Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αρχικά, έχετε ξεκινήσει να αγοράζετε καθόλου πραγματακια;; 

Επίσης..από κράμπες πώς πάτε;; Εγώ έχω και αρκετές μάλιστα...σήμερα το έπαθαν οι γαμπες μου... αφήστε....και χαμηλά επίσης στα γυναικολογικα το παθαίνω...οπότε από το μεσημέρι είμαι κρεβάτι φουλ.

 


V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nackt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αρχικά, έχετε ξεκινήσει να αγοράζετε καθόλου πραγματακια;; 

Επίσης..από κράμπες πώς πάτε;; Εγώ έχω και αρκετές μάλιστα...σήμερα το έπαθαν οι γαμπες μου... αφήστε....και χαμηλά επίσης στα γυναικολογικα το παθαίνω...οπότε από το μεσημέρι είμαι κρεβάτι φουλ.

 

Καλησπέρα!! Εγώ από αγορές τίποτα! Αφού από τη νέα χρονιά θα πέσει το ΦΠΑ στα βρεφικά λέω να πάω τότε μια και Καλή! Μαγνήσιο παιρνεις;;

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Nackt said:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αρχικά, έχετε ξεκινήσει να αγοράζετε καθόλου πραγματακια;; 

Επίσης..από κράμπες πώς πάτε;; Εγώ έχω και αρκετές μάλιστα...σήμερα το έπαθαν οι γαμπες μου... αφήστε....και χαμηλά επίσης στα γυναικολογικα το παθαίνω...οπότε από το μεσημέρι είμαι κρεβάτι φουλ.

 

Καλησπερα! Εγω πηρα κατι ζιπουνακια κοριτσιστικα μιας κ ως τώρα εχω μονο αγοριστικα αλλα δεν εχω κ πολλες αγορές να κανω αφου εχω απο τον μικρο μου. Εσυ τι πηρες? Πανες no1 θα ελεγα μην πάρετε παρα πολλες γιατι καποια μωρα τις φορανε για πολυ λιγες μερες αλλα ισως εχω αδικο.Ζητησε απο τον γιατρο μαγνησιο αν δεν παιρνεις κ δοκιμασε να φας μπανανες που βοηθουν πολυ!

13 hours ago, asda said:

Καλησπέρα!! Εγώ από αγορές τίποτα! Αφού από τη νέα χρονιά θα πέσει το ΦΠΑ στα βρεφικά λέω να πάω τότε μια και Καλή! Μαγνήσιο παιρνεις;;

Ρε συ οντως θα πεσει ο ΦΠΑ? Εγω διαβασα πως στοχος ειναι απο μεσα καλοκαιριου κ αν να γινει αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε?ήρθα να σας πω τα ευχάριστα μπορεί να εξαφανιστικα για σχεδόν τρεις μήνες αλλά επιστρέφω δυναμικά. Την Τετάρτη έκανα μία β χοριακή Γιατί πραγματικά είχα τόση συχνοουρία και αρκετή ανακατωσούρα που είπα δεν μπορεί πρέπει να είμαι έγκυος βγαίνει 9. Πάω μετά από δύο μέρες σήμερα δηλαδή ξανακάνω β χοριακή και βγαίνει 40,10.η αλήθεια είναι πως είναι πάρα πολύ νωρίς είμαι ακριβώς 10 μέρες μετά την ωορηξία ήρθα σε επαφή τρεις μέρες πριν την ωορρηξία γιατί είχα κάνει τεστ ωορρηξίας οπότε ήξερα πάνω-κάτω ποτέ είχα και τσουπ..σπορακι στην κοιλίτσα!!! Η αλήθεια είναι Δεν έχω πει τίποτα ακόμα στο σύζυγο θα ρθει το βραδάκι στο σπίτι και θέλω να του κάνω μία έκπληξη ρε κορίτσια πείτε μία ιδέα τι θα μπορούσα να κάνω να θυμίσω είναι το τρίτο παιδάκι μας αυτό στην κοιλίτσα...

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, KNecky είπε:

Καλησπερα! Εγω πηρα κατι ζιπουνακια κοριτσιστικα μιας κ ως τώρα εχω μονο αγοριστικα αλλα δεν εχω κ πολλες αγορές να κανω αφου εχω απο τον μικρο μου. Εσυ τι πηρες? Πανες no1 θα ελεγα μην πάρετε παρα πολλες γιατι καποια μωρα τις φορανε για πολυ λιγες μερες αλλα ισως εχω αδικο.Ζητησε απο τον γιατρο μαγνησιο αν δεν παιρνεις κ δοκιμασε να φας μπανανες που βοηθουν πολυ!

