Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Just now, Vila είπε:

Πωπω τι είπατε τώρα.... Γλυκιά κολοκυθόπιτα με άχνη και κανελιτσα!!!! Έρωτας!! 

Όσο για τα φρουτάκια περιμένω πως και πως τα κεράσια είναι το αγαπημένο μου φρούτο!

@Ελλάκι γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου να σου πει για τα αποτελέσματα ώστε να μη χρειαστεί να περιμένεις μέχρι το επόμενο ραντεβού? Εγώ επειδή ήταν παραμονή Χριστουγέννων όταν βγήκαν τον πήρα στο κινητό του γιατί δεν άντεχα να περιμένω! Αν και από το μικροβιολογικό εργαστήριο μου είχαν πει πως όλα μια χαρά! Επίσης αν δεν κάνω λάθος είσαι μια χαρά γιατί αν θυμάμαι καλά κάτω από 1/250 είναι που υπάρχει θεματακι.

Σ'ευχαριστώ Vila, δεν τον εχω παρει τον γιατρο επειδη περιμενουμε και καποια αλλα συμπληρωματικά αποτελέσματα απο μια αλλη εξεταση που εκανα και ηθελε να τα δει ολα μαζι για να τα συζητήσουμε.Είμαι κι εγω τρελλή με την λεπτομέρεια και φουλ φοβιτσιάρα μην παει κατι στραβα λογω ηλικιας που ενω μου εχουν πει οτι ειναι ενταξει τα αποτελεσματα, δεν εχω ησυχάσει ακομα! Μάλλον χρειάζομαι την "βουλα" του γιατρού μου! 


dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ελλάκι είπε:

Σ'ευχαριστώ Vila, δεν τον εχω παρει τον γιατρο επειδη περιμενουμε και καποια αλλα συμπληρωματικά αποτελέσματα απο μια αλλη εξεταση που εκανα και ηθελε να τα δει ολα μαζι για να τα συζητήσουμε.Είμαι κι εγω τρελλή με την λεπτομέρεια και φουλ φοβιτσιάρα μην παει κατι στραβα λογω ηλικιας που ενω μου εχουν πει οτι ειναι ενταξει τα αποτελεσματα, δεν εχω ησυχάσει ακομα! Μάλλον χρειάζομαι την "βουλα" του γιατρού μου! 

Συμφωνώ με τη Vila.. Πάρε τον τώρα αφού σε απασχολουν αυτά τα αποτελέσματα.. και μετα ξαναπαρτον για τα συμπληρωματικά.. Γι' αυτό είναι οι γιατροί, να σηκώνουν το τηλ να λύνουν κάθε απορία κι όσες φορές .. Γτ να ψαχνεσαι μόνη σου από δω κι εκεί που κάθε περίπτωση είναι διαφορετική (είναι χειρότερο πιστεύω, θα αγχωθείς περισσότερο και θα μπερδευτείς) και να μη μιλήσεις τώρα ώστε να δεις αν πρεπει να κάνεις κάτι παραπάνω;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ θα με τρελάνετε με τα κεράσια και τις γλυκές κολοκυθοπιτεεεεςςςςς, τη φτιάχνει η πεθερά μου κ βάζει σταφίδες μέσα και ..... κολασηηηη.. 

Εγώ καθάρισα όλο το σπίτι, το μπάνιο κ τώρα έκατσα ξαπλα στο καναπέ γιατί πόνεσε η μέση. Ερείπιο θα γίνω.

 

 

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Ελλακι εννοείται πάρε να τον ρωτήσεις για να είσαι ήρεμη αν κ είναι μια χαρά. Μισό λεπτάκι θα τον απασχολήσεις δεν είναι τπτ. Μην ανησυχείς πάντως είναι καλό το αποτέλεσμα σου. 

Marjio κ εγώ σήμερα μόνη μου ήμουν. σίδερο, φαγητό, δουλειές, διάβασμα, κολυμβητήριο τα μικρά.απ'ολα. Ανακατεύομαι κ όλο το απόγευμα. Αύριο θα λιώσω μου φαίνεται. Από τώρα ξεκινάει το λιώσιμο δηλ :-D αφήστε που δε μπορώ να ηρεμήσω με την κολοκυθόπιτα.. την σκέφτομαι όλη μέρα! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ και δεν μπορω να φαω πιτες με ανεβαζουν το ζαχαρο και μου τις απαγορευσαν και δεν τρωω...για να καταλαβετε εκανε η πεθερα μου πρασοπιτα που τρελενομαι και δεν εφαγα ουτε ενα κομματι... δραμα


