Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Πάλι ρε συ @ada32 οι εμετοί;;; Πωωω τι ταλαιπωρία είναι αυτή! Κι εγώ ζεσταίνομαι παρά πολύ! Μας βλέπω να την βγάζουμε αγκαλιά με το air condition αλλιώς δεν βγαίνει...

Για παραλία ούτε λόγος! Αποκλείεται να αντέξω την ζέστη της παραλίας και επίσης δεν εμπιστεύομαι καθόλου τις θάλασσες της Αττικής... Ας μην κάνω κανένα φέτος, του χρόνου θα είμαστε μια χαρά θα έχουν ξεπεταχτεί και τα μικρά!!!


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, didi2 είπε:

Πάλι ρε συ @ada32 οι εμετοί;;; Πωωω τι ταλαιπωρία είναι αυτή! Κι εγώ ζεσταίνομαι παρά πολύ! Μας βλέπω να την βγάζουμε αγκαλιά με το air condition αλλιώς δεν βγαίνει...

Για παραλία ούτε λόγος! Αποκλείεται να αντέξω την ζέστη της παραλίας και επίσης δεν εμπιστεύομαι καθόλου τις θάλασσες της Αττικής... Ας μην κάνω κανένα φέτος, του χρόνου θα είμαστε μια χαρά θα έχουν ξεπεταχτεί και τα μικρά!!!

ασε το κλιματιστικο ειναι απαραιτητο ! ιεδικα τον τελευταιο μηνα.. οσο για την παραλια , εθιξες μεγαλο θεμα..ο αντρας μου μου ειπε να παμε την αλλη κυριακη για να παμε κ το μωρο . να δω πως θα αντεξω!!!! σκια κ κρυο νερο ! 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Απο κλωτσιές πως πάτε; Εμένα η δικιά μου είναι πολύ ενεργητική και με έχει τρελάνει ειδικά το βράδυ!

Επειδη δεν έχει γυρίσει, παλεύει να γυρίσει και μάλλον δεν μπορεί και με έχει διαλύσει!

Εσεις πως είστε με αυτό το θέμα; Λέω πως αν η εμβρυϊκή της ζωή είναι δείγμα για μετά, την έχουμε πατήσει τόσο δραστήρια που είναι :D

Εγω πάω καρφί για καισαρική, καμία άλλη;;;

Γεια σου didi μου...απο κλωτσιες αλλο τιποτα...η κοιλια πηγαινει αριστερα δεξια...εμενα ειχε πει ο γιατρος οτι εχει γυρισει αλλα βεβαια εχει πιθανοτητες να ξανα γυρισει....μακαρι να κλωτσανε τωρα και να ειναι ησυχες μετα...γιατι καρφι καισαρικη?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Γεια σου didi μου...απο κλωτσιες αλλο τιποτα...η κοιλια πηγαινει αριστερα δεξια...εμενα ειχε πει ο γιατρος οτι εχει γυρισει αλλα βεβαια εχει πιθανοτητες να ξανα γυρισει....μακαρι να κλωτσανε τωρα και να ειναι ησυχες μετα...γιατι καρφι καισαρικη?

Καισαρική είχα κάνει και στο πρώτο και δεν θέλω να το ρισκάρω κανονικό τοκετό μετά από καισαρική...

Ασε που πιστεύω πως και σε αυτή την εγκυμοσύνη θα έχω ισχιακή προβολη....


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Καισαρική είχα κάνει και στο πρώτο και δεν θέλω να το ρισκάρω κανονικό τοκετό μετά από καισαρική...

Ασε που πιστεύω πως και σε αυτή την εγκυμοσύνη θα έχω ισχιακή προβολη....

Δεν πειραζει.το θεμα ειναι να ειμαστε εμεις καλα και το μωρο.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου κ εμένα κλοτσαει πολύ....νομίζω ότι όσο μεγαλώνει είναι κ πιο έντονο....εντωμεταξυ το νιώθω χαμηλά κυρίως από τον αφαλό κ κάτω....ολο εκει πρέπει να είναι . .εσείς?????το κλιματιστικό σήμερα στο φουλ.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Βρε κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω σας εχει πεταχτει ο αφαλος εξω??εμενα οχι μεχρι στιγμης τουλαχιστον...εγω που δεν εχω ακομη aircondition και εχω πλανταξει....

Ναι εμένα έχει πεταχτεί... αλλά όχι πολύ! 
 

Πωωωω χωρίς aircondition δύσκολο...


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Ναι εμένα έχει πεταχτεί... αλλά όχι πολύ! 
 

Πωωωω χωρίς aircondition δύσκολο...

 Εμενα καθολου....τωρα λεμε μηπως βαλουμε αλκα επεσαν πολλα μαζεμενα...τα επιπλα,βαψιμο δωματιου γενικα πραγματα μωρου....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, didi2 είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Απο κλωτσιές πως πάτε; Εμένα η δικιά μου είναι πολύ ενεργητική και με έχει τρελάνει ειδικά το βράδυ!

Επειδη δεν έχει γυρίσει, παλεύει να γυρίσει και μάλλον δεν μπορεί και με έχει διαλύσει!

