειστικά και το γάλα που μαζεύεται πρέπει οπωσδήποτε να το βγάζω, αλλιώς πρήζεσαι και πονάς. Αλλά μην αγοράσεις, να νοικιάσεις νοσοκομειακό. Εγώ αρχικά ήθελα να αγοράσω κι ευτυχώς δεν πρόλαβα γιατί στο μαιευτήριο ανακάλυψα ότι δεν είναι όλα το ίδιο και ανάλογα με τη θηλή σου θα πρέπει να είναι και το μέγεθος του θηλάστρου. Πάρε τηλ. τη Medela όταν γεννήσεις και θα σε κατατοπίσουν. 

Just now, mpempaki1 said:

να σας ζήσει. γερο και ευλογημένο. φυσιολογικά γέννησες; χωρίς επισκληριδιο; πονεσες;

Ευχαριστώ πολύ! Με επισκληρίδιο γέννησα, φυσιολογικά και δεν πόνεσα καθόλου. Αν δε είχε κλάψει το μωρό, δε θα είχα καταλάβει ότι γέννησα :D

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Ευχαριστώ πολύ! :)

Αγοράκι γέννησα, σε ιδιωτική κλινική, στη Θεσσαλονίκη. Τα νερά σπάσανε ξαφνικά 3 εβδομάδες νωρίτερα και έφερα άρον άρον τον άντρα μου από άλλη πόλη όπου έλειπε για δουλειές :P Μέχρι να έρθει πρόλαβα να κάνω μπάνιο και να ετοιμάσω τη βαλίτσα μου. 

Γέννησα φυσιολογικά, έκανα κι επισκληρίδιο σε όλες τις φάσεις του τοκετού (και στις εξωθήσεις) και όλα πήγαν μια χαρά. Είχα μόνο 1 ράμμα και πλέον δεν έχω καμία ενόχληση και νιώθω καλά.

Ο θηλασμός είναι κάπως επίπονος, οι θηλές μου τραυματίστηκαν λίγο αλλά δίνω και συμπλήρωμα στο μωρό οπότε κάπως ηρεμώ. 

Καταλαβαίνω την αγωνία σας, αλλά θα δείτε ότι τζάμπα ανησυχείτε. Με το καλό όλες σας κορίτσια μου :wub:

Να σου ζήσει!!! Πόσα κιλά γεννήθηκε; Καλή ανατροφή εύχομαι!! 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Ευχαριστώ πολύ! :)

Αγοράκι γέννησα, σε ιδιωτική κλινική, στη Θεσσαλονίκη. Τα νερά σπάσανε ξαφνικά 3 εβδομάδες νωρίτερα και έφερα άρον άρον τον άντρα μου από άλλη πόλη όπου έλειπε για δουλειές :P Μέχρι να έρθει πρόλαβα να κάνω μπάνιο και να ετοιμάσω τη βαλίτσα μου. 

Γέννησα φυσιολογικά, έκανα κι επισκληρίδιο σε όλες τις φάσεις του τοκετού (και στις εξωθήσεις) και όλα πήγαν μια χαρά. Είχα μόνο 1 ράμμα και πλέον δεν έχω καμία ενόχληση και νιώθω καλά.

Ο θηλασμός είναι κάπως επίπονος, οι θηλές μου τραυματίστηκαν λίγο αλλά δίνω και συμπλήρωμα στο μωρό οπότε κάπως ηρεμώ. 

Καταλαβαίνω την αγωνία σας, αλλά θα δείτε ότι τζάμπα ανησυχείτε. Με το καλό όλες σας κορίτσια μου :wub:

Πάρε κρεμα για τις θηλές λανολιν ή της Μαντέλα θαυματουργιες

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου!!! Μόλις γύρισα από γιατρό!! Η μπέμπα 3 κιλά!!! Απίστευτο!! Όσες θέλετε αύξηση βάρους μοσχάρι και 2 αυγά (το 1 χωρίς κροκο) μέχρι τελικής πτώσης!! Λίγο αμνιακό παλι, ο τράχηλος σχεδόν ανύπαρκτος, φοβάται μήπως με τις ωδίνες σκιστει όλος με το ραμμα! Θα μπω Πέμπτη να το κόψει και θα γεννήσω πρωτα ο Θεός εκτός απροόπτου Βέβαια!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Κορίτσια μου!!! Μόλις γύρισα από γιατρό!! Η μπέμπα 3 κιλά!!! Απίστευτο!! Όσες θέλετε αύξηση βάρους μοσχάρι και 2 αυγά (το 1 χωρίς κροκο) μέχρι τελικής πτώσης!! Λίγο αμνιακό παλι, ο τράχηλος σχεδόν ανύπαρκτος, φοβάται μήπως με τις ωδίνες σκιστει όλος με το ραμμα! Θα μπω Πέμπτη να το κόψει και θα γεννήσω πρωτα ο Θεός εκτός απροόπτου Βέβαια!!

μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο!!τι ωραία νέα.. αχ εγώ θέλω.

 αυγά κάθε μερα; βραστά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Polly1 είπε:

Κορίτσια μου!!! Μόλις γύρισα από γιατρό!! Η μπέμπα 3 κιλά!!! Απίστευτο!! Όσες θέλετε αύξηση βάρους μοσχάρι και 2 αυγά (το 1 χωρίς κροκο) μέχρι τελικής πτώσης!! Λίγο αμνιακό παλι, ο τράχηλος σχεδόν ανύπαρκτος, φοβάται μήπως με τις ωδίνες σκιστει όλος με το ραμμα! Θα μπω Πέμπτη να το κόψει και θα γεννήσω πρωτα ο Θεός εκτός απροόπτου Βέβαια!!

