Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Just now, foroulina είπε:

Ελλακι μου σε ευχαριστώ!Και εσύ ότι καλύτερο!Βγήκαν οι αιματολογικές 

Μόλις τα έλαβα. Απ'το κεντρο ιατρικής εμβρύου μου είπαν πως είναι ολα ενταξει όμως να μιλήσω και με τον γιατρο μου. Ελπίζω πραγματικά να ναι οντως ολα καλα!!

  • Μου αρέσει 6

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@foroulina και @Ελλάκι χαίρομαι πολύ που πήρατε τα αποτελέσματα και ήταν καλά!Δεν θα μπορούσε να είναι κι αλλιώς καθώς είχατε καλές αυχενικές.Να χαρείτε απο εδώ και στο εξής τις εγκυμοσύνες σας.

Σαλάτες έξω κι εγώ δεν τρώω!Δεν έτρωγα βέβαια και πριν γιατί αμφιβάλλω πολύ αν τα πλένουν σωστά τα λαχανικά.Κατά τα άλλα τρώω κρέας έξω αλλά ζητάω καλοψημένο.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελλάκι είπε:

Μόλις τα έλαβα. Απ'το κεντρο ιατρικής εμβρύου μου είπαν πως είναι ολα ενταξει όμως να μιλήσω και με τον γιατρο μου. Ελπίζω πραγματικά να ναι οντως ολα καλα!!

Μπράβο κορίτσι μου διώξε το άγχος τώρα και χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου...αφού σου είπαν όλα καλα σημαίνει ότι όλα καλά είναι και εννοείται να τα δει και ο γιατρός που σε παρακολουθεί..εμένα του πήγαν αυτόματα από το κέντρο με email γιατί ήθελε να γνωρίζει και αυτός πριν το ραντεβού μαζί του. Όλα καλά το μπεμπακι σου είναι καμικάζι μην αγχωνεσαι..με το καλό!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Να σαι καλά αραμπελιτσα μου!

Τζίνα και γιωτουλα τι κάνετε?Όλα καλά?

καλα ειμαι κοριτσι μου σας παρακολουθω αυτες τις μερες αλλα ολο και κατι κανω και δεν προλαβαινω να γραψω.!σημερα νομιζω σαν να ενιωσα την πρωτη κλωτσια... δεν ηταν το γαργαλητο που ενιωθα ηταν ενα εντονο γκτουπ δεξια απο τον οφαλο.. οσο για την κοιλια πλεον φαινετε ξεκαθαρα εχει στρογγυλεψει πολυ

 

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Τέλεια!! Πάει κ αυτο..με το καλο το κοριτσάκι :xσου!! 

1 hour ago, Ελλάκι είπε:

Μόλις τα έλαβα. Απ'το κεντρο ιατρικής εμβρύου μου είπαν πως είναι ολα ενταξει όμως να μιλήσω και με τον γιατρο μου. Ελπίζω πραγματικά να ναι οντως ολα καλα!!

Μπράβοκ σε σένα!!!τέλεια τέλεια νεακια κορίτσια άντε με το καλο να κρατήσουμε τα μωρουλινια μας!! :x

  • Ευχαριστώ 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

Τελειααααα!!!! ♥️ Άντε έρχονται οι νύφες για τα αγόρια μας!!!!!!

@Ελλάκι μια χαρά κι εσένα τα αποτελέσματα!!! Μπράβο πολύ χαίρομαι!!

Εγώ κορίτσια έχω φάει πολλά και διάφορα απ' έξω όλο αυτόν τον καιρό εκτός απο ωμά, δηλαδή σαλάτες, φρούτα που δεν ξέρω αν έχουν πλυθεί καλά και φυσικούς χυμούς γιατί μπαίνει ολόκληρο το φρούτο στον αποχυμωτη και αν δεν έχει πλυθεί περνάνε όλα στο χυμό! Κατά τα άλλα έχω φάει και κοτοπουλακι 2-3 φορές σε γνωστό μαγαζί που εμπιστεύομαι χρόνια ( Χαριλάου οσία Ξένη.. μπορεί και να το γνωρίζετε οι Θεσσαλονικες :grin:) και άλλα κρέατα και ψάρια έξω γιατί μέσα στις γιορτές βγήκαμε πολύ! 

Κορίτσια εγώ δεν το ένιωσα ξανά το μπεμπακι.. τι θα γίνει επιτέλους όλο σε αγωνία με κρατάει ο ατιμουλης :wub:

  • Χαχα 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

@foroulina πολύ χαίρομαι με τα νέα σου!!! Με το καλο η κοπελάρα σας!!!

@Ελλάκι όλα καλά τώρα και με τις αιματολογικές,  να το απολαύσεις στο φουλ!!

Εγώ το μωρούλι το αισθάνομαι καθημερινά, βέβαια δεν είναι δυνατό ακόμα το χτύπημα αλλά καταλαβαίνω πως ειναι αυτό <3 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

@foroulina πολύ χαίρομαι με τα νέα σου!!! Με το καλο η κοπελάρα σας!!!