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας γλυκουλες!!!πως ειστε;;εμεις σημερα το βραδυ φαγαμε μπεργκερ αλλα οχι απεξω καναμε εμεις με καθαρο μοσχαρισιο κιμα απο υον κρεοπωλη μας!!σημερα απο το πρωι εχω ανα διαστηματα κατι πονακια χαμηλα δεξια σαν χτυπηματα,σουβλιτσες.ελπιζω να μην ειναι κατι ανησυχητικο.αν συνεχιστουν θα επικοινωνισω με την γιατρο μου

  • Μου αρέσει 1

vEsSp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasia93 είπε:

Γεια σας γλυκουλες!!!πως ειστε;;εμεις σημερα το βραδυ φαγαμε μπεργκερ αλλα οχι απεξω καναμε εμεις με καθαρο μοσχαρισιο κιμα απο υον κρεοπωλη μας!!σημερα απο το πρωι εχω ανα διαστηματα κατι πονακια χαμηλα δεξια σαν χτυπηματα,σουβλιτσες.ελπιζω να μην ειναι κατι ανησυχητικο.αν συνεχιστουν θα επικοινωνισω με την γιατρο μου

Αυτό μπήκα να γράψω...αν έχει καμία άλλη πονακια χαμηλά σαν σουβλιες!

Τελικά κορίτσια έκανα σούπα λαχανικών βελουτέ!Ο άντρας μου έφαγε 3 πιάτα!

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Αυτό μπήκα να γράψω...αν έχει καμία άλλη πονακια χαμηλά σαν σουβλιες!

Τελικά κορίτσια έκανα σούπα λαχανικών βελουτέ!Ο άντρας μου έφαγε 3 πιάτα!

Χαχαχα ειχε επιτυχια αρα!!!εγω δεν εχω φαει ποτε και δεν εχω κανει και ποτε.σκεφτομαι ειναι αραγε χορταστικο πιατο;;


vEsSp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...ειναι και την ποσότητας ο καλός μου!!χαχα!έφαγα λίγο εγώ...Αύριο θα φάω κανονικά.

Πώς είσαι τώρα?Εγώ ξάπλωσα λίγο.και εχτες είχα πάλι πονακια.ξαπλωσα και κοιμήθηκα και ήμουν οκ.βεβαια εχτες και σήμερα κουράστηκα από δουλειές. 


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τωρα ειμαι καλα βεβαια με πιανει ανα διαστηματα τωρα δεν εχω κατι.με επιασε το πρωι λιγο το απογευμα που ξαπλωσα ημουν οκευ μια χαρα αλλα τωρα το βραδυ με επιασε λιγακι αλλα μου σταματησε!θα το παρακολουθησω και αυριο


vEsSp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εδω και μέρες έχω πόνους στη μήτρα... χθές που πήγα στον γιατρό μου είπε πώς είναι επειδή μεγαλώνει και ασκεί πίεση η μήτρα...είδα και το μωρό και ηρέμησα!! Έχει γίνει κανονικό ανθρωπάκι !!!!!! Μας επιβεβαίωσε ότι είναι κορίτσι! Βέβαια ο πλακούντας συνεχίζει να είναι επιχείλιος και απλά ελπίζουμε μήπως ανέβει με τον καιρό..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίαφi είπε:

Εγώ εδω και μέρες έχω πόνους στη μήτρα... χθές που πήγα στον γιατρό μου είπε πώς είναι επειδή μεγαλώνει και ασκεί πίεση η μήτρα...είδα και το μωρό και ηρέμησα!! Έχει γίνει κανονικό ανθρωπάκι !!!!!! Μας επιβεβαίωσε ότι είναι κορίτσι! Βέβαια ο πλακούντας συνεχίζει να είναι επιχείλιος και απλά ελπίζουμε μήπως ανέβει με τον καιρό..

Τέλεια!! Κοριτσάκι!!   Θα ανέβει ο πλακουντας! Είναι νωρίς ακόμα,  σου είπε να μην κουράζεσαι και να ξαπλώνεις λόγω του επιχειλιου;;

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Τέλεια!! Κοριτσάκι!!   Θα ανέβει ο πλακουντας! Είναι νωρίς ακόμα,  σου είπε να μην κουράζεσαι και να ξαπλώνεις λόγω του επιχειλιου;;

Όχι! Γενικά δεν μου έχει πει να αλλάξω κάτι στην καθημερινοτητα μου, (πχ. δουλεύω κανονικά, καπνίζω 3-4τσιγαρα τη μέρα..)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Με το καλό εύχομαι σε όλες σας!!!

Ήθελα να ρωτήσω.. έχει μήπως καμία σας γιατρό τον Κωνσταντίνο Δημητρούλη; Εάν ναι, θα ήθελα να με ενημερώσει σχετικά. Μου τον  έχουνε προτείνει, αλλά θα με ενδιέφερε να ακούσω απόψεις κ εμπειρίες. 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. 
 

Σας φιλώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...