Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Παλινδρομη κύηση και αποξεση...


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! Έπειτα από χρόνια προσπαθειών κατάφερα να μείνω έγκυος όμως η τύχη δεν ήταν με το μέρος μας κ εδώ και αρκετές μέρες βιώνω το δικό μ πένθος με πολλές κρίσεις πανικού κ διαφορά αλλά!

Αν κ ακόμα δεν είμαστε σε φάση για προσπάθειες ωστόσο είναι κάτι που με απασχολεί! Ποτέ ξαναπροσπάθησατε και πόσο εύκολα μείνατε ξανά εγκυουλες! Προσπαθώ να πιαστώ από κάπου να σταθώ κ πάλι με αισιοδοξία!

Δυστυχώς το σώμα Μ δε με ενημέρωσε για την έκβαση της εγκυμοσύνης κ έπεσα από τα σύννεφα! Είχα φουλ κ αμειωτα συμπτώματα εγκυμοσύνης καθόλου πόνους η αίμα! Την παλινδρόμηση την είδαμε στο υπέρηχο στις 11εβδ+5 μέρες! Την επόμενη μέρα έκανα αποξεση!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου κοριτσακι μου.

Μεσα στο 2019 περασα δυο φορες αυτο που περιγράφεις.....η μια αποξεση τον Ιανουάριο και η αλλη τον Αύγουστο. Οπως είπες και εσυ κανενα σημαδι οτι κατι δεν παει καλα οι εκπλήξεις έρχονταν με τον υπερηχο.τι να σου λεω πονεμένη ιστορία αλλα το εχεις περασει και ξερεις.εγω έχοντας πια περασει το τρίμηνο απο την αποξεση πηρα το οκ απο το γιατρό να προσπαθήσω ξανα αλλα η αληθεια ειναι πως η ψυχή μου πονάει πολυ και δεν ξερω αν ειμαι έτοιμη ακομα.

Την ιστορια μου δεν σου τι λεω για να σε τρομάξω αλλα αντίθετως θελω να σου δειξω οτι ειναι αρκετα συχνο και ολες πρεπει να βρούμε την δύναμη που κρύβουμε μέσα μας και να προχωράμε (Αυτά τα λεω για να τα ακουσω και εγω)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 said:

Γεια σου κοριτσακι μου.

Μεσα στο 2019 περασα δυο φορες αυτο που περιγράφεις.....η μια αποξεση τον Ιανουάριο και η αλλη τον Αύγουστο. Οπως είπες και εσυ κανενα σημαδι οτι κατι δεν παει καλα οι εκπλήξεις έρχονταν με τον υπερηχο.τι να σου λεω πονεμένη ιστορία αλλα το εχεις περασει και ξερεις.εγω έχοντας πια περασει το τρίμηνο απο την αποξεση πηρα το οκ απο το γιατρό να προσπαθήσω ξανα αλλα η αληθεια ειναι πως η ψυχή μου πονάει πολυ και δεν ξερω αν ειμαι έτοιμη ακομα.

Την ιστορια μου δεν σου τι λεω για να σε τρομάξω αλλα αντίθετως θελω να σου δειξω οτι ειναι αρκετα συχνο και ολες πρεπει να βρούμε την δύναμη που κρύβουμε μέσα μας και να προχωράμε (Αυτά τα λεω για να τα ακουσω και εγω)!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ κ κουράγιο κ σε σένα! 

Α γιατρός σ είπε να αφήσεις 3 μήνες; Δεν έχω ιδέα εμενα δεύτερα θα με δει μετά την αποξεση...

Εσύ έκανες εξετάσεις; Κ αν ναι ποιες; 

Άσε μεγάλος ο πόνος είχαμε.ακουσει κ καρδιά κ.μετα από ένα μήνα τίποτα! Το μόνο ότι ενώ ήμουν 7+1 το.εμβρυο όταν ακούσαμε καρδιά ήταν 6+1! Κάπως έτσι Μ έχει καρφωθεί μήπως έχω κ θέμα με θρομβοφιλια! Κ είχα και μια αποκόλληση ήπια στις 5+1!

