Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 6/7/2020 at 9:02 ΜΜ, ada32 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!  πηρα τα αποτελεσματα απο καμπυλη σαγχαρου.. 90-164-156  αυξημενα τα βλεπω κ μαλλον θ  κοψω την μερεντα που τρωω καθε βραδυ..καλα οχι τρομαξα με τα αποτελεσματα , το περιμενα να σας πω.. απλα μου κανει εντυπωση γτ το μωρο δεν ειναι μεγαλο για τετοια αποτελεσματα. 

@Thaliamp πηγες σε ενδοκρινολογο εσυ ? ακολουθεις διατροφη ? εγω θα ξεκινησω να κοψω την μερεντα που τρωω αρχικα κ μετα τα τοστ κ τα κριτσινια.

και αιματοκριτης 34,5  απο 31 που τον ειχα την προηγουμενη φορα!  απλα το χαπι του σιδηρου δνε μπορω να το παρω πλεον γτ μου προκαλει εμετο το πρωι τελικα . το παρατηρησα σημερα. γενικα σε αυτη την εγκυμοσυνη ειναι χαλια ολα .. αντε να ερθει ο Σεπτεμβρης να γεννησω.

Ada εχεις διαβητη κυησης καλη ωρα σαν εμενα με αυτες τις μετρησεις.. χρειαζεται διατροφη και να μετρας καθε μερα... πρεπει να πας σε ενδοκρινολογο που ειπαν τα κοριτσια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια ολα καλα...καναμε το εμβολιο του κοκκιτη,πηραμε και το οκ απο τον οφθαλμιατρο,κοβουμε το μαγνησιο και ξεκιναμε περπατημα..

Καλησπέρα;θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Το εμβόλιο γιατί το κάνουμε;Εμένα ο γιατρός μου δεν μου είπε τίποτα.Θα πρεπει να τον ρωτήσω;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα! τελεια δλδ ! τουλαχιστον ετσι δεν θα παρουμε κ πολλα αλλα κιλα! εγω εχω την μαμα μου που ειναι διαβητικη κ μετραει το σαγχαρο . αλλα αυτο μηχανηματακι για να κανω μετρησεις το σιχαινομαι , δεν μ ου αρεσει καθολου να τρυπιεμαι .υπομονη 2 μηνες εμειναν.

Καλημερα! ναι θελω σε παρακαλω . κ εσυ 4 φορες μετρας ? 

Ναι κι εγω 4φορες το μετραω οχι καθε μερα 4 μερες τη βδομαδα δλδ συνολο 16 μετρησεις τη βδομαδα!! Θα σου στειλω σε μηνυμα για τη γιατρο!! Εγω πηγα σημερα για να τσεκαρει τις τιμες μου!! Ειμαι εντος οριων οποτε αποφευγω μεχει στιγμης την ινσουλινη!! Εχω χασει 3 κιλα απο τα οποια τα 1,200  ειναι λιπος! Ειχα παρει 10 μισο κιλα οποτε χαεηκα για την απωλεια! Απλως η διατροφη για να έχει αποτελεσματα πρεπει να ειναι κατα γραμμα!! Εγω τα ζυγιζω ακριβως ολα!! 

13 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Μέχρι 95 νηστείας μου έχει δώσει ... Και έχω από 85 μέχρι 94!!!καλά το πρωί ότι κ να φάω μετά ανεβαίνει ...εκτός από αυγό!!!!ενώ μετά το μεσημέριανο κ το βραδυνό έχω συνήθως μέχρι 100!!!!τι σου έχει βάλει να τρως το πρωί???? εντωμεταξυ εγώ πάντα έτρωγα καλό πρωινό....κ τώρα δεν γίνεται!!!!

Καλημέρα Φώφη μου ...ελπίζω να πάνε όλα καλά...στείλε να μας πεις!!!!

