Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

2 hours ago, Rafaelatarzan said:

Καλημέρα κοριτσια μ...πως εισται...εμείς σήμερα έχουμε γιατρο να δούμε τηννμικρη μας σουρλουλου....να ρωτήσω .η μικρηβεχει κατασκήνωση εδώ κ 2 μερες με την σημερινή πάνω ψηλά στο διάφραγμα μ...καμία ιδέα ν κατέβει ??? χαχαχαχαχα τσακωνομαι τίποτα με κλοτασει...την χαοσυεω πάλι τιπιτα...περπατάω πάλι τιπιτα...τις δινω ω τυρι πάλι τιπιτα...θα με σκάσει σας λέω...έρχεται άντρας μ την χαϊδεύει κ κει μουλαρωνει κ δεν κουνιέται...αππαπαπα την θα την κάνω??? 

Έχω το ίδιο πρόβλημα.  Πολύ κλωτσίδι ακριβώς ανάμεσα από τα πλευρά. Του αρέσει πολύ μάλλον!:lol:

Επίσης εδώ και 3 μέρες πονάω αριστερά, στο ύψος περίπου της αντίστοιχης σκωληκοειδίτιδας από τη δεξιά πλευρά. Λέτε να είναι το έντερο; Δεν μπορώ να κοιμηθώ από τα αριστερά γιατί το βράδυ ξυπνάω από τον πόνο. Περιμένω να πάω στο γιατρό την Παρασκευή να τον ρωτήσω.


cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Έχω το ίδιο πρόβλημα.  Πολύ κλωτσίδι ακριβώς ανάμεσα από τα πλευρά. Του αρέσει πολύ μάλλον!:lol:

Επίσης εδώ και 3 μέρες πονάω αριστερά, στο ύψος περίπου της αντίστοιχης σκωληκοειδίτιδας από τη δεξιά πλευρά. Λέτε να είναι το έντερο; Δεν μπορώ να κοιμηθώ από τα αριστερά γιατί το βράδυ ξυπνάω από τον πόνο. Περιμένω να πάω στο γιατρό την Παρασκευή να τον ρωτήσω.

Μαλλον το εντερο ειναι.Εννοειται ομως θα ρωτησεις και το γιατρο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Κ εμενα γυρισμενος προς τα κατω ειναι...αυριο εχω γιατρο!!

Κ εμεις το δωματιο σαν το γεφυρι της Αρτας...

Ασβεστιο οσο επαιρνα...οχι περισσοτερο..

αρα ειναι οκ να ειναι τ'αναποδο!! Για το ασβεστιο ρωτησα κυριως γιατι υποτιθεται οτι οι αναγκες του μωρου για ασβεστιο μεγαλωνουν και ισως να χρειαστει παραπανω? Θα ρωτησω βεβαια αλλα ελεγα μηπως παιρνετε παραπανω.

@Μαρία_Λ καλα ναι να ρωτησεις, ποτε δεν ξερεις. Δεν το ειχες στη πρωτη εγκυμοσυνη?


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Έχω το ίδιο πρόβλημα.  Πολύ κλωτσίδι ακριβώς ανάμεσα από τα πλευρά. Του αρέσει πολύ μάλλον!:lol:

Επίσης εδώ και 3 μέρες πονάω αριστερά, στο ύψος περίπου της αντίστοιχης σκωληκοειδίτιδας από τη δεξιά πλευρά. Λέτε να είναι το έντερο; Δεν μπορώ να κοιμηθώ από τα αριστερά γιατί το βράδυ ξυπνάω από τον πόνο. Περιμένω να πάω στο γιατρό την Παρασκευή να τον ρωτήσω.

Εχω το ιδιο εδω κ μηνες αλλα απο τα δεξια!!Στην αρχη νομιζα ηταν η σκωληκοειδιτιδα γιατι πονουσα πολυ!Δυο φορες πολυ οξυς πονος!Ρωτησα τον γιατρο δεν πολυασχοληθηκε χαχαχ...αλλα αν διαβασεις στο ιντερνετ ειναι οι συνδεσμοι της μητρας που τεντωνουν...καπως ετσι...θελει να εισαι απ το αντιθετο πλευρο κ με τον καιρο δεν ειναι τοσο εντονο..σ εμενα λειτουργησε...

  • Ευχαριστώ 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel said:

αρα ειναι οκ να ειναι τ'αναποδο!! Για το ασβεστιο ρωτησα κυριως γιατι υποτιθεται οτι οι αναγκες του μωρου για ασβεστιο μεγαλωνουν και ισως να χρειαστει παραπανω? Θα ρωτησω βεβαια αλλα ελεγα μηπως παιρνετε παραπανω.