 

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.....ναι και στην πρωτη αφησε τρεις κύκλους να περασεουν και σ αυτή. Στην δεύτερη αποτυχημένη εγκυμοσύνη μ έμεινα έγκυος με τπμ δεύτερο μηνα προσπαθειών. Λενε οτι μετα απο αποξεση μενεις έγκυος πιο ευκολα σε μένα βεβαιώθηκε.επισης μ ειπε ο γιατρός οτι αν μείνεις μια φορα έγκυος το αναπαραγωγικό περνει μπρος και η συλληψη την επομενη ειναι ευκολότερη. Κοίτα στην πρωτη δεν εκανα απολύτως τπτ γιατι ειχα ενα τεράστιο ενδομήτριο πολυποδα και ο γιατρός απο την αρχη μ ειπε πως υπάρχουν αρκετεε πιθανότητες αποβολης.στη δεύτερη αποτυχία έστειλα το έμβρυο για καρυοτυπο και ειχε χρωμοσωμικη ανωμαλια.καναμε καρυοτυπο ζεύγους και βγηκε φυσιολογικός...Επειδή οι γιατροί στην πρωτη σου λενε τυχαιο και λοιπά δεν προτινουν εξετάσεις θα σου ελεγα όταν πας παλι στον γιατρο να του πεις να σου γράψει εστω για θρομβοφιλια να εχεις το κεφάλι σ ήσυχο   .....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, basw2 said:

Κατάλαβα.....ναι και στην πρωτη αφησε τρεις κύκλους να περασεουν και σ αυτή. Στην δεύτερη αποτυχημένη εγκυμοσύνη μ έμεινα έγκυος με τπμ δεύτερο μηνα προσπαθειών. Λενε οτι μετα απο αποξεση μενεις έγκυος πιο ευκολα σε μένα βεβαιώθηκε.επισης μ ειπε ο γιατρός οτι αν μείνεις μια φορα έγκυος το αναπαραγωγικό περνει μπρος και η συλληψη την επομενη ειναι ευκολότερη. Κοίτα στην πρωτη δεν εκανα απολύτως τπτ γιατι ειχα ενα τεράστιο ενδομήτριο πολυποδα και ο γιατρός απο την αρχη μ ειπε πως υπάρχουν αρκετεε πιθανότητες αποβολης.στη δεύτερη αποτυχία έστειλα το έμβρυο για καρυοτυπο και ειχε χρωμοσωμικη ανωμαλια.καναμε καρυοτυπο ζεύγους και βγηκε φυσιολογικός...Επειδή οι γιατροί στην πρωτη σου λενε τυχαιο και λοιπά δεν προτινουν εξετάσεις θα σου ελεγα όταν πας παλι στον γιατρο να του πεις να σου γράψει εστω για θρομβοφιλια να εχεις το κεφάλι σ ήσυχο   .....

Ναι κ σε μας είπε ότι είναι τυχαίο κ ωφειλεται σε κακής ποιότητας έμβρυο απλά επειδή ξέρει ότι έχουμε ζοριστει πολύ από μόνος του είπε ότι θα μας γράψει καρυότυπο κ θρομβοφιλια! Διαβάζοντας για θρομβοφιλια είδα ότι προτείνεται να γίνει σε κάποια συγκεκριμένα άτομα! Μέσα σε αυτά ήταν γυναίκες με αποκολλη, καθυστερημένη ανάπτυξη έμβρυο, ενδομητρίου θάνατος! Στη μοναδική εγκυμοσύνη είχα κ τα τρια κ κάπως λέω μα να είναι τυχαίο;κ κάπως έτσι ανυπομονώ να κάνω για να το ελέγξουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο καρυοτυπος που έκανα ήταν πολυ απλη εξέταση.λιγο αιματακι και απο τους δυο.πληρωσαμε μονο τη συμμετοχή περίπου 30 ευρω.ηθελα και εγω να κάνω για θρομβοφιλια αλλα π γιατρός μ ειπε οτι εφοσον τι εμβρυο αποδείχτηκε αρρωστο δεν υπάρχει λογος η αποβολή εγινε καθαρά απο αυτο.παντως υπάρχουν πολλες εξετάσεις που μποεις να κάνεις αλλα με θρομβοφιλια και καρυοτυπο νομίζω θα ειστε οκ.να δεις που το δευτερο θα ειναι το τυχερο σου!!!

