Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Κρύωμα και θηλασμός


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς τις θηλάζουσες μανουλες τι κάνετε σε περίπτωση κρυωματος; Θηλάζετε κανονικά; Γιατί νιώθω κάπως περίεργα σήμερα. Λίγο μπούκωμα και μια ψιλοαδιαθεσια; Ευχαριστώ.


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ασία είπε:

Καλημέρα. κι εγώ έτσι είμαι κ θηλάζω κανονικά.χθες είχε κλείσει η φωνή μου, σήμερα είμαι καλύτερα. δεν σταμάτησα όμως να θηλάζω.

Αχ ευχαριστώ γιατί φοβάμαι μήπως την κολλήσω κάτι. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Αχ ευχαριστώ γιατί φοβάμαι μήπως την κολλήσω κάτι. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Ευχαριστώ πολύ. μπορείς να φοράς και μάσκα όταν είστε τόσο κοντά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζεις κανονικά, μπορεις να βαλεις μασκα, σημαντικό να αεριζεις συχνα κ το πλύσιμο χεριων

Συνηθως η εξάπλωση αρχίζει πριν τα συμπτώματα οποτε λογικα ήδη περνανε αντισώματα στο μικρό σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vikib είπε:

Συνεχίζεις κανονικά, μπορεις να βαλεις μασκα, σημαντικό να αεριζεις συχνα κ το πλύσιμο χεριων

Συνηθως η εξάπλωση αρχίζει πριν τα συμπτώματα οποτε λογικα ήδη περνανε αντισώματα στο μικρό σου

Σε ευχαριστώ πολύ. Το έχω άγχος κάθε φορά μην αρρωστήσω και τι θα κάνω τότε.

Να χαίρεσαι κι εσύ τα παιδάκια σου.


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Το έχω άγχος κάθε φορά μην αρρωστήσω και τι θα κάνω τότε.

Να χαίρεσαι κι εσύ τα παιδάκια σου.

Καλημερα.Οπωσδηποτε θηλαζεις κι οταν νιωθεις αρρωστη.Απλα βαζε μασκα.Σε τρελη ιωση με 39 πυρετο και μπουκωμα θηλαζα κανονικα με μασκα,επεμεναν και οι παιδιατροι για να περασω τα αντισωματα στο μωρο,και μολις ειχε σαραντησει...Ενα 37,6 εκανε ενα απογευμα κι αυτο ηταν

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! 

Αν αρρωστήσεις απλα εσύ θα ταλαιπωρηθείς.συνηθως το μωρο δ κολλάει, η το περνάει πολύ ελαφρια

Με 3μ μωρο κολλησε η μεγάλη γαστρεντεριτιδα, κολλησε τον μπαμπα της κ εμένα κ το μωρο τπτ ευτυχως

Αν κ μου ειχε κολλήσει όταν ήταν ενός μήνα από την μεγαλη, εκείνη βαρβατη ιωση με αρκετό πυρετο, ο μικρος απλα πολύ μύξα με αποτέλεσμα να δυσκολεύεται να κοιμηθει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα.Οπωσδηποτε θηλαζεις κι οταν νιωθεις αρρωστη.Απλα βαζε μασκα.Σε τρελη ιωση με 39 πυρετο και μπουκωμα θηλαζα κανονικα με μασκα,επεμεναν και οι παιδιατροι για να περασω τα αντισωματα στο μωρο,και μολις ειχε σαραντησει...Ενα 37,6 εκανε ενα απογευμα κι αυτο ηταν

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδιά σου. 

Just now, vikib είπε:

Σε ευχαριστώ! 

Αν αρρωστήσεις απλα εσύ θα ταλαιπωρηθείς.συνηθως το μωρο δ κολλάει, η το περνάει πολύ ελαφρια

Με 3μ μωρο κολλησε η μεγάλη γαστρεντεριτιδα, κολλησε τον μπαμπα της κ εμένα κ το μωρο τπτ ευτυχως

Αν κ μου ειχε κολλήσει όταν ήταν ενός μήνα από την μεγαλη, εκείνη βαρβατη ιωση με αρκετό πυρετο, ο μικρος απλα πολύ μύξα με αποτέλεσμα να δυσκολεύεται να κοιμηθει

Όταν ήταν νεογέννητο ούτε μιας εβδομάδας, κόλλησε ο άντρας μου και ο γιος μου γαστρεντερίτιδα, μια εβδομάδα άρρωστοι. Έτρεμε η ψυχή μου μην κολλήσω εγώ η το μωρό. Ευτυχώς δεν κολλήσαμε αλλά τώρα που το ξέρω να είμαι και εγώ πιο ήρεμη. Μην τρέμω με το παραμικρό. 


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...