Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@_marjio μου θέλω κάποια στιγμή να μας πεις αν μπορέσεις για το πλάνο τοκετου!

@BabyGirl_A με το καλό!! Κοντεύεις!!

@Ελλάκι μου πες το στο γιατρό σου αν και πιστεύω πως μάλλον είναι μυϊκός ο πόνος και δεν είναι κάτι ανησυχητικό. 

Λοιπόν όσο για τα κιλά έχω βάλει 7 ήδη!!!  Και όπως λες @"Gigi" δεν φαίνονται και όλοι μου λένε πως δεν έχω βάλει όπως με βλέπουν, γιατί είναι στην κοιλιά και στο στήθος!   Βέβαια πριν μείνω έγκυος είχα χάσει 8 και ίσως επειδή ήταν πρόσφατα μπήκαν πιο γρήγορα αλλά βρε κορίτσια δεν θέλω να καθήσω να αγχωθω αν δεν συντρέχει λόγος διαβήτη ή πίεσης. Επίσης εγώ δεν πέρασα ούτε μια αναγουλα ούτε τίποτα οπότε έτρωγα κανονικά από την αρχή με αποκορύφωμα τις γιορτές που εκεί μπήκαν τα 4!

 

 

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Ελλάκι είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγινε κάτι που με ανησύχησε και θα ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας.Τελευταίως όλα μου τα συμπτώματα έχουν οξυνθεί μαζί και η έντονη όσφρηση, με αποτέλεσμα να φτερνίζομαι συχνα.Σε καποιο απο τα φτερνίσματα ενιωσα μια πολυ δυνατή σουβλιά στην κοιλιά κι απο τότε την κρατάω σε καθε επόμενο φτέρνισμα. Ώσπου σήμερα το πρωι επειδή ξάπλωνα δεν την κράτησα και μια πολυ διαπεραστική σουβλια με ξαναεπισκεφθηκε στο ίδιο σημείο με την πρώτη, τοτε.Μετά απο λίγο εφυγε αλλα οχι εντελώς. Εχει αφησει κάποια μικρα ιχνη πονου.Προσπαθω να ξαπλώνω οσο μπορω γιατι πηρα μια τρομάρα:confused: Σας εχει συμβεί ποτέ αυτό;

καλημερα Ελλακι.!! ναι πολλες φορες μην φοβασε ειναι  τραβηγματα επειδη μεγαλωνει η κοιλια σου.! ρωτα και τον γιατρο σου το ιδιο θα σε πει.!

 

Just now, Vila είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@_marjio μου θέλω κάποια στιγμή να μας πεις αν μπορέσεις για το πλάνο τοκετου!

@BabyGirl_A με το καλό!! Κοντεύεις!!

@Ελλάκι μου πες το στο γιατρό σου αν και πιστεύω πως μάλλον είναι μυϊκός ο πόνος και δεν είναι κάτι ανησυχητικό. 

Λοιπόν όσο για τα κιλά έχω βάλει 7 ήδη!!!  Και όπως λες @"Gigi" δεν φαίνονται και όλοι μου λένε πως δεν έχω βάλει όπως με βλέπουν, γιατί είναι στην κοιλιά και στο στήθος!   Βέβαια πριν μείνω έγκυος είχα χάσει 8 και ίσως επειδή ήταν πρόσφατα μπήκαν πιο γρήγορα αλλά βρε κορίτσια δεν θέλω να καθήσω να αγχωθω αν δεν συντρέχει λόγος διαβήτη ή πίεσης. Επίσης εγώ δεν πέρασα ούτε μια αναγουλα ούτε τίποτα οπότε έτρωγα κανονικά από την αρχή με αποκορύφωμα τις γιορτές που εκεί μπήκαν τα 4!