@Ελλάκι όλα καλά τώρα και με τις αιματολογικές,  να το απολαύσεις στο φουλ!!

Εγώ το μωρούλι το αισθάνομαι καθημερινά, βέβαια δεν είναι δυνατό ακόμα το χτύπημα αλλά καταλαβαίνω πως ειναι αυτό <3 

 

Τυχερούλα! Αντε να έρθει και η σειρά μας να νιώσουμε τα μικρά μας! ❤


dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες!δεν ξέρω αν σας είπα ότι έχω τον μικρό αρρωστο.πολυ βήχα και ο πυρετός έφτασε μέχρι 38,1.Τώρα έχει πάλι δέκατα 37,5 και περιμένω να δω αν θα πάει πάλι πάνω από 38.Ο άντρας μου κοιμήθηκε:shock: άντρες θα μου πεις...χαχα:roll:

  • Λυπημένη/-ος 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, foroulina είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες!δεν ξέρω αν σας είπα ότι έχω τον μικρό αρρωστο.πολυ βήχα και ο πυρετός έφτασε μέχρι 38,1.Τώρα έχει πάλι δέκατα 37,5 και περιμένω να δω αν θα πάει πάλι πάνω από 38.Ο άντρας μου κοιμήθηκε:shock: άντρες θα μου πεις...χαχα:roll:

Περαστικά του μικρού σου!!! Είναι αυτη η κωλοεποχη με τις ιώσεις άστα..! Πάνω από το κεφάλι του είσαι με το άγχος σου τώρα.. μακάρι να μην ανέβει πάλι και να του φύγει να ηρεμήσεις και εσύ μην τον έχεις έννοια και να ηρεμήσει και αυτός μωρέ. Εγώ βαράω αϋπνίες κοιμήθηκα νωρίς στις δέκα και ξύπνησα τώρα. Φυλάω Θερμοπύλες.

  • Χαχα 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

Μόλις τα έλαβα. Απ'το κεντρο ιατρικής εμβρύου μου είπαν πως είναι ολα ενταξει όμως να μιλήσω και με τον γιατρο μου. Ελπίζω πραγματικά να ναι οντως ολα καλα!!

Μπραβο Ελλακι συγχαρητήρια! Εννοείται αφού σου είπαν ότι είναι εντάξει δε χρειάζεται να ανησυχείς πια! 

2 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

Περαστικά του μικρού σου!!! Είναι αυτη η κωλοεποχη με τις ιώσεις άστα..! Πάνω από το κεφάλι του είσαι με το άγχος σου τώρα.. μακάρι να μην ανέβει πάλι και να του φύγει να ηρεμήσεις και εσύ μην τον έχεις έννοια και να ηρεμήσει και αυτός μωρέ. Εγώ βαράω αϋπνίες κοιμήθηκα νωρίς στις δέκα και ξύπνησα τώρα. Φυλάω Θερμοπύλες.

Κ εγώ πέρασα φάση με αϋπνίες ειδικά στις γιορτές, αλλά τώρα με τα σχολεία κ το ξύπνημα μια χαρά κοιμάμαι κ δε μου φτάνει! Δύσκολο πράγμα πάντως! Ειδικά αν δουλεύεις. 

 

2 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες!δεν ξέρω αν σας είπα ότι έχω τον μικρό αρρωστο.πολυ βήχα και ο πυρετός έφτασε μέχρι 38,1.Τώρα έχει πάλι δέκατα 37,5 και περιμένω να δω αν θα πάει πάλι πάνω από 38.Ο άντρας μου κοιμήθηκε:shock: άντρες θα μου πεις...χαχα:roll:

Περαστικά βρε Foroulina. Κ μένα από χθες το έχει το βηχαλακι του ο μικρός. Τπτ ιδιαίτερο αλλά φοβάμαι μήπως ξεκινάει κατι. Όσο για τους άντρες κ ο δικός μου είναι πολύ χαλαρός. μόλις του είπα να ακυρώσει σήμερα το κολυμβητήριο του φάνηκε πολύ αστείο! Σιγά βρε Ελληνίδα μάνα κλπ 

Κλωτσιά εγώ δεν ένιωσα κοριτσια.κ δεν μου φτάνει αυτό, τώρα σταμάτησαν κ τα γαργαλητα.τπτ απολύτως. Καλά που έχω τις αναγουλες μου κ ελπίζω ότι είναι όλα καλά.

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

Περαστικά του μικρού σου!!! Είναι αυτη η κωλοεποχη με τις ιώσεις άστα..! Πάνω από το κεφάλι του είσαι με το άγχος σου τώρα.. μακάρι να μην ανέβει πάλι και να του φύγει να ηρεμήσεις και εσύ μην τον έχεις έννοια και να ηρεμήσει και αυτός μωρέ. Εγώ βαράω αϋπνίες κοιμήθηκα νωρίς στις δέκα και ξύπνησα τώρα. Φυλάω Θερμοπύλες.

