Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, mpempaki1 είπε:

χα αχαχα και εγω το σκέφτηκα. αλλά για την ώρα νιώθω αδύναμη να σηκωθώ. Μόλις φάω ίσως πιω μετά έτσι για το καλό χαχαχα

να ξεκουραστείς τότε αγαπη κ τον πίνεις απόγευμα που θα σαι καλητερα.. κ ένα κει κ από δίπλα να κάνει πάρτυ ο άντρας σ.πωωωωωω τι είπα τώρα...κέικ...καιρό έχω να κάνω...θα κάνω σε λίγο αχχαχαχαχα αχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@mpempaki1να πας κοπέλα μου αν δε νιώθεις καλά κ ας πουν ότι θέλουν!!! Να μη σε ενδιαφέρει καθόλου μα καθόλου!!!

Φαντάσου εγώ που έχω καλό αιματοκρίτη κ νιώθω αδυναμία κ κούραση, πόσο μάλλον εσυ κορίτσι μου! Σκέψου ότι έτσι θα βοηθήσεις κ το μωρό σου, αν ω μη γενοιτω πάει κάτι στραβά με τόσο χαμηλό αιματοκρίτη; Συγνώμη δε θέλω να σε φοβίσω αλλά επειδή δεν είμαστε ειδικοί καλύτερα να απευθυνόματε για κάθε τι που μας ενοχλεί στον ειδικό δηλ στο γιατρό.

Επίσης να σου πω ότι, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά, εγώ πίνω το σίδηρο πρωί με ένα ποτήρι χυμό πορτοκάλι κ τρώω μετά από δύο ώρες.Κ ο αιματοκρίτης μου είναι από 35-38 κ ας μη τρώω τόσο κρέας (2 φορές την εβδομάδα).

Link to comment
Share on other sites

@mpempaki1 ρώτα τον βρε κορίτσι μου μήπως πρέπει να πάρεις σίδηρο. Εγώ παίρνω δύο gyno tardyferon τη μέρα. Ο αιματοκρίτης μου είναι χαμηλός γύρω στο 31 και προσπαθώ να τον κρατήσω τουλάχιστον σταθερό. Σίγουρα χρειάζεσαι σίδηρο.

@KNecky σε σκέφτομαι να ξέρεις, ανυπομονώ για τα νέα σου!


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

@KNeckyμε το καλο και με έναν πόνο! Να κρατήσεις υγιές το μωράκι στην αγκαλια σου!

Σε κάθε γέννα γεννιέται μία νέα ζωή αλλά και μια νέα μαμά...είναι συγκλονιστικό...είμαι πολύ ευσυγκίνητη λόγω ορμονών κ κάθε φορά που γεννάει κάποια κοπέλα με πιάνει συγκινηση...άντε να δούμε σε μένα τι θα κάνω.Παίζει να είμαι το εντελώς αντίθετο!!!

Βασικά έχω χάσει κ τους δυο μου γονείς κ ήδη μου λείπει ιδιαίτερα η μαμά μου σε αυτές τις στιγμές της εγκυμοσύνης κ της γέννας...κ για το μετά της γέννας όσον αφορά τη βοήθεια...νιώθω λίγο τρομοκρατημένη αν θα τα καταφέρω δηλ.

@Anna-Vangelisνα σου ζήσει,γερό κ τυχερό!Μπράβο που τα πας χαλαρά κ άνετα με το μωρό! Άντε κ στα δικά μας!

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, souzanna7 είπε:

@KNeckyμε το καλο και με έναν πόνο! Να κρατήσεις υγιές το μωράκι στην αγκαλια σου!

Σε κάθε γέννα γεννιέται μία νέα ζωή αλλά και μια νέα μαμά...είναι συγκλονιστικό...είμαι πολύ ευσυγκίνητη λόγω ορμονών κ κάθε φορά που γεννάει κάποια κοπέλα με πιάνει συγκινηση...άντε να δούμε σε μένα τι θα κάνω.Παίζει να είμαι το εντελώς αντίθετο!!!

Βασικά έχω χάσει κ τους δυο μου γονείς κ ήδη μου λείπει ιδιαίτερα η μαμά μου σε αυτές τις στιγμές της εγκυμοσύνης κ της γέννας...κ για το μετά της γέννας όσον αφορά τη βοήθεια...νιώθω λίγο τρομοκρατημένη αν θα τα καταφέρω δηλ.

