Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Το έχω περάσει παλαιότερα και ξέρω πως είναι … αλλά το αντιμετώπισα πολύ χαλαρά και με μεγάλη δύναμη απλά και μόνο για να μην με αποτρέψει από την επόμενη προσπάθεια μου… έχεις μια ακόμη βλαστοκύστη πράγμα πολύ πολύ θετικό … όσον αφορά εμένα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη αλλά έχει ο θεός τι να πω … θα δείξει πραγματικά … δεν ξέρω γιατί να τα περνάμε όλα αυτά … εύχομαι όμως σύντομα να προσπαθήσεις ξανά και μην πτοείσαι … 

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

On 29/1/2020 at 4:53 ΜΜ, foroulina είπε:

Κοριτσιαααααααα βγήκαν τα αποτελέσματα από το nifty!

Όλα καλά!Και κοριτσάκι με τη βούλα!:x

@foroulina μπράβο κορίτσι μου!!!όλα καλά θα πάνε!!κι εγώ αναμένω για το nippt test μεχρι την Τρίτη με Τετάρτη  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας!!

Πώς ειστε; πως ήταν το βράδυ σας;

Χθες έπεσα ξερη και σηκώθηκα ΜΟΝΟ μια φορά για τουαλέτα.. πως εγινε αυτο το θαύμα!!      Όταν σηκώθηκα πάλι είχα πολλά υγρά σήμερα.. Δεν έχω κάθε μέρα όμως, σα να μαζεύονται και να βγαίνουν όλα μαζί μου φαίνεται χαχα

@LenaEsperanzaMar δε τον γνωρίζω το γιατρό εγώ.  Να έχεις υπόψιν πως ο τέλειος γιατρός για εμένα, καποια αλλη μπορει να μη θέλει να τον δει ούτε ζωγραφιστό.  Είναι και να υπάρχει χημεία και επικοινωνία, εκτός φυσικά του να είναι καλός επιστήμονας!!

@Ioannababy λίγο έμεινε! Αναμονή για τα ευχάριστα νέα :grin:

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! 

Κορίτσια κι εγώ έχω αυτά τα πονακια και ειδικά χθές που δεν ξεκουράστηκα καθόλου το μεσημέρι το βράδυ τα ένιωθα πιο έντονα!

Σήμερα το μενού έχει αρακά λαδερο!

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07

@Μαρίαφi 9/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/7

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@tzina_liana 14/07

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 22/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07

@Giwta1411 21/07

@Koalaki87 23/07

@ntoremi 24/07

@Εlen32 25/07

@kerasia93 26/07

@Tegan 26/07

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Καλημέρα!!! 

Κορίτσια κι εγώ έχω αυτά τα πονακια και ειδικά χθές που δεν ξεκουράστηκα καθόλου το μεσημέρι το βράδυ τα ένιωθα πιο έντονα!

Σήμερα το μενού έχει αρακά λαδερο!

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07

@Μαρίαφi 9/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/7

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@tzina_liana 14/07

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 22/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07

@Giwta1411 21/07

@Koalaki87 23/07

@ntoremi 24/07

@Εlen32 25/07

@kerasia93 26/07

@Tegan 26/07

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

Πολλά τα κορίτσια!! 

Εγώ ακόμα δε λέω με σιγουριά οτι είναι αγόρι, θα περιμένω τη β'επιπέδου!!! Μιας και στις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες άλλο νομίζαμε και άλλο ήταν τελικά :D

  • Χαχα 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Καλά αποτελέσματα Ioannababy!! Πλησιάζουν οι μέρες!

Εγώ ξύπνησα πρωί πρωι με όρεξη για κομμωτήριο κ δεν είχε ραντεβού :sad: ακύρωσε κ η κοπέλα που θα καθάριζαμε αύριο.. Δεν είναι καλή η μέρα μου κορίτσια :P 

  • Ευχαριστώ 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

@_marjio περιμένουμε τη β επιπέδου λοιπόν ;-)

@"Gigi" ανάδρομος Ερμής??? :lol:

Κορίτσια διαβάζω που κάποιες από εσάς έχετε πόνους στη μέση και στην κοιλιά και ηρεμώ κάπως που δεν είμαι η μονη.. 3 μέρες έχω τραβήγματα στη μέση και τσιμπηματα στην κοιλιά.. Είναι λογικά αυτά τα πειράγματα τον 4ο μήνα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Κορίτσια διαβάζω που κάποιες από εσάς έχετε πόνους στη μέση και στην κοιλιά και ηρεμώ κάπως που δεν είμαι η μονη.. 3 μέρες έχω τραβήγματα στη μέση και τσιμπηματα στην κοιλιά.. Είναι λογικά αυτά τα πειράγματα τον 4ο μήνα; 

Λογικά λογικά!! Αλλάζουν όλα τώρα, το σώμα κάνει χώρο για το μωρό που μεγαλώνει :wub:

@"Gigi" είναι να σου σπάνε τα νεύρα τέτοια σκηνικά, και εγώ ακόμα κομμωτήριο δε πήγα.. Ήθελες κόψιμο; ή βάψιμο να κάνεις;;


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε πολλές τελικά...οπότε φυσιολογικό θα είναι...Όταν με πιάνουν χαλιεμαι πολύ.λεω είναι ολα καλα?