@Μαρία_Λ καλα ναι να ρωτησεις, ποτε δεν ξερεις. Δεν το ειχες στη πρωτη εγκυμοσυνη?

όχι δεν το είχα. Γενικά σε αυτή την εγκυμοσύνη όλο κάτι έχω :lol: πολύ διφορετική από την πρώτη. Στην πρώτη ήταν σαν να μην ήμουν έγκυος. Εννοείται να είναι καλά ο μπομπιρίνος μου! Αλλά μάλλον έχει δίκο η @dinaki23 ότι μπορεί να είναι οι σύνδεσμοι της μήτρας. Αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Θα ρωτήσω βέβαια. Περιμένω να μου πει και για σίδηρο. Τον προηγούμενο μήνα στις εξετάσεις ήταν πολύ χαμηλός. Κλασικά η γραμματέας δεν με άφησε ποτέ να μιλήσω στο γιατρό και έτσι προς το παρόν δεν παίρνω επιπλέον. 

Εσύ όλα καλά; Όσο για το βάψιμο εμείς είχαμε πάρει οικολογική μπογιά. Συμφωνώ ότι δεν μπορείς να καθαρίσεις μετά τον τοίχο, αλλά θυμάμαι ότι δεν μύριζε καθόλου!

  • Μου αρέσει 2

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκια μ...γυρίσαμε κ μεις από γιατρο....όλα είναι τελεια..πλακουντας ανέβηκε κ άλλο...είναι ακόμα 0.νερα φυσιολογικά κ τράχηλος κλειστός ψηλός στα 4.5...τρέφεται σωστά κ είναι 1500 γρ.πλεον.πριν 2 βδομάδες ήταν 1.200...θέση δεν έχει πάρει  ( δεν μας νοιαχει βέβαια λογο καισαρικής) είναι με το κεφάλι πανω ακόμα...όλο κουτουλιες μ έριχνε...κάπως την έσπρωξε ο γιατρός λίγο κ κατέβηκε από το διάφραγμα κ πήρα ανάσα...μιλάμε είχα σκάσει....πλέον περιορίζεται ο χώρος της μ είπε κ δεν κάνει απλοτες πολλές...κρίμα το παιδάκι μ είναι στριμωκολα να σκάει η μανούλα τ...πάντως αυτή ήταν πολύ ζωηρή κ γω χαμπάρι δεν επερνα...αχχαχαχα ....από κιλά ειμαι + 5 πάνω μονο παρολο που τρώω πλέον ότι βρω...υπολογιζει να βγει από 3 έως 3.500 κιλά κάπου εκεί ..ερχομαι Αθήνα το άλλο Σάββατο για ντοπλερ κ μπαίνουμε τελική ευθεία....

δόξα το θεό κ την παναγια όλα πάνε καλα ....

υγ.Ευχαριστώ για τις συμβουλές που μ.ειπατε για να κατέβει...τις είπα στο γιατρό κ όντως δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά...να σπρώχνουμε απαλά μ λέει μόνο κ κάνα περπάτημα...αλλα αν μουλαρωσουν μ λεει δεν τα κουνάει ούτε τάνγκ.χαχαχαχχα 

περιμένω τα δικα σας νέα όταν πάτε γιατρό..

Όλες θα γεννησουμε κ θα πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΗΡΘΑΝ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ..

Φιλάκια κοιλιτσες μ.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κοριτσάκια μ...γυρίσαμε κ μεις από γιατρο....όλα είναι τελεια..πλακουντας ανέβηκε κ άλλο...είναι ακόμα 0.νερα φυσιολογικά κ τράχηλος κλειστός ψηλός στα 4.5...τρέφεται σωστά κ είναι 1500 γρ.πλεον.πριν 2 βδομάδες ήταν 1.200...θέση δεν έχει πάρει  ( δεν μας νοιαχει βέβαια λογο καισαρικής) είναι με το κεφάλι πανω ακόμα...όλο κουτουλιες μ έριχνε...κάπως την έσπρωξε ο γιατρός λίγο κ κατέβηκε από το διάφραγμα κ πήρα ανάσα...μιλάμε είχα σκάσει....πλέον περιορίζεται ο χώρος της μ είπε κ δεν κάνει απλοτες πολλές...κρίμα το παιδάκι μ είναι στριμωκολα να σκάει η μανούλα τ...πάντως αυτή ήταν πολύ ζωηρή κ γω χαμπάρι δεν επερνα...αχχαχαχα ....από κιλά ειμαι + 5 πάνω μονο παρολο που τρώω πλέον ότι βρω...υπολογιζει να βγει από 3 έως 3.500 κιλά κάπου εκεί ..ερχομαι Αθήνα το άλλο Σάββατο για ντοπλερ κ μπαίνουμε τελική ευθεία....

