Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Διαβάζω τα νέα σας Αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!! Εμένα η μπεμπούλα μου είναι πολύ ήσυχη την μέρα.  Πίνει κ κοιμάται! Το βράδυ από της 10 έως τις 1.30 είναι γκρινιάρα κ θέλει πάνω μου κ απορροφητηρα... χαχα κ εέμενα με κλείνουν τα μάτια!! Αλλά ευτυχώς κοιμάται μέρα 4-6 ώρες σερι όποτε κοιμάμαι κ εγω !

Από λοχεία καθάρισα , έχω μόνο ελάχιστα καφε -Άσπρα σαν να έχω ωορρηξία είναι. 

Από κιλα πως είστε? Μέτα από 35 μέρες -7 κιλά.  Είχα φτάσει 76 κ είμαι 69.  Έχω ακόμα για να φτάσω τα 56  κιλά πριν τις 2 γέννες  Αλλά δεν κάνω διατροφή ακόμα.  Μετά τα Χριστούγεννα θα ξεκινήσω!

@Renez πόσα μλ δίνεις το βράδυ? (Δεν θυμάμαι πόσο έδινα  στον γιο μου)Θέλω κ εγώ να δώσω γτ άνοιξα ένα κουτί γάλα κ δεν Θέλω να το πετάξω .

Μπήκε το επίδομα γεννας σημερα! Το απόγευμα έχουμε παιδίατρο κ θα σας πω βάρος αν κ νομίζω ότι δεν έχει πάρει 1 κιλό στον μήνα η δικιά μου γτ δεν θηλάζει  τόσο πολύ. 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Διαβάζω τα νέα σας Αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!! Εμένα η μπεμπούλα μου είναι πολύ ήσυχη την μέρα.  Πίνει κ κοιμάται! Το βράδυ από της 10 έως τις 1.30 είναι γκρινιάρα κ θέλει πάνω μου κ απορροφητηρα... χαχα κ εέμενα με κλείνουν τα μάτια!! Αλλά ευτυχώς κοιμάται μέρα 4-6 ώρες σερι όποτε κοιμάμαι κ εγω !

Από λοχεία καθάρισα , έχω μόνο ελάχιστα καφε -Άσπρα σαν να έχω ωορρηξία είναι. 

Από κιλα πως είστε? Μέτα από 35 μέρες -7 κιλά.  Είχα φτάσει 76 κ είμαι 69.  Έχω ακόμα για να φτάσω τα 56  κιλά πριν τις 2 γέννες  Αλλά δεν κάνω διατροφή ακόμα.  Μετά τα Χριστούγεννα θα ξεκινήσω!

@Renez πόσα μλ δίνεις το βράδυ? (Δεν θυμάμαι πόσο έδινα  στον γιο μου)Θέλω κ εγώ να δώσω γτ άνοιξα ένα κουτί γάλα κ δεν Θέλω να το πετάξω .

Μπήκε το επίδομα γεννας σημερα! Το απόγευμα έχουμε παιδίατρο κ θα σας πω βάρος αν κ νομίζω ότι δεν έχει πάρει 1 κιλό στον μήνα η δικιά μου γτ δεν θηλάζει  τόσο πολύ. 

Καλησπέρα Άντα μου!! ΑΚΡΙΒΏΣ ίδια κιλά ημασταν-ειμαστε κ πήραμε!! Έφτασα 77 ήμουν 60 όταν έμεινα έγκυος κ τα κανονικά μου είναι 55-56(είχα πάρει 4 κιλά δλδ κ πριν μείνω έγκυος..από το ξεζουμισμα μάλλον Χαχαχα) τώρα είμαι 67.5 κολλημένα μια εβδομάδα..να δούμε..

Ρε συ κοίτα να δεις 70μλ του κάνω κ πίνει συνήθως 40 κ αυτό επειδή πριν του δίνω κ να θηλάσει αναγκαστικά!! Αλλιώς 2 φορές που έδωσα μόνο ξένο για να έχω γάλα να αντλήσω που το ήθελα για αποθήκευση μου ήπιε 90μλ. 

