Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Πτώση προγεστερόνης..


Recommended Posts

Καλημέρα σας, βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα κύησης, πιο συγκεκριμένα είμαι 6εβδ και 6 ημερών. Την πρώτη ημέρα καθυστέρησης χοριακη 160 και προγεστερόνη 23 , μια εβδομάδα μετά χοριακη 1080 και προγεστερόνη 18 και την Πέμπτη που έκανα την τελευταία εξέταση η χοριακη μου ήταν 8600 και η προγεστερόνη 15. Τι συμβαίνει; Αρχίζω και ανησυχώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο γυναικολογος σου τι σου λεει; 

Just now, MarakiKakkin είπε:

Καλημέρα σας, βρίσκομαι στην 7η εβδομάδα κύησης, πιο συγκεκριμένα είμαι 6εβδ και 6 ημερών. Την πρώτη ημέρα καθυστέρησης χοριακη 160 και προγεστερόνη 23 , μια εβδομάδα μετά χοριακη 1080 και προγεστερόνη 18 και την Πέμπτη που έκανα την τελευταία εξέταση η χοριακη μου ήταν 8600 και η προγεστερόνη 15. Τι συμβαίνει; Αρχίζω και ανησυχώ.

 

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη φορά δεν ανησύχησε, επειδή τις είχα κάνει σε διαφορετικό εργαστήριο και μπορεί να υπήρχε κάποια απόκλιση. Σήμερα δεν έλαβα ακόμα απάντηση του. Χθές έκανα υπέρηχο και ήταν όλα μια χαρά, ακούσαμε και καρδούλα.

Link to comment
Share on other sites

Λιγο υπομονη να σου απαντησει. Δ ξερω ποιες ειναι οι αναμενομενες τιμες στην εγκυμοσυνη

Αφου ειδατε κ ολα με τον υπερηχο καλα, πρισπαθησε να εισαι ηρεμη

Συγχαρητηρια κ μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...