Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλησπερα σε όλα τα κοριτσάκια και τα σπόρια!!!εγώ από χτες βράδυ σαν να ναι λίγο μπουκωμενη και σήμερα την παλεύω με ντεπονακια και τσαγακια. Με κόλλησε ο άντρας μου! 

@Ελλάκι με το καλό το μπεμπακι σου μην αγχώνεσαι για τίποτα!!!εφόσον ο γιατρός σου δεν σου κάνε κάποια παρατήρηση δεν έχεις να ανησυχείς για κάτι...όλα καλά!!και εγώ στο Κολωνάκι την έκανα την αυχενικουλα μου μάλλον κορίτσια στον ίδιο πρέπει να πήγαμε ... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ελλάκι είπε:

Μάλλον στον ίδιο πήγαμε!! Με ξεσήκωσες @Mvasi !!  :-):-)Μόλις τσεκαρα τα μειλ μου αλλα τίποτα ακόμα! :-) Με το καλό το μικράκι σου! Ευχαριστώ για το tip, θα χω τον νου μου ❤

Να ξέρεις ότι είναι εκπληκτικός εμβρυολόγος  και φυσικά πολύ γλυκός άνθρωπος!Επίσης πιο λίγο πιο κάτω από τη μεριά της Σόλωνος έχει ένα φούρνο που κάνει το καλύτερο πολίτικο τσουρέκι!:-D Στη Β επιπέδου με το καλό, να το δοκιμάσεις...μετα απο τόσο άγχος εγώ με τον άντρα μου το γονατίσαμε στην Αυχενική :-o

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kerasia93 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!σημερα εδωσα και εγω αιμα για nipt σε 1 εβδομαδα θα εχουμε αποτελεσματα πρωτα ο Θεος!!και γω για σημερα δεν μαγειρεψα επειδη πηγα Θεσσαλονικη και εφαγα τα πολυαγαπημενα μου Goodys γιατι στις Σερρες δεν εχουμε.Για αυριο θα κανω φακουλες απο σημερα το βραδυ αν και λυμπιστηκα ρεβυθια με μελιτζανες στο φουρνο!!!

Χαχαχαχαχα και εγώ με αυτά έχω τρέλα...ενώ δεν τα συμπαθούσα πριν τώρα βλέπω μέχρι και την διαφήμιση των Μακ Ντόναλντ και παρόλο που ξέρω ότι είναι πλαστικουρες τα λιγουρευομαι..ευτυχώς από κρεπαλι μόνο μια φορά KFC έφαγα!!!

  • Χαχα 3

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mvasi είπε:

Να ξέρεις ότι είναι εκπληκτικός εμβρυολόγος  και φυσικά πολύ γλυκός άνθρωπος!Επίσης πιο λίγο πιο κάτω από τη μεριά της Σόλωνος έχει ένα φούρνο που κάνει το καλύτερο πολίτικο τσουρέκι!:-D Στη Β επιπέδου με το καλό, να το δοκιμάσεις...μετα απο τόσο άγχος εγώ με τον άντρα μου το γονατίσαμε στην Αυχενική :-o

Χαχαχαχα τέλεια ιδέα!! Την επόμενη φορά θα την τιμήσω δεόντως την τσουρεκάρα!! Την μύρισα ήδη :-) Είναι πραγματικά πολύ γλυκός άνθρωπος ο γιατρός και η κοπέλα που δουλεύει εκει εξαιρετικά συμπαθής!!

  • Χαχα 2

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, _marjio είπε:

Α παιδιά να τα λέτε αυτά όταν πρόκειται για φαγητό!! Πωπω τσουρεκιιιι μμμ πως λέγεται το μαγαζί;;

Athens Bakery το σκέφτομαι και στάζουν τα σάλια!είχα χρόνια να φάω τέτοιο τσουρέκι!

@Koalaki87 και εγω από εχθές μπουκωμένη αλλα δεν πήρα το οκ για ντεπόν ακόμα!το παλεύω με vicks και σπρέι πρόπολης για τον λαιμό!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mvasi είπε:

Athens Bakery το σκέφτομαι και στάζουν τα σάλια!είχα χρόνια να φάω τέτοιο τσουρέκι!

