Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω εκ μέρους φίλης που προσπαθησε να κάνει εγγραφή και δεν τα κατάφερε. Ενώ συμπληρώνει κανονικά, δεν λαμβάνει εμαιλ.

      ειναι 47 και έκανε δυο εμβρυομεταφορες με δικά της με αρνητική χοριακη. Τωρα σκέφτονται να προχωρήσουν με δωρεάν ωαρίων.
      Ποια είναι η διαδικασία; 

      Ο γιατρος της είπε ότι εδώ θα πρέπει να βρεθεί κοπέλα που μπορεί να περάσουν και κάποιοι μηνες.. αλλιώς στην Ισπανία υπαρχει τράπεζα . δεν ξερει πως να προχωρήσει, δηλ από εδώ ή από Ισπανία. Γενικά αν μπορεί κάποια κοπέλα να μας δώσει πληροφορίες 

      σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

       

       

       

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Athenaa είπε:

Κ εμάς βγάζει γουλιές!! Δεν τα πειράζει το γάλα απλά είναι λαίμαργα και τρώνε πολύ :lol::lol::lol:

Μπράβο ρεε...τέλεια!! Εμένα μου έχουν μείνει ακόμα 2, και ήδη ήθελα να χάσω άλλα 3-4!! Από τις 2 εβδομάδες μου είχαν μείνει 2μιση κιλά κ ακόμα έχω 2, φοβάμαι ότι θα μου μείνουν :( :( Πόσα είχες πάρει εσύ και έχασες 14;; Επίσης τρως τώρα όπως πριν ή λόγω μωρού δεν τρως πολύ;;

Άντε ρε κ εγώ στο Ρέα ήμουν..κανονικά θα ήμουν 2 ώρες στην ανάνηψη και με άφησαν 3 ακριβώς για τον ίδιο λόγο έλεγαν δεν έχουν δωμάτια...πότε γέννησες;; Εμένα με έβαλαν τελικά σε τρίκλινο που δεν ήταν rooming in, ενώ είχα ζητήσει rooming in..κ το ανέφερα και μου έβαλαν rooming in, οπότε εγώ είχα το μωρό μέσα ενώ οι άλλες όχι..είχα ακούσει κανονικά ότι τα rooming in τα βάζουν μαζί..δε με χάλασε βέβαια γιατί το πρώτο βράδυ ήμουν άυπνη κ ήθελα να κοιμηθώ..

Καλό το προσωπικό μου φάνηκε πάντως..λίγες αγενείς αλλά οι περισσότερες καλές..και με το που τις φώναζες έρχονταν αμέσως

Δεν είχαν δωμάτια??? Τι λες ρε παιδι μου? Πας τα σκας για να μην έχουν δωμάτια??? Και το μωρό που θέλει να θηλάζει πως το κρατάνε? Μα φυσικά με ξένο.. Τόσες ώρες.. Σωστά? Και τα ρουμινκ ιν παντα τα είχαν μόνα τους.. Δεν καταλαβαίνω τι παιζει.. Έχε χάρη που είναι ο γιατρός μου.. Αλλιώς... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SasT said:

Κοριτσια πως τα χανετε τα κιλα ετσι;;; Ζηλευω πραγματικα. Εγω στη ζωη μου ειμαι αδυνατη και προς το γυμνασμενο. Και δεν παιρνω ευκολα κιλα. Ομως τωρα εχασα αμεσως οχτω κ εχω αλλα οχτω... ουτε γραμμαριο δεν εχω χασει μετα την πρωτη βδομαδα. Πειναω επισης πολυ και τρωω και πολυ. Δε με βλεπω να τα χανω. Και η κοιλια.  ειναι σαν να μαι τριων τεσσαρων μηνων.Μαλιστα και στο πρωτο παιδι εκανα αρκετο καιρο να τα χασω αλλα τοτε δεν με ενοιαζε καθολου.