Ρε συ οντως θα πεσει ο ΦΠΑ? Εγω διαβασα πως στοχος ειναι απο μεσα καλοκαιριου κ αν να γινει αυτο..

Έτσι διάβασα τώρα τι να σου πω. Και όχι μόνο σε καρότσια κούνιες κλπ αλλά και σε πάνες (βασικοτερο) και κάποια άλλα είδη. Μακάρι..

Just now, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?ήρθα να σας πω τα ευχάριστα μπορεί να εξαφανιστικα για σχεδόν τρεις μήνες αλλά επιστρέφω δυναμικά. Την Τετάρτη έκανα μία β χοριακή Γιατί πραγματικά είχα τόση συχνοουρία και αρκετή ανακατωσούρα που είπα δεν μπορεί πρέπει να είμαι έγκυος βγαίνει 9. Πάω μετά από δύο μέρες σήμερα δηλαδή ξανακάνω β χοριακή και βγαίνει 40,10.η αλήθεια είναι πως είναι πάρα πολύ νωρίς είμαι ακριβώς 10 μέρες μετά την ωορηξία ήρθα σε επαφή τρεις μέρες πριν την ωορρηξία γιατί είχα κάνει τεστ ωορρηξίας οπότε ήξερα πάνω-κάτω ποτέ είχα και τσουπ..σπορακι στην κοιλίτσα!!! Η αλήθεια είναι Δεν έχω πει τίποτα ακόμα στο σύζυγο θα ρθει το βραδάκι στο σπίτι και θέλω να του κάνω μία έκπληξη ρε κορίτσια πείτε μία ιδέα τι θα μπορούσα να κάνω να θυμίσω είναι το τρίτο παιδάκι μας αυτό στην κοιλίτσα...

Συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους και Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Να μπαίνεις κι εδώ να μας λες τα νέα σου!!! Λοιπόν αν δεν έχεις χρόνο να πας μα πάρεις στο μικρότερο παιδί σου ένα μπλουζάκι "big brother/sister" κλπ μπορείς σε κάτι πιο πρόχειρο να φτιάξεις τύπου κάρτα με την Πητ σου και από κάτω ένα σημείωμα τύπου "ανυπομονώ για την πρώτη μας αγκαλια" Ή κάτι τέτοιο. Επισης (δεν ξερω τι ηλικιας ειναι τα αλλα 2) θα μπορούσε να ζωγραφίσει κάποιο από τα δύο την οικογένεια σας και να προσθέσεις στην δική σου κοιλιά ένα μωράκι.  Και να του το δώσουν τα παιδιά όταν επιστρέψει.. Μπορεί να μην είναι πολύ εμπνευσμένα αλλά αυτά μου ήρθαν.. 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, asda είπε:

Έτσι διάβασα τώρα τι να σου πω. Και όχι μόνο σε καρότσια κούνιες κλπ αλλά και σε πάνες (βασικοτερο) και κάποια άλλα είδη. Μακάρι..

Συγχαρητήρια!! Καλούς διπλασιασμους και Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Να μπαίνεις κι εδώ να μας λες τα νέα σου!!! Λοιπόν αν δεν έχεις χρόνο να πας μα πάρεις στο μικρότερο παιδί σου ένα μπλουζάκι "big brother/sister" κλπ μπορείς σε κάτι πιο πρόχειρο να φτιάξεις τύπου κάρτα με την Πητ σου και από κάτω ένα σημείωμα τύπου "ανυπομονώ για την πρώτη μας αγκαλια" Ή κάτι τέτοιο. Επισης (δεν ξερω τι ηλικιας ειναι τα αλλα 2) θα μπορούσε να ζωγραφίσει κάποιο από τα δύο την οικογένεια σας και να προσθέσεις στην δική σου κοιλιά ένα μωράκι.  Και να του το δώσουν τα παιδιά όταν επιστρέψει.. Μπορεί να μην είναι πολύ εμπνευσμένα αλλά αυτά μου ήρθαν.. 