Πω πω τέλεια!!! Τα έχετε καταφέρει μια χαρά!! Σε ποια βδομάδα θα είσαι την πεμπτη; μοσχάρι τρως κάθε μερα; εγώ έχω την αντίστροφη απορία. Αν περιορίσω μοσχάρι και αυγά (Γιατί λόγω της μεγάλης τρώμε αρκετά συχνά) δεν θα παίρνει τόσο βάρος η μικρη; γιατί ήταν προχθές 2700 και έχω ένα μήνα μέχρι την Πητ. Και για φ.τ μετά από καισαρική είναι αντενδειξη το πολύ μεγάλη μωρό. Θα ήθελα ιδανικά να μην ξεπεράσει τα 3500 που είχε γεννηθεί η κόρη μου και επιβαρυνθεί πολύ η μήτρα μου.. 

@KNecky μας έχει φάει η αγωνιαααα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο!!τι ωραία νέα.. αχ εγώ θέλω.

 αυγά κάθε μερα; βραστά;

Καθε μερα ναι!!Βραστά. Τον κροκο τον βγάζω από το 1 μην πάθουμε και χοληστερίνη!!! Και μοσχάρι σε όλες του τις εκδοχές !!!Κι εγώ δεν το πίστευα!! Βέβαια μπορεί να χει απόκλιση προς τα κατω και να ναι 2700 Αλλά δε μας νοιάζει! Μου είπε ότι παίρνει τωρα πια 50-60 γραμ τη βδομαδα! Μπορεί να οφείλεται και στις αντιπηκτικες!!! Μπορεί συνδυασμός όλων αυτών!!!

Just now, asda είπε:

Πω πω τέλεια!!! Τα έχετε καταφέρει μια χαρά!! Σε ποια βδομάδα θα είσαι την πεμπτη; μοσχάρι τρως κάθε μερα; εγώ έχω την αντίστροφη απορία. Αν περιορίσω μοσχάρι και αυγά (Γιατί λόγω της μεγάλης τρώμε αρκετά συχνά) δεν θα παίρνει τόσο βάρος η μικρη; γιατί ήταν προχθές 2700 και έχω ένα μήνα μέχρι την Πητ. Και για φ.τ μετά από καισαρική είναι αντενδειξη το πολύ μεγάλη μωρό. Θα ήθελα ιδανικά να μην ξεπεράσει τα 3500 που είχε γεννηθεί η κόρη μου και επιβαρυνθεί πολύ η μήτρα μου.. 

@KNecky μας έχει φάει η αγωνιαααα!!!!

Την Πέμπτη μου θα είναι 37+3! Το μωρο είναι πολύ χαμηλά και θα καταστραφεί τελείως ο  τράχηλος αν αρχίσουν οι ωδίνες! Μοσχάρι έτρωγα μερα παρα μερα 2 βδομάδες τωρα και αυγά κάθε μερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Καθε μερα ναι!!Βραστά. Τον κροκο τον βγάζω από το 1 μην πάθουμε και χοληστερίνη!!! Και μοσχάρι σε όλες του τις εκδοχές !!!Κι εγώ δεν το πίστευα!! Βέβαια μπορεί να χει απόκλιση προς τα κατω και να ναι 2700 Αλλά δε μας νοιάζει! Μου είπε ότι παίρνει τωρα πια 50-60 γραμ τη βδομαδα! Μπορεί να οφείλεται και στις αντιπηκτικες!!! Μπορεί συνδυασμός όλων αυτών!!!

Την Πέμπτη μου θα είναι 37+3! Το μωρο είναι πολύ χαμηλά και θα καταστραφεί τελείως ο  τράχηλος αν αρχίσουν οι ωδίνες! Μοσχάρι έτρωγα μερα παρα μερα 2 βδομάδες τωρα και αυγά κάθε μερα!!!

συγνωμη αν σε ρωτήσω χαζομάρα.. και εγω νιώθω το μωρο πολύ χαμηλά και μου το λένε και όσοι με βλέπουν επειδή η κοιλιά είναι χαμηλά.. βέβαια σίγουρο εννοείται πως δεν είναι. αυτό σημαίνει σύντομο τοκετο; Δεν ξέρω αν έχει εμπεδωθεί αλλά την τελευταία φορά ήταν με το κεφάλι κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

συγνωμη αν σε ρωτήσω χαζομάρα.. και εγω νιώθω το μωρο πολύ χαμηλά και μου το λένε και όσοι με βλέπουν επειδή η κοιλιά είναι χαμηλά.. βέβαια σίγουρο εννοείται πως δεν είναι. αυτό σημαίνει σύντομο τοκετο;

Όχι, αυτό το βλέπει ο γιατρός!! Και πρέπει ο τράχηλος να χει μικρύνει και να χει μαλακώσει!!Νομίζω ότι έχεις αγορακι; Μάλλον γι αυτο! Νομίζω ότι είναι εμπειρικος κανόνας, η κοιλιά να ναι χαμηλά όταν υπάρχει αγόρι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Όχι, αυτό το βλέπει ο γιατρός!! Και πρέπει ο τράχηλος να χει μικρύνει και να χει μαλακώσει!!Νομίζω ότι έχεις αγορακι; Μάλλον γι αυτο! Νομίζω ότι είναι εμπειρικος κανόνας, η κοιλιά να ναι χαμηλά όταν υπάρχει αγόρι!!

ναι αγορακι. ααα άρα τα χτυπήματα που νιώθω χαμηλά ακομα και στον κόλπο είναι φυσιολογικά; αργεί και το ραντεβού μου και έχω αγχωθεί. 

τον τράχηλο πως τον βλέπουν; συγνωμη δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...