Πες τα κι εγώ τ ίδιο αναρωτιέμαι!! Κ εγώ αδύνατη ήμουν πάντα αλλά τώρα είχα φτάσει 55 κιλά με ύψος 1.70 ήμουν πάντα 49-50!! Κ εκεί που ήθελα να πάω πάλι 50, μένω έγκυος και πήρα 9-10 λέω ωραία δεν πήρα πολλά και φεύγουν αμέσως της γέννας, και τώρα 25 μέρες μετά μου έχουν μείνει άλλα 2..για να μη σου πω ότι όταν έφυγα από το μαιευτήριο είχα χάσει μόνο 3-4 κιλά ενώ όλες άκουγα χάνουν 8...κ τώρα είμαι 57-57μιση κ δε ξέρω πώς θα φύγουν..άσε που τρώω όλο γλυκά κι εγώ..νομίζω θα μου μείνουν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Anna3 είπε:

Εγω ακομά δε του δίνω ξένο αλλά κάθε μέρα κάνω προετοιμασία ποτέ δε ξέρω ποτε θα λυγίσω... Χαχαα

Αποστειρωνω τα πάντα βράζω νερά και μετά γεμιζω τα μπιμπερο με νερό και τα φυλάω στο ψυγείο για 24ωρες (μου έχουν δωσει θερμαντήρα όμως) αλλιώς σε θερμό για να είναι ζεστό. 

Στη πρώτη είχα  και ένα γυάλινο μπουκάλι αποοστειρωμενο και το φύλαγα εκεί γιατί έτρωγε μόνο ξένο και ήθελα μεγάλες ποσότητες  νερου  (πάλι έπαιζε θερμαντήρας )

Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι... Τον διάβασα ότι τα ετοιμάζεις κάθε μέρα και από άλλη συζήτηση χιχιχιχιχι.... 

1 ώρα πρίν, Thaliamp είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα... Εγώ το βράζω κ το βάζω σε θερμός!!!!!!

Κορίτσι μου με το καλό!!!!!εγώ γέννησα στο Ρέα τελικά ενώ ήταν να γεννήσω στο μητέρα...  Ο γιατρός μου όμως μου είχε πει το ίδιο ζητάνε προκαταβολή σχεδόν όλο το ποσό.κ εξόφληση όταν βγεις.ας σου πει κ κάποια κοπέλα που γέννησε εκεί αλλά πάρε κ ένα τηλ για σιγουριά!!!!

Καταλαβααα.... Σε ευχαριστώ κ εσένα κορίτσι.... 

Just now, Nina13 είπε:

Κουκλα μου άκου κόλπο για το θερμός.. Πάρε δυο θερμός.. Βάλε στο ένα καυτό νερό, και στο άλλο, αφου το βράσεις αστο να παγωσει εντελώς.. Και μετά βάλτο στο δευτερο θερμός. 

Εγώ κάνω το εξής, βάζω λίγα μ-λ καυτό νερό και μετά προσθετω τα υπόλοιπα από εκείνο που έχω αφήσει να παγωσει και έτσι έρχεται στην σωστή θερμοκρασία.. Δλδ το κάνω απ όταν γεννήθηκε ο γιος. Τώρα ξεκινήσαμε φρέσκο.. Δεν νομίζω να σε βολέψει ο θερμαντηρας... 

Ελπίζω να βοηθησα

Σε θερμός.... 

Να σας ζησει

Σε τρικλινο ήσουν στο Ρέα??? Η δίκλινο? Γενικά τι παιχτηκε με συνόδους?? 

Πολυ καλο το κόλπο μετά δυο θερμός.... @Nina13! !!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christine. S είπε:

Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι... Τον διάβασα ότι τα ετοιμάζεις κάθε μέρα και από άλλη συζήτηση χιχιχιχιχι.... 

Καταλαβααα.... Σε ευχαριστώ κ εσένα κορίτσι.... 

Πολυ καλο το κόλπο μετά δυο θερμός.... @Nina13! !!!! 