Πολύ ωραία ιδέα με την κάρτα είναι 17 μηνών και ο μεγάλος 5 χρονών... εννοείται θα σας ενημερώνω! ευχαριστώ πολύ κ εσείς όλες με έναν πόνο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, fairytale18 είπε:

Παρακαλώ, ελπίζω να ανταποκριθεί, με το καλό να δεις το μωράκι στον υπέρηχο!

Ολα καλά με το μωράκι μας.... Δόξα το θεό!!!! Και με το γιατρό όλα καλά θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί!!!! 

Εσείς κορίτσια όλα καλά;;;; σε τι φάση είστε;;;; 

Έχει κάνει καμία β επιδου;;; εμείς κλείσαμε ραντεβού στις 18 - 11

16 ώρες πρίν, asda είπε:

Καλησπέρα!! Εγώ από αγορές τίποτα! Αφού από τη νέα χρονιά θα πέσει το ΦΠΑ στα βρεφικά λέω να πάω τότε μια και Καλή! Μαγνήσιο παιρνεις;;

Και μπανάνες να τρως για τις γάμπες... Πολλές!!!! 

Ααα... Ναι δίκιο έχεις από τον Ιανουάριο θα ισχύει αυτό ε;;;;με τα ρούχα... Και εκπτώσεις θα ξεκινήσουν ποτέ.;;;; δεν έχω πάρει τπτ και εγώ.... 

Just now, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?ήρθα να σας πω τα ευχάριστα μπορεί να εξαφανιστικα για σχεδόν τρεις μήνες αλλά επιστρέφω δυναμικά. Την Τετάρτη έκανα μία β χοριακή Γιατί πραγματικά είχα τόση συχνοουρία και αρκετή ανακατωσούρα που είπα δεν μπορεί πρέπει να είμαι έγκυος βγαίνει 9. Πάω μετά από δύο μέρες σήμερα δηλαδή ξανακάνω β χοριακή και βγαίνει 40,10.η αλήθεια είναι πως είναι πάρα πολύ νωρίς είμαι ακριβώς 10 μέρες μετά την ωορηξία ήρθα σε επαφή τρεις μέρες πριν την ωορρηξία γιατί είχα κάνει τεστ ωορρηξίας οπότε ήξερα πάνω-κάτω ποτέ είχα και τσουπ..σπορακι στην κοιλίτσα!!! Η αλήθεια είναι Δεν έχω πει τίποτα ακόμα στο σύζυγο θα ρθει το βραδάκι στο σπίτι και θέλω να του κάνω μία έκπληξη ρε κορίτσια πείτε μία ιδέα τι θα μπορούσα να κάνω να θυμίσω είναι το τρίτο παιδάκι μας αυτό στην κοιλίτσα...

Συγχαρητήρια.... Πολύ ωραίαααα!!!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!! Τελικά πως το είπες;;;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AMAL04 είπε:

Ολα καλά με το μωράκι μας.... Δόξα το θεό!!!! Και με το γιατρό όλα καλά θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί!!!! 

Εσείς κορίτσια όλα καλά;;;; σε τι φάση είστε;;;; 

Έχει κάνει καμία β επιδου;;; εμείς κλείσαμε ραντεβού στις 18 - 11

Και μπανάνες να τρως για τις γάμπες... Πολλές!!!! 

Ααα... Ναι δίκιο έχεις από τον Ιανουάριο θα ισχύει αυτό ε;;;;με τα ρούχα... Και εκπτώσεις θα ξεκινήσουν ποτέ.;;;; δεν έχω πάρει τπτ και εγώ.... 

Συγχαρητήρια.... Πολύ ωραίαααα!!!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!! Τελικά πως το είπες;;;;; 

Ευχαριστώ δεν το είπα ακόμα τον περιμένω κ σκέφτομαι τι άλλο θα μπορούσα να κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, AMAL04 είπε:

Ολα καλά με το μωράκι μας.... Δόξα το θεό!!!! Και με το γιατρό όλα καλά θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί!!!! 

Εσείς κορίτσια όλα καλά;;;; σε τι φάση είστε;;;; 

Έχει κάνει καμία β επιδου;;; εμείς κλείσαμε ραντεβού στις 18 - 11

Και μπανάνες να τρως για τις γάμπες... Πολλές!!!! 

