Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Κορίτσια έκανα ντοπλερ σήμερα και αύριο θα γεννήσω μάλλον....αν δεν έχω κορωνοιο....βρήκαν διπλή περιτυληξη στο μωρό στο λαιμό, δεν το διακινδυνεύουν να με αφήσουν με το ιστορικό που έχω...ειχα δέκατα πριν στο νοσοκομείο, που μου πήραν ιστορικό για να μου ξανά κάνουν τις ενέσεις και τους είδα διστακτικους....Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό...Δεν έχω πάει πουθενά από τότε που ακούστηκε για κρούσμα κορωνοιου...Μόνο μέσα στο σπίτι..έχω όμως λίγο τον λαιμό μου από το Σάββατο.. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια έκανα ντοπλερ σήμερα και αύριο θα γεννήσω μάλλον....αν δεν έχω κορωνοιο....βρήκαν διπλή περιτυληξη στο μωρό στο λαιμό, δεν το διακινδυνεύουν να με αφήσουν με το ιστορικό που έχω...ειχα δέκατα πριν στο νοσοκομείο, που μου πήραν ιστορικό για να μου ξανά κάνουν τις ενέσεις και τους είδα διστακτικους....Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό...Δεν έχω πάει πουθενά από τότε που ακούστηκε για κρούσμα κορωνοιου...Μόνο μέσα στο σπίτι..έχω όμως λίγο τον λαιμό μου από το Σάββατο.. 

Ελα ρε κορίτσι μου.. Πόσο δέκατα; καταρχήν να είσαι ήρεμη, αν δεν πήγες πουθενά τι πιθανότητες έχεις; Την περιτύλιξη πως την είδαν; να είσαι όσο πιο ηρςμη γίνεται γιατι αύριο μπορεί να δεις την κόρη σου. 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Ελα ρε κορίτσι μου.. Πόσο δέκατα; καταρχήν να είσαι ήρεμη, αν δεν πήγες πουθενά τι πιθανότητες έχεις; Την περιτύλιξη πως την είδαν; να είσαι όσο πιο ηρςμη γίνεται γιατι αύριο μπορεί να δεις την κόρη σου. 

Την ειδαν επειδη εκανε ντοπλερ απ οτι ειπε ...υπομονη κ προσευχη!!!

  • Μου αρέσει 2

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Ελα ρε κορίτσι μου.. Πόσο δέκατα; καταρχήν να είσαι ήρεμη, αν δεν πήγες πουθενά τι πιθανότητες έχεις; Την περιτύλιξη πως την είδαν; να είσαι όσο πιο ηρςμη γίνεται γιατι αύριο μπορεί να δεις την κόρη σου. 

Φαίνεται και σε απλό υπέρηχο η περιτυληξη...Την είχαν δει και την προηγούμενη φορά αλλά τώρα μου είπε ότι με το ιστορικό που έχω δεν μπορεί να με αφήσει...δέκατα είχα από 37 μέχρι 37,3.

  • Λυπημένη/-ος 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Φαίνεται και σε απλό υπέρηχο η περιτυληξη...Την είχαν δει και την προηγούμενη φορά αλλά τώρα μου είπε ότι με το ιστορικό που έχω δεν μπορεί να με αφήσει...δέκατα είχα από 37 μέχρι 37,3.

Και καλά θα κάνει να μη σε αφήσει.. Δεν κατάλαβα καλά, θα πας αύριο να σε ξαναδεί ή θα πας κατευθείαν να γεννήσεις;η σκέψη μας μαζί σου

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα. Μια χαρα ειναι οι εξετασεις σου.Τα λευκα ανεωαινουν λιγο στγν εγκυμοσυνγ και τα αλλα ειναι οριακα.Μγν αγχωνεσαι. Εμενα παλι ολα ειναι χαμιλα

Καλησπέρα έχω πολύ καιρό να γράψω αν και παρακολουθώ συχνά. Και μένα είναι όλα χαμηλά... Ειδικά τα αιμοπετάλια μου πε ο γιατρός ότι συμβαίνει στην εγκυμοσύνη. 

