Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Thaliamp είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου!!!!Να σου πω την αλήθεια για συμφωνο συμβιωσης δεν έχω ρωτήσει....αν δω ότι δεν υπάρχει φως θα πρέπει να ρωτήσω.... γιατί δεν την βλέπω πολύ πρόθυμη  να βγάλει το διαζύγιο καθώς λέει ότι δεν έχει λεφτά....δεν έχω κ τις καλύτερες σχέσεις μαζί της είναι η αλήθεια....αλλά τι να κάνω αναγκαστικά πρέπει να τους περιμένω γιατί δεν θα μπορούν να παντρευτουν μετά!!!Πολύ μπλέξιμο....

Κατάλαβα... μην στεναχωριέσαι τώρα και μην αγχώνεσαι γι αυτό!

οπως σου είπαν και τα αλλά κορίτσια είναι πολύ πιθανό να μην ισχύει! Ψαξτο και θα σου πρότεινα να μιλήσεις και με δικηγόρο ο οποίος θα σου πει στα σίγουρα τι ισχύει 

  • Μου αρέσει 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες είδα ροζ αίμα στο σκουπισμα!! Πηρα αμέσως τον γιατρό και μου έδωσε utrogestan των 100 3 φορές τη μέρα 2 χάπια τη φορά!! Πήρα άδεια απο τη δουλειά και θα τη βγάλω στο κρεβάτι!! Ελπίζω να μην είναι σοβαρό!! Προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες είδα ροζ αίμα στο σκουπισμα!! Πηρα αμέσως τον γιατρό και μου έδωσε utrogestan των 100 3 φορές τη μέρα 2 χάπια τη φορά!! Πήρα άδεια απο τη δουλειά και θα τη βγάλω στο κρεβάτι!! Ελπίζω να μην είναι σοβαρό!! Προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη!! 

Αποκλείεται να είναι από την εμφύτευση????Η ξαδέρφη μου που γέννησε τώρα το Δεκέμβρη είχε μέχρι την 8η εβδομάδα λίγο αίμα....αλλά όλα καλά πήγαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εμένα ξεκίνησαν οι αναγούλες. Εμετό ακόμα δεν έχω κάνει. Επίσης μου μυρίζουν όλα άσχημα. Και το σπίτι συνέχεια και όλο ανοίγω παράθυρα.. χθές δεν ήμουνα καλά γι'αυτό και δεν μπήκα καθόλου...

πρίν από 5 λεπτά , nairobi είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες είδα ροζ αίμα στο σκουπισμα!! Πηρα αμέσως τον γιατρό και μου έδωσε utrogestan των 100 3 φορές τη μέρα 2 χάπια τη φορά!! Πήρα άδεια απο τη δουλειά και θα τη βγάλω στο κρεβάτι!! Ελπίζω να μην είναι σοβαρό!! Προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη!! 

Έχω ακούσει πάρα πολλές εγκυμοσύνες με λίγο αίμα στη αρχή. Αφού το είπες αμέσως και παίρνεις ουτρο δεν θα έχεις θεμα. Πότε θα πας για υπέρηχο τώρα?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Αποκλείεται να είναι από την εμφύτευση????Η ξαδέρφη μου που γέννησε τώρα το Δεκέμβρη είχε μέχρι την 8η εβδομάδα λίγο αίμα....αλλά όλα καλά πήγαν!!!

Μπορεί να είναι και αυτό! Μπορεί υπολείμματα περιόδου ή και από τον ενδοκολπικό υπέρηχο που καναμε! Διαβάζω ότι ο τράχηλος είναι πολύ ευαίσθητος!! Τι να πω!!

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εμένα ξεκίνησαν οι αναγούλες. Εμετό ακόμα δεν έχω κάνει. Επίσης μου μυρίζουν όλα άσχημα. Και το σπίτι συνέχεια και όλο ανοίγω παράθυρα.. χθές δεν ήμουνα καλά γι'αυτό και δεν μπήκα καθόλου...

Έχω ακούσει πάρα πολλές εγκυμοσύνες με λίγο αίμα στη αρχή. Αφού το είπες αμέσως και παίρνεις ουτρο δεν θα έχεις θεμα. Πότε θα πας για υπέρηχο τώρα?