Ααα... Ναι δίκιο έχεις από τον Ιανουάριο θα ισχύει αυτό ε;;;;με τα ρούχα... Και εκπτώσεις θα ξεκινήσουν ποτέ.;;;; δεν έχω πάρει τπτ και εγώ.... 

Συγχαρητήρια.... Πολύ ωραίαααα!!!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!! Τελικά πως το είπες;;;;; 

Τέλεια!! Εγώ β επιπέδου έχω στις 20-11. Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό και για τα ρούχα όμως.. όπως και να χει στις εκπτώσεις βρίσκεις πολύ φθηνά ρούχα. Τα ακριβά είναι καρότσια κούνιες καρεκλάκια κλπ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Nackt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αρχικά, έχετε ξεκινήσει να αγοράζετε καθόλου πραγματακια;; 

Επίσης..από κράμπες πώς πάτε;; Εγώ έχω και αρκετές μάλιστα...σήμερα το έπαθαν οι γαμπες μου... αφήστε....και χαμηλά επίσης στα γυναικολογικα το παθαίνω...οπότε από το μεσημέρι είμαι κρεβάτι φουλ.

 

Νομίζω ότι είναι νωρίς ακόμα, σκεφτόμουν να ξεκινήσω τις αγορές μετά τις γιορτές. Βέβαια, κοιτάω στο internet τι παίζει.


Kgx7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παίρνω ναι αλλά ανά δεύτερη μέρα και μου είπε ο γιατρός να παίρνω κάθε μέρα τώρα..

@Melody90 Μας κάνεις πλάκα;;; Ιιιιιι μπράβο μπράβο μπράβο!! Λοιπόν όπως και να το πεις είμαι σίγουρη πως θα καταχαρει!!! Εύχομαι να πάνε όλα κατευχην :-*

Αα αυτό με τον ΦΠΑ δεν το ήξερα ούτε κι εγώ.. ο,τι καλύτερο γίνει ευπρόσδεκτο εννοείται!! Αν δείτε κάτι πάντως να αξίζει να ενημερώνουμε κι εδώ από θέμα προσφοράς κλπ εμένα λόγω που πρώτα ο Θεός θα είναι το πρώτο δεν έχουμε τίποτα..την κούνια βέβαια την έχω από τη μαμά μου οπότε καρότσι κλπ θα χρειαστουμε

  • Μου αρέσει 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nackt said:

Παίρνω ναι αλλά ανά δεύτερη μέρα και μου είπε ο γιατρός να παίρνω κάθε μέρα τώρα..

@Melody90 Μας κάνεις πλάκα;;; Ιιιιιι μπράβο μπράβο μπράβο!! Λοιπόν όπως και να το πεις είμαι σίγουρη πως θα καταχαρει!!! Εύχομαι να πάνε όλα κατευχην :-*

Αα αυτό με τον ΦΠΑ δεν το ήξερα ούτε κι εγώ.. ο,τι καλύτερο γίνει ευπρόσδεκτο εννοείται!! Αν δείτε κάτι πάντως να αξίζει να ενημερώνουμε κι εδώ από θέμα προσφοράς κλπ εμένα λόγω που πρώτα ο Θεός θα είναι το πρώτο δεν έχουμε τίποτα..την κούνια βέβαια την έχω από τη μαμά μου οπότε καρότσι κλπ θα χρειαστουμε

Κατι που άκουσα αλλα δεν εχω διασταυρωσει ειναι πως υπαρχουν μερικές εταιρείες που στελνουν δωρεάν δειγματα σε εγκυους. Τύπου απο κρεμες για την πανα ως πιπίλες κ απορρυπαντικα, οπότε ολα είναι χρησιμα μεχρι να δεις τι σε βολευει Η αληθεια ειναι πως στο μαιευτήριο εδιναν αλλα ειδα στο ιντερνετ πως δινουν κ απο αλλου. Εχει ακουσει κατι καποια σας?

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, KNecky είπε:

Κατι που άκουσα αλλα δεν εχω διασταυρωσει ειναι πως υπαρχουν μερικές εταιρείες που στελνουν δωρεάν δειγματα σε εγκυους. Τύπου απο κρεμες για την πανα ως πιπίλες κ απορρυπαντικα, οπότε ολα είναι χρησιμα μεχρι να δεις τι σε βολευει Η αληθεια ειναι πως στο μαιευτήριο εδιναν αλλα ειδα στο ιντερνετ πως δινουν κ απο αλλου. Εχει ακουσει κατι καποια σας?