@Anna-Vangelisνα σου ζήσει,γερό κ τυχερό!Μπράβο που τα πας χαλαρά κ άνετα με το μωρό! Άντε κ στα δικά μας!

Κορίτσι μου καταλαβαίνω τι εννοείς, κ εγω έχω χάσει τη μαμά μου στα 19 κ με τον πατέρα μου έχω χρόνια να μιλήσω.. η απουσία της μάνας παντα σε τέτοια είναι πολύ έντονη! Μια χαρά θα τα καταφέρεις όμως, κ εγω το φοβόμουν κ πραγματικά δεν ήθελα καθόλου να ζητήσω τη βοήθεια της πεθεράς μου, κ ας τα πάμε καλα, καταλαβαίνεις πως δεν είναι το ίδιο. Είχα τόση στήριξη όμως απ τον άντρα μου κ στο μαιευτηριο κ όταν γυρίσαμε σπίτι που δεν ένιωσα μόνη μου. Μας βλέπουν απο ψηλά όμως κ μας προσέχουν είμαι σίγουρη, είναι κ Ψυχοσάββατο σήμερα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, souzanna7 είπε:

@KNeckyμε το καλο και με έναν πόνο! Να κρατήσεις υγιές το μωράκι στην αγκαλια σου!

Σε κάθε γέννα γεννιέται μία νέα ζωή αλλά και μια νέα μαμά...είναι συγκλονιστικό...είμαι πολύ ευσυγκίνητη λόγω ορμονών κ κάθε φορά που γεννάει κάποια κοπέλα με πιάνει συγκινηση...άντε να δούμε σε μένα τι θα κάνω.Παίζει να είμαι το εντελώς αντίθετο!!!

Βασικά έχω χάσει κ τους δυο μου γονείς κ ήδη μου λείπει ιδιαίτερα η μαμά μου σε αυτές τις στιγμές της εγκυμοσύνης κ της γέννας...κ για το μετά της γέννας όσον αφορά τη βοήθεια...νιώθω λίγο τρομοκρατημένη αν θα τα καταφέρω δηλ.

@Anna-Vangelisνα σου ζήσει,γερό κ τυχερό!Μπράβο που τα πας χαλαρά κ άνετα με το μωρό! Άντε κ στα δικά μας!

Λυπάμαι πολύ για τους γονείς σου. Θα ανακαλύψεις όμως δυνάμεις που δεν θα πίστευες ποτέ ότι έχεις. Θα τα καταφέρεις μια χαρά! Οι γυναίκες που έχουν βοήθεια είναι τυχερές και ειμαι της άποψης σε μια τέτοια περίοδο οπότε αυτήν προσφέρεται να την δεχόμαστε. Όμως πολλές από εμάς δεν έχουμε και μια χαρά τα καταφέρνουμε. Ίσα ίσα που θα βρεις πιο γρήγορα τους ρυθμούς σου με το μωρό και θα έχεις τον έλεγχο για τα πάντα. Θα τα κάνεις όλα όπως πιστεύεις εσύ καλύτερα χωρίς παρεμβάσεις. Δες το κι ετσι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Λυπάμαι πολύ για τους γονείς σου. Θα ανακαλύψεις όμως δυνάμεις που δεν θα πίστευες ποτέ ότι έχεις. Θα τα καταφέρεις μια χαρά! Οι γυναίκες που έχουν βοήθεια είναι τυχερές και ειμαι της άποψης σε μια τέτοια περίοδο οπότε αυτήν προσφέρεται να την δεχόμαστε. Όμως πολλές από εμάς δεν έχουμε και μια χαρά τα καταφέρνουμε. Ίσα ίσα που θα βρεις πιο γρήγορα τους ρυθμούς σου με το μωρό και θα έχεις τον έλεγχο για τα πάντα. Θα τα κάνεις όλα όπως πιστεύεις εσύ καλύτερα χωρίς παρεμβάσεις. Δες το κι ετσι. 