Εσεις πως είστε με αυτό το θέμα; Λέω πως αν η εμβρυϊκή της ζωή είναι δείγμα για μετά, την έχουμε πατήσει τόσο δραστήρια που είναι :D

Εγω πάω καρφί για καισαρική, καμία άλλη;;;

Με κλωτσάει ο μικρός παρα πολυ!! Κάποιες μέρες όλη μέρα αλλά κυρίως κ εμένα το βράδυ!!! Εμένα αυτές τις μέρες με κλωτσάει πολυ δεξιά και αριστερά ταυτόχρονα! Δεν μπορώ να καταλάβω τι θέση έχει!! Θα δουμε αυριο!! Με βαράει κ στα πλευρα πολυ! Σήμερα έφαγα μια αφου ένιωσα το κόκκαλο μου!! Απορώ πως θα είναι αργότερα!! 

6 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Nα σε ρωτησω?δν ηταν μεσα στη Β επιπεδου ο αντρας σου?

Οσο για το  κλισμα ναι εχουν δικιο .. κ δεν ενημερωνουν κιολας... εγω οταν γεννησα, πρεπει να κατουρησα κανονικα  αλλα δεν το καταλαβα .. κ μου ειπε η μαια οτι σχεδον σε ολες συμβαινει .. ασε για το κλισμα , που πηγαινα καθε μιση ωρα τουαλετα κ παλι κατι θ αξεφυγε την ωρα της αναμονης .. 

Αλλα εχεις τους πονους εκεινη την ωρα , ετσι η ντροπη παει περιπατο !!!! επικεντρωνεσαι αλλου, να γενννησω να γλιτωσω , να βγει το μωρο σωο και καλα ! 

θεμα δερματος οι ραγαδες καθαρα!.. εγω απο τα 16  εχω στον ποπο !! κ ημουν παντα 49-52 κιλα . Στην εγκυμοσυνη , εβαζα οταν θυμομουν στην κοιλια κ οταν εκανα ντουζ , εβαζα conditioner σωματος nivea. στην κοιλια δεν εβγαλα καμια , παρα τα 29 κιλα που πηρα κ εμφανισα 5-6 ραγαδες στοο καθε μπουτι που δεν φαινονται πολυ... 

Εμενα βρε κοριτσια μου επεστρεψαν οι εμετοι κ πρωι -βραδυ ... κ εχω κ 4 μερες διαρροια ! παλι απο τον σιδηρο θα ειναι .. τι τραβαμε κ εμεις στην εγκυμοσυνη !!! πλεον ζεσταινομαι κ πολυ 

Οχι ada μου δεν αφήνουν συνόδους!! Μπήκε τη δευτερη μερα που πήγα για επανάληψη της εξέτασης επειδή ήμουν το τελευταίο ραντεβου και έπειτα από τρεις ώρες που με είχαν πιασει και τα κλάματα που δεν γυρνουσε το μωρό!! Κουράγιο με τους εμετους κορίτσι μου τι να πω πολυ δυσκολο!! 

Just now, Thaliamp είπε:

 

 

Just now, Fofi! είπε:

Βρε κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω σας εχει πεταχτει ο αφαλος εξω??εμενα οχι μεχρι στιγμης τουλαχιστον...εγω που δεν εχω ακομη aircondition και εχω πλανταξει....

Εμένα ακόμα δεν πεταχτηξε έξω αλλά έχει ανοίξει κατά πολυ!! Δλδ ο "πυθμενας" του να το πω έτσι ανέβηκε αρκετά οπότε πιστευω σε κανα δυο βδομάδες θα βγει προς τα έξω!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

 Εμενα καθολου....τωρα λεμε μηπως βαλουμε αλκα επεσαν πολλα μαζεμενα...τα επιπλα,βαψιμο δωματιου γενικα πραγματα μωρου....

Αστα... τα έξοδα είναι απίστευτα! Δεν ξέρουμε από που να το μαζέψουμε...

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια....αφηστε μη λέτε για έξοδα γιατί κ εγώ έμεινα έγκυος την ώρα που ήταν να πιάσω δουλειά....όποτε ένας μισθός μπαίνει στο σπίτι κ δεν υπάρχει κ βοήθεια από πουθενά!!!!!ο αφαλος μου νομίζω κ μένα θα πεταχτεί έξω....είναι ετοιμος.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Καλημέρα κορίτσια....αφηστε μη λέτε για έξοδα γιατί κ εγώ έμεινα έγκυος την ώρα που ήταν να πιάσω δουλειά....όποτε ένας μισθός μπαίνει στο σπίτι κ δεν υπάρχει κ βοήθεια από πουθενά!!!!!ο αφαλος μου νομίζω κ μένα θα πεταχτεί έξω....είναι ετοιμος.....

Κι εγώ Θαλεια μου ακριβώς το ίδιο... Και ήρθε η δουλειά μόλις έμεινα έγκυος και δεν πήγα...

Νομιζα πως ήμουν η μόνη άνεργη...

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Κι εγώ Θαλεια μου ακριβώς το ίδιο... Και ήρθε η δουλειά μόλις έμεινα έγκυος και δεν πήγα...

Νομιζα πως ήμουν η μόνη άνεργη...

Έτσι κ εγώ.....κ τωρααααα....να δω πότε θα παμε!!!Άστα πολλά τα έξοδα αλλά τι να κάνουμε!!!!!:|

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...