Just now, Ξένη είπε:

Φαίνεται και σε απλό υπέρηχο η περιτυληξη...Την είχαν δει και την προηγούμενη φορά αλλά τώρα μου είπε ότι με το ιστορικό που έχω δεν μπορεί να με αφήσει...δέκατα είχα από 37 μέχρι 37,3.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Να μην αγχώνεσαι. Σου στέλνω όλη τη θετική μου σκέψη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια έκανα ντοπλερ σήμερα και αύριο θα γεννήσω μάλλον....αν δεν έχω κορωνοιο....βρήκαν διπλή περιτυληξη στο μωρό στο λαιμό, δεν το διακινδυνεύουν να με αφήσουν με το ιστορικό που έχω...ειχα δέκατα πριν στο νοσοκομείο, που μου πήραν ιστορικό για να μου ξανά κάνουν τις ενέσεις και τους είδα διστακτικους....Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό...Δεν έχω πάει πουθενά από τότε που ακούστηκε για κρούσμα κορωνοιου...Μόνο μέσα στο σπίτι..έχω όμως λίγο τον λαιμό μου από το Σάββατο.. 

Καλησπέρα Ξένη μου. Φαντάζομαι το πιο πιθανό είναι να είσαι αρνητική για τον ιο απλά ελέγχουν τα πάντα για να είναι σίγουροι! Σου είπαν να κανεις τεστ; Σίγουρα δεν είναι όπως τα υπολογίζες αλλά από καρδιάς σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κ να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! Ειδικά με το ιστορικό σου καλύτερα να είναι παραπάνω προσεκτικοί! Η σκέψη μου είναι μαζί σου και αύριο μα έχεις το πιο όμορφο ραντεβού της ζωής σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Και καλά θα κάνει να μη σε αφήσει.. Δεν κατάλαβα καλά, θα πας αύριο να σε ξαναδεί ή θα πας κατευθείαν να γεννήσεις;η σκέψη μας μαζί σου

Θα πάω να γεννήσω αύριο...Αλλά αν έχω δέκατα η πυρετό δεν θα μου το πάρουν,  θα με στείλουν να κάνω το τεστ...

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Θα πάω να γεννήσω αύριο...Αλλά αν έχω δέκατα η πυρετό δεν θα μου το πάρουν,  θα με στείλουν να κάνω το τεστ...

Εγω είμαι σίγουρη ότι δεν έχεις κάτι. Μια γνωστή μου είχε δέκατα 37. Για ένα απόγευμα και την επόμενη δεν είχε τίποτα. Όλα σου εύχομαι να πανε καλά. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Θα πάω να γεννήσω αύριο...Αλλά αν έχω δέκατα η πυρετό δεν θα μου το πάρουν,  θα με στείλουν να κάνω το τεστ...

Ξένη μου με το καλό κορίτσι μου, όλα να πάνε καλά. Κι ο άντρας μου έκανε δέκατα ένα απόγευμα αλλά την άλλη μέρα τπτ.... Δεν είναι τπτ, οι σκέψεις μας και προσευχές θα είναι μαζί σου. Πόσα κιλα είναι η κορακλα σου; αντε κοριτσι μου να ανοιξεις τον χορο με τις γεννες...

19 ώρες πρίν, Athina3 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Αύριο έχουμε κ εμείς ντοπλερ!! Από αύριο απαγόρευση κυκλοφορίας.. καλό κουράγιο κ δύναμη σε όλες μας!!

Αθηνα τι εγινε με το ντοπλερ σου; όλα καλα;


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Ξένη είπε:

Κορίτσια έκανα ντοπλερ σήμερα και αύριο θα γεννήσω μάλλον....αν δεν έχω κορωνοιο....βρήκαν διπλή περιτυληξη στο μωρό στο λαιμό, δεν το διακινδυνεύουν να με αφήσουν με το ιστορικό που έχω...ειχα δέκατα πριν στο νοσοκομείο, που μου πήραν ιστορικό για να μου ξανά κάνουν τις ενέσεις και τους είδα διστακτικους....Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό...Δεν έχω πάει πουθενά από τότε που ακούστηκε για κρούσμα κορωνοιου...Μόνο μέσα στο σπίτι..έχω όμως λίγο τον λαιμό μου από το Σάββατο.. 

