Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλώς ήρθατε!

Ελένη με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη γλυκιά μου!

Μαρακι...ειναι γούρικο απο όσο λένε και τα αλλα κορίτσια το φόρουμ!θα μεινεις σύντομα εγκυούλα θα το δεις!

Εναι πολυ καλα εδω και όντως υπάρχει υποστήριξη ...πολλές φορές λέμε πράγματα που θελουμε να βγάλουμε ο μέσα μας που δεν τα ξέρει κανείς!

Απο το πιο χαζο μέχρι το πιο σοβαρό!καλως ήρθατε!

να σε καλά κούκλα μου για το καλωσόρισμα και για τα καλά σου λόγια.και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα,και για όλα τα κοριτσάκια που είναι ακόμα στη προσπάθεια..να μας πάνε όλα καλά παναγίτσα μου,και να αποκτήσουμε όλες γερά και υγιή μωρά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι σε ολες!!!Τι κανετε?Πολυς κοσμος χανεται απο τα καφε! Τι γινετε?Μας εφαγε το facebook?! :tongue:

Εμεις ολα καλα, ζεσταινομαστε υπερβολικα, την παλευουμε με πολυ νερο, aircondition και ντουζακια!

Ζιπουνακι γεννησες ???


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

MARYDAD δοκιμασες να την κανεις ενα μπανακι πριν της δωσεις το τελευταιο γαλα.ισως ηρεμησει ετσι.κανει και η δικια μου τα ιδια και ειναι τριων χρονων τωρα.απο την ζεστη ξυπναει συνεχεια,ενω κοιμαται πια ολη νυχτα!!!με το μπανακι εχει ηρεμησει καπως.ελπιζω να βοηθαω καπως..φιλακια και να σου ζησει η μπεμπα σου

φραουλινι με το καλο να γεννησεις !!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρες σε όλα τα κορίτσια!!!

Είμαι νέα κι εγώ στην παρέα μας. Το πρώτο μου ποστ βέβαια έγινε στο fun club του κου. Χασιάκου του γυναικολόγου μου!

Διαβάζω καιρό το forum αλλά ποτέ δεν είχα μπεί στην διαδικασία να γράψω κάτι.

Είμαι πλέον στην 24η εβδομάδα και τώρα αρχίζω να συνειδητοποιώ ότι μια ζωούλα μεγαλώνει μέσα μου!

Περιμένω με ανυπομονησία να κρατήσω την μικρή μου στα χέρια μου, αλλά να σας πω την αλήθεια περιμένω κιόλας να δώ την αντίδραση του άντρα μου, ο οποίος απο όταν μάθαμε για το παιδάκι μας έχει αλλάξει απίστευτα πολύ θετικά εννοώ!

Θα τα λέμε συχνά απο εδώ και περά!

Link to comment
Share on other sites

καλωσ ηρθεσ!με το καλο το κοριτσακι σασ!!!ο μπαμπασ σασ θα τρελαθει με το που ερθει η μπεμπεκα σασ!!!

taz μου,

αυτό νομίζω κι εγώ!

Τον είδα πώς έκανε όταν είδαμε το αποτέλεσμα στο τεστ και μετά τα βουρκωμένα μάτια στον πρώτο υπέρηχο!!!

Ανυπομονω τόσο πολύ για όλα αυτά τα νέα που έρχονται!

Link to comment
Share on other sites

καλα κανετε!ανγχοσ να μην εχετε μονο!!!!ειναι και κοριτσακι που συνηθωσ ειναι αδυναμιεσ των μπαμπαδων(οχι πωσ δεν αγαπανε τα αγορακια απλα εχουν αλλη σχεση)ποιοσ σασ πιανει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας και συγχαρητήρια σε όλες σας για όλες αυτές τισ σημαντικές εμπειρίες , απόψεις , ιδέες που καταγράφοντε σε αυτό το site ! Έχουν βοηθήσει κόσμο και κοσμάκι ! Όπως και εμένα άπειρες φορές !!!! Ανέρτησα ένα θέμα Είρήνη & Γαρυφάλια και θα ήθελα την γνώμη σας ευχαριστω!


1019079kc28jf2qog.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...