δόξα το θεό κ την παναγια όλα πάνε καλα ....

υγ.Ευχαριστώ για τις συμβουλές που μ.ειπατε για να κατέβει...τις είπα στο γιατρό κ όντως δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά...να σπρώχνουμε απαλά μ λέει μόνο κ κάνα περπάτημα...αλλα αν μουλαρωσουν μ λεει δεν τα κουνάει ούτε τάνγκ.χαχαχαχχα 

περιμένω τα δικα σας νέα όταν πάτε γιατρό..

Όλες θα γεννησουμε κ θα πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΗΡΘΑΝ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ..

Φιλάκια κοιλιτσες μ.

Μπράβο στο κορίτσι μας....με το καλό να έρθεις και να την υποδεχτούμε,  το πρώτο μωράκι της παρέας μας θα είναι....λοιπόν μοσχάρι και αυγό κάθε μέρα η κάθε δεύτερη,  το διάβασα στις μανούλες Μαρτίου από μια κοπέλα Που πήρε το μωρό της γρήγορα κιλά....το έχω εφαρμόσει,  να ξες...τι μια μέρα μοσχάρι,  την άλλη αυγά βραστά το βράδυ. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Μπράβο στο κορίτσι μας....με το καλό να έρθεις και να την υποδεχτούμε,  το πρώτο μωράκι της παρέας μας θα είναι....λοιπόν μοσχάρι και αυγό κάθε μέρα η κάθε δεύτερη,  το διάβασα στις μανούλες Μαρτίου από μια κοπέλα Που πήρε το μωρό της γρήγορα κιλά....το έχω εφαρμόσει,  να ξες...τι μια μέρα μοσχάρι,  την άλλη αυγά βραστά το βράδυ. 

το διαβάσα κ εγώ ναι...αλλα εγω ούτως ή αλλιως τρώω μοσχάρι 3 φορές την βδομάδα κ αυγα τρώω κάθε μέρα...από 2...έχουμε κοτες   ...ειμαι γενικά τ κρέατος....

σουρλουλου εν δράσει σ λεω ερχεταιιιιιι

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία_Λ είπε:

όχι δεν το είχα. Γενικά σε αυτή την εγκυμοσύνη όλο κάτι έχω :lol: πολύ διφορετική από την πρώτη. Στην πρώτη ήταν σαν να μην ήμουν έγκυος. Εννοείται να είναι καλά ο μπομπιρίνος μου! Αλλά μάλλον έχει δίκο η @dinaki23 ότι μπορεί να είναι οι σύνδεσμοι της μήτρας. Αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Θα ρωτήσω βέβαια. Περιμένω να μου πει και για σίδηρο. Τον προηγούμενο μήνα στις εξετάσεις ήταν πολύ χαμηλός. Κλασικά η γραμματέας δεν με άφησε ποτέ να μιλήσω στο γιατρό και έτσι προς το παρόν δεν παίρνω επιπλέον. 

Εσύ όλα καλά; Όσο για το βάψιμο εμείς είχαμε πάρει οικολογική μπογιά. Συμφωνώ ότι δεν μπορείς να καθαρίσεις μετά τον τοίχο, αλλά θυμάμαι ότι δεν μύριζε καθόλου!

Μία χαρά τώρα... Η αλήθεια είναι ότι πέθανε η γιαγιά μου και δεν ήμουν πολύ καλά. Ε θέλω να το βάψω τώρα για να φύγει η μυρωδιά. 

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κοριτσάκια μ...γυρίσαμε κ μεις από γιατρο....όλα είναι τελεια..πλακουντας ανέβηκε κ άλλο...είναι ακόμα 0.νερα φυσιολογικά κ τράχηλος κλειστός ψηλός στα 4.5...τρέφεται σωστά κ είναι 1500 γρ.πλεον.πριν 2 βδομάδες ήταν 1.200...θέση δεν έχει πάρει  ( δεν μας νοιαχει βέβαια λογο καισαρικής) είναι με το κεφάλι πανω ακόμα...όλο κουτουλιες μ έριχνε...κάπως την έσπρωξε ο γιατρός λίγο κ κατέβηκε από το διάφραγμα κ πήρα ανάσα...μιλάμε είχα σκάσει....πλέον περιορίζεται ο χώρος της μ είπε κ δεν κάνει απλοτες πολλές...κρίμα το παιδάκι μ είναι στριμωκολα να σκάει η μανούλα τ...πάντως αυτή ήταν πολύ ζωηρή κ γω χαμπάρι δεν επερνα...αχχαχαχα ....από κιλά ειμαι + 5 πάνω μονο παρολο που τρώω πλέον ότι βρω...υπολογιζει να βγει από 3 έως 3.500 κιλά κάπου εκεί ..ερχομαι Αθήνα το άλλο Σάββατο για ντοπλερ κ μπαίνουμε τελική ευθεία....