Οπότε κατ εμέ κάνε του 100μλ κ όσα πιει..βλέπεις σιγά σιγά τις ανάγκες της..θα θηλάζεις κ πριν το ξένο ή θα δίνεις μόνο αυτό σαν βραδυνό γεύμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...μπηκε το επιδομα σημερα!!!!εμεις ξεκινησαμε αποψε σταγονες biogaia ...εχετε δει αποτελεσματα?να ελπιζω??κοριτσια αυριο παω για υπερηχο στον γιατρο..εκανε καμμια??πονεσε??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Καλησπερα κοριτσια...μπηκε το επιδομα σημερα!!!!εμεις ξεκινησαμε αποψε σταγονες biogaia ...εχετε δει αποτελεσματα?να ελπιζω??κοριτσια αυριο παω για υπερηχο στον γιατρο..εκανε καμμια??πονεσε??

Εκανα εγω υπερηχο κ δεν πονεσε!Ενοχληση μονο!!
 

κοριτσια εμενα την πιανει γκρινιτσα το απογευμα κ δεν κοιμαται ενω νυσταζει..Σημερα λοιπον της εβαλα στο κινητο λευκο ηχο απο πιστολακι κ σε σε δευτερολεπτα ηρεμησε κ κοιμηθηκε!!!!Αν δεν το εβλεπα δε θα το πιστευα!!!Κοιμηθηκε αμεσως!!!

  • Μου αρέσει 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Καλησπερα κοριτσια...μπηκε το επιδομα σημερα!!!!εμεις ξεκινησαμε αποψε σταγονες biogaia ...εχετε δει αποτελεσματα?να ελπιζω??κοριτσια αυριο παω για υπερηχο στον γιατρο..εκανε καμμια??πονεσε??

Φώφη μου εγώ δίνω...νομίζω κάτι έχουν κάνει!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 29/10/2020 at 12:57 ΠΜ, Fofi! είπε:

Κοριτσια καλησπερα...εμενα ο παιδιατρος μου εχει πει 25 με 30 για ξενο και 23 για μητρικο...οποτε εισαι μια χαρα....αυριο κοριτσια πρωτη μερα γραφειο μετα απο 2 μηνες...πολυ αγχος...και η μπεμπα σημερα ολη μερα γκρινια..

Αχ ωραία... Σε ευχαριστώ κ εσένα κορίτσι!!! 

23 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Κορίτσι μου ο δικός μου είναι 5.600...μεσα σε δύο μέρες πήρε 200 γραμμάρια..έπαθα πλάκα...!!!!κοίτα νομίζω για τα κιλά του ο δικος σου πίνει καλα...αφού βάζει κ βάρος!!!ναι μου κάνει κ μένα άστατα γεύματα...προσπαθώ όσο μπορώ να τον έχω κάπου στάνταρ κ στη ποσότητα κ στο ωράριο αλλά δεν είναι εύκολο!!!!του φτιάχνω 150 σίγουρα τη φορά....αν δω ότι τσιναει φτιάχνω άλλο ένα 60αρι....μπορεί να πεινάσει στο δυωρο όμως κ εκεί να μην μου φάει τόσο να φάει λιγότερο!!!συνήθως όμως είμαστε 150 κ πάνω!!κάθε πόση ώρα τρώει ο δικός σου????

Καλή αρχή Φώφη μου...κ τη μικρή ποιος θα την κρατάει????

Καμιά φορά όταν έχουν κ πολλά ερεθίσματα κουράζονται κ γκρινιάζουν...δεν νομίζω να φταίει το γάλα..άλλαξες γάλα???κ μένα το απόγευμα έχει γκρίνια....ησυχάσει λίγο κάποιες ώρες το βράδυ κ τον πιάνει πάλι ξημερώματα!!!!πάντως καμιά μέρα μας δεν είναι ίδια....πότε καλύτερα πότε χειρότερα....χτες έκανα δύο ώρες να τον κοιμησω για βράδυ...κ σήμερα 5 λεπτά....!!!!!!!

