Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts

καλός ηρθες στην παρεα μας soyla. Και 4ο παιδακι ε???? Ενα μονο θα σε ρωτησω: με τον υπνο τι σχεσεις εχεις? Γιατι και εμενα εχουν 12 χρονια διαφορα (η μπεμπα ειναι 7 μηνων) και μου λειπει το κρεβατι-χουζουρι-υπνος-ξεκουραση μου!!!!!!!!!!!!!!!!1

και μενα μου λειπει ολο αυτο και λατρευω τον υπνο.αλλαθελω πολυ να κανω αλλο ενα να εχει παρεουλα και η μικρη μου.ειναι μεγαλα τα αλλα και ενω παιζουν εχουν αλλα ενδιαφεροντα.μεγαλωνει σαν μοναχοπαιδι και ετσι οπως παει θα την κακομαθουμε.τον αντρα μου τον κανει οτι θελει.να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!!

αχ βρε κοριτσια πριν λιγο καιρο γεννησανε δυο φιλες μου που τις γνωρισα εδω μεσα,η μια διδυμακια και η αλλη το τεταρτο της και ειναι κουκλακια.πολυ θελω να κανω αλλο ενα,βεβαια υπαρχουν φορες που τρεχω σαν τρελλη και τοτε λεω οτι δεν παω καλα αλλα αν μου καθοταν ο αντρουλης μου θα το ειχα κανει ηδη!!!!:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας!!! Είμαι κι εγώ καινούρια στην παρέα σας και χαίρομαι πολύ που θα συνομιλώ με ανθρώπους που μπορεί να ζούμε την ίδια ακριβώς κατάσταση! Είμαι έγκυος 5 μηνών κι ανυπομονώ να γεννήσω το μωράκι μου!!! Ζω στη Λέσβο!!!


OJzRp2.png dg3Lp2.png 0pz2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!! Είμαι κι εγώ καινούρια στην παρέα σας και χαίρομαι πολύ που θα συνομιλώ με ανθρώπους που μπορεί να ζούμε την ίδια ακριβώς κατάσταση! Είμαι έγκυος 5 μηνών κι ανυπομονώ να γεννήσω το μωράκι μου!!! Ζω στη Λέσβο!!!

Ζιπουνακι με το καλό κοπέλα μου..Εγώ έχω μια κορούλα 5 μηνών..Είδατε το φύλο?Τώρα άρχισε και να κλωτσάει ε?

Θανια και σε ποιον δεν αρέσουν οι βόλτες :confused:

Τώρα που έφτιαξε επιτέλους και ο καιρός,ποιος μας πιάνει :P

Σμαρα μου τι κάνουν τα παλικάρια σου?Η Νεφέλη?ήθελα να σε ρωτήσω αν θυμάσαι όταν ξεκινήσατε κρεμούλα έδινες και γάλα κανονικά από πάνω?Σήμερα ξεκινάμε βανίλια :P


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζιπουνακι με το καλό κοπέλα μου..Εγώ έχω μια κορούλα 5 μηνών..Είδατε το φύλο?Τώρα άρχισε και να κλωτσάει ε?

Θανια και σε ποιον δεν αρέσουν οι βόλτες :confused:

Τώρα που έφτιαξε επιτέλους και ο καιρός,ποιος μας πιάνει :P

Σμαρα μου τι κάνουν τα παλικάρια σου?Η Νεφέλη?ήθελα να σε ρωτήσω αν θυμάσαι όταν ξεκινήσατε κρεμούλα έδινες και γάλα κανονικά από πάνω?Σήμερα ξεκινάμε βανίλια :P

katia μου καλημέρα!! λοιπόν κοιταξε επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα δωσεις κουταλι ειναι πολυ δυσκολο να φαει ενα γευμα κανονικο . οποτε θα δωσεις το ρυζαλευρο βανιλια, και μετα απο ενα μισαωρακι προσφερεις γαλατακι κανονικα. Σταδιακα και μερα με την μερα που θα αυξανεται η ποσοτητα σε στερεη τροφη, θα αντικαταστησεις το γαλατακι.

Επειδη η Νεφελιτα μου ειναι δυσκολο παιδακι ως προς το φαγητο, θα σου συστησω υπομονη και οχι βιασυνη. ειναι ενα δυσκολο μεταβατικο σταδιο η εισαγωγη στις τροφες. δωστου χρονο του μπεμπε σου


B57sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ 33 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 7 ΕΤΩΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ 20 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ 5 ΜΗΝΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ,ΟΜΩΣ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ.

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! Να τα χαίρεστε, μεγάλη ευλογία. Να έχουν πάντα την υγειά τους και να σας γεμίζουν όμορφες στιγμές! Σίγουρα έχουν κούραση αλλά αξίζουν κάθε θυσία!! Καλά να περάσεις στο καφέ!!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΦΤΑΣΕ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ(7 ΕΤΩΝ) ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΗΣΥΧΑ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


katia μου καλημέρα!! λοιπόν κοιταξε επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα δωσεις κουταλι ειναι πολυ δυσκολο να φαει ενα γευμα κανονικο . οποτε θα δωσεις το ρυζαλευρο βανιλια, και μετα απο ενα μισαωρακι προσφερεις γαλατακι κανονικα. Σταδιακα και μερα με την μερα που θα αυξανεται η ποσοτητα σε στερεη τροφη, θα αντικαταστησεις το γαλατακι.

Επειδη η Νεφελιτα μου ειναι δυσκολο παιδακι ως προς το φαγητο, θα σου συστησω υπομονη και οχι βιασυνη. ειναι ενα δυσκολο μεταβατικο σταδιο η εισαγωγη στις τροφες. δωστου χρονο του μπεμπε σου

Σμαρααα πολύ λίγο τρώει εδώ και 3 μέρες..έπρεπε να βάζω 10 μεζούρες κρέμα και τρώει τις 3 :( :( :(

Και κάθε μέρα τρώει λιγότερο


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

ελα να γινουμε φιλες. αν διαβασεις πιο κατω θα δεις ποσο τρωει η δικια μου. 28γρ φαγητο, 35 γρ....ενω η ποσοτητα ειναι 150-200γρ. 2 φορες εφαγε γυρω στα 90 και κερασα μπυρες!!!

Ααα κι εγώ ανησύχησα.. :-) :smile:

όλα τα παιδάκια κάπως έτσι ξεκινάνε δηλαδή...

Εγώ περίμενα επειδή πίνει το γάλα μια χαρά και δεν είχα πρόβλημα,να έτρωγε και την κρεμούλα αμέσως :lol: :lol:


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

εισαγωγη στις στερεες τροφες ειπαμε Κατια μου, οχι εισαγωγη σε σουβλατζιδικο. θελει υπομονη το πραγμα.εμεις τον 7 κλεινουμε τελος του μηνα και τσιμπαμε σαν τα σπουργιτια ακομα:-P


B57sp2.png
Link to comment
Share on other sites

εισαγωγη στις στερεες τροφες ειπαμε Κατια μου, οχι εισαγωγη σε σουβλατζιδικο. θελει υπομονη το πραγμα.εμεις τον 7 κλεινουμε τελος του μηνα και τσιμπαμε σαν τα σπουργιτια ακομα:-P

Χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θα μάθουν...εχθές πάντως την έφαγε και έκλαιγε :P μάλλον δεν χόρτασε και την έδωσα και γάλα αμέσως

να μου φιλήσεις την ζουζούνα...τα βήματά της ακολουθούμαι.. σιγά σιγά:eek:


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...