 

 

αχ ποσο τυχερη εισαι ρε παιδακι μου που δεν ειχες αναγουλες.!εγω μεχρι η βδομαδα και ετρωγα σαν πουλακι γι αυτο και δεν εβαλα κιλα αλλα απο δω και περα που δεν εχω θεμα τα βλεπω να μπαινουν μονο που αναπνευω χαχαχαχαχα

καλημερα ειπα??? δεν ειπα εεε??? εεε καλημεραααααααααααααααααα καλη κυριακη να εχουμε ολες

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγινε κάτι που με ανησύχησε και θα ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας.Τελευταίως όλα μου τα συμπτώματα έχουν οξυνθεί μαζί και η έντονη όσφρηση, με αποτέλεσμα να φτερνίζομαι συχνα.Σε καποιο απο τα φτερνίσματα ενιωσα μια πολυ δυνατή σουβλιά στην κοιλιά κι απο τότε την κρατάω σε καθε επόμενο φτέρνισμα. Ώσπου σήμερα το πρωι επειδή ξάπλωνα δεν την κράτησα και μια πολυ διαπεραστική σουβλια με ξαναεπισκεφθηκε στο ίδιο σημείο με την πρώτη, τοτε.Μετά απο λίγο εφυγε αλλα οχι εντελώς. Εχει αφησει κάποια μικρα ιχνη πονου.Προσπαθω να ξαπλώνω οσο μπορω γιατι πηρα μια τρομάρα:confused: Σας εχει συμβεί ποτέ αυτό;

Ελλακι μου κι εμένα στα φτερνισματα μου δίνει σουβλιες και την κρατάω κι εγώ. Νομίζω δεν θα είναι τπτ. Αλλά λόγω του τρανταγματος όπως είπαν και τα κορίτσια. Αν θέλεις πες το και στο γιατρό σου βέβαια για να είσαι σίγουρη 1000% 

Μην αγχώνεσαι πάντως! Σε όλες μας έχει συμβεί. Αλλά μετά από λιγάκι φεύγει ο πόνος αυτός. 

1 ώρα πρίν, "Gigi" είπε:

Καλημέρα!!! Τι κάνετε εγκυουλες μου? Ωραία μέρα σήμερα, σου φτιάχνει το κέφι η λιακάδα βρε παιδί μου. Δυστυχώς μόλις έφυγε στη δουλειά ο μπαμπάς μας οπότε αν θέλουν τα αγόρια θα βγούμε μόνοι, αλλά δε πειράζει. 

BabyGirl_A με το καλό το μωράκι σου!! Με έναν πόνο κοριτσάκι μου  :-D 

Ελλακι στον βήχα ή στο φτερνισμα κ εγώ νιώθω έναν περίεργο πόνο που κάποιες φορές αργεί λίγο να φύγει. Μετά δε με ξαναπιανει αλλά έχει τύχει να μη μου περάσει για λίγη ώρα.μετά όλα καλά όμως. δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό. 

Ρε κορίτσια πως περνάνε οι εβδομάδες έτσι.. Μέχρι να πω τι ωραία σήμερα Παρασκευή τελευταία μέρα σχολεία κλπ αντε πάλι φτανει η Δευτέρα! 

Καλημέρα @"Gigi" μου ! Πράγματι πολύ ωραία μέρα σήμερα. Να χαρεις την βόλτα Με τα ζουζουνια σου!!! 

Σε ευχαριστώ πολυυυυ κορίτσι μου !!!!!  Κι εσύ με το καλό το μωράκι σου ♡

Περνάνε λες νεράκι ε ? Εμένα η τελευταία βδομάδα αυτή μου φαίνεται αιώνας ρε κορίτσια! 

Just now, Vila είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

@_marjio μου θέλω κάποια στιγμή να μας πεις αν μπορέσεις για το πλάνο τοκετου!

@BabyGirl_A με το καλό!! Κοντεύεις!!

@Ελλάκι μου πες το στο γιατρό σου αν και πιστεύω πως μάλλον είναι μυϊκός ο πόνος και δεν είναι κάτι ανησυχητικό. 

