Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Ξένη είπε:

Καλήμερα....εγω μια χαρα είμαι,  σηκώθηκα, έκανα βόλτες στον όροφο,  περιμενω να με δει ο γιατρός για να βγαλουμε ορό και καθετήρα, να κατεβω να δω την μπεμπα..μας ειπαν οτι ειναι μθα χαρά και στα κθλα της απλα υποχρεωτοκα συμφωνα με το πρωτόκολλο ενα μωρο για βα φύγει πρεπει να εχει κλείσει 35η εβδομάδα, οπότε θα την κρατήσουν μέχρι 6 Απριλίου που θα ήμουν τόσο...γαλα δεν έχει πιει ακόμα, μάλλον από αύριο.

Τέλεια τότε.. Να πας να την χαρείς. Υγιείς να είστε και οι δύο! 

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Ξένη είπε:

Κορίτσια μου γέννησα....

Το μωρό μας είναι στην μονάδα...Αύριο θα μας πουν πόσες μέρες θα το κρατήσουν μέσα..

Τώρα που γέννησα έχω αγχωθεί αν θα το προσέχουν εκεί...Έχω μεγάλο άγχος μήπως δεν το αλλάζουν..Μας είπαν για φαγητό ότι την πρώτη μέρα Δεν του δίνουν...

Για να καθαρίσει από τα υγρά επειδή είναι πρόωρο..

Γενικά μας είπαν ότι είναι πολύ καλή για την ηλικία της...γεννήθηκε 2270 γραμμάρια..

Εγώ είμαι εντάξει...λίγο πονάω αλλά σιγά μπροστά στο παιδι μου είμαι περδίκι....αντέχω τα πάντα για την μπέμπα μας!!!

Καλημερα και χρονια πολλα για την ημερα!!!!

Να σου ζησει η πριγκιπεσσα σου, γερη καλοτυχη και παντα ευτυχισμενη!!!!

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ...

γέννησα κ γω εχτές μι υπέροχη κόρη...

βιάστηκε η επαναστάτρια.. 

Εγώ είμαι πολύ καλά ειδη...κάνω τα πάντα μονη μ...Αύριο βγαίνω κιολας...

Η μικρή μ γεννήθηκε 1800 γρ τλεικα....μικρή αλλά πολύ δυνατή...είναι θερμοκοιτιδα χβρις οξυγόνο όμως κ γερή...εχτές δεν μ.την ταισανε κ μένα σαν την ξένη λογο προωρπτητας.

σε λίγο θα πάω να την δω κ να την ταΐσω την μικρή μ....κ φυσικά τους είπα να δώσουν κ ξενο ..έκανε κ τις πρώτες εξετάσεις τις....ολες καλε...στα 2000.κιλακια θα την πάρω κ εγώ σπίτι μ...

Δεν θέλω να τρομάξω καμία αλλα ένα εχω μα σας πω...το ένστικτο της μάνας είναι αλαθανστο ....αν δεν ειδοποίησαν το γαοτρο μ.3 την νύχτα να πάω να δει δεν ξέρω πραγματικά τι θα γινόταν....θα έχανα το παιδί μ...

να ακούτε τους γιατρούς σας κ φυσικά να ενοχλείτε τους γιατρούς ότι ώρα κ να είναι...και να τους λέτε ότι βλακεια έχετε στο κεφάλι σας...εμενα η βλακεία τ ( γιατρέ νιώθω η μικρή μ να έχει χάσει ενέργεια τ είπα 3 την νύχτα...έλα τωρα μ λέει) Ε αυτή η βλακεία μ ερώτηση κ καλά μ εσωσε το παιδί μ κ φυσικά ο γιατρός μ.που από προχτές την νύχτα δεν έφυγε από πάνω μ...

Με το καλό οι υπόλοιπες μανούλες...σας περιμένουμε με αγαπη

Να σου ζησει η μπουμπου σου η επαναστατρια!!!! Να ναι γερη κι ευτυχισμενη!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan να σας ζήσει! Να έχει κάθε καλό στη ζωή της! 

Μπράβο σου για το ένστικτο! Μπράβο και στο γιατρό σου που δεν εφησύχασε! 