@Koalaki87 και εγω από εχθές μπουκωμένη αλλα δεν πήρα το οκ για ντεπόν ακόμα!το παλεύω με vicks και σπρέι πρόπολης για τον λαιμό!

Περαστικά!!! Το βιξ πως το χρησιμοποιείς κάνεις εισπνοές; Εγώ βάζω μια σταγονιτσα λίγο πάνω από το άνω χείλος κ το αναπνέω κ με βοηθά 


bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΕλλάκιΝαι κοπέλα μου.ειχα πάει στις 7μιση το πρωί και στις 2 το μεσημέρι τα είχα.ολα καλά θα πάνε.

Εγώ να ξέρετε τρελαίνομαι για kfc για τα μπουτάκια τα καυτερα!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά μας και υπομονή :roll:

Κάνω κανονική επάλειψη πάνω στη μύτη!εάν το φοβάσαι,να ξερεις ότι πλέον υπάρχει και φυτικό vicks  από εταιρεία φυτική στα φαρμακεία!εμένα μου επέτρεψε το κανονικό βέβαια,γιατί η σύσταση του δεν έχει δώσει κακό δείγμα έως τώρα σε περίοδο εγκυμοσύνης!εγώ γενικα ότι είναι φυτικό δεν το φοβάμαι και το βάζω, ασχετα εαν πρώτα το συζητάμε με τον γιατρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, foroulina είπε:

@ΕλλάκιΝαι κοπέλα μου.ειχα πάει στις 7μιση το πρωί και στις 2 το μεσημέρι τα είχα.ολα καλά θα πάνε.

Εγώ να ξέρετε τρελαίνομαι για kfc για τα μπουτάκια τα καυτερα!!!!

Τι είπες βραδιάτικα ρε @foroulina για αυτά τα καυτερά μπουτάκια...τα αγαπημένα μου!!!ένα μπακετ μεγάλο κ δεν μου φτάνει... Ααααχ!!! @Mvasi εγώ έχω μια κρεμουλα τύπου βιξ με ευκάλυπτο του ZARBIS ελληνική μήπως λες αυτή;αυτή βάζω και εγώ από χτες βράδυ! Δεν έχει και parabens και είναι κατάλληλη και για μικρά παιδάκια. Πώς βάζουμε τικερακι καλέ;

  • Χαχα 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή μας μέρα!! 

Πώς πάμε σήμερα;

Τι μαγειρεύετε εσεις; Εγώ στέρεψα από ιδέες..

Περαστικά στα κορίτσια που ειναι λίγο άρρωστα!!! 

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

Ellaki καλά αποτελέσματα!! 

KFC δεν έχω φάει αλλά goodys δεν μπορώ να αντισταθώ. Τώρα να μου δώσεις, θα τα τσακισω. Έφαγα 2 φορές στην εγκυμοσυνη όμως κ μετά ήταν πραγματικά σαν να έβαλα 2 κιλά. Φούσκωσα, πρηστηκα.. Αλλα είναι ωραία τα άτιμα! Ρε παιδιά τι ωραίος καιρός είναι αυτός! Έχουμε κ παραλία εδώ που μενω κ είναι πολύ ωραία για περπάτημα.θα την πάω μόνη μου την βολτίτσα σήμερα μου φαίνεται. Χθες δεν με ακολουθούσε κανείς! Πως είστε από ενέργεια? Εγώ νομίζω έχω συνέλθει αρκετά. Μου χει περάσει η υπνηλία. 

Just now, _marjio είπε:

Καλή μας μέρα!! 

Πώς πάμε σήμερα;

Τι μαγειρεύετε εσεις; Εγώ στέρεψα από ιδέες..

Περαστικά στα κορίτσια που ειναι λίγο άρρωστα!!! 

Καλημέρα!!! Κ εγώ έχω θέμα καθημερινά με το φαγητό. Είναι κ τα μικρά δύσκολα.. 5-6 πράγματα ο καθένας τρώνε όλα κ όλα.σημερα λέω να κάνω κοτόπουλο με κριθαράκι. Γρήγορα πράγματα! 

  • Ευχαριστώ 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...