Λοιπόν όσο για τα κιλά έχω βάλει 7 ήδη!!!  Και όπως λες @"Gigi" δεν φαίνονται και όλοι μου λένε πως δεν έχω βάλει όπως με βλέπουν, γιατί είναι στην κοιλιά και στο στήθος!   Βέβαια πριν μείνω έγκυος είχα χάσει 8 και ίσως επειδή ήταν πρόσφατα μπήκαν πιο γρήγορα αλλά βρε κορίτσια δεν θέλω να καθήσω να αγχωθω αν δεν συντρέχει λόγος διαβήτη ή πίεσης. Επίσης εγώ δεν πέρασα ούτε μια αναγουλα ούτε τίποτα οπότε έτρωγα κανονικά από την αρχή με αποκορύφωμα τις γιορτές που εκεί μπήκαν τα 4

Καλημέρα κορίτσι μου!!!!!!!! Σε ευχαριστώ πολυυυυ πολύ. Να σαι καλά! 

Ε αφού δεν έχεις θέμα ιατρικό φας όσο θέλεις να το ευχαριστηθείς!!!! Και μετά όταν θα θελήσεις σιγά σιγά τα χάνεις :tongue:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγινε κάτι που με ανησύχησε και θα ηθελα να το μοιραστώ μαζί σας.Τελευταίως όλα μου τα συμπτώματα έχουν οξυνθεί μαζί και η έντονη όσφρηση, με αποτέλεσμα να φτερνίζομαι συχνα.Σε καποιο απο τα φτερνίσματα ενιωσα μια πολυ δυνατή σουβλιά στην κοιλιά κι απο τότε την κρατάω σε καθε επόμενο φτέρνισμα. Ώσπου σήμερα το πρωι επειδή ξάπλωνα δεν την κράτησα και μια πολυ διαπεραστική σουβλια με ξαναεπισκεφθηκε στο ίδιο σημείο με την πρώτη, τοτε.Μετά απο λίγο εφυγε αλλα οχι εντελώς. Εχει αφησει κάποια μικρα ιχνη πονου.Προσπαθω να ξαπλώνω οσο μπορω γιατι πηρα μια τρομάρα:confused: Σας εχει συμβεί ποτέ αυτό;

 Εγω το πάθαινα 2 εβδομάδες που είχα κρυώσει, και το παθαίνω και κάθε φορά που βήχω.. είναι από την πίεση.. δεν είναι ανησυχητικο μου είχε πει ο γιατρός

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@gigi Σε καταλαβαίνω έχεις δίκιο, αλλά είπα να προσπαθήσω να τρώω ανα 3 ώρες γεύματα που τα ενδιάμεσα θα περιλαμβάνουν φρούτα γιαούρτι, να αποφύγω τηγανητά και ψωμια μήπως καταφέρω κατι. Εμένα ο γιατρός μου είπε αυστηρά να πάρω 13 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη και ήδη έχω πάρει 6.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ένα θα σας πω!έφαγα του σκασμού και το ευχαριστήθηκα!

Τσακισα και τα γλυκά μου...και η μπέμπα κλωτσουσε!!

Από αύριο πάλι σε πρόγραμμα.:oops:

7 ώρες πρίν, Barbei είπε:

Καλημέρα! Και εμένα μια από τα ίδια για τα κιλά που έχω βάλει ότι είναι πολλά για πρώτο τρίμηνο, αλλά η αλήθεια είναι ότι λόγω της αναγούλα δεν έτρωγα τώρα αυτόν τον μήνα όμως το έχω ρίξει στα γλυκά και στην ακινησία..

Αχ αυτά τα γλυκά....φαντάσου εγώ είχα χάσει κιόλας λόγω επειδή είχα αναγούλες.

Εγώ τον ρώτησα για γυμναστική συγκεκριμένα για ποδήλατο που έχω και μου λέει Ναι Κάνε.χαλαρα .Οπότε από αύριο ξεκινάω.και κακώς που δεν έκανα τόσο καιρό.νομιζα ότι απαγορευόταν.