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Peggy87 είπε:

Κορίτσια γεια σας! Έπειτα από χρόνια προσπαθειών κατάφερα να μείνω έγκυος όμως η τύχη δεν ήταν με το μέρος μας κ εδώ και αρκετές μέρες βιώνω το δικό μ πένθος με πολλές κρίσεις πανικού κ διαφορά αλλά!

Αν κ ακόμα δεν είμαστε σε φάση για προσπάθειες ωστόσο είναι κάτι που με απασχολεί! Ποτέ ξαναπροσπάθησατε και πόσο εύκολα μείνατε ξανά εγκυουλες! Προσπαθώ να πιαστώ από κάπου να σταθώ κ πάλι με αισιοδοξία!

Δυστυχώς το σώμα Μ δε με ενημέρωσε για την έκβαση της εγκυμοσύνης κ έπεσα από τα σύννεφα! Είχα φουλ κ αμειωτα συμπτώματα εγκυμοσύνης καθόλου πόνους η αίμα! Την παλινδρόμηση την είδαμε στο υπέρηχο στις 11εβδ+5 μέρες! Την επόμενη μέρα έκανα αποξεση!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Καλησπερα κοριτσι μου,λυπαμαι πολυ γι αυτο που εζησες.Την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος μας πηρε 2 μηνες.Ολα καλα,ακουσαμε καρδουλα,φουλ συμπτωματα,αναγουλες τρελες και τυχαια στον υπερηχο (στη 9ηβδομαδα)βλεπουμε παλινδρομηση σχεδον 2 βδομαδων.Αποξεση και βιοψια γιατι ο γιατρος ειχε μια υποψια λογω του οτι τα συμπτωματα τη μερα της αποξεσης ακομη εκει.Και επιβεβαιωνεται μερικη μυλη κυηση(μη βιωσιμη κατασταση)3 μηνες αναμονη και λογω αυξημενης tsh αλλοι 3 μεχρι να στρωσει.Με την πρωτη προσπαθεια εγκυος που απεκτησα το γιο μου.Οταν ηταν 8 μηνων μενω εγκυος με μια επαφη 7η μερα του κυκλου!Ολα καλα.Στις 9 βδομαδες πονος στην κοιλια και αιμα,αποβολη.Τυχαιο γεγονος.Με την πρωτη προσπαθεια 8 μηνες μετα παλι εγκυος.Και τωρα μπηκα στην 12η βδομαδα.Ολα καλα,ειμαι πολυ αισιοδοξη για αυτη την εγκυμοσυνη. Κανε καποιες εξετασεις,ασε να βγει και η βιοψια και συντομα θα σαι παλι εγκυος.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Καλησπερα κοριτσι μου,λυπαμαι πολυ γι αυτο που εζησες.Την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος μας πηρε 2 μηνες.Ολα καλα,ακουσαμε καρδουλα,φουλ συμπτωματα,αναγουλες τρελες και τυχαια στον υπερηχο (στη 9ηβδομαδα)βλεπουμε παλινδρομηση σχεδον 2 βδομαδων.Αποξεση και βιοψια γιατι ο γιατρος ειχε μια υποψια λογω του οτι τα συμπτωματα τη μερα της αποξεσης ακομη εκει.Και επιβεβαιωνεται μερικη μυλη κυηση(μη βιωσιμη κατασταση)3 μηνες αναμονη και λογω αυξημενης tsh αλλοι 3 μεχρι να στρωσει.Με την πρωτη προσπαθεια εγκυος που απεκτησα το γιο μου.Οταν ηταν 8 μηνων μενω εγκυος με μια επαφη 7η μερα του κυκλου!Ολα καλα.Στις 9 βδομαδες πονος στην κοιλια και αιμα,αποβολη.Τυχαιο γεγονος.Με την πρωτη προσπαθεια 8 μηνες μετα παλι εγκυος.Και τωρα μπηκα στην 12η βδομαδα.Ολα καλα,ειμαι πολυ αισιοδοξη για αυτη την εγκυμοσυνη. Κανε καποιες εξετασεις,ασε να βγει και η βιοψια και συντομα θα σαι παλι εγκυος.

