Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χωρις περιδεση


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, anneta82 είπε:

Καλησπερα.  Έχω ζήσει τις αγωνίες με ξάπλα στο κρεβάτι αλλά είχα κάνει περιδεση με 50% αποβολή στον 5ο μήνα.  Έπρεπε να το ρισκάρουμε και να κάνουμε γιατί ήταν επείγουσα αλλιώς σίγουρα θα το χάναμε.  Δόξα τω Θεώ πήγαν όλα καλά.  Σας καταλαβαίνω απόλυτα για το άγχος,  την αγωνία που έχετε.  Πάντως σημασία δεν έχει τόσο αν είναι κοντός ο τράχηλος όσο το να είναι κλειστός. 

Καλημερα! Να χαιρεσαι το αγγελουδι σου! Ευτυχως και εμενα που ειναι 1 εκ. κλειστος ειναι αλλα και παλι το αγχος παραμενει. Σιγουρα θα ενιωθα πιο ασφαλης με περιδεση η εστω πεσσο. Εμπιστευομαι ομως το γιατρο μου και μετραω μεεεερες.. 

7 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Να χαίρεσαι το μωράκι σου!! Αυτό κατάλαβα και εγώ από τον γιατρό γιατί κάθε φορά που πηγαίνω και με εξετάζει από κάτω τον ενδιαφέρει να δει άμα έχει ανοίξει..

δεν μπορώ όμως να καταλάβω βρε κορίτσια μπορεί να ανοίξει από τη μια μέρα στην άλλη χωρίς να νιώσουμε τίποτα; Έτσι κατάλαβα... ^_^

Καλημερα αγαπακι! Ωραιο ψευδωνυμο! Εισαι καλα; πως πας; πραγματικα αυτο πρεπει να το ρωτησουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 372
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Christy32 είπε:

Καλημερα! Να χαιρεσαι το αγγελουδι σου! Ευτυχως και εμενα που ειναι 1 εκ. κλειστος ειναι αλλα και παλι το αγχος παραμενει. Σιγουρα θα ενιωθα πιο ασφαλης με περιδεση η εστω πεσσο. Εμπιστευομαι ομως το γιατρο μου και μετραω μεεεερες.. 

Καλημερα αγαπακι! Ωραιο ψευδωνυμο! Εισαι καλα; πως πας; πραγματικα αυτο πρεπει να το ρωτησουμε!

Καλημέρα κορίτσι μου!! Το θετικό είναι πως είμαι στα ίδια και δε νιώθω τίποτα διαφορετικό.. είμαι ξάπλα και μετράω και εγώ μέρες.. με είδε την Πέμπτη ο γιατρός το μωράκι σχεδόν είναι 2 κιλά και ο τράχηλος κρατάει.. ποσο ακόμα όμως;;; Μου είπε πως είναι απρόβλεπτο κ δεν μπορούμε να το ξέρουμε! Θα ξανά πάω σε 6 μέρες!! 

Μακαρι να περάσει και αυτή η εβδομάδα έτσι χωρίς κάτι απρόοπτο!

εσυ πως είσαι;;

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Το θετικό είναι πως είμαι στα ίδια και δε νιώθω τίποτα διαφορετικό.. είμαι ξάπλα και μετράω και εγώ μέρες.. με είδε την Πέμπτη ο γιατρός το μωράκι σχεδόν είναι 2 κιλά και ο τράχηλος κρατάει.. ποσο ακόμα όμως;;; Μου είπε πως είναι απρόβλεπτο κ δεν μπορούμε να το ξέρουμε! Θα ξανά πάω σε 6 μέρες!! 

Μακαρι να περάσει και αυτή η εβδομάδα έτσι χωρίς κάτι απρόοπτο!

εσυ πως είσαι;;

Αααααχ εισαι σε παρα πολυ καλή φάση, συγχαρητηρια!! Εφ οσον σου ειπε οτι κραταει, κραταει.. θα τα πας τελεια, ειμαι σιγουρη για σενα. Εγω την Τεταρτη θα παω στο γιατρο και ελπιζω εστω να εχει μεινει σταθερος ο τραχηλος και το μπεμπακι να εχει καλο βαρος.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy32 είπε:

Αααααχ εισαι σε παρα πολυ καλή φάση, συγχαρητηρια!! Εφ οσον σου ειπε οτι κραταει, κραταει.. θα τα πας τελεια, ειμαι σιγουρη για σενα. Εγω την Τεταρτη θα παω στο γιατρο και ελπιζω εστω να εχει μεινει σταθερος ο τραχηλος και το μπεμπακι να εχει καλο βαρος.. 

