Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!διαβαζω τα νεα σας κ πολυ χαιρομαι!!εγω εκανα αυχενικη πριν καμια 10αρια μερες...ολα καλα!για το φυλλο τωρα μ ειπε κοριτσι αλλα μ ειπε θα δουμε σιγουρα στην επομενη εξεταση...

@Vila διαβασα π ρωτησες για καροτσι..θα συμφωνήσω με οσες σ ειπαν να μην παρεις 3σε 1....ενα μπαστουνι καταλληλο απο 0 θα προτεινα ή οτι πιο απλο βρεις.. εχω 3 σε 1 κ θα το χρησιμοποιήσω αναγκαστικα μεχρι 6 μηνων μετα θα συνεχισω με το μπαστουνι...καθισμα παρε εξαρχης ενα αυτοκινητου καλο...εγω εχω 0-36 ή 0-18 δε θυμαμαι....τα 3 σε 1 θα πω οτι ειναι τσαμπα λεφτα...μιας φιλης μονο μπορω να πω οτι ειναι καλο γτ αν κ 3σε 1 ειναι πολυ ελαφρυ πολυ ομως...αλλα αν δεν εχεια χρησιμοποιήσει ξανα δε μπορεις να καταλαβεις πιο ειναι ελαφρυ...κ το δικος μας οταν το αγορασαμε ελαφρυ μας φανηκε.  

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας όμορφες μανουλίτσες!Πως είστε; Σήμερα μαγειρεύουμε μοσχαράκι με κριθαράκι στο φούρνο!Κορίτσια απο χθες νιώθω το μπεμπάκι λίγο εντονότερα και πιο συγκεκριμένα, όταν κάθομαι ήρεμη, καθιστή ή ξαπλωμένη!Τρελαίνομαι!Αρχές Μαρτίου αρχίζω yoga για εγκύους,για περίπου 2 μήνες!Να σας πω οτι πλέον τα jeans δεν κουμπώνουν και φοράω μόνο εγκυμοσύνης.Η κοιλιά πετάχτηκε αρκετά τις τελευταίες μέρες.

  • Μου αρέσει 4

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

Περαστικά!!! Το βιξ πως το χρησιμοποιείς κάνεις εισπνοές; Εγώ βάζω μια σταγονιτσα λίγο πάνω από το άνω χείλος κ το αναπνέω κ με βοηθά 

 

13 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

Τι είπες βραδιάτικα ρε @foroulina για αυτά τα καυτερά μπουτάκια...τα αγαπημένα μου!!!ένα μπακετ μεγάλο κ δεν μου φτάνει... Ααααχ!!! @Mvasi εγώ έχω μια κρεμουλα τύπου βιξ με ευκάλυπτο του ZARBIS ελληνική μήπως λες αυτή;αυτή βάζω και εγώ από χτες βράδυ! Δεν έχει και parabens και είναι κατάλληλη και για μικρά παιδάκια. Πώς βάζουμε τικερακι καλέ;

Καλησπέρα κορίτσια!!εγώ σήμερα έχω παστίτσιο από την γλυκιά μου μανούλα,θα μου το κάνει και ντελιβερι στο σπίτι γιατί εγώ δουλεύω!Πόσο τυχερή αισθάνομαι:D

Βρε κορίτσια εμένα μου έχει απαγορεύσει το κοτόπουλο και το λουκάνικο απ έξω δια ροπάλου!

Εγώ χρησιμοποιώ της apivita!λόγο κλάδου δουλειάς,την εμπιστεύομαι σε όλας της...έχει απολύτως βιολογικά/φυτικά προϊόντα!βέβαια και του zarbis δεν έχει parabens οπότε και εγώ θα την έβαζα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Τι ωραία νέα!!! Αντε με το καλό η μπεμπούλα σας λοιπόν!!!!!!!!! 

Just now, Mvasi είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια!!εγώ σήμερα έχω παστίτσιο από την γλυκιά μου μανούλα,θα μου το κάνει και ντελιβερι στο σπίτι γιατί εγώ δουλεύω!Πόσο τυχερή αισθάνομαι:D

Βρε κορίτσια εμένα μου έχει απαγορεύσει το κοτόπουλο και το λουκάνικο απ έξω δια ροπάλου!

Εγώ χρησιμοποιώ της apivita!λόγο κλάδου δουλειάς,την εμπιστεύομαι σε όλας της...έχει απολύτως βιολογικά/φυτικά προϊόντα!βέβαια και του zarbis δεν έχει parabens οπότε και εγώ θα την έβαζα!

Εμένα δε μου έχει απαγορεύσει τπτ αλλά γενικά καλό είναι να αποφεύγουμε τα φαγητά απ'εξω ή τουλάχιστον να είναι καλοψημενα κ από μαγαζιά που εμπιστευομαστε. Τώρα συγκεκριμένα μόνο κοτόπουλο κ λουκάνικο δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου το είχε εξηγήσει στις αρχές,λόγο σαλμονέλας,μικροβίων,βακτηρίων και τοξοπλάσματος!είναι κάθετος στο κοτόπουλο,το λουκάνικο,τις σαλάτες και ο,τι περιέχει αυγό!μπορώ να τα τρώω μόνο στο σπίτι πολύ καλά μαγειρεμένα!όπως επίσης μου απέκλεισε και κάποια ψάρια λόγο βαρέων μετάλλων και τα μαλακά τυριά λόγο παστερίωσης!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Συγχαρητήρια @foroulina για τα αποτελεσματακια σου!!!τώρα απόλαυσε το πάει και αυτό το άγχος!!!όλα καλά για σένα και την μπεμπουλα σου!!