Τρωει μέσα στη μερα ανά τρεις ώρες και στο βράδυ 3-4 ... Η παιδιατρος μου είπε να τον έχω σε πρόγραμμα κ ακόμα κ αν κοιμάται να τον ξυπνάω στις 3 ώρες μόνο στη μερα μέσα για να μάθει κ να κόψει κάποια στιγμή το βραδινό του γευμα.... Κάποια στιγμή όμως μπορεί να φαει κ στις Τρεισιμιση ωρες μέσα στη μερα... 

Ανά δυο πλέον δεν μου τρώει ποτε!!ουτε γκρινιαζει για φαγητο.....! Εσένα σου τρώει συχνά ανά δυο ωρες;;;;από όταν έκανα αυτό που μου είπε η παιδιατρος με τα τριωρα έχει μάθει κ δεν θέλει στις δυο ωρες...ενα άγχος το έχω με το φαγητό του... 

Just now, Dinakim είπε:

Εκανα εγω υπερηχο κ δεν πονεσε!Ενοχληση μονο!!
 

κοριτσια εμενα την πιανει γκρινιτσα το απογευμα κ δεν κοιμαται ενω νυσταζει..Σημερα λοιπον της εβαλα στο κινητο λευκο ηχο απο πιστολακι κ σε σε δευτερολεπτα ηρεμησε κ κοιμηθηκε!!!!Αν δεν το εβλεπα δε θα το πιστευα!!!Κοιμηθηκε αμεσως!!!

Τι εννοείς λευκό ήχο από πιστολακι;;;τι είναι το πιστολακι;;;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dinakim είπε:

Εκανα εγω υπερηχο κ δεν πονεσε!Ενοχληση μονο!!
 

κοριτσια εμενα την πιανει γκρινιτσα το απογευμα κ δεν κοιμαται ενω νυσταζει..Σημερα λοιπον της εβαλα στο κινητο λευκο ηχο απο πιστολακι κ σε σε δευτερολεπτα ηρεμησε κ κοιμηθηκε!!!!Αν δεν το εβλεπα δε θα το πιστευα!!!Κοιμηθηκε αμεσως!!!

Σε πιστεύω φίλη!!

Δες κ την εφαρμογή baby sleep..με βοηθάει αρκετά το βράδυ!

1 ώρα πρίν, Christine. S είπε:

Αχ ωραία... Σε ευχαριστώ κ εσένα κορίτσι!!! 

Τρωει μέσα στη μερα ανά τρεις ώρες και στο βράδυ 3-4 ... Η παιδιατρος μου είπε να τον έχω σε πρόγραμμα κ ακόμα κ αν κοιμάται να τον ξυπνάω στις 3 ώρες μόνο στη μερα μέσα για να μάθει κ να κόψει κάποια στιγμή το βραδινό του γευμα.... Κάποια στιγμή όμως μπορεί να φαει κ στις Τρεισιμιση ωρες μέσα στη μερα... 

Ανά δυο πλέον δεν μου τρώει ποτε!!ουτε γκρινιαζει για φαγητο.....! Εσένα σου τρώει συχνά ανά δυο ωρες;;;;από όταν έκανα αυτό που μου είπε η παιδιατρος με τα τριωρα έχει μάθει κ δεν θέλει στις δυο ωρες...ενα άγχος το έχω με το φαγητό του... 

Τι εννοείς λευκό ήχο από πιστολακι;;;τι είναι το πιστολακι;;;

Καλέ πιστολάκι μαλλιών εννοεί,φαντάζεστε να κοιμάται από λευκούς ήχους πυροβολισμών??:mrgreen:

Σε πειράζω..είναι λευκοί ήχου μονοτονοι όπως από σεσουάρ,ηλεκτρική σκούπα κτλ κ συνήθως τους αρέσουν..

