Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

4 hours ago, Ξένη said:

Ευχαριστώ πολύ...κατσικίσιο γιαουρτι δίνετε όποιο να ναι?

Κατσικισιο, πρόβειο, αγελαδινο οποιο να ναι αρκει να ειναι παραδοσιακο γτ ειναι λιγότερο επεξεργασμένα. Επισης θελουμε πληρη λιπαρα σε αυτη την ηλικια γτ οφελουν την ανάπτυξη τ εγκεφαλου κ το εντερακι παρα πολυ κ τα γιαούρτια με λιγα λιπαρα ειναι κ πιο επεξεργασμενα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Polly1 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τι κανετε; Πείτε καμια ιδεα για απογευματινό, έχω στερέψει! Το αυγό εσάς το τρώνε;;

Σκέτο έχω καιρό να το προσφέρω είναι η αλήθεια επειδή το βάζω σε Παρασκευές.. μμ εγώ του δίνω είτε γιαούρτι, είτε pancakes η κάποιο μαλακό μπισκότο, η αν έχω κάνει κάποιο γεύμα για πρωί με βρώμη τύπου oatmeal κ έχει περισσέψει προσφέρω πάλι αυτό... ειδικά τα pancakes μου έχουν λύσει τα χέρια βάζω την ίδια ζύμη κ στη συσκευή για ντόνατ κ τα κάνω κ έτσι..  

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Polly1 said:

Γεια σας κορίτσια!! Τι κανετε; Πείτε καμια ιδεα για απογευματινό, έχω στερέψει! Το αυγό εσάς το τρώνε;;

Καλημέρα!! Εγω σταθερα δινω απτ μεσημεριανο συν κατι απο τ δικο μας φαγητό να ειναι διαφορετικο!! Δν τρώει ακομα κιολας μεγαλες ποσοτητες κ αυτο μας βοηθα πολυ..

Εναλλακτικές ειναι γνκ αυτα π ανεφερε η Μυρτώ κ παιξε με οτι θ τρωγατε κ εσεις απλα βγαλε αυτα π δν έχεις εισαγει ή δν επιτρεπονται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Murtw.st είπε:

Σκέτο έχω καιρό να το προσφέρω είναι η αλήθεια επειδή το βάζω σε Παρασκευές.. μμ εγώ του δίνω είτε γιαούρτι, είτε pancakes η κάποιο μαλακό μπισκότο, η αν έχω κάνει κάποιο γεύμα για πρωί με βρώμη τύπου oatmeal κ έχει περισσέψει προσφέρω πάλι αυτό... ειδικά τα pancakes μου έχουν λύσει τα χέρια βάζω την ίδια ζύμη κ στη συσκευή για ντόνατ κ τα κάνω κ έτσι..  

 

Καλημέρα!!! Πού βρίσκω συνταγή για πανκεικς;;Και τι βάζεις από πανω; Σκετο;; Τη βρώμη μαζί με τι τη δίνεις;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Polly1 είπε:

Καλημέρα!!! Πού βρίσκω συνταγή για πανκεικς;;Και τι βάζεις από πανω; Σκετο;; Τη βρώμη μαζί με τι τη δίνεις;;

Τη βρώμη με γάλα αμυγδάλου που πίνω κ εγώ. Συνταγές βρίσκω κυρίως από ένα μπλογκ littlehandsblw κ στο ίνστα σε διάφορους παρόμοιους λογαριασμούς! Βάζω είτε ταχίνι είτε κάποιο βούτυρο καρπού ή κάποια μαρμελάδα π έχω φτιάξει χωρίς ζάχαρη, κάποιο ψιλοκομμένο ή τριμμένο φρούτο.. οι περισσότερες Συνταγές όμως επειδή είναι με  βάση φρούτο ή λαχανικό κ περιέχουν πολλά μέσα δίνονται κ σκέτα τα πανκεικ Κατά τη γνώμη μου.. Εγώ δηλαδή πολλές φορές του τα δίνω σκέτα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Το αβγο το δινετε σφιχτο ή μελατο; εμεις σε λιγες μερες ξεκιναμε με μια κουταλια μονο τον κροκο και μας ειπε η γιατρος μελατο.. φοβαμαι λιγο ομως...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , IrenP είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Το αβγο το δινετε σφιχτο ή μελατο; εμεις σε λιγες μερες ξεκιναμε με μια κουταλια μονο τον κροκο και μας ειπε η γιατρος μελατο.. φοβαμαι λιγο ομως...

Εμείς το τρωμε σφιχτό, το αφήνω 12-13 λεπτα να βράσει.Δεν το τρώει αλλα αυτο είναι μια άλλη ιστορία....

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, IrenP είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Το αβγο το δινετε σφιχτο ή μελατο; εμεις σε λιγες μερες ξεκιναμε με μια κουταλια μονο τον κροκο και μας ειπε η γιατρος μελατο.. φοβαμαι λιγο ομως...

Φοβάσαι για αλλεργία? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, IrenP είπε:

Μωρε μου φαινεται επιφοβο απο αποψη βακτηριων, σαλμονελλας κλπ κλπ... 

Η παιδίατρος μου είπε να είναι το αυγό από εταιρία κι όχι του γνωστού από το χωριό γιατι δεν ελέγχεται! Στη συσκευασια να λεει "κατηγορια Α" !Επίσης να βράσει τουλάχιστον 10 λεπτά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, IrenP είπε:

Μωρε μου φαινεται επιφοβο απο αποψη βακτηριων, σαλμονελλας κλπ κλπ... 

Τότε άστο να βράσει μέχρι να γίνει σφιχτό για να νιώθεις 100% ασφαλής 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Χρόνια πολλα με υγεία στις οικογένειες μας και σε όλο τον κοσμο!!Τα πρώτα Χριστούγεννα των μωρών μας ας τα κάνουμε φωτεινά πάρα τις περίεργες συνθήκες!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά...Καλες γιορτες, με υγεία και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν!!!!τα πιο όμορφα Χριστούγεννα θα είναι αυτά, μαζί με τα μωράκια μας!!!!

  • Μου αρέσει 5

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλα κορίτσια!! Να χαίρεστε όποιον έχετε.. Να περασουμε ομορφα τις γιορτές με τα ζουζουνια μας και τις οικογένειές μας!! Υγεία σε όλους!! 

ΥΓ. Πέρυσι στην κοιλιτσα, φέτος τα χουμε στην αγκαλίτσα..να τα χαιρόμαστε και να τα καμαρώνουμε τα μωράκια μας.. 

  • Μου αρέσει 5

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...