Μακάρι να μην είναι τίποτα!! Κανόνικα στις 3 Φεβρουαρίου έχω ραντεβού αλλά θα δούμε μήπως με δει μες τη βδομάδα!! Κουράγιο με τις αναγούλες κι εγώ τα ίδια περνάω!!


url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!! Καινούργια και εγώ στην ομάδα.. Αύριο θα είναι ακριβώς 7 εβδομάδων & το απόγευμα αύριο θα πάω να ακούσω καρδούλα.. Πήγα την Δευτέρα που μας πέρασε, στην 6η εβδομάδα δηλαδη, είδαμε τον σάκο&εμβρυακα στοιχεία μέσα, καρδούλα όμως ήταν νωρίς είπε ο γιατρός.. Ανχος!! Ανχος!! Ανχος!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, bettyboob είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καινούργια και εγώ στην ομάδα.. Αύριο θα είναι ακριβώς 7 εβδομάδων & το απόγευμα αύριο θα πάω να ακούσω καρδούλα.. Πήγα την Δευτέρα που μας πέρασε, στην 6η εβδομάδα δηλαδη, είδαμε τον σάκο&εμβρυακα στοιχεία μέσα, καρδούλα όμως ήταν νωρίς είπε ο γιατρός.. Ανχος!! Ανχος!! Ανχος!!

Καλημερα κορίτσι μου!!!Με το καλό το μωράκι σου!!Αύριο θα το ακούσεις...εγώ είμαι μια εβδομάδα μετά από σένα όποτε περιμένω την επόμενη Δευτέρα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bettyboob είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καινούργια και εγώ στην ομάδα.. Αύριο θα είναι ακριβώς 7 εβδομάδων & το απόγευμα αύριο θα πάω να ακούσω καρδούλα.. Πήγα την Δευτέρα που μας πέρασε, στην 6η εβδομάδα δηλαδη, είδαμε τον σάκο&εμβρυακα στοιχεία μέσα, καρδούλα όμως ήταν νωρίς είπε ο γιατρός.. Ανχος!! Ανχος!! Ανχος!!

Καλώς ήρθες... Ααα τέλεια.. έχουμε 5 μερουλες διάφορα. Και εγώ 7 βδομάδων άκουσα καρδούλα. Όλα καλά θα είναι. Η πρώτη σου εγκυμοσύνη?

Κορίτσια τι ωραία που βάλατε τικερακια:):wub:


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλώς ήρθες... Ααα τέλεια.. έχουμε 5 μερουλες διάφορα. Και εγώ 7 βδομάδων άκουσα καρδούλα. Όλα καλά θα είναι. Η πρώτη σου εγκυμοσύνη?

Κορίτσια τι ωραία που βάλατε τικερακια:):wub:

Χαχαχαχα Κατερίνα όσο καλά κ να το εξηγήσες προσπάθησα λίγο για να το πετύχω...αλλά είναι πολύ ωραίο!!!πως είσαι σήμερα???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Χαχαχαχα Κατερίνα όσο καλά κ να το εξηγήσες προσπάθησα λίγο για να το πετύχω...αλλά είναι πολύ ωραίο!!!πως είσαι σήμερα???

Προσπάθησα όσο μπορούσα καλύτερα να το εξηγήσω. Και εγώ την πρώτη φορά δυσκολεύτηκα λίγο. Αλλά αξίζει.. Ειναι πολύ ωραίο.

Καλά κορίτσι αρχισαν εδώ και 2 μέρες οι αναγούλες.  Σήμερα ούτε καφέ δεν ήθελα να πιω. Έτσι και στην κόρη μου.. ακριβώς την ίδια βδομάδα ξεκινήσανε...εσυ πως είσαι?? Αύριο θα βγουν και τα αποτελέσματα για το ζάχαρο.. η καμπύλη και η γλυκοζυλωνενη.. άντε να δούμε..

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 7/1/2020 at 2:37 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Πριν λίγες μέρες έμαθα τα ευχάριστα νέα...Μακαρι να πάνε όλα καλά. 

Ελπίζω να έχουμε πολλές μανουλες και μωράκια Σεπτεμβρίου.