5 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Καλησπερα κοριτσια...μπηκε το επιδομα σημερα!!!!εμεις ξεκινησαμε αποψε σταγονες biogaia ...εχετε δει αποτελεσματα?να ελπιζω??κοριτσια αυριο παω για υπερηχο στον γιατρο..εκανε καμμια??πονεσε??

Καλημέρα Φώφη μου κ εγώ έχω μια εβδομάδα τώρα που δίνω προβιοτικα..άλλη μάρκα βέβαια αλλά δεν έχει σημασία..

Είδα αποτελεσματα από την 3η ημέρα αλλά φυσικά δεν εξαφανίστηκαν κ τελείως οι ενοχλησεις..απλά είναι πιο υποφερτες κ με μικρότερη διάρκεια..

Εύχομαι να πιάσει!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Renez είπε:

Σε πιστεύω φίλη!!

Δες κ την εφαρμογή baby sleep..με βοηθάει αρκετά το βράδυ!

Καλέ πιστολάκι μαλλιών εννοεί,φαντάζεστε να κοιμάται από λευκούς ήχους πυροβολισμών??:mrgreen:

Σε πειράζω..είναι λευκοί ήχου μονοτονοι όπως από σεσουάρ,ηλεκτρική σκούπα κτλ κ συνήθως τους αρέσουν..

Καλημέρα Φώφη μου κ εγώ έχω μια εβδομάδα τώρα που δίνω προβιοτικα..άλλη μάρκα βέβαια αλλά δεν έχει σημασία..

Είδα αποτελεσματα από την 3η ημέρα αλλά φυσικά δεν εξαφανίστηκαν κ τελείως οι ενοχλησεις..απλά είναι πιο υποφερτες κ με μικρότερη διάρκεια..

Εύχομαι να πιάσει!!

Ααααα.... Δεν το ήξερα... Νόμιζα ότι λευκοί ήχοι λέγονται μόνο οι ήχοι στη μητέρα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα...μιας και εχουμε μοιραστει πολλα πραγματα θα σας πω κατι που εμαθα χθες..χθες λοιπον οπως σας ειχα πει ειχα γυναικολογο και ενδοκρινολογο..πηγα στον γυναικολογο ολα τελεια εκλεισε ο κολπος μια χαρα η τομη λες και δεν γεννησα μου ειπε ο γιατρος.υπερηχο μου εκανε μονο δεν πονεσα και οταν θα ειναι η μπεμπα 6 μηνων να παω για τεστ..επισης μου εδωσε ενα τζελ αν πονεσω στην επαφη να το παρω..τα πραγματα ομως δεν πηγαν τοσο καλα και με την ενδοκρινολογο.μου βρηκε κατι διπλα απο τον θυροειδη το οποιο μου ειπε φοβαται για κακοηθεια και με στελνει για παρακεντηση.απο χθες το μονο που σκεφτομαι να σας πω την αληθεια ειναι το παιδι μου.δεν με νοιαζει για εμενα αλλα αν εχω κατι ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια καλημερα...μιας και εχουμε μοιραστει πολλα πραγματα θα σας πω κατι που εμαθα χθες..χθες λοιπον οπως σας ειχα πει ειχα γυναικολογο και ενδοκρινολογο..πηγα στον γυναικολογο ολα τελεια εκλεισε ο κολπος μια χαρα η τομη λες και δεν γεννησα μου ειπε ο γιατρος.υπερηχο μου εκανε μονο δεν πονεσα και οταν θα ειναι η μπεμπα 6 μηνων να παω για τεστ..επισης μου εδωσε ενα τζελ αν πονεσω στην επαφη να το παρω..τα πραγματα ομως δεν πηγαν τοσο καλα και με την ενδοκρινολογο.μου βρηκε κατι διπλα απο τον θυροειδη το οποιο μου ειπε φοβαται για κακοηθεια και με στελνει για παρακεντηση.απο χθες το μονο που σκεφτομαι να σας πω την αληθεια ειναι το παιδι μου.δεν με νοιαζει για εμενα αλλα αν εχω κατι ....