 

Nestlebaby.gr( κάνεις εγγραφή)

Mambaby.gr(κάνεις εγγραφή)

Νutricia.gr(κάνεις εγγραφή)

Babyspace.gr(κάνεις εγγραφή)

Caredirect.gr (καλεις στο 2109287600 κ ζητάς το βαλιτσακι για τις έγκυες σου κάνουν κάποιες ερωτήσεις τύπου γκάλοπ κ σου τα στέλνουν στο σπίτι δωρεάν με κούριερ)κ στην κλινική παίρνεις το γνωστό βαλιτσακι ξανά αλλά με άλλα προϊόντα μέσα

Babylino.gr(κάνεις εγγραφή)

Chicco.gr(κάνεις εγγραφή)

Septona.gr(πας στη φορμα  επικοινωνίας κ συμπληρώνεις τα στοιχεία σου κ για κειμενακι γράφεις ότι περιμένεις μωράκι τον Ιούνιο κ ενδιαφέρεσαι για δωρεάν δείγματα)

Frezyderm (όπως κ στην σεπτονα) 

Αυτές είναι .....όλα ειναι για δωρεάν δείγματα κ πράγματα αν ενδιαφέρεστε στείλετε άμεσα όμως κορίτσια γιατί οι περισσότερες σου λένε ότι θα τα έχεις στα χέρια σου σε 1,5 με 2 μήνες...

Just now, Melody90 είπε:

Nestlebaby.gr( κάνεις εγγραφή)

Mambaby.gr(κάνεις εγγραφή)

Νutricia.gr(κάνεις εγγραφή)

Babyspace.gr(κάνεις εγγραφή)

Caredirect.gr (καλεις στο 2109287600 κ ζητάς το βαλιτσακι για τις έγκυες σου κάνουν κάποιες ερωτήσεις τύπου γκάλοπ κ σου τα στέλνουν στο σπίτι δωρεάν με κούριερ)κ στην κλινική παίρνεις το γνωστό βαλιτσακι ξανά αλλά με άλλα προϊόντα μέσα

Babylino.gr(κάνεις εγγραφή)

Chicco.gr(κάνεις εγγραφή)

Septona.gr(πας στη φορμα  επικοινωνίας κ συμπληρώνεις τα στοιχεία σου κ για κειμενακι γράφεις ότι περιμένεις μωράκι τον Ιούνιο κ ενδιαφέρεσαι για δωρεάν δείγματα)

Frezyderm (όπως κ στην σεπτονα) 

Αυτές είναι .....όλα ειναι για δωρεάν δείγματα κ πράγματα αν ενδιαφέρεστε στείλετε άμεσα όμως κορίτσια γιατί οι περισσότερες σου λένε ότι θα τα έχεις στα χέρια σου σε 1,5 με 2 μήνες...

Λοιπόν αυτό το κείμενο το έκανα copy paste από το (μανουλες Ιουνίου '18)όταν έκανα το γιο μου τον μικρό είχα κάνει ολόκληρη έρευνα για τα δείγματα.2 εταιρείες μου έστειλαν email ήταν η σεπτονα και η φρεζιντερμ ότι δεν στέλνουν πια δείγματα κ ότι μπορείς να ζητήσεις από τα φαρμακεία για την (φρεζιντερμ).από αυτές που πηρα πράγματα ήταν η caredirect ένα βαλιτσακι παρόμοιο με το γνωστό που δίνουν και μετά τη γέννα.και η νουτριτσια ένα υφασμάτινο φάκελο για χαρτιά του μωρού ας πούμε.κ η Νεστλέ κάτι μου έστειλε αλλά δεν θυμάμαι καθόλου.στειλε εσύ και αν πάρεις καλοδεχούμενα.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 said:

Nestlebaby.gr( κάνεις εγγραφή)

Mambaby.gr(κάνεις εγγραφή)

Νutricia.gr(κάνεις εγγραφή)

Babyspace.gr(κάνεις εγγραφή)

Caredirect.gr (καλεις στο 2109287600 κ ζητάς το βαλιτσακι για τις έγκυες σου κάνουν κάποιες ερωτήσεις τύπου γκάλοπ κ σου τα στέλνουν στο σπίτι δωρεάν με κούριερ)κ στην κλινική παίρνεις το γνωστό βαλιτσακι ξανά αλλά με άλλα προϊόντα μέσα