δόξα το θεό κ την παναγια όλα πάνε καλα ....

υγ.Ευχαριστώ για τις συμβουλές που μ.ειπατε για να κατέβει...τις είπα στο γιατρό κ όντως δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά...να σπρώχνουμε απαλά μ λέει μόνο κ κάνα περπάτημα...αλλα αν μουλαρωσουν μ λεει δεν τα κουνάει ούτε τάνγκ.χαχαχαχχα 

περιμένω τα δικα σας νέα όταν πάτε γιατρό..

Όλες θα γεννησουμε κ θα πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΗΡΘΑΝ Κ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ..

Φιλάκια κοιλιτσες μ.

Αντε τέλεια μωρέ! Έτσι να κάνε όλα καλά μέχρι το τέλος.. Πότε γεννας με το καλό; έχεις ημερομηνία; 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kastel said:

Μία χαρά τώρα... Η αλήθεια είναι ότι πέθανε η γιαγιά μου και δεν ήμουν πολύ καλά. Ε θέλω να το βάψω τώρα για να φύγει η μυρωδιά. 

Αντε τέλεια μωρέ! Έτσι να κάνε όλα καλά μέχρι το τέλος.. Πότε γεννας με το καλό; έχεις ημερομηνία; 

Λυπάμαι πολύ. Τα συλλυπητήριά μου! Σίγουρα ένα τέτοιο γεγονός επηρεάζει την ψυχολογία και τα συναισθήματα. Να είστε όλοι καλά να τη θυμάστε. Σου στέλνω μια μεγάλη (χιονισμένη...:roll:) αγκαλιά :) 

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια! 

@kastel λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου! ζωή σε εσάς! 

@Rafaelatarzan αχου η νύφη μας ετοιμάζεται σιγά σιγά. Εμείς τον γαμπρό θα τον δούμε την άλλη εβδομάδα όπου και θα σε ενημερώσουμε. Απο που είσαι; Αντε αφού θα έρθεις Αθήνα να κανονίσουμε να πιούμε καφέ! 

@Ξένη.... το αυγό και το μοσχάρι σε τι βοηθάει; 

εγώ πήρα κορίτσια νυχτικιές για το μαιευτήριο, βρακια της γιαγιάς (αυτά τα πολύ σέξυ εσώρουχα που φτάνουν μέχρι και πάνω απο τον αφαλό) και τα είδη για το δωμάτιο, Μου λείπει το καρότσι που θα παω να το πάρω τώρα, σεντόνια και είμαι κομπλέ. 

2 μήνες και κάτι έμεινε περίπου και μετράω πια 4 εργάσιμες και σήμερα (ήταν αν φύγω αύριο αλλά τελικά μου ζήτησαν αν μπορώ να μείνω 3-4 μερες παραπάνω και το δέχτηκα)

 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

καλημέρα κορίτσια! 

@kastel λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου! ζωή σε εσάς! 

@Rafaelatarzan αχου η νύφη μας ετοιμάζεται σιγά σιγά. Εμείς τον γαμπρό θα τον δούμε την άλλη εβδομάδα όπου και θα σε ενημερώσουμε. Απο που είσαι; Αντε αφού θα έρθεις Αθήνα να κανονίσουμε να πιούμε καφέ! 

@Ξένη.... το αυγό και το μοσχάρι σε τι βοηθάει; 

εγώ πήρα κορίτσια νυχτικιές για το μαιευτήριο, βρακια της γιαγιάς (αυτά τα πολύ σέξυ εσώρουχα που φτάνουν μέχρι και πάνω απο τον αφαλό) και τα είδη για το δωμάτιο, Μου λείπει το καρότσι που θα παω να το πάρω τώρα, σεντόνια και είμαι κομπλέ. 