Κι εγω πανω κατω το ιδιο στα μεταγευματικα εκτος του πρωινου!! Για καποιο λογο χορταινω δεν ξερω τι εχω παθει!! Κι εγω ετρωγα παντα γερο πρωινό!! Ισως απο τη ζεστη ισως το αγχος να κρατησω τα επιπεδα χαμηλα και δεν πειναω!! Το γλυκο μου λειπει ναι αλλα εχει επιλογες κ για εμας και πλεον μου επιτρεπει να τρωω που κ που γιατι τα πηγα καλα στις μετρησεις και τα κιλα!! Πρωι μου εχςι βαλει

1 ποτηρι γαλα η γιαουρτι με 60γρ ψωμι η 2 φρυγανιες η 4κουτ βρωμη

1 κουταλακι βουτυρο η ταχινι η φυστικοβουτυρο η ελιες η γαλοπουλα

1 κουταλακι μαρμελαδα με στέβια η 1 αυγο 

30 γρ τυρι με χαμηλα λιπαρα 

 Συνηθως θα φαω δηλαδη ενα τοστ με γαλοπουλα κασερι κ ενα ποτηρι γαλα αμυγδαλου η ενα τοστ με βουτυρο κ μαρμελαδα και το γαλα αμυγδαλου!! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Οχι του εχω πει για αρχη οτι δεν θελω να καμω και βλεπουμε....ναι ειναι υποχρεωτικο το τεστ κοροναιου και πλεον δεν αφηνουν κανεναν στο νοσοκομειο παρα μονο τον συνοδο..οσοαναφορα τις διακοπες εμενα δεν με αφηνει στον μηνα μου να παω καπου..

Οπότε θα διαχειριστείς  με τον γιατρό σου τους πόνους.  Ίσως θα καταλάβεις μια ενόχληση οταν θα σε βλέπουν άπο κάτω. Να είσαι χαλαρή κ όλα θα πάνε καλά. 

Ωχ δλδ μόνο ένα άτομο θα έχουμε... κρίμα .

Κ εγώ σκέφτομαι να μην πάω φέτος. 

Just now, nairobi είπε:

Ναι κι εγω 4φορες το μετραω οχι καθε μερα 4 μερες τη βδομαδα δλδ συνολο 16 μετρησεις τη βδομαδα!! Θα σου στειλω σε μηνυμα για τη γιατρο!! Εγω πηγα σημερα για να τσεκαρει τις τιμες μου!! Ειμαι εντος οριων οποτε αποφευγω μεχει στιγμης την ινσουλινη!! Εχω χασει 3 κιλα απο τα οποια τα 1,200  ειναι λιπος! Ειχα παρει 10 μισο κιλα οποτε χαεηκα για την απωλεια! Απλως η διατροφη για να έχει αποτελεσματα πρεπει να ειναι κατα γραμμα!! Εγω τα ζυγιζω ακριβως ολα!! 

Κι εγω πανω κατω το ιδιο στα μεταγευματικα εκτος του πρωινου!! Για καποιο λογο χορταινω δεν ξερω τι εχω παθει!! Κι εγω ετρωγα παντα γερο πρωινό!! Ισως απο τη ζεστη ισως το αγχος να κρατησω τα επιπεδα χαμηλα και δεν πειναω!! Το γλυκο μου λειπει ναι αλλα εχει επιλογες κ για εμας και πλεον μου επιτρεπει να τρωω που κ που γιατι τα πηγα καλα στις μετρησεις και τα κιλα!! Πρωι μου εχςι βαλει

1 ποτηρι γαλα η γιαουρτι με 60γρ ψωμι η 2 φρυγανιες η 4κουτ βρωμη

1 κουταλακι βουτυρο η ταχινι η φυστικοβουτυρο η ελιες η γαλοπουλα

1 κουταλακι μαρμελαδα με στέβια η 1 αυγο 

30 γρ τυρι με χαμηλα λιπαρα 

 Συνηθως θα φαω δηλαδη ενα τοστ με γαλοπουλα κασερι κ ενα ποτηρι γαλα αμυγδαλου η ενα τοστ με βουτυρο κ μαρμελαδα και το γαλα αμυγδαλου!! 

 Εγώ σήμερα το βράδυ το μέτρησα κ είχα 104 μετά από 1.5 ώρα που έφαγα γεμιστά μπισκότα μισό πακέτο.  Έχω μια εντύπωση ότι δεν έχει βγει πολύ σωστή η καμπύλη γτ το προηγούμενο βράδυ έφαγα στις 12 μερέντα. θα μετράω κάποιες μέρες για να τσεκάρω. 