Μην ανησυχεις Ξενη μου...μπορει να κρυωσες μ αυτον τον τρελλο καιρο!! Ζεστη ανοιγουμε κανα παραθυρο μας περνει το αερακι...πολυ θελει;;;; 

Να μην ανησυχεις καθολου ολα θα πανε καλα!!!! Σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου με το καλο να κρατησεις την πριγκιπεσσα σου αγκαλια και να ναι γερη και παντα ευτυχισμενη!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Ξένη μου με το καλό κορίτσι μου, όλα να πάνε καλά. Κι ο άντρας μου έκανε δέκατα ένα απόγευμα αλλά την άλλη μέρα τπτ.... Δεν είναι τπτ, οι σκέψεις μας και προσευχές θα είναι μαζί σου. Πόσα κιλα είναι η κορακλα σου; αντε κοριτσι μου να ανοιξεις τον χορο με τις γεννες...

Αθηνα τι εγινε με το ντοπλερ σου; όλα καλα;

Σε ευχαριστώ πολύ...Έχω 37,4 και δεν βλέπω να μου την παίρνουν αύριο...Η μπέμπα 2453 ήταν σήμερα..Αλλά μου είπε ο γιατρός ότι έχουν αποκλείσει τα μηχανήματα.. Μπορεί να είναι 200 γραμμάρια επάνω η κάτω.


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ...Έχω 37,4 και δεν βλέπω να μου την παίρνουν αύριο...Η μπέμπα 2453 ήταν σήμερα..Αλλά μου είπε ο γιατρός ότι έχουν αποκλείσει τα μηχανήματα.. Μπορεί να είναι 200 γραμμάρια επάνω η κάτω.

Είναι πολύ καλό το βάρος της ,αρα θα γλιτώσετε και την θερμοκοιτιδα. Μπράβο κορίτσι μου. Τελικά το αυγό και το μοσχάρι έκαναν δουλειά μάλλον. Όλα καλά θα πάνε. Γιατί να.μην την παρουν; είναι δυνατόν να ρισκάρουν την υγεία της; τουλάχιστον να είσαι Ιασώ (εκεί δεν θα γεννησεις;) με καρδιοτοκογραφο , να βλέπουν τους παλμούς της. Πώς το ρισκάρουν ετσι; 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Είναι πολύ καλό το βάρος της ,αρα θα γλιτώσετε και την θερμοκοιτιδα. Μπράβο κορίτσι μου. Τελικά το αυγό και το μοσχάρι έκαναν δουλειά μάλλον. Όλα καλά θα πάνε. Γιατί να.μην την παρουν; είναι δυνατόν να ρισκάρουν την υγεία της; τουλάχιστον να είσαι Ιασώ (εκεί δεν θα γεννησεις;) με καρδιοτοκογραφο , να βλέπουν τους παλμούς της. Πώς το ρισκάρουν ετσι; 

Φοβούνται μην έχω κορωνοιο,  αν και είμαι σίγουρη εγώ πως δεν έχω γιατί δεν έχω πάει πουθενά...Όταν λέω πουθενά,  εννοώ πουθενά...Μόνο στην ταράτσα έχω ανέβει,  αν κολλάει με τον αέρα...με κανέναν δεν έχω έρθει σε επαφή,  ούτε ο άντρας μου έχει πάει πουθενά, ούτε έχει συμπτώματα...Εγώ έχω το λαιμό μου και με πονάνε λίγο τα αυτιά μου..Στο Ιασώ θα γεννήσω,  τους είπα για καρδιοτοκογραφο αλλά μου είπαν ότι δεν βλέπουν κάτι από τον καρδιοτοκογραφο,  αν είναι να γίνει θα γίνει στο λεπτό.. ελπίζω το κοριτσάκι μας να είναι δυνατό και γερό...


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...