Babylino.gr(κάνεις εγγραφή)

Chicco.gr(κάνεις εγγραφή)

Septona.gr(πας στη φορμα  επικοινωνίας κ συμπληρώνεις τα στοιχεία σου κ για κειμενακι γράφεις ότι περιμένεις μωράκι τον Ιούνιο κ ενδιαφέρεσαι για δωρεάν δείγματα)

Frezyderm (όπως κ στην σεπτονα) 

Αυτές είναι .....όλα ειναι για δωρεάν δείγματα κ πράγματα αν ενδιαφέρεστε στείλετε άμεσα όμως κορίτσια γιατί οι περισσότερες σου λένε ότι θα τα έχεις στα χέρια σου σε 1,5 με 2 μήνες...

Λοιπόν αυτό το κείμενο το έκανα copy paste από το (μανουλες Ιουνίου '18)όταν έκανα το γιο μου τον μικρό είχα κάνει ολόκληρη έρευνα για τα δείγματα.2 εταιρείες μου έστειλαν email ήταν η σεπτονα και η φρεζιντερμ ότι δεν στέλνουν πια δείγματα κ ότι μπορείς να ζητήσεις από τα φαρμακεία για την (φρεζιντερμ).από αυτές που πηρα πράγματα ήταν η caredirect ένα βαλιτσακι παρόμοιο με το γνωστό που δίνουν και μετά τη γέννα.και η νουτριτσια ένα υφασμάτινο φάκελο για χαρτιά του μωρού ας πούμε.κ η Νεστλέ κάτι μου έστειλε Ιαλλά δεν θυμάμαι καθόλου.στειλε εσύ και αν πάρεις καλοδεχούμενα.

Καλημερα!!Σε ευχαριστω πολυ!!

Με το καλο το μωρακι σου κ ευχομαι ολα να πανε καλα κ γαληνια!!! Να χαιρεσαι κ τα αλλα παιδακια σου!! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/10/2019 at 10:20 ΜΜ, Nackt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αρχικά, έχετε ξεκινήσει να αγοράζετε καθόλου πραγματακια;; 

Επίσης..από κράμπες πώς πάτε;; Εγώ έχω και αρκετές μάλιστα...σήμερα το έπαθαν οι γαμπες μου... αφήστε....και χαμηλά επίσης στα γυναικολογικα το παθαίνω...οπότε από το μεσημέρι είμαι κρεβάτι φουλ.

 

Καλημέρα σε όλες κορίτσια και καλό τριήμερο!

Χρόνια πολλά και καλά στις Δήμητρες και τους Δημήτρηδες!!

@Nackt δεν έχω ξεκινήσει καθόλου αγορές. Έχουμε πει με τον άντρα μου από την αρχή του νέου χρόνου πρώτα ο Θεός. Να έχουμε κάνει και τον β επιπέδου, να σιγουρέψουμε και φύλλο και να έχουμε πάρει και τα χριστουγεννιάτικα δώρα για ευνόητους λόγους. Δυστυχώς κορίτσια, εμείς δεν έχουμε βοήθεια από κανέναν ούτε σε επίπεδο πραγμάτων μωρουδιακών, ούτε σε επίπεδο χρηματικό. Οι κοντινοί μας φίλοι δεν έχουν ακόμη παιδάκια. Ο αδερφός μου επίσης όχι. Κι ο αδερφός του άντρα μου είναι στην προσπάθεια για δεύτερο, οπότε τα χρειάζονται όλα. Κι οικονομικά δυστυχώς η οικογένεια μου δεν έχει την δυνατότητα να συνεισφέρει γιατί είναι πολύ πιεσμένοι κι έχουν διάφορα θέματα υγείας. Kι οι γονείς του άντρα μου....και να έχουν, δεν έχουν την θέληση και δεν βοηθούν σε τίποτα γενικώς...Οπότε αναγκαστικά θα κινηθούμε σε όσο πιο λίγες κι οικονομικές λύσεις,πέραν δύο τριών πραγμάτων που χρειάζεται να επενδύσεις στην ποιότητα.

@Melody90 Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!Με το καλό το τρίτο διαμαντάκι σου!!Πώς το ανακοίνωσες τελικά στον σύζυγο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...