Ευχαριστώ γλυκιά μου!ευτυχώς μέχρι 37.6 πήγε και κατέβηκε.κατα τις 6 κοιμήθηκα.ολα καλά.α να τα λέμε καμία φορά...και εγώ έχω αϋπνίες 

Just now, "Gigi" είπε:

Μπραβο Ελλακι συγχαρητήρια! Εννοείται αφού σου είπαν ότι είναι εντάξει δε χρειάζεται να ανησυχείς πια! 

Κ εγώ πέρασα φάση με αϋπνίες ειδικά στις γιορτές, αλλά τώρα με τα σχολεία κ το ξύπνημα μια χαρά κοιμάμαι κ δε μου φτάνει! Δύσκολο πράγμα πάντως! Ειδικά αν δουλεύεις. 

 

Περαστικά βρε Foroulina. Κ μένα από χθες το έχει το βηχαλακι του ο μικρός. Τπτ ιδιαίτερο αλλά φοβάμαι μήπως ξεκινάει κατι. Όσο για τους άντρες κ ο δικός μου είναι πολύ χαλαρός. μόλις του είπα να ακυρώσει σήμερα το κολυμβητήριο του φάνηκε πολύ αστείο! Σιγά βρε Ελληνίδα μάνα κλπ 

Κλωτσιά εγώ δεν ένιωσα κοριτσια.κ δεν μου φτάνει αυτό, τώρα σταμάτησαν κ τα γαργαλητα.τπτ απολύτως. Καλά που έχω τις αναγουλες μου κ ελπίζω ότι είναι όλα καλά.

Ωχ ελπίζω να μην μην κόλλησε τίποτα.εμενα ξεκίνησε με λίγο μηχανάκι...Και μετά χαμός.

Ελληνίδα μάνα...χαχα πόσο γέλασα!!

Όλα καλά είναι.εμενα μου λέει ο γιατρός μην αγχωνεσαι τόσο.να το χαρείς τώρα που είσαι ελαφριά ακόμα...δίκιο είχε...μας φαντάζεσαι σε κάνα 2μηνο??


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες!δεν ξέρω αν σας είπα ότι έχω τον μικρό αρρωστο.πολυ βήχα και ο πυρετός έφτασε μέχρι 38,1.Τώρα έχει πάλι δέκατα 37,5 και περιμένω να δω αν θα πάει πάλι πάνω από 38.Ο άντρας μου κοιμήθηκε:shock: άντρες θα μου πεις...χαχα:roll:

Ω περαστικά του μωρέ,  ελπίζω να μη κρατήσει πολύ!!

 

Καλή σας μέρα!!!

Ευτυχώς αϋπνίες δεν έχω,  και ακόμα είμαι στη φάση που θέλω πολύ ύπνο, κοιμάμαι για πλάκα ότι ώρα και να είναι.

Σήμερα το μενού έχει φασολάδα, δεν εχω φάει στην εγκυμοσύνη ελπιζω να μη με φάει αυτή... Τι τρώτε σήμερα εσεις;; να τα λέμε να παίρνουμε ιδέες ;)

@"Gigi" τα παιδάκια σου πόσο ειναι;; δε θυμαμαι..


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Ευχαριστώ γλυκιά μου!ευτυχώς μέχρι 37.6 πήγε και κατέβηκε.κατα τις 6 κοιμήθηκα.ολα καλά.α να τα λέμε καμία φορά...και εγώ έχω αϋπνίες 

Ωχ ελπίζω να μην μην κόλλησε τίποτα.εμενα ξεκίνησε με λίγο μηχανάκι...Και μετά χαμός.

Ελληνίδα μάνα...χαχα πόσο γέλασα!!

Όλα καλά είναι.εμενα μου λέει ο γιατρός μην αγχωνεσαι τόσο.να το χαρείς τώρα που είσαι ελαφριά ακόμα...δίκιο είχε...μας φαντάζεσαι σε κάνα 2μηνο??

Δίκιο έχει ο γιατρός! Κ η αλήθεια είναι ότι περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός!! Όταν είναι κ 3ο παιδάκι ακόμα πιο γρήγορα νομίζω. 

Just now, _marjio είπε:

Ω περαστικά του μωρέ,  ελπίζω να μη κρατήσει πολύ!!

 

Καλή σας μέρα!!!

Ευτυχώς αϋπνίες δεν έχω,  και ακόμα είμαι στη φάση που θέλω πολύ ύπνο, κοιμάμαι για πλάκα ότι ώρα και να είναι.

Σήμερα το μενού έχει φασολάδα, δεν εχω φάει στην εγκυμοσύνη ελπιζω να μη με φάει αυτή... Τι τρώτε σήμερα εσεις;; να τα λέμε να παίρνουμε ιδέες ;)

@"Gigi" τα παιδάκια σου πόσο ειναι;; δε θυμαμαι..

Σήμερα λέω μακαρόνια με κιμά. Τα υποσχέθηκα στον μεγάλο μου είναι κ εύκολα. 8μιση  σχεδόν ο μεγάλος κ 4μιση ο μικρός. 

  • Μου αρέσει 3

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...