Συμφωνώ απόλυτα! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ ολες σας!!! Σας γραφω περιληπτικα γιατι ειμαι αρκετα κουρασμενη αλλα πολυ χαρούμενη!! Γεννηθηκε η μπουμπου 2850 σημερα στις 5.30 κ μπηκαμε απο χθες τα μεσανυχτα για την προκληση. Πολλες ώρες αλλά υπέροχη εμπειρια δοξα τω Θεω!! Περιμενουμε αυριο πρωι για ν δουν την κυστη .. θα σας διαβασω ελπιζω αυριο πολλα φιλια γλυκες μανουλες, κοιλιτσες κ μωρακιαα!!! :wub:

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, KNecky είπε:

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ ολες σας!!! Σας γραφω περιληπτικα γιατι ειμαι αρκετα κουρασμενη αλλα πολυ χαρούμενη!! Γεννηθηκε η μπουμπου 2850 σημερα στις 5.30 κ μπηκαμε απο χθες τα μεσανυχτα για την προκληση. Πολλες ώρες αλλά υπέροχη εμπειρια δοξα τω Θεω!! Περιμενουμε αυριο πρωι για ν δουν την κυστη .. θα σας διαβασω ελπιζω αυριο πολλα φιλια γλυκες μανουλες, κοιλιτσες κ μωρακιαα!!! :wub:

Να σου ζήσει!! Γερή και ευλογημένη!! Καλή ξεκούραση και Καλά αποτελέσματα Αύριο!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, KNecky είπε:

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ ολες σας!!! Σας γραφω περιληπτικα γιατι ειμαι αρκετα κουρασμενη αλλα πολυ χαρούμενη!! Γεννηθηκε η μπουμπου 2850 σημερα στις 5.30 κ μπηκαμε απο χθες τα μεσανυχτα για την προκληση. Πολλες ώρες αλλά υπέροχη εμπειρια δοξα τω Θεω!! Περιμενουμε αυριο πρωι για ν δουν την κυστη .. θα σας διαβασω ελπιζω αυριο πολλα φιλια γλυκες μανουλες, κοιλιτσες κ μωρακιαα!!! :wub:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Υγιής κ χαρουμενη στη ζωή της!!  Καλη ξεκουραση κ καλα αποτελέσματα να έχετε αυριο.. Όποτε μπορέσεις μας λες κ άλλα.. 

 

 

Μανουλα              ΠΗΤ         

Ελλην                     3/3           κοριτσακι

Ματιλντα              5/3           κοριτσακι

mpoukitsa             9/3           αγορακι

eleniart                  9/3           κοριτσακι

AMAL04                13/3         αγορακι

Polly1                    15/3          κοριτσακι

ALEX210               16/3         αγορακι         

Φιλενια                 19/3         κοριτσακι

iliana88                 19/3         αγορακι

asda                       23/3         κοριτσακι

Ματίλντα20         23/3         κοριτσακι

fairytale18            26/3         κοριτσακι

Annette                 26/3          αγορακι

teta2                      28/3         κοριτσακι

Honeybee             28/3          αγορακι

Kathrin17              31/3         κοριτσακι

 Pagotoula            31/3         κοριτσακι

Ζουζουνιαααα2    1/4           κοριτσακια 2

souzanna7            3/4            αγορακι

Nackt                      4/4          κοριτσακι

Sweet_child           6/4           αγορακι

katerinakk              6/4           αγορακι

Pennyep26             8/4          κοριτσακια 2

 

 

              :-P :-P ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! :-P :-P              

 

Μανουλα              Ημ/νια     

Murtw.st                14/2            αγορακι 

Pennymav             20/2            κοριτσακι

KNecky                  22/2            κοριτσακι

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KNecky είπε:

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ ολες σας!!! Σας γραφω περιληπτικα γιατι ειμαι αρκετα κουρασμενη αλλα πολυ χαρούμενη!! Γεννηθηκε η μπουμπου 2850 σημερα στις 5.30 κ μπηκαμε απο χθες τα μεσανυχτα για την προκληση. Πολλες ώρες αλλά υπέροχη εμπειρια δοξα τω Θεω!! Περιμενουμε αυριο πρωι για ν δουν την κυστη .. θα σας διαβασω ελπιζω αυριο πολλα φιλια γλυκες μανουλες, κοιλιτσες κ μωρακιαα!!! :wub:

Να σας ζήσει!!!! Γερή να Είναι! Καλή ξεκούραση και αναμένουμε νεότερα!! Φιλάκια και στις 2 σας!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KNecky είπε:

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ ολες σας!!! Σας γραφω περιληπτικα γιατι ειμαι αρκετα κουρασμενη αλλα πολυ χαρούμενη!! Γεννηθηκε η μπουμπου 2850 σημερα στις 5.30 κ μπηκαμε απο χθες τα μεσανυχτα για την προκληση. Πολλες ώρες αλλά υπέροχη εμπειρια δοξα τω Θεω!! Περιμενουμε αυριο πρωι για ν δουν την κυστη .. θα σας διαβασω ελπιζω αυριο πολλα φιλια γλυκες μανουλες, κοιλιτσες κ μωρακιαα!!! :wub:

Να σου ζήσει η κοριτσάρα σου αγάπη μου!!! Πάντα γερή, τυχερή και δυνατή να είναι!!! Να είστε καλά κι εσείς να την καμαρώνετε!! Περιμένουμε τα αυριανά σας νέα κι εννοείται περισσότερες λεπτομέρειες όποτε είσαι καλύτερα! Καλή ξεκούραση και καλή ανάρρωση!! Φιλάκια στην μπεμπάρα σου!! (περιττό να πω ότι με είχε φάει η αγωνία, από το πρωί, κάθε τρεις και λίγο έμπαινανα δω αν μας έγραψες)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Κορίτσια μου!!! Μόλις γύρισα από γιατρό!! Η μπέμπα 3 κιλά!!! Απίστευτο!! Όσες θέλετε αύξηση βάρους μοσχάρι και 2 αυγά (το 1 χωρίς κροκο) μέχρι τελικής πτώσης!! Λίγο αμνιακό παλι, ο τράχηλος σχεδόν ανύπαρκτος, φοβάται μήπως με τις ωδίνες σκιστει όλος με το ραμμα! Θα μπω Πέμπτη να το κόψει και θα γεννήσω πρωτα ο Θεός εκτός απροόπτου Βέβαια!!

Μπραβο κορίτσι μου .ειδες τελικα;;το μοσχάρι κανει θαύματα

6 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ ολες σας!!! Σας γραφω περιληπτικα γιατι ειμαι αρκετα κουρασμενη αλλα πολυ χαρούμενη!! Γεννηθηκε η μπουμπου 2850 σημερα στις 5.30 κ μπηκαμε απο χθες τα μεσανυχτα για την προκληση. Πολλες ώρες αλλά υπέροχη εμπειρια δοξα τω Θεω!! Περιμενουμε αυριο πρωι για ν δουν την κυστη .. θα σας διαβασω ελπιζω αυριο πολλα φιλια γλυκες μανουλες, κοιλιτσες κ μωρακιαα!!! :wub:

Κορίτσι μου να σας ζήσει !!γερο κ κακότυχο παντα να ειναι το παιδάκι σας ..

Κοριτσια μου Καλημερα!εγω σήμερα 3 μερα στο μαιευτήριο .εχω αναρρώσει πλήρως απο την καισαρικη και γενικά δεν ταλαιπωρήθηκα καθολου .το μονο που λιγο ένιωσα πόνο την πρώτη φορά που πήγα να σηκωθώ .μετα μολις περπάτησα επανήλθα αμέσως .χτες ήμουν λιγο περιεργα απ τς ορμόνες κ μ πιάναν τα κλάματα .αγχωθηκα λιγο γιατί δεν μου πολυ έτρωγε κ η μικρή κ προσπαθούσα ντε κ καλα να τη θηλάσω .αλλα μου μίλησε η μαία μ κ μ ειπε κάποια πραγματα κ με βοήθησε για να μη σκέφτομαι διαφορα.πηρα ενδονοσοκομειακο θήλαστρο απο το Ιασώ κανει πολυ καλή δουλεια κ δίνω στο μωρό μου να πίνει απο αυτο κ λιγο συμπλήρωμα .κνοτν μπορέσω κ πάρει παλι λιγο βαρος θα προσπαθήσω να το ξανα βάλω στο στήθος .ωστοσο και με το θήλαστρο μια χαρα το πίνει και εμενα μου αρκεί αυτο κ οχι το αν θα μάθει με μπιμπερό .αρκει να τρώει το μωράκι μου .στην αρχη με ποναγε λιγο το θήλαστρο αλλα τωρα δεν με ενοχλει σχεδόν καθολου .μου είπαν ότι μπορει να βγω και σήμερα αν δεν κανει ικτερο γιατί χτες ηταν λιγο κιτρινουλα .