Τι είναι μερική μύλη; Που οφείλεται; Δε το έχω ξανακουσει; Κ πως προλαμβάνεται;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 13/11/2019 at 3:47 ΠΜ, Peggy87 είπε:

Κορίτσια γεια σας! Έπειτα από χρόνια προσπαθειών κατάφερα να μείνω έγκυος όμως η τύχη δεν ήταν με το μέρος μας κ εδώ και αρκετές μέρες βιώνω το δικό μ πένθος με πολλές κρίσεις πανικού κ διαφορά αλλά!

Αν κ ακόμα δεν είμαστε σε φάση για προσπάθειες ωστόσο είναι κάτι που με απασχολεί! Ποτέ ξαναπροσπάθησατε και πόσο εύκολα μείνατε ξανά εγκυουλες! Προσπαθώ να πιαστώ από κάπου να σταθώ κ πάλι με αισιοδοξία!

Δυστυχώς το σώμα Μ δε με ενημέρωσε για την έκβαση της εγκυμοσύνης κ έπεσα από τα σύννεφα! Είχα φουλ κ αμειωτα συμπτώματα εγκυμοσύνης καθόλου πόνους η αίμα! Την παλινδρόμηση την είδαμε στο υπέρηχο στις 11εβδ+5 μέρες! Την επόμενη μέρα έκανα αποξεση!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Λυπάμαι πολύ για την εμπειρία σου... Πριν 2 χρόνια ακριβώς,σαν και σήμερα,έμαθα πως η 1η μου εγκυμοσύνη είχε τερματίσει, ενώ εγώ είχα αμείωτα συμπτώματα (εμετοί, αναγουλες, πρήξιμο, κόπωση κλπ..)... Σαν αύριο, έκανα διακοπή κύησης και 2 μήνες μετά ξεκίνησα προσπάθειες!! Έμεινα έγκυος με την 1η και πριν 13 μήνες ήρθε στον κόσμο η κορακλα μου!!!

Ξέρω πως σ ακούγεται ουτοπικό όλο αυτό, αλλά κάποια στιγμή ο πόνος θα κοπάσει... Εγώ όταν μ το έλεγαν ήθελα να τς βρίσω αλλά είχαν δίκιο...  Πλέον έχει μείνει μια πικρή ανάμνηση... Αγκαθάκι, αλλά πολύ μικρό... Ξεκινά προσπάθειες μόλις σ δώσει το οκ ο γιατρός... Μην περιμένεις να περάσει ο φόβος για να το κάνεις... Προσωπικά, αισθάνθηκα σιγουριά για την έκβαση της εγκυμοσύνης μόνο αφότου γέννησα... 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kalispera sas.

Eixa k egw apovoli.

palindromos kuisi stis 8 evdomades.To steilame gia viopsia meta tin apoxesi na doume apo ti proklithike.Akoma perimenw,exoun perasei 11 meres apo tin apoxesi mou.

Makari na einai ola kala.Exoume stenaxwrithei polu k thelw na mathw grigora apo ti proklithike giati to skeftomai sunexeia.

Ithela na rwtisw an stin viopsia tha fanei k i thromvofilia pou lene i einai extra exetaseis?An xerei kamia.

