Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Πρόωρη εμμηνόπαυση και εγκυμοσύνη


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , Ελλάκι είπε:

Μέρα δεύτερης χοριακής σήμερα και η τιμή της βγήκε στα 2500 απο τα 500 της Δευτέρας. Πως το βλέπετε βρε κορίτσια εσείς που ξέρετε;

Πάρα πολύ καλή!! 

Σκέψου κ το ενδεχομενο διδυμων:shock:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Πάρα πολύ καλή!! 

Σκέψου κ το ενδεχομενο διδυμων:shock:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

Θα τρελλαθώ!!! Σ'ευχαριστώ !!!


dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου πρώτος υπέρηχος σήμερα στις 6 εβδομάδες και τελικά είναι ένα το μπεμπόνι αλλά μεγάλο! Τουλάχιστον μεγαλύτερο απο αυτό που περίμενε να δει ο γιατρός! ❤ Τι μαγικός ήχος της καρδούλας όμως ε; 120 παλμοί κι εγω ακόμα χαμογελάω!! Ωωωωωωω πόσο χαίρομαιαιαι !!!

  • Μου αρέσει 7

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελλάκι είπε:

Κορίτσια μου πρώτος υπέρηχος σήμερα στις 6 εβδομάδες και τελικά είναι ένα το μπεμπόνι αλλά μεγάλο! Τουλάχιστον μεγαλύτερο απο αυτό που περίμενε να δει ο γιατρός! ❤ Τι μαγικός ήχος της καρδούλας όμως ε; 120 παλμοί κι εγω ακόμα χαμογελάω!! Ωωωωωωω πόσο χαίρομαιαιαι !!!

Αχ μωρέ αγάπη να σου πάνε όλα καλά μέχρι τελευταίας στιγμής

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελλάκι είπε:

Κορίτσια μου πρώτος υπέρηχος σήμερα στις 6 εβδομάδες και τελικά είναι ένα το μπεμπόνι αλλά μεγάλο! Τουλάχιστον μεγαλύτερο απο αυτό που περίμενε να δει ο γιατρός! ❤ Τι μαγικός ήχος της καρδούλας όμως ε; 120 παλμοί κι εγω ακόμα χαμογελάω!! Ωωωωωωω πόσο χαίρομαιαιαι !!!

Αχ κορίτσι μου, έχεις δίκιο είναι υπέροχο. Να σου πάνε όλα καλά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Ελλάκι είπε:

Κορίτσια μου πρώτος υπέρηχος σήμερα στις 6 εβδομάδες και τελικά είναι ένα το μπεμπόνι αλλά μεγάλο! Τουλάχιστον μεγαλύτερο απο αυτό που περίμενε να δει ο γιατρός! ❤ Τι μαγικός ήχος της καρδούλας όμως ε; 120 παλμοί κι εγω ακόμα χαμογελάω!! Ωωωωωωω πόσο χαίρομαιαιαι !!!

Και εμεις μαζι σου!!!!! Απολαυσε το!!! Σκεψου πατουσακια κ αγκαλιτσες μωρουδενιες!!!

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/12/2019 at 9:08 ΜΜ, Ελλάκι είπε:

Κορίτσια μου πρώτος υπέρηχος σήμερα στις 6 εβδομάδες και τελικά είναι ένα το μπεμπόνι αλλά μεγάλο! Τουλάχιστον μεγαλύτερο απο αυτό που περίμενε να δει ο γιατρός! ❤ Τι μαγικός ήχος της καρδούλας όμως ε; 120 παλμοί κι εγω ακόμα χαμογελάω!! Ωωωωωωω πόσο χαίρομαιαιαι !!!

Να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις το μωρακι σου αγκαλίτσα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...