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2020 at 11:10 PM, Anna-Vangelis said:

Ευχαριστώ πολύ! :)

Αγοράκι γέννησα, σε ιδιωτική κλινική, στη Θεσσαλονίκη. Τα νερά σπάσανε ξαφνικά 3 εβδομάδες νωρίτερα και έφερα άρον άρον τον άντρα μου από άλλη πόλη όπου έλειπε για δουλειές :P Μέχρι να έρθει πρόλαβα να κάνω μπάνιο και να ετοιμάσω τη βαλίτσα μου. 

Γέννησα φυσιολογικά, έκανα κι επισκληρίδιο σε όλες τις φάσεις του τοκετού (και στις εξωθήσεις) και όλα πήγαν μια χαρά. Είχα μόνο 1 ράμμα και πλέον δεν έχω καμία ενόχληση και νιώθω καλά.

Ο θηλασμός είναι κάπως επίπονος, οι θηλές μου τραυματίστηκαν λίγο αλλά δίνω και συμπλήρωμα στο μωρό οπότε κάπως ηρεμώ. 

Καταλαβαίνω την αγωνία σας, αλλά θα δείτε ότι τζάμπα ανησυχείτε. Με το καλό όλες σας κορίτσια μου :wub:

Να σας ζησει ο μπεμπακος κοπελα μου!!! Υγεια κ ευτυχια σε ολη την οικογενεια κ ολα να σας πανε καλα με το νεο μελος!!!

On 2/21/2020 at 11:36 PM, mpempaki1 said:

με το καλο αγαπγ. πόσο εβδομάδων είσαι

να σας ζήσει. γερο και ευλογημένο. φυσιολογικά γέννησες; χωρίς επισκληριδιο; πονεσες;

 

21 hours ago, Polly1 said:

Κορίτσια μου!!! Μόλις γύρισα από γιατρό!! Η μπέμπα 3 κιλά!!! Απίστευτο!! Όσες θέλετε αύξηση βάρους μοσχάρι και 2 αυγά (το 1 χωρίς κροκο) μέχρι τελικής πτώσης!! Λίγο αμνιακό παλι, ο τράχηλος σχεδόν ανύπαρκτος, φοβάται μήπως με τις ωδίνες σκιστει όλος με το ραμμα! Θα μπω Πέμπτη να το κόψει και θα γεννήσω πρωτα ο Θεός εκτός απροόπτου Βέβαια!!

Υπηρχε κοπελα σε διπλανο δωμάτιο που ηρθε με ραμματα, της τα εκοψαν κ γεννησε σε λιγες ωριτσες με επισκληριδιο φτ!! Σκέψου εγω ειχα σκληρο τραχηλο κ αργισα, σε σας θα ειναι παιχνιδακι αυτο!

19 hours ago, Polly1 said:

Καλημερα κοριτσια μου! Μπηκαμε για προκληση νωρις νωρις το πρωι σαββατου 37+3 τελικα. Ξεκινήσαμε να δουλευουμε τον τραχηλο σιγα σιγα γιατι λογω εβδομαδας ηταν πολυ σκληρός κ πισω, οποτε αρχικα κοιμηθηκα κ εκανε μονο του δουλεια, κ ειχα ελαχιστες συσπασεις. Αργότερα σπασαμε τα νερα ξεκινησανε σταδιακά οι πονοι αλλα ηρεμα, ο τραχηλος το επαιζε δυσκολος για πολλες ωρες κ αρχισε μετα το μεσημερι να μαλακωνει, διαστολη 4 εν τω μεταξυ. Μπηκε κ ορος λιγακι κ καποιο σπασμολυτικο για να δουλευετει ο τράχηλος  χωρις να πιεζεται παραπανω αποσο πρεπει κ εκει ξεκινησαν πιο δυναμικα οι πονοι. Σε καποια φαση απο κουραση δεν την παλευα κ εκανα επισκληριδιο με ελαφριά δοση κ μετα ολα πηρα τ δρομο τους, σε μια ωρα ειχα γεννησει. Ολα πολυ ηρεμα με τη βοήθεια γιατρου κ μαιας, χωρις βιαστικες κινησεις δεν ζοριστηκε ουτε το μωρακι. Δοξα τω Θεω, ουτε στο ονειρο μου δεν το περιμενα ετσι. Δυσκολευεται λιγο να βρει το στηθος η μικρουλα αλλα θα το δουλεψουμε είναι νωρις ακομα. Περιμενουμε ακομα για αποτελεσματα αλλα γενικα εχει καλη εικονα εξωτερικα εστω.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...