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? Εγώ παίρνω βαθιές ανάσες κ ετοιμάζομαι για σίδερο.. Τέτοια ωραία μέρα κ εγώ θα σιδερωνω είναι δυνατόν? 

11 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Κορίτσια ένα θα σας πω!έφαγα του σκασμού και το ευχαριστήθηκα!

Τσακισα και τα γλυκά μου...και η μπέμπα κλωτσουσε!!

Από αύριο πάλι σε πρόγραμμα.:oops:

Αχ αυτά τα γλυκά....φαντάσου εγώ είχα χάσει κιόλας λόγω επειδή είχα αναγούλες.

Εγώ τον ρώτησα για γυμναστική συγκεκριμένα για ποδήλατο που έχω και μου λέει Ναι Κάνε.χαλαρα .Οπότε από αύριο ξεκινάω.και κακώς που δεν έκανα τόσο καιρό.νομιζα ότι απαγορευόταν.

Foroulina καλά έκανες κ το ευχαριστήθηκες!! Κ εμείς προχθές με τον άντρα μου το ίδιο κάναμε κ δεν έχω καθόλου τύψεις! Χαχα! Βέβαια όσο κ να τρώω αυτό το μωρό δεν ευχαριστιεται με τπτ μου φαινεται να ρίξει καμία κλωτσιά. Έλεος πια! Κάτι ελαφριά χτυπηματακια νιώθω κι αυτά μια φορα στις 3 μέρες. Γλυκά δεν τρώω, λέτε να θέλει σοκολατιτσα?? Αύριο γιατρό να ηρεμήσω. Για γυμναστική δε θα τον ρωτήσω όμως :grin: 

  • Χαχα 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Έχει ρεπό ο αντρας μου σήμερα και πήγαμε το πρωί να περπατήσουμε στον ήλιο, με καφε στο χέρι (εκείνος γτ εγώ πότε μου δεν ήπια καφε) . Μετά έφτιαξα λαχανικά στον ατμό, πατατοσαλατα,  κολοκυθάκια, μπρόκολο και λάχανο..  μιλάμε το ήθελα τόσο πολυ αυτο το ελαφρυ σημερα..και μια χωριάτικη σαλατα! Χαμός έγινε!!

@foroulina μου μαζί είμαστε στις 4/3 !! Στις 11.30 εγώ θα πάω!!

Αύριο θα παρω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές που έκανα, πιστεύω θα είναι καλες..

 

Αντε @"Gigi" να πας να το δεις το μικρούλι σου που κάνει ντροπές χαχα. Λογικά θα σου πει και για β επιπέδου πότε να πας ε;

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια εγώ σήμερα κουράστηκα πολύ. Τώρα έκατσα κ δεν ξέρω πως θα ξανασηκωθω. Λέω στα μικρά φέρτε γερανό κ γελάνε :DΜπερδεύτηκα πριν τλκ μεθαύριο έχω γιατρό :sad: οπότε θα κλείσουμε β επιπεδου κ μεις! Ελπίζω σύντομα! @_marjio μου καλά αποτελέσματα. τι ωραία.. πολύ τον ζήλεψα τον καφέ σας στον ήλιο αύριο θα τον ψήσω κ εγώ τον άντρα μου να βγούμε αν έχει ήλιο. Έχω αρχίσει να πίνω κ λίγο καφέ ξανά. Επίσης 2 μέρες τώρα δεν ένιωσα την παραμικρή αναγουλα. Λέτε να πάει έτσι? 

Just now, foroulina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Έχω τον μικρό μου πάλι αρρωστουλη.

Λοιπόν πήρα και έκλεισα για β επιπέδου στις 4/3.πρώτη είναι η villa;Ποια ακολουθεί μετά?

Περαστικά στον μικρούλη!! Κ μένα ο μεγάλος μόλις ήρθε παραπονέθηκε ότι εβηχε λίγο. Για να δούμε. Λογικά μετά την Vila θα είμαι εγώ νομίζω εκτός αν δεν βρούμε τόσο κοντά ραντεβού τελευταία στιγμή. 