Λίγες μέρες έμειναν μόνο και δε θα την αφήσεις από τα χέρια σου! 

Να σου προτείνω να κάνεις άντληση το γάλα σου, είναι ότι πιο χρήσιμο για το μωράκι σου! 

Θα το γεμίσει αντισώματα! 

:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου και χρόνια πολλά!!!!

@Ξένη και @Rafaelatarzan μωρε με συγκινησατε.... να σας ζησουν τα θαυματακια σας. Να ειναι γερες και μονο καλοτυχες στην ζωη τους. Να σας εχουν παντα διπλα τους να τις αγαπατε και να τις προσεχετε. Να τις καμαρωνετε καθε στιγμη στην ζωη τους. Κι όταν ψάξετε για γαμπρό, εμείς είμαστε εδώ... χαχα

Περιμενουμε νεότερα σας πως πάει η υγεία των μωρών σας. Στο ιασω τι γινεται; ειναι προσεκτικοι ; απο κοσμο και επισκεπτηρια δεν αφηνουν ετσι; 

@Athina3 μπράβο για τα αποτελέσματα. Πώς εισαι σήμερα; και την Παρασκευή μια χαρά θα ειναι θα δεις . Απλά θα ειναι μικρόσωμο το μπεμπακι σου. 

Φιλιά πολλά σε όλες 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και χρόνια πολλά!!!!

@Ξένη και @Rafaelatarzan μωρε με συγκινησατε.... να σας ζησουν τα θαυματακια σας. Να ειναι γερες και μονο καλοτυχες στην ζωη τους. Να σας εχουν παντα διπλα τους να τις αγαπατε και να τις προσεχετε. Να τις καμαρωνετε καθε στιγμη στην ζωη τους. Κι όταν ψάξετε για γαμπρό, εμείς είμαστε εδώ... χαχα

Περιμενουμε νεότερα σας πως πάει η υγεία των μωρών σας. Στο ιασω τι γινεται; ειναι προσεκτικοι ; απο κοσμο και επισκεπτηρια δεν αφηνουν ετσι; 

@Athina3 μπράβο για τα αποτελέσματα. Πώς εισαι σήμερα; και την Παρασκευή μια χαρά θα ειναι θα δεις . Απλά θα ειναι μικρόσωμο το μπεμπακι σου. 

Φιλιά πολλά σε όλες 

Καλημέρα κ χρόνια πολλά!! Χάρηκαμε πολύ κορίτσια με τα μπεμπακια σας!! Είμαι ξάπλα κρεβάτι ευτυχώς έχω τον άνδρα μου δίπλα μου κ βοηθάει πολύ!! Έχω χάσει τις ελπίδες μου..να ναι ειλικρινής!! Προσπαθουμε να σκεφτούμε τα επόμενα βήματα..

 


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Athina3 είπε:

Καλημέρα κ χρόνια πολλά!! Χάρηκαμε πολύ κορίτσια με τα μπεμπακια σας!! Είμαι ξάπλα κρεβάτι ευτυχώς έχω τον άνδρα μου δίπλα μου κ βοηθάει πολύ!! Έχω χάσει τις ελπίδες μου..να ναι ειλικρινής!! Προσπαθουμε να σκεφτούμε τα επόμενα βήματα..

 

Τι εννοείς τα επόμενα βηματα; 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου και χρόνια πολλά!!!!

@Ξένη και @Rafaelatarzan μωρε με συγκινησατε.... να σας ζησουν τα θαυματακια σας. Να ειναι γερες και μονο καλοτυχες στην ζωη τους. Να σας εχουν παντα διπλα τους να τις αγαπατε και να τις προσεχετε. Να τις καμαρωνετε καθε στιγμη στην ζωη τους. Κι όταν ψάξετε για γαμπρό, εμείς είμαστε εδώ... χαχα

Περιμενουμε νεότερα σας πως πάει η υγεία των μωρών σας. Στο ιασω τι γινεται; ειναι προσεκτικοι ; απο κοσμο και επισκεπτηρια δεν αφηνουν ετσι; 

@Athina3 μπράβο για τα αποτελέσματα. Πώς εισαι σήμερα; και την Παρασκευή μια χαρά θα ειναι θα δεις . Απλά θα ειναι μικρόσωμο το μπεμπακι σου. 