Αμα βιάζεσαι και το μωρό χτυπιέται σκέφτεσαι πολλους τρόπους να το ανακουφίσει και να επισπεύσει την διαδικασία χαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Athenaa είπε:

Πες τα κι εγώ τ ίδιο αναρωτιέμαι!! Κ εγώ αδύνατη ήμουν πάντα αλλά τώρα είχα φτάσει 55 κιλά με ύψος 1.70 ήμουν πάντα 49-50!! Κ εκεί που ήθελα να πάω πάλι 50, μένω έγκυος και πήρα 9-10 λέω ωραία δεν πήρα πολλά και φεύγουν αμέσως της γέννας, και τώρα 25 μέρες μετά μου έχουν μείνει άλλα 2..για να μη σου πω ότι όταν έφυγα από το μαιευτήριο είχα χάσει μόνο 3-4 κιλά ενώ όλες άκουγα χάνουν 8...κ τώρα είμαι 57-57μιση κ δε ξέρω πώς θα φύγουν..άσε που τρώω όλο γλυκά κι εγώ..νομίζω θα μου μείνουν

Εσυ εισαι και πιο αδυνατη απο μενα! Στο ιδιο υψος περιπου ειμαι 53 κιλα καλοκαιρι 55 χειμωνα. Λεω να κανουμε υπομονη κι οπου μας βγαλει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Athenaa είπε:

Κ εμάς βγάζει γουλιές!! Δεν τα πειράζει το γάλα απλά είναι λαίμαργα και τρώνε πολύ :lol::lol::lol:

Μπράβο ρεε...τέλεια!! Εμένα μου έχουν μείνει ακόμα 2, και ήδη ήθελα να χάσω άλλα 3-4!! Από τις 2 εβδομάδες μου είχαν μείνει 2μιση κιλά κ ακόμα έχω 2, φοβάμαι ότι θα μου μείνουν :( :( Πόσα είχες πάρει εσύ και έχασες 14;; Επίσης τρως τώρα όπως πριν ή λόγω μωρού δεν τρως πολύ;;

Άντε ρε κ εγώ στο Ρέα ήμουν..κανονικά θα ήμουν 2 ώρες στην ανάνηψη και με άφησαν 3 ακριβώς για τον ίδιο λόγο έλεγαν δεν έχουν δωμάτια...πότε γέννησες;; Εμένα με έβαλαν τελικά σε τρίκλινο που δεν ήταν rooming in, ενώ είχα ζητήσει rooming in..κ το ανέφερα και μου έβαλαν rooming in, οπότε εγώ είχα το μωρό μέσα ενώ οι άλλες όχι..είχα ακούσει κανονικά ότι τα rooming in τα βάζουν μαζί..δε με χάλασε βέβαια γιατί το πρώτο βράδυ ήμουν άυπνη κ ήθελα να κοιμηθώ..

Καλό το προσωπικό μου φάνηκε πάντως..λίγες αγενείς αλλά οι περισσότερες καλές..και με το που τις φώναζες έρχονταν αμέσως

Είχα πάρει 13.....πολύ λίγα σου έχουν μείνει καλέ τίποτα!!!!!κ εγώ θέλω να χάσω αλλά 5 που μου ειχα φορτωθεί πριν την εγκυμοσύνη!!!!!αλλά γενικά άλλαξε πολύ το σώμα μου κατευθείαν δεν το περίμενα..  ξεπρηστηκα τελείως....η κοιλιά μου είναι ακριβώς όπως πριν τελείως επίπεδη...κ δεν έχω ίχνος κυτταρίτιδας που νόμιζα στο τέλος ότι θα φτάσει κ στα γόνατα χαχαχαχα.....τρώω βλακείες πολλές δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη για φαγητό....αλλά τρώω σοκολάτες γλυκά κ τέτοια!!!!!!γέννησα στς 16.. κ εγώ στο δωμάτιο μου το είχα κ ήμουν τόσο κουρέλι που παρακαλαγα να μην το είχα....βγήκα πολύ κουρασμένη από το μαιευτήριο!!!!εγώ φώναζα πολλές φορές κ ξεχνούσαν να ερθουν....κ ήταν κ αγενείς....κ για να μην πω για την ώρα της γέννας που η προϊσταμένη μόνο που δεν πήδηξε στη κοιλιά μου. ..αφού την βούτηξα από το χερι:-D

πρίν από 1 λεπτό , SasT είπε:

Εσυ εισαι και πιο αδυνατη απο μενα! Στο ιδιο υψος περιπου ειμαι 53 κιλα καλοκαιρι 55 χειμωνα. Λεω να κανουμε υπομονη κι οπου μας βγαλει

Καλέ μια χαρά είσαι κορμάρα κ εσύ!!!