Εγώ κορίτσια σήμερα γεμιστά έφτιαξα όχι με κιμά..σκέτα με ρύζι και έκανα και κολοκυθοκεφτέδες.

Σήμερα από μπούκωμα καλύτερα ευτυχώς...

 

Just now, Mvasi είπε:

Μου το είχε εξηγήσει στις αρχές,λόγο σαλμονέλας,μικροβίων,βακτηρίων και τοξοπλάσματος!είναι κάθετος στο κοτόπουλο,το λουκάνικο,τις σαλάτες και ο,τι περιέχει αυγό!μπορώ να τα τρώω μόνο στο σπίτι πολύ καλά μαγειρεμένα!όπως επίσης μου απέκλεισε και κάποια ψάρια λόγο βαρέων μετάλλων και τα μαλακά τυριά λόγο παστερίωσης!

Δεν έχει και άδικο...ειδικά σαλάτες δεν ξέρεις απέξω τι παίζει και αν τις έχουν πλύνει!! Και μένα του απέξω δεν είναι μου χει πει ότι θες καλύτερα πάρτο φτιαξτο μόνη σου ακόμα και σουβλάκι αλλά η αλήθεια είναι πως έχω κάνει τις γουρούνες εκτός από σαλάτες βέβαια που φοβάμαι.


bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Αχχχχχχ... Πόσο χάρηκα για σένα.. Με το καλό όλα κορίτσι μου τώρα.. Αντε κ στα δικά μου κι σε οποία άλλη κοπέλα την έχει κάνει γτ η αγωνία έχει κορυφωθεί.. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου!Και καλά αποτελέσματα σε όλες όσες την έχουν κάνει και είναι στην αναμονή!

@Αντζελίνα 30 κοριτσάκι μου όλα καλά θα είναι...θα δεις.

Εγώ έχω τον μικρό αρρωστο με πυρετό...βέβαια από διάθεση φουλ!

Και εγώ σαλάτες δεν τρώω απ έξω και όλα τα κρέατα καλά ψημένα. 

@Koalaki χρυσοχερα!

Εγώ έχω στο μυαλό μου να φτιάξω σούπα βελουτέ κολοκύθας και κολοκυθάκια με ρύζι και κιμά.

@gigi μου είσαι η ψυχή της ομαδουλας μας!

Καλε οι περισσοτερες που είστε από Θεσσαλονίκη γιατί δεν κανονιζετε να βρεθείτε?

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Με το καλό η μπεμπούλα!!!!!Εύχομαι από δω και πέρα να μην αγχωθείς με τίποτα άλλο και να το ευχαριστηθείς!!!

@Koalaki87 πιστεύω ότι όλες μας έχουμε κάνει τις γουρουνιές μας!με προσοχή μεν...αλλά εγκυούλες είμαστε!:wink:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mvasi είπε:

Με το καλό η μπεμπούλα!!!!!Εύχομαι από δω και πέρα να μην αγχωθείς με τίποτα άλλο και να το ευχαριστηθείς!!!

@Koalaki87 πιστεύω ότι όλες μας έχουμε κάνει τις γουρουνιές μας!με προσοχή μεν...αλλά εγκυούλες είμαστε!:wink:

Να σαι καλά κοριτσάκι μου!

Και για σένα εύχομαι τα καλύτερα!

  • Ευχαριστώ 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Μπράβο @foroulina τέλεια νέα!!! Με το καλό η κοριτσάρα σου! Μόνο χαρές στο εξής!!!


dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έκανα την αυχενική διαφάνεια χθες με αρχική τιμή 2,1. (Είμαι 38 χρονων).Αυριο θα παρω τελικά αποτελέσματα μετρήσεων και αίματος και ειμαι να σκασω μέχρι τότε.Ευτυχώς ο γιατρός που έκανα την εξέταση ήταν εξαιρετικός και με καθησύχασε αρκετα! Το καλύτερο απ'ολα είναι που μου εδωσε στικάκι με βίντεο απο την διαδικασία της εξέτασης κι απο χθες εννοείται όλη μερα βλεπω το μπεμπάκι να κλωτσαει και ξεχνιέμαι!! :-) Πως σας φαίνεται η τιμή; Και πως αντέξατε μεχρι να βγουν τα αποτελέσματα βρε κορίτσια;

Μια χαρά είναι η τιμη..έγω για κάποιο λόγο επειδή ο γιατρός μου είπε ότι είναι όλα καλά δεν αγχώθηκα για την αιματολογικη..κ να φανταστείς εγώ είχα 2,2 Αυχενική..

  • Ευχαριστώ 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαλάτες κ εγώ δεν τρώω. Αλλά κρέας έχω φάει απ'εξω αρκετές φορές! Συμπεριλαμβάνονται κ βλακειες φυσικά! :grin: Δεν μπορώ να αντισταθώ. 

Foroulina μου μόλις κάτσω στον καναπέ κ δεν είναι τα παιδιά μαζί μου κατευθείαν σας σκέφτομαι κ μπαίνω να δω νεακια! Οι Θεσσαλονικιες θα οργανωθούμε ως το τέλος πιστεύω :)

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...