Φιλιά πολλά σε όλες 

Η μικρούλα μας είναι μια χαρά...κατέβηκα το μεσημέρι και την είδα...Μια σταλιά ανθρωπάκι!!!Χαχαχαχ.εγω προσπαθώ με θήλαστρο να βγάλω το γάλα αλλά μέχρι στιγμής δεν υπάρχει τίποτα,  χθες λερωσα λίγο την μπλούζα μου και νόμιζα ότι θα είχα από σήμερα...μου είπαν μετά από 48 ώρες ότι έρχεται συνήθως...μακάρι να έχω να πιεί η μπεμπουλα από το δικό μου...Για να μου το δώσουν να θηλασω μου είπαν δεν γίνεται,  επειδή είναι πρόωρο πρέπει να δουν πως αντανακλά στο τάισμα...ας ξεκινήσουμε έτσι και βλέπουμε..

Επισκεπτήριο εννοείται πως δεν αφήνουν ούτε κουνούπι...εμένα είναι η μαμά μου μαζί μου και στα μουλωχτά έρχεται και ο άντρας μου, ένας από τους δυο περιμένει στο σαλόνι βέβαια...Στο δωμάτιο είμαι μόνη μου μέχρι στιγμής...ελπίζω να μην φέρουν άλλη μέχρι το Σάββατο...χαχαχαχχα

Επίσης είναι όλοι με μάσκες και προσεκτικοί...πάντα αλλάζουν γάντια μόλις μπαίνουν στο δωμάτιο...Και φουλ αντισηπτικα!!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ...

γέννησα κ γω εχτές μι υπέροχη κόρη...

βιάστηκε η επαναστάτρια.. 

Εγώ είμαι πολύ καλά ειδη...κάνω τα πάντα μονη μ...Αύριο βγαίνω κιολας...

Η μικρή μ γεννήθηκε 1800 γρ τλεικα....μικρή αλλά πολύ δυνατή...είναι θερμοκοιτιδα χβρις οξυγόνο όμως κ γερή...εχτές δεν μ.την ταισανε κ μένα σαν την ξένη λογο προωρπτητας.

σε λίγο θα πάω να την δω κ να την ταΐσω την μικρή μ....κ φυσικά τους είπα να δώσουν κ ξενο ..έκανε κ τις πρώτες εξετάσεις τις....ολες καλε...στα 2000.κιλακια θα την πάρω κ εγώ σπίτι μ...

Δεν θέλω να τρομάξω καμία αλλα ένα εχω μα σας πω...το ένστικτο της μάνας είναι αλαθανστο ....αν δεν ειδοποίησαν το γαοτρο μ.3 την νύχτα να πάω να δει δεν ξέρω πραγματικά τι θα γινόταν....θα έχανα το παιδί μ...

να ακούτε τους γιατρούς σας κ φυσικά να ενοχλείτε τους γιατρούς ότι ώρα κ να είναι...και να τους λέτε ότι βλακεια έχετε στο κεφάλι σας...εμενα η βλακεία τ ( γιατρέ νιώθω η μικρή μ να έχει χάσει ενέργεια τ είπα 3 την νύχτα...έλα τωρα μ λέει) Ε αυτή η βλακεία μ ερώτηση κ καλά μ εσωσε το παιδί μ κ φυσικά ο γιατρός μ.που από προχτές την νύχτα δεν έφυγε από πάνω μ...

Με το καλό οι υπόλοιπες μανούλες...σας περιμένουμε με αγαπη

Κορίτσια μουυυυυυ να σας ζήσουν τα μπεμπακια σας τα γλυκά.... Όλα καλά από εδώ κ πέρα αφού τα γεννήσατε κ είναι καλά κ είστε κ εσείς καλά ένα τεράστιο άγχος έφυγε!!!!!! Πόσο μα πόσο χαίρομαι.... Μπαίνω που κ που κ διαβάζω τα νέα σας..... Τι αισθάνθηκες ακριβώς κ πήρες τηλέφωνο τον γιατρό??? Πω απίστευτο το ένστικτο της μανας ε.... Αλλά βοήθησε μας να ξέρουμε αν αισθανθούμε τι ακριβώς να πάρουμε τηλ... 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Ξένη said:

Κορίτσια μου γέννησα....