Όλα καλά θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά!! Να δεις που λίγο λίγο θα περνάει ο καιρός !! Πίστη χρειάζεται και θετικές σκέψεις!! Ποτε έχεις πητ εσυ ;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christy32 είπε:

Ανυπομονω για την στιγμη που θα μου πει ο γιατρος το μηκος του τραχηλου.. Μακαρι να ειναι ολα καλα. ΠΗΤ εχω στις 8/2, εεεεεχω ακομα.

Περνάει ο καιρός αυτό να σκέφτεσαι!!! Όλα καλά θα πάνε με τον γιατρό, να μου γράψεις τα νέα σου θα περιμένω!!

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2019 at 3:20 AM, Agapakiii said:

Να χαίρεσαι το μωράκι σου!! Αυτό κατάλαβα και εγώ από τον γιατρό γιατί κάθε φορά που πηγαίνω και με εξετάζει από κάτω τον ενδιαφέρει να δει άμα έχει ανοίξει..

δεν μπορώ όμως να καταλάβω βρε κορίτσια μπορεί να ανοίξει από τη μια μέρα στην άλλη χωρίς να νιώσουμε τίποτα; Έτσι κατάλαβα... ^_^

Μάλλον ναι. Εμενα πονουσε η μεση μου και ειχα πόνους περιόδου αλλα ηταν απο τις συσπάσεις.  

On 11/25/2019 at 1:23 PM, Christy32 said:

Καλημερα! Να χαιρεσαι το αγγελουδι σου! Ευτυχως και εμενα που ειναι 1 εκ. κλειστος ειναι αλλα και παλι το αγχος παραμενει. Σιγουρα θα ενιωθα πιο ασφαλης με περιδεση η εστω πεσσο. Εμπιστευομαι ομως το γιατρο μου και μετραω μεεεερες.. 

Καλημερα αγαπακι! Ωραιο ψευδωνυμο! Εισαι καλα; πως πας; πραγματικα αυτο πρεπει να το ρωτησουμε!

Και καλά κάνεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Καλησπέρα @Christy32 πως είσαι;;

σημερα είχες γιατρό αν θυμάμαι καλά ?? Όλα καλά;

Καλησπερα! Οχι δεν ηταν ενθαρρυντικα τα νεα. Ο τραχηλος εφτασε τα 5χιλιοστα. Γυρισα σπιτι και συνεχιζω με ξαπλα και φαρμακα, τερμα απογοητευμενη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy32 είπε:

Καλησπερα! Οχι δεν ηταν ενθαρρυντικα τα νεα. Ο τραχηλος εφτασε τα 5χιλιοστα. Γυρισα σπιτι και συνεχιζω με ξαπλα και φαρμακα, τερμα απογοητευμενη. 

Ο γιατρός τι σου είπε;;; Το μωράκι σου όμως είναι καλά αυτό μετράει!! Ποσο ζυγίζει;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο γιατρος ειναι και παλι αισιοδοξος (εν αντιθεση με μενα) πιστευει οτι θα φτασουμε τις 32 και ξανα βλεπουμε. Το μωρακι ειναι μια χαρα, εχει παρει θεση και ζυγιζει 1.200 ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy32 είπε:

Ο γιατρος ειναι και παλι αισιοδοξος (εν αντιθεση με μενα) πιστευει οτι θα φτασουμε τις 32 και ξανα βλεπουμε. Το μωρακι ειναι μια χαρα, εχει παρει θεση και ζυγιζει 1.200 ..

Να έχεις θετική ενέργεια !! Και εγώ στην αρχή πήγαινα εβδομάδα εβδομάδα και να που μεθαύριο κλείνω 4 εβδομάδες που πέρασαν ! Όλα θα πάνε καλά!! 

Έχει κ πολύ καλό βάρος το μωράκι οποτε όλα είναι θετικά!!

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy32 είπε:

Μακαρι! Τι αλλο να πω.. πραγματικα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα και δεν τα καταφερνω.. θα δουμε.. 

Να μου γράφεις τα νέα σου να τα λέμε να ξεχνιόμαστε !! Κ εγώ το Σάββατο θα έχω νεα που έχω ραντεβού στον γιατρό!

καλο βράδυ κ καλή ξεκούραση !!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Christy32 είπε:

Καλησπερα! Οχι δεν ηταν ενθαρρυντικα τα νεα. Ο τραχηλος εφτασε τα 5χιλιοστα. Γυρισα σπιτι και συνεχιζω με ξαπλα και φαρμακα, τερμα απογοητευμενη. 

Πιστη κ υπομονη κοριτσι! Εγω με 5χιλ μ κρατησε 5εβδομαδες κ 3μερες!!!! Θα τα καταφερειςςςς!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...