Πήγαμε παιδίατρο....ο μικρός έχει ανακτήσει το βάρος....μου είπε να ρυθμίσω λίγο τα γεύματα του ανά τρίωρο μεγαλύτερη ποσότητα...γιατί η αλήθεια είναι πως μου έχει αλλάξει τα φώτα ο μικρός....!!!!επίσης μας είπε πως έχει μια ελαφριά γοπ...κ το στομαχακι του έχει πονακια..  κ μου είπε αν θέλω να δοκιμάσω άλλο γάλα το sanilac κάπως ετσι

πρίν από 20 λεπτά , Fofi! είπε:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε??εμεις ταλαιπωριομαστε με κολικους......τι κανουμε κοριτσια????

Κ εμένα μου είπε ο γιατρός για εκεί πάει....μου άλλαξε γάλα....από το απόγευμα κ μετά σεληνιαζεται........

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Είχα πάρει 13.....πολύ λίγα σου έχουν μείνει καλέ τίποτα!!!!!κ εγώ θέλω να χάσω αλλά 5 που μου ειχα φορτωθεί πριν την εγκυμοσύνη!!!!!αλλά γενικά άλλαξε πολύ το σώμα μου κατευθείαν δεν το περίμενα..  ξεπρηστηκα τελείως....η κοιλιά μου είναι ακριβώς όπως πριν τελείως επίπεδη...κ δεν έχω ίχνος κυτταρίτιδας που νόμιζα στο τέλος ότι θα φτάσει κ στα γόνατα χαχαχαχα.....τρώω βλακείες πολλές δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη για φαγητό....αλλά τρώω σοκολάτες γλυκά κ τέτοια!!!!!!γέννησα στς 16.. κ εγώ στο δωμάτιο μου το είχα κ ήμουν τόσο κουρέλι που παρακαλαγα να μην το είχα....βγήκα πολύ κουρασμένη από το μαιευτήριο!!!!εγώ φώναζα πολλές φορές κ ξεχνούσαν να ερθουν....κ ήταν κ αγενείς....κ για να μην πω για την ώρα της γέννας που η προϊσταμένη μόνο που δεν πήδηξε στη κοιλιά μου. ..αφού την βούτηξα από το χερι:-D

Καλέ μια χαρά είσαι κορμάρα κ εσύ!!!

Πήγαμε παιδίατρο....ο μικρός έχει ανακτήσει το βάρος....μου είπε να ρυθμίσω λίγο τα γεύματα του ανά τρίωρο μεγαλύτερη ποσότητα...γιατί η αλήθεια είναι πως μου έχει αλλάξει τα φώτα ο μικρός....!!!!επίσης μας είπε πως έχει μια ελαφριά γοπ...κ το στομαχακι του έχει πονακια..  κ μου είπε αν θέλω να δοκιμάσω άλλο γάλα το sanilac κάπως ετσι

Κ εμένα μου είπε ο γιατρός για εκεί πάει....μου άλλαξε γάλα....από το απόγευμα κ μετά σεληνιαζεται........

Εγω θηλαζω..το μονο που μου ειπε ζεστες κομπρεσσες και αγκαλιτσα με πανω τα ποδαρακια..και αν συνεχισει πολυ τοτε θα δουμε για κατι σταγονιτσες...τι να πω...απορω πως αντεχουν οι μαμαδες που εχουν και αλλο παιδι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 27/9/2020 at 10:14 ΜΜ, Elen_2 είπε:

Κορίτσια πως τα πάτε;εμένα τις τελευταίες μέρες ένα βάσανο η μικρή.ηρεμει μόνο στο στήθος. Και όλη μέρα κάνει κακα. Και πολλά σε ποσότητα. Ο ύπνος δεν το συζητώ.