Όχι όχι κοριτσάκι μου μη το σκέφτεσαι καν σε παρακαλώ τώρα!!

Από τις ορμονικές αλλαγές στην εγκυμοσύνη κ τη λοχεία θα είναι Φώφη μου κάτι καλοηθες,θα δεις!!

Κ να μην είναι όμως που το απευχομαι ολόψυχα η ιατρική μας έχει τόσο προχωρήσει που εφόσον το εντοπίσετε τόσο νωρίς θα το αφαιρέσεις κ θα είσαι ξανά υγιείς για εσένα κ το μωρό σου!!

Πότε θα κάνεις τη παρακέντηση??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Fofi! είπε:

Κοριτσια καλημερα...μιας και εχουμε μοιραστει πολλα πραγματα θα σας πω κατι που εμαθα χθες..χθες λοιπον οπως σας ειχα πει ειχα γυναικολογο και ενδοκρινολογο..πηγα στον γυναικολογο ολα τελεια εκλεισε ο κολπος μια χαρα η τομη λες και δεν γεννησα μου ειπε ο γιατρος.υπερηχο μου εκανε μονο δεν πονεσα και οταν θα ειναι η μπεμπα 6 μηνων να παω για τεστ..επισης μου εδωσε ενα τζελ αν πονεσω στην επαφη να το παρω..τα πραγματα ομως δεν πηγαν τοσο καλα και με την ενδοκρινολογο.μου βρηκε κατι διπλα απο τον θυροειδη το οποιο μου ειπε φοβαται για κακοηθεια και με στελνει για παρακεντηση.απο χθες το μονο που σκεφτομαι να σας πω την αληθεια ειναι το παιδι μου.δεν με νοιαζει για εμενα αλλα αν εχω κατι ....

Καλημέρα κοπέλα μου, καταλαβαίνω πως νιώθεις. Μετά την πρώτη μου εγκυμοσύνη είχε φανεί κάτι στο τεστ παπ κ μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα της βιοψίας κ εγώ μόνο την κόρη μου σκεφτόμουν... 
Θα πάνε όλα καλά, να σκέφτεσαι θετικά! Η εγκυμοσύνη είναι ένα σοκ στις ορμόνες της γυναίκας κ ίσως γι αυτό φάνηκε κάτι στον θυρεοειδή σου. Ψηλαφησες κάτι κ πηγες; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Fofi! είπε:

Κοριτσια καλημερα...μιας και εχουμε μοιραστει πολλα πραγματα θα σας πω κατι που εμαθα χθες..χθες λοιπον οπως σας ειχα πει ειχα γυναικολογο και ενδοκρινολογο..πηγα στον γυναικολογο ολα τελεια εκλεισε ο κολπος μια χαρα η τομη λες και δεν γεννησα μου ειπε ο γιατρος.υπερηχο μου εκανε μονο δεν πονεσα και οταν θα ειναι η μπεμπα 6 μηνων να παω για τεστ..επισης μου εδωσε ενα τζελ αν πονεσω στην επαφη να το παρω..τα πραγματα ομως δεν πηγαν τοσο καλα και με την ενδοκρινολογο.μου βρηκε κατι διπλα απο τον θυροειδη το οποιο μου ειπε φοβαται για κακοηθεια και με στελνει για παρακεντηση.απο χθες το μονο που σκεφτομαι να σας πω την αληθεια ειναι το παιδι μου.δεν με νοιαζει για εμενα αλλα αν εχω κατι ....

Καλημέρα κοριτσάκι μου,λογικό να αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι το μικρό σου.Ολες το ίδιο θα κάναμε.Προσπαθησε να είσαι ήρεμη,κάνε την παρακέντηση και το πιο πιθανό είναι να ναι κάτι καλόηθες.Ισως και από τις ορμόνες της εγκυμοσυνης.Η μητέρα μου πέρσι αφαίρεσε 2 όζους καλοήθεις.Δεν ήταν κάτι.Ολα να πάνε καλά...