Το μωρό μας είναι στην μονάδα...Αύριο θα μας πουν πόσες μέρες θα το κρατήσουν μέσα..

Τώρα που γέννησα έχω αγχωθεί αν θα το προσέχουν εκεί...Έχω μεγάλο άγχος μήπως δεν το αλλάζουν..Μας είπαν για φαγητό ότι την πρώτη μέρα Δεν του δίνουν...

Για να καθαρίσει από τα υγρά επειδή είναι πρόωρο..

Γενικά μας είπαν ότι είναι πολύ καλή για την ηλικία της...γεννήθηκε 2270 γραμμάρια..

Εγώ είμαι εντάξει...λίγο πονάω αλλά σιγά μπροστά στο παιδι μου είμαι περδίκι....αντέχω τα πάντα για την μπέμπα μας!!!

Να σου ζήσει Ξένη!! Γερή και τυχερή!!! Και να είστε και εσείς πάντα καλά να τη μεγαλώσετε!!! Όλα τα καλά του Θεού!!

11 hours ago, Rafaelatarzan said:

Καλημέρα κοριτσια μ...

γέννησα κ γω εχτές μι υπέροχη κόρη...

βιάστηκε η επαναστάτρια.. 

Εγώ είμαι πολύ καλά ειδη...κάνω τα πάντα μονη μ...Αύριο βγαίνω κιολας...

Η μικρή μ γεννήθηκε 1800 γρ τλεικα....μικρή αλλά πολύ δυνατή...είναι θερμοκοιτιδα χβρις οξυγόνο όμως κ γερή...εχτές δεν μ.την ταισανε κ μένα σαν την ξένη λογο προωρπτητας.

σε λίγο θα πάω να την δω κ να την ταΐσω την μικρή μ....κ φυσικά τους είπα να δώσουν κ ξενο ..έκανε κ τις πρώτες εξετάσεις τις....ολες καλε...στα 2000.κιλακια θα την πάρω κ εγώ σπίτι μ...

Δεν θέλω να τρομάξω καμία αλλα ένα εχω μα σας πω...το ένστικτο της μάνας είναι αλαθανστο ....αν δεν ειδοποίησαν το γαοτρο μ.3 την νύχτα να πάω να δει δεν ξέρω πραγματικά τι θα γινόταν....θα έχανα το παιδί μ...

να ακούτε τους γιατρούς σας κ φυσικά να ενοχλείτε τους γιατρούς ότι ώρα κ να είναι...και να τους λέτε ότι βλακεια έχετε στο κεφάλι σας...εμενα η βλακεία τ ( γιατρέ νιώθω η μικρή μ να έχει χάσει ενέργεια τ είπα 3 την νύχτα...έλα τωρα μ λέει) Ε αυτή η βλακεία μ ερώτηση κ καλά μ εσωσε το παιδί μ κ φυσικά ο γιατρός μ.που από προχτές την νύχτα δεν έφυγε από πάνω μ...

Με το καλό οι υπόλοιπες μανούλες...σας περιμένουμε με αγαπη

Να σου ζήσει Ραφαέλα μου!! Να είναι γερή και δυνατή η μπουμπού σου!!! Όλα καλά να πάνε!!!

7 hours ago, kastel said:

Τέλεια τότε.. Να πας να την χαρείς. Υγιείς να είστε και οι δύο! 

@kastel πώς είσαι; Εδώ αφήνουν το σύζυγο να είναι στη γέννα αλλά μετά απαγορεύεται να κάτσει ή να σε επισκεφτεί. Πανικός :) ακύρωσε και η aegean τις πτήσεις και τώρα δεν έχω ιδέα τί θα κάνω. Διατηρούν πτήση προς Βρυξέλλες και προσπαθώ να δω αν μπορώ να φέρω τη μαμά μου Βρυξέλλες. Έχω αρχίσει και χάνω κάθε ελπίδα. Όπως ήρθαν τα πράγματα με βλέπω να γεννάω μόνη μου για να κάτσει ο άντρας μου με το παιδί. Φοβερή εμπειρία...


cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Να σου ζήσει Ξένη!! Γερή και τυχερή!!! Και να είστε και εσείς πάντα καλά να τη μεγαλώσετε!!! Όλα τα καλά του Θεού!!