Χα έτσι ακριβώς με πήγε ο δικός μου όλο το βράδυ σήμερα..κ είναι το δεύτερο βράδυ του τρομάρα μου..από τη 1 έως τώρα μόνο στήθος..κοιμήθηκε 40' λέω να τον βάλω στο κουνακι χαμός..ξανά στήθος..όσο για κακά ένα θα σου πω..σε 1.5 ημέρα ζωής ο κυριος 7 πάνες ήδη!! 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 27/9/2020 at 6:25 ΜΜ, ada32 είπε:

 Ευχαριστώ πολύ!

Κοριτσι μου να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!Γερη κ τυχερη!!Διαλεξε μονη της μερα να ερθει τελικα!!Μπραβο της!!!Πες μας την ιστορια σας οταν βρεις χρονο!!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Είχα πάρει 13.....πολύ λίγα σου έχουν μείνει καλέ τίποτα!!!!!κ εγώ θέλω να χάσω αλλά 5 που μου ειχα φορτωθεί πριν την εγκυμοσύνη!!!!!αλλά γενικά άλλαξε πολύ το σώμα μου κατευθείαν δεν το περίμενα..  ξεπρηστηκα τελείως....η κοιλιά μου είναι ακριβώς όπως πριν τελείως επίπεδη...κ δεν έχω ίχνος κυτταρίτιδας που νόμιζα στο τέλος ότι θα φτάσει κ στα γόνατα χαχαχαχα.....τρώω βλακείες πολλές δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη για φαγητό....αλλά τρώω σοκολάτες γλυκά κ τέτοια!!!!!!γέννησα στς 16.. κ εγώ στο δωμάτιο μου το είχα κ ήμουν τόσο κουρέλι που παρακαλαγα να μην το είχα....βγήκα πολύ κουρασμένη από το μαιευτήριο!!!!εγώ φώναζα πολλές φορές κ ξεχνούσαν να ερθουν....κ ήταν κ αγενείς....κ για να μην πω για την ώρα της γέννας που η προϊσταμένη μόνο που δεν πήδηξε στη κοιλιά μου. ..αφού την βούτηξα από το χερι:-D

Καλέ μια χαρά είσαι κορμάρα κ εσύ!!!

Πήγαμε παιδίατρο....ο μικρός έχει ανακτήσει το βάρος....μου είπε να ρυθμίσω λίγο τα γεύματα του ανά τρίωρο μεγαλύτερη ποσότητα...γιατί η αλήθεια είναι πως μου έχει αλλάξει τα φώτα ο μικρός....!!!!επίσης μας είπε πως έχει μια ελαφριά γοπ...κ το στομαχακι του έχει πονακια..  κ μου είπε αν θέλω να δοκιμάσω άλλο γάλα το sanilac κάπως ετσι

Κ εμένα μου είπε ο γιατρός για εκεί πάει....μου άλλαξε γάλα....από το απόγευμα κ μετά σεληνιαζεται........

Λαστ γιαρ... ! Ομως παλι με χρονια με καιρους παλι δικα μας θα ναι. Εθιξες και την κυτταριτιδα... παντα ειχα μια ταση, τωρα ειμαι μοντελο για το «πριν» σε διαφημιση κρεμας

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Renez είπε:

Χα έτσι ακριβώς με πήγε ο δικός μου όλο το βράδυ σήμερα..κ είναι το δεύτερο βράδυ του τρομάρα μου..από τη 1 έως τώρα μόνο στήθος..κοιμήθηκε 40' λέω να τον βάλω στο κουνακι χαμός..ξανά στήθος..όσο για κακά ένα θα σου πω..σε 1.5 ημέρα ζωής ο κυριος 7 πάνες ήδη!! 

 

Καλωσηρθες στο κλαμπ!!!!!!

9 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Εγω θηλαζω..το μονο που μου ειπε ζεστες κομπρεσσες και αγκαλιτσα με πανω τα ποδαρακια..και αν συνεχισει πολυ τοτε θα δουμε για κατι σταγονιτσες...τι να πω...απορω πως αντεχουν οι μαμαδες που εχουν και αλλο παιδι...

Αυτό κ εγώ το σκέφτομαι....1 κ φτάνει!!!!