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν ψηλαφισα κατι..ειναι μικρο μου ειπε η ενδοκρινολογος και οτι τα μικρα φοβαται για κακοηθεια...μου συστησε εναν κορυφαιο γιατρο για την παρακεντηση οπως μου ειπε αλλα δεν τολμησα να παρω τηλ..ειπα στον αντρα μου να το αφησω για μετα τις γιορτες..δεν θελω να ξερω κατι τωρα..ακομη δεν προλαβα να την πιασω στα χερια μου δεν θα αντεξω να μαθω κατι που δεν θα μου αρεσει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια δεν ψηλαφισα κατι..ειναι μικρο μου ειπε η ενδοκρινολογος και οτι τα μικρα φοβαται για κακοηθεια...μου συστησε εναν κορυφαιο γιατρο για την παρακεντηση οπως μου ειπε αλλα δεν τολμησα να παρω τηλ..ειπα στον αντρα μου να το αφησω για μετα τις γιορτες..δεν θελω να ξερω κατι τωρα..ακομη δεν προλαβα να την πιασω στα χερια μου δεν θα αντεξω να μαθω κατι που δεν θα μου αρεσει..

Φώφη μου μην στεναχωριέσαι!!!!όλα καλά θα είναι!!!μην πάει το μυαλό μας στο άσχημο!!!εδώ θα είσαι κ θα χαίρεσαι το μωρό σου!!!!δεν συμφωνώ όμως να το αφήσεις για μετά τις γιορτές!!!αυτά τα πράγματα δεν τα αφηνουνε!!!άσε που εγώ θα το σκεφτόμουν συνέχεια μέχρι να πάω κ δεν θα ευχαριστιομουν τίποτα!!!να πας να τελειώνεις να ησυχασεις!!!!

Κοριτσια μου πως τα πάτε????σήμερα τελείωσα αισίως τη μετακόμιση....ένα μπαχαλο παντού!!!πολλη κούραση κορίτσια!!!κ επίσης όλα στραβά πήγαν μόνο σε μας γίνονται αυτά!!!τι να πω...τέλος καλό όλα καλά...!!το μωρό πρόσφυγας από δω κ από κει το καημένο χαχαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Fofi! Μου θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Θάλεια..δεν τα αφήνουμε αυτά γτ ο μη γένοιτο είναι κάτι εξελίσσονται ραγδαία κ όσο πιο γρήγορα το εντοπίσετε τόσο πιο γρήγορα κ αποτελεσματικά θα δράσετε..οπότε κατ εμέ ξανά σκέψου το..

@Thaliamp αχ φίλη παλούκι οι μετακομίσεις αλλά έχουν τη γλύκα τους κ οι αλλαγες..νέο σπίτι,νέα αρχή όλη η οικογένεια μαζι:x

Μια χαρά καλέ είναι το μωρό ίσα ίσα,αλλάζει παραστάσεις να μη βαριέται χαχαχχα

Εμείς είχαμε καλό βράδυ,αλλά το πρωί έφαγε στις 10:30 κοιμήθηκε μέχρι 12 κ όταν ξύπνησε για 2.5 ώρες είχε γκρίνια κ ενώ πεινούσε κ τον έβλεπα τον έβαζα στήθος κ δεν..έπινε 2' κ ξανά γκρίνια ένας φαύλος κύκλος κ ουσιαστικα έμενε νυστικος:sad: 

Με τα πολλά του έδωσα μπιμπερο κ ήπιε 90μλ κ ξεράθηκε το μαναρακι μου.μδε ξέρω γμτ γτ το έκανε αυτό κ το έχει ξανά κάνει 2-3 φορές πιο πριν..ίσως πονάει κ του είναι δυσκολο το στήθος ενώ το μπουκάλι πιο εύκολο κ το πίνει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...