Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Λοχεια


Marybabies

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα. Να ρωτήσω εσάς που έχετε ήδη σαραντησει; Πόσες μέρες σας κράτησαν τα λοχεια. Ειμαστε 25 ημερών και εδώ και 5 μέρες περίπου που ξανακατεβηκε αιμα ενώ ήταν κίτρινο καφέ. Μήπως παίζει ρόλο η κούραση; Ευχαριστώ!


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ασεεε εμενα μου κρατησε 55 μερες!!!στο τελος βεβαια ειχα ελαχιστο ..κι εμενα σε καποια φαση μου κατεβηκε πολυ και λεω τι γινεται;περιοδος;μετα πηγα στο γιατρο τα ειδε ολα καλα..και μου πε δεν ειναι κατι..παιζει ρολο κι η κουραση οι βαριες δουλειες..

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ασεεε εμενα μου κρατησε 55 μερες!!!στο τελος βεβαια ειχα ελαχιστο ..κι εμενα σε καποια φαση μου κατεβηκε πολυ και λεω τι γινεται;περιοδος;μετα πηγα στο γιατρο τα ειδε ολα καλα..και μου πε δεν ειναι κατι..παιζει ρολο κι η κουραση οι βαριες δουλειες..

Σε ευχαριστώ βρε κορίτσι μου. Έχουν περάσει 12 χρόνια από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και τα έχω ξεχάσει. Άντε να μην ανησυχώ.

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Εμενα περίπου 40μερες κάθε φορά. Στο τέλος πιο λιγο καφέ. Αλλα ναι παίζει να έχεις καφέ κ μετα να ξανακατεβει. Κ ο θηλασμος επηρεαζει, κ η κουραση

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marybabies είπε:

Σε ευχαριστώ βρε κορίτσι μου. Έχουν περάσει 12 χρόνια από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και τα έχω ξεχάσει. Άντε να μην ανησυχώ.

Εμένα κράτησαν περίπου 20 μέρες. Ξανακατεβηκε μετά αίμα (όπως λες κι εσύ) αλλά ο γιατρός μου μού είπε ότι ήταν περίοδος. Η οποία δεν ξαναεμφανιστηκε για κάνα δίμηνο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Marybabies είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Να ρωτήσω εσάς που έχετε ήδη σαραντησει; Πόσες μέρες σας κράτησαν τα λοχεια. Ειμαστε 25 ημερών και εδώ και 5 μέρες περίπου που ξανακατεβηκε αιμα ενώ ήταν κίτρινο καφέ. Μήπως παίζει ρόλο η κούραση; Ευχαριστώ!

36 μέρες είχα εγώ και στις 40 μέρες αδιαθετησα και έκανα να καθαρίσω αλλες 2 βδομάδες ...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Εμένα κράτησαν περίπου 20 μέρες. Ξανακατεβηκε μετά αίμα (όπως λες κι εσύ) αλλά ο γιατρός μου μού είπε ότι ήταν περίοδος. Η οποία δεν ξαναεμφανιστηκε για κάνα δίμηνο

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Just now, Νένα 27 είπε:

36 μέρες είχα εγώ και στις 40 μέρες αδιαθετησα και έκανα να καθαρίσω αλλες 2 βδομάδες ...

Α κατάλαβα, έχουμε μέλλον.. χαχα. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Marybabies είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Α κατάλαβα, έχουμε μέλλον.. χαχα. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική...Στο πρώτο μου δεν μου είχε έρθει η περίοδος καπάκι...να σαι καλά και συ το δικό σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...