 

Just now, Μαρίαφi είπε:

Εγώ έχω στις 12-3 β επιπέδου! Αύριο θα κάνω εξετάσεις, από την αρχή της κύησης που είχα κάνει, δεν ξαναέκανα.. ελπίζω να μην έχουν απορρυθμιστει όλα!!:-D

Κ εγώ μόνη μου πήγα κ έκανα μια γενική γιατί ο γιατρός πολυυυ χαλαρός! Ήθελα να δω αιματοκρίτη. Παραδόξως παρέμειναν όλα όπως ήταν. Χαμηλά μεν αλλά δεν έπεσαν περισσότερο. Καλά αποτελέσματα!! 

  • Μου αρέσει 3

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

@"Gigi" μας πιάνει ωρες ωρες με τις δουλειές του σπιτιού πανικός..  Και εγώ τα ίδια κάνω, το Σάββατο έκανα όλο το σπίτι+Το μπάνιο και αμέσως μετά σιδέρωμα 3 πλυντήρια που είχαν μαζευτει.. ε μετά έπεσα τέζα.. 


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίαφi είπε:

Εγώ έχω στις 12-3 β επιπέδου! Αύριο θα κάνω εξετάσεις, από την αρχή της κύησης που είχα κάνει, δεν ξαναέκανα.. ελπίζω να μην έχουν απορρυθμιστει όλα!!:-D

Αχ κορίτσι μου κοντεύεις και εσυ!

Just now, _marjio είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Έχει ρεπό ο αντρας μου σήμερα και πήγαμε το πρωί να περπατήσουμε στον ήλιο, με καφε στο χέρι (εκείνος γτ εγώ πότε μου δεν ήπια καφε) . Μετά έφτιαξα λαχανικά στον ατμό, πατατοσαλατα,  κολοκυθάκια, μπρόκολο και λάχανο..  μιλάμε το ήθελα τόσο πολυ αυτο το ελαφρυ σημερα..και μια χωριάτικη σαλατα! Χαμός έγινε!!

@foroulina μου μαζί είμαστε στις 4/3 !! Στις 11.30 εγώ θα πάω!!

Αύριο θα παρω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές που έκανα, πιστεύω θα είναι καλες..

 

Αντε @"Gigi" να πας να το δεις το μικρούλι σου που κάνει ντροπές χαχα. Λογικά θα σου πει και για β επιπέδου πότε να πας ε;

Εγώ 8μιση.παντα πρωί με βάζουν...ξέρουν ότι είναι πρωινός τύπος.. χαχα!

Just now, "Gigi" είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα κουράστηκα πολύ. Τώρα έκατσα κ δεν ξέρω πως θα ξανασηκωθω. Λέω στα μικρά φέρτε γερανό κ γελάνε :DΜπερδεύτηκα πριν τλκ μεθαύριο έχω γιατρό :sad: οπότε θα κλείσουμε β επιπεδου κ μεις! Ελπίζω σύντομα! @_marjio μου καλά αποτελέσματα. τι ωραία.. πολύ τον ζήλεψα τον καφέ σας στον ήλιο αύριο θα τον ψήσω κ εγώ τον άντρα μου να βγούμε αν έχει ήλιο. Έχω αρχίσει να πίνω κ λίγο καφέ ξανά. Επίσης 2 μέρες τώρα δεν ένιωσα την παραμικρή αναγουλα. Λέτε να πάει έτσι? 

Περαστικά στον μικρούλη!! Κ μένα ο μεγάλος μόλις ήρθε παραπονέθηκε ότι εβηχε λίγο. Για να δούμε. Λογικά μετά την Vila θα είμαι εγώ νομίζω εκτός αν δεν βρούμε τόσο κοντά ραντεβού τελευταία στιγμή. 