Πω πω πως περνάει ο καιρός καλε; Σεπτέμβρη γέννησα το μωρό ακόμα είναι μικρούλι μικρούλι και να που βγήκε ομάδα με μπαμπάκια Σεπτέμβρη του 2020.

Με το καλό σε όλες κορίτσια! Κατερίνα χαίρομαι ιδιαίτερα για σένα!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη με πολλά πολλά χαμόγελα!!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πω πω πως περνάει ο καιρός καλε; Σεπτέμβρη γέννησα το μωρό ακόμα είναι μικρούλι μικρούλι και να που βγήκε ομάδα με μπαμπάκια Σεπτέμβρη του 2020.

Με το καλό σε όλες κορίτσια! Κατερίνα χαίρομαι ιδιαίτερα για σένα!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη με πολλά πολλά χαμόγελα!!

Αγάπη σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να είσαι καλά. Να μου φιλήσεις τα παιδάκια σού!! Και γιατί όχι και για 4ο κάποια στιγμή:wub:

  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,έγραψα και σε άλλο θέμα αλλά δεν είδα ανταπόκριση κ ήθελα να ρωτήσω κ εσάς.. υπάρχει μια πιθανότητα να είμαι και εγώ μαζί σας μανούλα του Σεπτεμβρίου αλλά δεν είμαι σίγουρη καθώς έκανα σήμερα (4 μέρες πριν τη καθυστέρηση) ένα τεστ το οποίο έδειξε μια πολύυυ άχνη γραμμή και με μπέρδεψε..είμαι άραγε εγκυουλα?από συμπτώματα έχω τσιμπήματα στη κοιλιά κ τις 2 τελευταίες μέρες σαν πόνο περιόδου κ το στήθος μου είναι ήδη μια εβδομαδα τώρα πρισμενο και ευαίσθητο..επίσης από την ωορρηξία ως σήμερα έχω 36.9-37.2 θερμοκρασία..αν ξέρει καποια πως να επισυναψω φωτό ευχαρίστως να δείτε κ εσείς το τεστ..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλώς ήρθες... Ααα τέλεια.. έχουμε 5 μερουλες διάφορα. Και εγώ 7 βδομάδων άκουσα καρδούλα. Όλα καλά θα είναι. Η πρώτη σου εγκυμοσύνη?

Κορίτσια τι ωραία που βάλατε τικερακια:):wub:

Είχα μείνει έγκυος το καλοκαίρι του 2017,αλλα δυστυχώς απεβαλλα μόνη μου την 8η εβδομαδα, είχα σκέψου μόλις ακούσει καρδια&μετα από 3μερες ήρθε η αιμορραγία της αποβολής. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να κάνω αποξεση. Από τοτε&μετα προσπαθούσαμε (2χρονια δηλαδή..) & μετά από άπειρες εξετάσεις κλπ οι οποίες δεν έδειξαν απολύτως τπτ τώρα τα καταφέραμε.. Γιαυτό & το ΑΝΧΟΣ!!!!! 

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Renez είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,έγραψα και σε άλλο θέμα αλλά δεν είδα ανταπόκριση κ ήθελα να ρωτήσω κ εσάς.. υπάρχει μια πιθανότητα να είμαι και εγώ μαζί σας μανούλα του Σεπτεμβρίου αλλά δεν είμαι σίγουρη καθώς έκανα σήμερα (4 μέρες πριν τη καθυστέρηση) ένα τεστ το οποίο έδειξε μια πολύυυ άχνη γραμμή και με μπέρδεψε..είμαι άραγε εγκυουλα?από συμπτώματα έχω τσιμπήματα στη κοιλιά κ τις 2 τελευταίες μέρες σαν πόνο περιόδου κ το στήθος μου είναι ήδη μια εβδομαδα τώρα πρισμενο και ευαίσθητο..επίσης από την ωορρηξία ως σήμερα έχω 36.9-37.2 θερμοκρασία..αν ξέρει καποια πως να επισυναψω φωτό ευχαρίστως να δείτε κ εσείς το τεστ..

Αν βγήκε η 2η γραμμή έστω και πολύ πολύ άχνη, είσαι!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...