2 μήνες και κάτι έμεινε περίπου και μετράω πια 4 εργάσιμες και σήμερα (ήταν αν φύγω αύριο αλλά τελικά μου ζήτησαν αν μπορώ να μείνω 3-4 μερες παραπάνω και το δέχτηκα)

 

καλημέρες....παρακλω πολύ συμπεθερα θέλουμε πλήρης αναφορά...αχαχχαχαχα είναι από ήπειρο...5 ώρες μακριά από Αθήνα. 

Από βρακιά τέτοια κ γω πήρα...αχαχχαχαχα φάση μεγάλη...μάζεψε προίκα σ λεω να χεις μπόλικη. άντε τελειώνεις κ με την δουλειά μια χαρά αγαοη να ξεκουραστείς. αχ πόσο μ λείπει η δουλειά μ...κλαψ κλαψ...από Μαΐο όμως βουρ πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

καλημέρες....παρακλω πολύ συμπεθερα θέλουμε πλήρης αναφορά...αχαχχαχαχα είναι από ήπειρο...5 ώρες μακριά από Αθήνα. 

Από βρακιά τέτοια κ γω πήρα...αχαχχαχαχα φάση μεγάλη...μάζεψε προίκα σ λεω να χεις μπόλικη. άντε τελειώνεις κ με την δουλειά μια χαρά αγαοη να ξεκουραστείς. αχ πόσο μ λείπει η δουλειά μ...κλαψ κλαψ...από Μαΐο όμως βουρ πάλι...

Κορίτσια μου γλυκά εγώ φόρεσα και πάνα-βρακάκι γιατί ένιωθα πολύ άβολα. Φοβόμουν ότι θα έχω αιμορραγία και σε συνδυασμό με τη φροντίδα του μωρού (εμείς τα έχουμε μαζί μας συνέχεια) δεν θα προλάβαινα να πηγαίνω τόσο συχνά στην τουαλέτα. Είχα αγοράσει όμως κάτι εσώρουχα τύπου μποξεράκι και αυτές τις τεράστιες σερβιέτες. Όπως είχα σχολιάσει και πιο παλιά, εμένα με βόλεψαν πολύ τα κολάν εγκυμοσύνης που τα φορούσα αντί για πυτζάμα.

  • Μου αρέσει 2

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

καλημέρα κορίτσια! 

@kastel λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου! ζωή σε εσάς! 

@Rafaelatarzan αχου η νύφη μας ετοιμάζεται σιγά σιγά. Εμείς τον γαμπρό θα τον δούμε την άλλη εβδομάδα όπου και θα σε ενημερώσουμε. Απο που είσαι; Αντε αφού θα έρθεις Αθήνα να κανονίσουμε να πιούμε καφέ! 

@Ξένη.... το αυγό και το μοσχάρι σε τι βοηθάει; 

εγώ πήρα κορίτσια νυχτικιές για το μαιευτήριο, βρακια της γιαγιάς (αυτά τα πολύ σέξυ εσώρουχα που φτάνουν μέχρι και πάνω απο τον αφαλό) και τα είδη για το δωμάτιο, Μου λείπει το καρότσι που θα παω να το πάρω τώρα, σεντόνια και είμαι κομπλέ. 

2 μήνες και κάτι έμεινε περίπου και μετράω πια 4 εργάσιμες και σήμερα (ήταν αν φύγω αύριο αλλά τελικά μου ζήτησαν αν μπορώ να μείνω 3-4 μερες παραπάνω και το δέχτηκα)

 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, όλα καλά. 

@Μαρία_Λευχαριστώ κ εσένα. Μαρία εσύ τι θα φοράς στο νοσοκομείο; ρωτάω γιατί οι θερμοκρασίες είναι κοινές οπότε και το Μάιο δεν υπάρχει μεγάλη διαφοροποίηση.. Πήρες πυτζάμες ή νυχτικακι; 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημέρες....παρακλω πολύ συμπεθερα θέλουμε πλήρης αναφορά...αχαχχαχαχα είναι από ήπειρο...5 ώρες μακριά από Αθήνα. 

Από βρακιά τέτοια κ γω πήρα...αχαχχαχαχα φάση μεγάλη...μάζεψε προίκα σ λεω να χεις μπόλικη. άντε τελειώνεις κ με την δουλειά μια χαρά αγαοη να ξεκουραστείς. αχ πόσο μ λείπει η δουλειά μ...κλαψ κλαψ...από Μαΐο όμως βουρ πάλι...

ο αντρας μου ειναι απο Ηπειρο και μάλλον θα ανεβουμε μια βόλτα τώρα την αλλη εβδομαδα. 

εγώ σκεφτομαι να πάρω και το 6μηνο του ΟΑΕΔ οποτε για δουλεια πάλι απο Γενάρη...γιουχου

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...