 

Κ εγώ μόνη μου πήγα κ έκανα μια γενική γιατί ο γιατρός πολυυυ χαλαρός! Ήθελα να δω αιματοκρίτη. Παραδόξως παρέμειναν όλα όπως ήταν. Χαμηλά μεν αλλά δεν έπεσαν περισσότερο. Καλά αποτελέσματα!! 

Και εγώ σκ πολύ κούραση...έφτιαξα Σάββατο λαχανοντολμαδες και εχτες έφτιαξα παστίτσιο και πατάτες στον φούρνο γιατί είχαμε κόσμο...μετά φάγαμε τα γλυκάκια μας...@gigi πολύ πηχτή μυξα βρε παιδί μου ο μικρός.μακάρι να μπορούσα να σας βάλω φωτο...Θα παθαινατε πλάκα!

Άντε κοντεύεις να δεις το μπεμπινι!

Εγώ έχω 2 με 3 μερες που ξάπλα μου ρίχνει πολύ κλωτσιδι.τωρα λέω είναι το μπεμπέ και όχι το έντερο.

Να ρωτήσω κάτι άσχετο?

Εγώ δεν έπινα ποτέ καφε...σας βοηθάει στο θέμα της τουαλέτας?

@Arabella που είσαι???

  • Μου αρέσει 2

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

@"Gigi" μας πιάνει ωρες ωρες με τις δουλειές του σπιτιού πανικός..  Και εγώ τα ίδια κάνω, το Σάββατο έκανα όλο το σπίτι+Το μπάνιο και αμέσως μετά σιδέρωμα 3 πλυντήρια που είχαν μαζευτει.. ε μετά έπεσα τέζα.. 

Κ εγώ έτσι. Ή του ύψους ή του βάθους!

 

Just now, foroulina είπε:

Αχ κορίτσι μου κοντεύεις και εσυ!

Εγώ 8μιση.παντα πρωί με βάζουν...ξέρουν ότι είναι πρωινός τύπος.. χαχα!

Και εγώ σκ πολύ κούραση...έφτιαξα Σάββατο λαχανοντολμαδες και εχτες έφτιαξα παστίτσιο και πατάτες στον φούρνο γιατί είχαμε κόσμο...μετά φάγαμε τα γλυκάκια μας...@gigi πολύ πηχτή μυξα βρε παιδί μου ο μικρός.μακάρι να μπορούσα να σας βάλω φωτο...Θα παθαινατε πλάκα!

Άντε κοντεύεις να δεις το μπεμπινι!

Εγώ έχω 2 με 3 μερες που ξάπλα μου ρίχνει πολύ κλωτσιδι.τωρα λέω είναι το μπεμπέ και όχι το έντερο.

Να ρωτήσω κάτι άσχετο?

Εγώ δεν έπινα ποτέ καφε...σας βοηθάει στο θέμα της τουαλέτας?

@Arabella που είσαι???

Κ εγώ έτσι με τον μεγάλο όταν κάναμε nasalin. Δεν μπορούσα να το πιστέψω. Παραγωγή μυξας μια σταλιά παιδιά. Μήπως έχει κρεατάκια? Εμένα είχε κρεατάκια.ο καφές δεν με βοηθάει προσωπικά στο θέμα τουαλέτα. Πήρα 2-3μερες σίδηρο κ αντί να χειροτέρεψει η δυσκοιλιοτητα με βοήθησε πολύ κ για τις επόμενες μέρες.λύθηκε το πρόβλημα μου! Αλλά μου έφερε εμετους νομιζω. Τον σταμάτησα, συνήλθα κ θα ξαναδοκιμάσω σε λίγες μέρες. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα μάλλον :grin:


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, foroulina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Έχω τον μικρό μου πάλι αρρωστουλη.

Λοιπόν πήρα και έκλεισα για β επιπέδου στις 4/3.πρώτη είναι η villa;Ποια ακολουθεί μετά?

Εγώ έχω στις 3!! Ανυπομονωωω!άντε άντε να ξεκινάμε σιγά σιγά να παίρνουμε τα ευχάριστα νεακια!!!

  • Μου αρέσει 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...