Just now, SasT είπε:

Λαστ γιαρ... ! Ομως παλι με χρονια με καιρους παλι δικα μας θα ναι. Εθιξες και την κυτταριτιδα... παντα ειχα μια ταση, τωρα ειμαι μοντελο για το «πριν» σε διαφημιση κρεμας

Χαχαχαχαχα....μπορεί το σώμα σου να θέλει περισσότερο χρόνο.... είναι νωρίς ακόμα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Χα έτσι ακριβώς με πήγε ο δικός μου όλο το βράδυ σήμερα..κ είναι το δεύτερο βράδυ του τρομάρα μου..από τη 1 έως τώρα μόνο στήθος..κοιμήθηκε 40' λέω να τον βάλω στο κουνακι χαμός..ξανά στήθος..όσο για κακά ένα θα σου πω..σε 1.5 ημέρα ζωής ο κυριος 7 πάνες ήδη!! 

 

Χαμός κ εσείς! Τι να πω φαντάζομαι σε κανένα μήνα. Δύο;; Θα ηρεμήσουν τα πράγματα λίγο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Renez είπε:

Χα έτσι ακριβώς με πήγε ο δικός μου όλο το βράδυ σήμερα..κ είναι το δεύτερο βράδυ του τρομάρα μου..από τη 1 έως τώρα μόνο στήθος..κοιμήθηκε 40' λέω να τον βάλω στο κουνακι χαμός..ξανά στήθος..όσο για κακά ένα θα σου πω..σε 1.5 ημέρα ζωής ο κυριος 7 πάνες ήδη!! 

 

Κι εδώ το ίδιο... Πρώτο βράδυ πολυ ανήσυχος.. όλη τη νύχτα στήθος.. έπινε 2-3 γουλιες- κοιμόταν δε ξύπναγε με τίποτα- κ σε 15-20 λεπτά ήθελε ξανά. Κι είχε πολλά αέρια.. από πάνες δε σχολιάζω 8 πάνες κ είναι 26 ωρών !! Ευτυχως που οι κοπέλες εδώ (στο Ρέα κι εγώ) έρχονται γρήγορα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα  κορίτσια !!! βασικά πρέπει να σας αποκαλώ μοντέλα χαχα τη διαστάσεις είναι αυτές κάλε φτου σας !και Μπραβο σας !!!! Εγω θαυμα θα ειναι αν καταφερω να φτασω στα 62 κιλά θα ήθελα 60 ,για να εχω περιθώριο για πιθανές μελλοντικές ατασθαλίες , αλλα το βλέπω ακατόρθωτο να χάσω αλλα 10 κιλά ! καλα και τα 7 μου φαίνονται δύσκολο αλλά οκ ! εχει κολλήσει μέρες και η  ζυγαριά και δεν είναι ότι έχει και ζέστη να πεις κατακράτηση χαχαχαα...
ο μπέμπης ενω ολη μέρα κάθεται στη καλαθούνα χωρις να παραπονιέται το βράδυ.... λες και το καταλαβαίνει μόνο δίπλα μου .Εχτές κουτούλαγα τον είχα αγκαλιά  κοιμόταν  γινοτα αυτο που λέμε αλοιφη πάνω μου... τον εβαζα στο καλάθι μέχρι να κάτσω στο κρεβάτι ουααααααααααααα ουαααααααααα ε το προσπάθησα τρεις φορές..... στη τέταρτη πήρα το μαξιλάρι μου και κοιμηθήκαμε στο κρεβατι  της κορης..... Οπου μάλλον κατέρρευσα δε θυμαμαι να ξυπνησαμε το βραδυ αν  εφαγε κτλ....Δε νομιζω ομως τι ποια ...
Παντως η κουραση δε περιγραφεται ολη μερα τρεξιμο ,ασιδερωτα απειρα, τα εχω παιξει με δυο στο σπιτι . Ελπιζω να φτιαξει η κατασταση αλλα δε ξερω πως...Πως τιθασεύεις ενα τριχρονο που δε παει σχολειο ?  και να παει τρεμω για τις αρρωστιες...
Μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα ....
 

  • Μου αρέσει 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...