Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      είναι πολύ δραστήριος μου είπαν οι μαίες ! στο nst έκανε 29 κινήσεις σε ούτε 10 λεπτα και μπορεί να το κάνει και συνεχώς!  όποτε όσο να ναι και η συνεχής δραστηριοτητα  μέσα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα ! 

      Βιάζεται καλέ να βγει βόλτες !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει όσο μπορεί περισσότερο εκεί μεσα!

      • Ευχή 1

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Just now, Νινι2019 είπε:

Δεν άντεξα σήμερα κ έκανα τεστ π είναι πριν την καθυστέρηση... Δεν είμαι :cry::?μάλλον αρρωστήσα γ να έχω όλα αυτά... Την επόμενη φορά...

Όσο τυχερή ήμουν την πρώτη π έπιασα κατευθείαν δεν νομίζω να 'μαι τώρα... Θα φανεί!!! 

Καλημέρααα!! 

Καλημέρα κορίτσι μου. Όσο το σκεφτόμαστε τελικά τόσο χειρότερο το κάνουμε. Υπομονή και χωρίς άγχος πιστεύω θα έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα! 

Just now, Owl-1 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααα!!! Πώς είστε??εύχομαι να έχετε όλες το σπορακι στην κοιλίτσα σας!!! 

Καλημέρα και σε σένα!!!!! Εγώ είχα εχθές καφέ και ροζ στο χαρτί και έβαλα σερβιέτα και σήμερα πάλι τα ίδια, δεν έχει κατέβει ακόμη κανονικά... Μεγάλη πίκρα για άλλη μια φορά... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KateDim είπε:

 

Καλημέρα και σε σένα!!!!! Εγώ είχα εχθές καφέ και ροζ στο χαρτί και έβαλα σερβιέτα και σήμερα πάλι τα ίδια, δεν έχει κατέβει ακόμη κανονικά... Μεγάλη πίκρα για άλλη μια φορά... 

Α ρε κορίτσι μου!!! Σε νιώθω! Πόσο καιρό προσπαθείτε? Συγνώμη δεν θυμάμαι αν το έχεις πει κάπου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Α ρε κορίτσι μου!!! Σε νιώθω! Πόσο καιρό προσπαθείτε? Συγνώμη δεν θυμάμαι αν το έχεις πει κάπου!! 

Τους τελευταίους 4 μήνες πιο εντατικά ...λέω να πάρω για πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας, έχεις καμία ιδέα; είδα γιε τα one step... 

Έχω πολύ πόνο σήμερα και κατά κόκκινο αίμα :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateDim είπε:

Τους τελευταίους 4 μήνες πιο εντατικά ...λέω να πάρω για πρώτη φορά τεστ ωορρηξίας, έχεις καμία ιδέα; είδα γιε τα one step... 

Έχω πολύ πόνο σήμερα και κατά κόκκινο αίμα :(

Ναι να πάρεις να ξέρεις ότι πας στοχευμένα!! Έχω χρησιμοποιήσει και τα hometest και τα mother2be είναι εύκολα στη χρήση τους και πολύ οικονομικά!! Διαλεξε πια θέλεις εσύ!! Εγώ παίρνω τα mother2be !!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Ναι να πάρεις να ξέρεις ότι πας στοχευμένα!! Έχω χρησιμοποιήσει και τα hometest και τα mother2be είναι εύκολα στη χρήση τους και πολύ οικονομικά!! Διαλεξε πια θέλεις εσύ!! Εγώ παίρνω τα mother2be !!

Απ ότι είδα το mother2be είναι κατάστημα το οποίο έχει τεστ; 

Just now, Owl-1 είπε:

Ναι να πάρεις να ξέρεις ότι πας στοχευμένα!! Έχω χρησιμοποιήσει και τα hometest και τα mother2be είναι εύκολα στη χρήση τους και πολύ οικονομικά!! Διαλεξε πια θέλεις εσύ!! Εγώ παίρνω τα mother2be !!

Σε αυτό το κατάστημα είδα και τα τεστ one step που ανέφερα.. Και από κει λέω να τα πάρω γιατί διάβασα καλές αξιολογήσεις... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KateDim είπε:

Απ ότι είδα το mother2be είναι κατάστημα το οποίο έχει τεστ; 

Σε αυτό το κατάστημα είδα και τα τεστ one step που ανέφερα.. Και από κει λέω να τα πάρω γιατί διάβασα καλές αξιολογήσεις... 

Ναι τα one test παίρνω κι εγώ!! Να τα πάρεις άφοβα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, KateDim είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... Έχουμε κανένα νέο;; 

Τιποταα ακομα.....δεν νιωθω κατι...λιγο κουρασμενη μεση....μεχρι αυριο θα δειξει γιατι ερχεται κανονικα χωρις καθυστερησεις συνηθως....ειδωμεν.....!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Ναι τα one test παίρνω κι εγώ!! Να τα πάρεις άφοβα!! 

Πωπω γκαντεμιά. Είναι κλειστά 12-16 και από βδομάδα θα λείπω διακοπές, ήθελα να τα χρησιμοποιήσω στις διακοπές μου που θα είμαι σε γόνιμες..... Κοίταξα και τα hometest... 

Just now, Rozoulita88 είπε:

Τιποταα ακομα.....δεν νιωθω κατι...λιγο κουρασμενη μεση....μεχρι αυριο θα δειξει γιατι ερχεται κανονικα χωρις καθυστερησεις συνηθως....ειδωμεν.....!

Υπομονή... Εγώ δυστυχώς Αδιαθετησα σήμερα... Εύχομαι να μην συμβεί το ίδιο και σε εσένα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateDim είπε:

Πωπω γκαντεμιά. Είναι κλειστά 12-16 και από βδομάδα θα λείπω διακοπές, ήθελα να τα χρησιμοποιήσω στις διακοπές μου που θα είμαι σε γόνιμες..... Κοίταξα και τα hometest... 

Υπομονή... Εγώ δυστυχώς Αδιαθετησα σήμερα... Εύχομαι να μην συμβεί το ίδιο και σε εσένα... 

Να σου πω την αληθεια ουτε αγχος εχω ουτε ανυπομονησια....ειχα πριν μια βδομαδα...τωρα οτι ειναι....ειναι! Αν και πιστευω οτι θα μου ρθει και μενα αυριο..αλλα και να μην ερθει...τεστ θα κανω μετα απο μερες ...και παλι μετα  δρομο εχουμε μεχρι να σιγουρευτουμε οτι μενει...δεν αρκει μονο να δεις ενα θετικο τεστ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KateDim είπε:

Πωπω γκαντεμιά. Είναι κλειστά 12-16 και από βδομάδα θα λείπω διακοπές, ήθελα να τα χρησιμοποιήσω στις διακοπές μου που θα είμαι σε γόνιμες..... Κοίταξα και τα hometest... 

Υπομονή... Εγώ δυστυχώς Αδιαθετησα σήμερα... Εύχομαι να μην συμβεί το ίδιο και σε εσένα... 

Ωωωω ρε συ αλήθεια? Κι ήθελα κι εγώ να παραγγείλω πάλι!!!! Δες και της hometest κι αυτά τα έχω χρησιμοποιήσει καλά είναι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...