Να σου ζήσει Ραφαέλα μου!! Να είναι γερή και δυνατή η μπουμπού σου!!! Όλα καλά να πάνε!!!

@kastel πώς είσαι; Εδώ αφήνουν το σύζυγο να είναι στη γέννα αλλά μετά απαγορεύεται να κάτσει ή να σε επισκεφτεί. Πανικός :) ακύρωσε και η aegean τις πτήσεις και τώρα δεν έχω ιδέα τί θα κάνω. Διατηρούν πτήση προς Βρυξέλλες και προσπαθώ να δω αν μπορώ να φέρω τη μαμά μου Βρυξέλλες. Έχω αρχίσει και χάνω κάθε ελπίδα. Όπως ήρθαν τα πράγματα με βλέπω να γεννάω μόνη μου για να κάτσει ο άντρας μου με το παιδί. Φοβερή εμπειρία...

Κ εμένα μου ακύρωσαν την πτήση που είχα κλείσει για τη μαμά μου. Βέβαια σήμερα έβγαλαν εδώ γραπτή ανακοίνωση ότι δεν επιτρέπουν σε κανέναν την είσοδο πλην ελάχιστων εξαιρέσεων οπότε ήμουν καμένη από χέρι. Σε καταλαβαίνω είναι δύσκολο αλλά εγώ ακόμη τρέφω ελπίδες ότι έστω και τελευταία στιγμή θα έρθει. Να σου πω εκείνη στεναχωριέται πιο πολύ η καημένη.. Να είσαι θετική μέχρι τελευταία στιγμή, όλα αλλάζουν κάθε μέρα. 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 hours ago, kastel said:

Κ εμένα μου ακύρωσαν την πτήση που είχα κλείσει για τη μαμά μου. Βέβαια σήμερα έβγαλαν εδώ γραπτή ανακοίνωση ότι δεν επιτρέπουν σε κανέναν την είσοδο πλην ελάχιστων εξαιρέσεων οπότε ήμουν καμένη από χέρι. Σε καταλαβαίνω είναι δύσκολο αλλά εγώ ακόμη τρέφω ελπίδες ότι έστω και τελευταία στιγμή θα έρθει. Να σου πω εκείνη στεναχωριέται πιο πολύ η καημένη.. Να είσαι θετική μέχρι τελευταία στιγμή, όλα αλλάζουν κάθε μέρα. 

Καλημέρα! Εγώ κατάφερα να της αλλάξω το εισιτήριο και θα έρθει Βρυξέλλες τέλος Απριλίου. Θα πω στο γιατρό μου να μου δώσει και ένα χαρτί για να μπορώ να περάσω τα σύνορα να πάω να την πάρω. Εγώ δυστυχώς δεν έχω άλλη επιλογή. Διατηρώ μια ελπίδα ότι θα έχουν καλυτερέψει τα πράγματα μέχρι τότε. Οψόμεθα...

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

@Ξένη μου και @Rafaelatarzan Ραφαελα μου να σας ζήσουν τα θαυματακια σας κορίτσια μου !!!!!!! Είχα μέρες να μπω και τώρα που διάβασα τα νέα σας χάρηκα  :) γερα δυνατά και καλοτυχα να είναι τα ζελεδακια σας τα όμορφα!!!!! Πολλά-πολλά φιλάκια!!!!!


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/25/2020 at 9:52 AM, Rafaelatarzan said:

Καλημέρα κοριτσια μ...

γέννησα κ γω εχτές μι υπέροχη κόρη...

βιάστηκε η επαναστάτρια.. 

Εγώ είμαι πολύ καλά ειδη...κάνω τα πάντα μονη μ...Αύριο βγαίνω κιολας...

Η μικρή μ γεννήθηκε 1800 γρ τλεικα....μικρή αλλά πολύ δυνατή...είναι θερμοκοιτιδα χβρις οξυγόνο όμως κ γερή...εχτές δεν μ.την ταισανε κ μένα σαν την ξένη λογο προωρπτητας.