Episis euxomai kamia gunaika na min to pernaei auto.

kalo sas vrady.♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι μου και εγω εχω περάσει αντιστοιχη εμπειρία και σε νιωθω απολυτα.η εξέταση στο έμβρυο θα σου δείξει αν το μωρο επασχε απο καποια χρωμοσωμικη ανωμαλια που ειναι αρκετα  σύνηθες και προκλήθηκε απο αυτο η αποβολη.για θρομβοφιλια που αναφέρεις θα πρέπει να σου τις γράψει ο γιατρός σου καποιες εξετάσεις αιματολογικές για να δεις αν πασχεις απο αυτο.και εγω ευχομαι καμία γυναίκα να μην περνάει αυτες τις δυσκολίες....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2019 at 1:16 AM, Annou said:

Kalispera sas.

Eixa k egw apovoli.

palindromos kuisi stis 8 evdomades.To steilame gia viopsia meta tin apoxesi na doume apo ti proklithike.Akoma perimenw,exoun perasei 11 meres apo tin apoxesi mou.

Makari na einai ola kala.Exoume stenaxwrithei polu k thelw na mathw grigora apo ti proklithike giati to skeftomai sunexeia.

Ithela na rwtisw an stin viopsia tha fanei k i thromvofilia pou lene i einai extra exetaseis?An xerei kamia.

Episis euxomai kamia gunaika na min to pernaei auto.

kalo sas vrady.♥️

Κοπέλα μ λυπάμαι τόσο πολύ! Σε καταλαβαίνω! Εμένα η δική μ ιστολογική έδειξε πιθανές χρωμοσωμικες ανωμαλίες! Σήμερα βγήκαν τα αποτελέσματα θρομβοφιλιας(που έκανα εγώ)κ νομίζω έχω κ από αυτό...δε ξέρω σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

On 13/11/2019 at 2:53 ΜΜ, Peggy87 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι Μ κ κουράγιο κ σε σένα! 

Α γιατρός σ είπε να αφήσεις 3 μήνες; Δεν έχω ιδέα εμενα δεύτερα θα με δει μετά την αποξεση...

Εσύ έκανες εξετάσεις; Κ αν ναι ποιες; 

Άσε μεγάλος ο πόνος είχαμε.ακουσει κ καρδιά κ.μετα από ένα μήνα τίποτα! Το μόνο ότι ενώ ήμουν 7+1 το.εμβρυο όταν ακούσαμε καρδιά ήταν 6+1! Κάπως έτσι Μ έχει καρφωθεί μήπως έχω κ θέμα με θρομβοφιλια! Κ είχα και μια αποκόλληση ήπια στις 5+1!

 

Η θρομβοφιλια δεν επηρεάζει στο χρόνο ανάπτυξης κ συνήθως προκαλεί θέματα σε πολύ προχωρημένες κυήσεις...στο α τρίμηνο είναι συνήθως χρωμοσωμιες.Το έζησα δυστυχώς πολλές φορές...Τα καλά νέα είναι ότι συλλαμβάνεις οπότε θα ρθει κ θα ναι κ υγιέστατο...όσο τετρημενο κ αν ακουστεί η φύση προνοεί κ ευτυχώς προνόησε νωρίς..εννοείται ότι ψαψνεδαι βέβαια παραπάνω.Εγω είμαι θρομβοφιλικη...ούτε η απόκτηση φταίει...στην κόρη μου είχα ποτάμι αίμα..εάν το εμβριο είναι γερό κρατιέται...μην κοιτάς πίσω μια χαρά θα μείνεις πάλι κορίτσι μου!

On 13/11/2019 at 3:47 ΠΜ, Peggy87 είπε:

Κορίτσια γεια σας! Έπειτα από χρόνια προσπαθειών κατάφερα να μείνω έγκυος όμως η τύχη δεν ήταν με το μέρος μας κ εδώ και αρκετές μέρες βιώνω το δικό μ πένθος με πολλές κρίσεις πανικού κ διαφορά αλλά!