Κομμωτήριο ακούω??Τι είναι αυτό??χαχα μόνο ανταυγες μου είπε μετά τον 5ο.και να φανταστείτε είναι ξανθιά με 4 δάχτυλα ρίζα!!Δεν με ενοχλεί η ρίζα αλλά κάτι άσπρες τρίχες που έχω.

Κοπέλα ε?με παρακαλάει ο άντρα μου να πάρουμε.

  • Χαχα 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου από pregnancy glow πως πάτε??? Εγώ κάθε μέρα το ψάχνω και πουθενά δεν το βλέπω :D

Τα μαλλιά μου σαν να άρχισαν λίγο να παίρνουν τα πάνω τους να μακραίνουν πιο γρήγορα αλλά ούτε το δερματακι νιώθω να λάμπει ούτε πιο όμορφη όπως λένε..

 

  • Χαχα 6

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κοριτσια μου από pregnancy glow πως πάτε??? Εγώ κάθε μέρα το ψάχνω και πουθενά δεν το βλέπω :D

Τα μαλλιά μου σαν να άρχισαν λίγο να παίρνουν τα πάνω τους να μακραίνουν πιο γρήγορα αλλά ούτε το δερματακι νιώθω να λάμπει ούτε πιο όμορφη όπως λένε..

 

Μπορώ να πω πως το δέρμα μου έχει ένα κάτι διαφορετικο!! Κυρίως στο πρόσωπο, το περιποιουμαι καθημερινά όπως πριν αλλά είναι πιο καθαρό να το πω, δε ξέρω, μια λάμψη!!!

Και τα μαλλιά επιτέλους σταμάτησαν να πέφτουν!!!!!

Ο άντρας μου συνέχεια λέει πόσο έχω αλλάξει και πόσο ομορφυνα.. άντε μου λέει πάλι γιο θα κάνεις χαχαχα 

  • Χαχα 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μανουλες.! σημερα το μενου εχει φακες και φασολαδα..η φασολαδα της πεθερας για τον αντρα μου γιατι εγω ουτε να την μυρισω δεν μπορω ποσο μαλλον να την μαγειρεψω.!!πολλα κοριτσια βλεπω.. αντε να δουμε και εμεις θα μας κανει την χαρη αυτη την φορα..οσο για την πητ σε μενα ειναι ενα θριλερ, ξεκινησε 14/7 μετα 11/7 και τελευταια φορα 8/7 και οταν ρωτησα γιατι τοσες αλλαγες μου ειπε οτι επειδη ειμαι με εξωσωματικη μετρανε αλλιως τις μερες και οχι την τεπ οποτε παει με βαση την μετρηση του μωρου και την αναπτυξη του αλλα σιγουρα θα μου πει την σωστη πητ στην β επιπεδου

μαλλια και εμενα μου ειπε μετα τον 5ο αν και εγω εχω ανταυγιες οποτε δεν φαινεται ασχημα προς το παρον οποτε κανω υπομονη μεχρι να περασει και ο 5ος μηπως τα βαψω μετα

ηθελα μερες να σας ρωτησω την εξεταση που κανατε καποια κοριτσια (nipt νομιζω λεγετε) γιατι την κανατε δεν βγηκαμ καλα τα αποτελεσματα στην αυχενικη και το papp-a? βλεπω λετε λογο ηλικιας και εγω ειμαι 38 αλλα δεν μου ειπε να κανω καποια εξεταση ουτε αμνιοπαρακεντηση και δεν τον ρωτησα κιολας για να ειμαι ειλικρινης


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζίνα μου λόγω ηλικίας.η Αυχενική μου βγήκε πολύ καλή αλλά μου έδωσε επιλογές.η απόφαση ήταν δική μας.να σου πω την Αλήθεια την κάναμε και ηρέμησαμε.ο γιατρός μου,Μου είπε αν την κάνω να γίνει μέχρι την 17η εβδομάδα.αν και αυτοί που μου πήραν το δείγμα είπαν ότι γίνεται μέχρι την 22η.

Εμένα κορίτσια δεν πέφτουν τα μαλλάκια μου πια.οσο για το δέρμα βάζω φυτική κρεμουλα και έχει αυτή λίγο λαδάκι ελιάς μέσα και γυαλιζω έτσι κ αλλιως:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Τζίνα μου λόγω ηλικίας.η Αυχενική μου βγήκε πολύ καλή αλλά μου έδωσε επιλογές.η απόφαση ήταν δική μας.να σου πω την Αλήθεια την κάναμε και ηρέμησαμε.ο γιατρός μου,Μου είπε αν την κάνω να γίνει μέχρι την 17η εβδομάδα.αν και αυτοί που μου πήραν το δείγμα είπαν ότι γίνεται μέχρι την 22η.

εγω το μονο που τον ρωτησα ηταν αν χρειαστει να κανω αμνιοπ.. και μου ειπε οτι με τετοιο αποτελεσμα μαλλον τρελη ειμαι χαχαχαχαχα δεν μου εδωσε επιλογες δεν ξερω ισως γιατι τα νουμερα ηταν πολυ μεγαλα 18000 και κατι νομιζω ηταν..και εσεις ειστε πιο μικρες απο μενα απο οτι θυμαμαι..


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...