σε λίγο θα πάω να την δω κ να την ταΐσω την μικρή μ....κ φυσικά τους είπα να δώσουν κ ξενο ..έκανε κ τις πρώτες εξετάσεις τις....ολες καλε...στα 2000.κιλακια θα την πάρω κ εγώ σπίτι μ...

Δεν θέλω να τρομάξω καμία αλλα ένα εχω μα σας πω...το ένστικτο της μάνας είναι αλαθανστο ....αν δεν ειδοποίησαν το γαοτρο μ.3 την νύχτα να πάω να δει δεν ξέρω πραγματικά τι θα γινόταν....θα έχανα το παιδί μ...

να ακούτε τους γιατρούς σας κ φυσικά να ενοχλείτε τους γιατρούς ότι ώρα κ να είναι...και να τους λέτε ότι βλακεια έχετε στο κεφάλι σας...εμενα η βλακεία τ ( γιατρέ νιώθω η μικρή μ να έχει χάσει ενέργεια τ είπα 3 την νύχτα...έλα τωρα μ λέει) Ε αυτή η βλακεία μ ερώτηση κ καλά μ εσωσε το παιδί μ κ φυσικά ο γιατρός μ.που από προχτές την νύχτα δεν έφυγε από πάνω μ...

Με το καλό οι υπόλοιπες μανούλες...σας περιμένουμε με αγαπη

Ταρζανιτσαααα  μουυυυ τι ωραια νεα ειναι αυτα! να σας ζησει η σουρλουλου!!! Βιαστηκε να ερθει να δει τι γινεται εξω, πες της καραντινα ειμαστε και αραζουμε πανελλαδικα, χεχε! Παντα γερη και δυνατη να ειναι!! :wub:

Σε ολες τις κοπελες εδω, με το καλο να δεχτειτε τα μπεμπακια σας - ειμαι στις Μανουλες Ιουνιου αλλα μου εχει κολλησει στο ενστικτο οτι θα ειμαστε Μαιο οποτε ισως τα πουμε στο συντομο μελλον. :)

Καλημερα και με υγεια!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2020 at 9:44 ΜΜ, Ξένη είπε:

Κορίτσια μου γέννησα....

Το μωρό μας είναι στην μονάδα...Αύριο θα μας πουν πόσες μέρες θα το κρατήσουν μέσα..

Τώρα που γέννησα έχω αγχωθεί αν θα το προσέχουν εκεί...Έχω μεγάλο άγχος μήπως δεν το αλλάζουν..Μας είπαν για φαγητό ότι την πρώτη μέρα Δεν του δίνουν...

Για να καθαρίσει από τα υγρά επειδή είναι πρόωρο..

Γενικά μας είπαν ότι είναι πολύ καλή για την ηλικία της...γεννήθηκε 2270 γραμμάρια..

Εγώ είμαι εντάξει...λίγο πονάω αλλά σιγά μπροστά στο παιδι μου είμαι περδίκι....αντέχω τα πάντα για την μπέμπα μας!!!

να σου ζησει ποσο εβδ γεννησες; σπασαν τα νερα ; 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Ταρζανιτσαααα  μουυυυ τι ωραια νεα ειναι αυτα! να σας ζησει η σουρλουλου!!! Βιαστηκε να ερθει να δει τι γινεται εξω, πες της καραντινα ειμαστε και αραζουμε πανελλαδικα, χεχε! Παντα γερη και δυνατη να ειναι!! :wub:

Σε ολες τις κοπελες εδω, με το καλο να δεχτειτε τα μπεμπακια σας - ειμαι στις Μανουλες Ιουνιου αλλα μου εχει κολλησει στο ενστικτο οτι θα ειμαστε Μαιο οποτε ισως τα πουμε στο συντομο μελλον. :)

Καλημερα και με υγεια!! 

Με το καλο το μωράκι σου ! Μείνε και μαζί μας, Ποτέ δεν ξερεις ποτέ,θα έρθει το μπεμπακι. Τι περιμενεις; Πόσο εισαι;

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...