Αν κ ακόμα δεν είμαστε σε φάση για προσπάθειες ωστόσο είναι κάτι που με απασχολεί! Ποτέ ξαναπροσπάθησατε και πόσο εύκολα μείνατε ξανά εγκυουλες! Προσπαθώ να πιαστώ από κάπου να σταθώ κ πάλι με αισιοδοξία!

Δυστυχώς το σώμα Μ δε με ενημέρωσε για την έκβαση της εγκυμοσύνης κ έπεσα από τα σύννεφα! Είχα φουλ κ αμειωτα συμπτώματα εγκυμοσύνης καθόλου πόνους η αίμα! Την παλινδρόμηση την είδαμε στο υπέρηχο στις 11εβδ+5 μέρες! Την επόμενη μέρα έκανα αποξεση!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Καλησπέραλυπαμαι ειλικρινά..το έζησα κ ξέρω πως είναι..έστειλες για καρυωτυπο το εμβριο;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 said:

Η θρομβοφιλια δεν επηρεάζει στο χρόνο ανάπτυξης κ συνήθως προκαλεί θέματα σε πολύ προχωρημένες κυήσεις...στο α τρίμηνο είναι συνήθως χρωμοσωμιες.Το έζησα δυστυχώς πολλές φορές...Τα καλά νέα είναι ότι συλλαμβάνεις οπότε θα ρθει κ θα ναι κ υγιέστατο...όσο τετρημενο κ αν ακουστεί η φύση προνοεί κ ευτυχώς προνόησε νωρίς..εννοείται ότι ψαψνεδαι βέβαια παραπάνω.Εγω είμαι θρομβοφιλικη...ούτε η απόκτηση φταίει...στην κόρη μου είχα ποτάμι αίμα..εάν το εμβριο είναι γερό κρατιέται...μην κοιτάς πίσω μια χαρά θα μείνεις πάλι κορίτσι μου!

Καλησπέραλυπαμαι ειλικρινά..το έζησα κ ξέρω πως είναι..έστειλες για καρυωτυπο το εμβριο;

 

Κοπέλα Μ καλησπέρα! Οι ιστολογικές έδειξαν υπαινικτικά(δλδ πιθανά κ όχι σίγουρα) χρωμασωματικες ανωμαλίες.

Εν τω μεταξυ βγήκαν οι εξετάσεις θρομβοφιλιας! Οι κληρονομικοί δείκτες βγήκαν φυσιολογικοί μιας κ δεν υπάρχει κληρονομικότητα! Όμως οι επικτητοι δείκτες τους οποίους Μ στείλανε αργά χθες δεν είναι καλοί! Έχω σκάσει από αγωνία, περιμένω τη Δευτέρα να μιλήσω με το γιατρο.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Peggy87 είπε:

Κοπέλα Μ καλησπέρα! Οι ιστολογικές έδειξαν υπαινικτικά(δλδ πιθανά κ όχι σίγουρα) χρωμασωματικες ανωμαλίες.

Εν τω μεταξυ βγήκαν οι εξετάσεις θρομβοφιλιας! Οι κληρονομικοί δείκτες βγήκαν φυσιολογικοί μιας κ δεν υπάρχει κληρονομικότητα! Όμως οι επικτητοι δείκτες τους οποίους Μ στείλανε αργά χθες δεν είναι καλοί! Έχω σκάσει από αγωνία, περιμένω τη Δευτέρα να μιλήσω με το γιατροπροσωπικα με αυτή την ιστολογική ( καλώς δεν έκανε καρυωτυπο) θεωρώ ότι ήταν θέμα εμβριου...όπως στο 80% των περιπτώσεων σε εγκυμοσύνη μέχρι τη βδομάδα που είσαι! Η θρομβοφιλια αντιμετωπίζεται! Μην σε αγχωνει!!! Όλα καλά θα πάνε την επόμενη φορα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...