Εσείς θα γεννήσεις κ θα είστε έτοιμες για παραλία!!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/7/2020 at 4:04 ΜΜ, Thaliamp είπε:

Εγώ τέλη Ιουλίου θα τα πλύνω αρχές Αυγούστου.... εντωμεταξυ τα κοίταγα σήμερα....βρε κορίτσια μου τα έχουν δώσει τα ρουχαλακια....τα 0-3 κάνουν για νεογέννητο????μας έχει πει ο γιατρός ότι πρώτα ο Θεός θα βγει μπαμπατσικος ο μπέμπης....έχω πολλά 0-3....είτε κοντομανικα,αμανικα είτε με μακρύ μανίκι αλλά έξω τα ποδαράκια.....μετά έχω 2-4 κ πάει λέγοντας ....πρέπει να πάρω κ σκέτο 0????? @didi2 εσύ και η @Fofi! Πρέπει να είστε οι πρώτες....εγώ τελική έχω 18!!!!Καλά για το κατούρημα δεν το συζητώ....(συγγνώμη κιολας)....εγώ πάω πριν κοιμηθώ κ μετά στάνταρ 3 φορές θα σηκωθώ....

Νομίζω δεν γυρνάει να βλέπει κ προς την μαμά ε????

Οχι δεν γυρνάει η αλήθεια είναι!απλα επειδή ήθελα ένα καροτσι που θα χωράει και στο αυτοκινητο και στο σπίτι όταν το κλείνω δεν με πείραξε τόσο πολύ!κ είναι κάτι που θα το έχω για χρονια και δεν θα αλλάζω συνέχεια καρότσια!όπως και δεν προτιμώ τα καρότσια 3 σε 1 και λογω κόστους και ότι είναι ογκώδης!ότι αγόρασα για το μωρο τα σκέφτηκα λιγο πρακτικά και για μετα!μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που δεν θα το καταλάβουμε!!κ δυστυχως τα έξοδα πολλά!!

Αγόρασα ξεχωριστή βαλίτσα για το μωρο για τα πραγματα του την εχω ηδη έτοιμη και θα του μείνει και για χρονια!την δική μου ακομη δεν έχω πάρει τπτ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2020 at 2:52 ΠΜ, didi2 είπε:

Κι εγώ όταν κουράζομαι πονάω. Επίσης με με πονάει η λεκάνη μου. Αισθάνομαι το βάρος όταν κάθομαι για πολύ ώρα ή έχω ξαπλώσει στον καναπέ. 
Οταν κουράζομαι νομίζω πως θα διαλυθώ... και τότε είναι που περπατάω εντελώς σαν πιγκουίνος...

Εγω από ότι βλέπω θα είμαι από τις πρώτες που θα γεννήσω (ξέρω πάνω κάτω λόγω καισαρικής) αρχές Σεπτεμβρίου απ´οτι μου είπε (το πρώτο 5ημερο). Υπάρχει άλλη τόσο νωρίς;

Εγώ έχω τελική 04/09...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, merl30 είπε:

Καλησπέρα;θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Το εμβόλιο γιατί το κάνουμε;Εμένα ο γιατρός μου δεν μου είπε τίποτα.Θα πρεπει να τον ρωτήσω;

Καλημερα..Ειναι και τον κοκκιτη και εχει μεσα και αντιτετανικο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelina87 είπε:

Οχι δεν γυρνάει η αλήθεια είναι!απλα επειδή ήθελα ένα καροτσι που θα χωράει και στο αυτοκινητο και στο σπίτι όταν το κλείνω δεν με πείραξε τόσο πολύ!κ είναι κάτι που θα το έχω για χρονια και δεν θα αλλάζω συνέχεια καρότσια!όπως και δεν προτιμώ τα καρότσια 3 σε 1 και λογω κόστους και ότι είναι ογκώδης!ότι αγόρασα για το μωρο τα σκέφτηκα λιγο πρακτικά και για μετα!μεγαλώνουν τόσο γρήγορα που δεν θα το καταλάβουμε!!κ δυστυχως τα έξοδα πολλά!!

Αγόρασα ξεχωριστή βαλίτσα για το μωρο για τα πραγματα του την εχω ηδη έτοιμη και θα του μείνει και για χρονια!την δική μου ακομη δεν έχω πάρει τπτ!

Συμφωνώ κ εγω τα ίδια σκέφτομαι....σε ποιο χρώμα το πήρες????μου αρέσει το μπλε....αλλά λέω αν κάνω άλλο παιδί κ είναι κοριτσάκι.....τι θα το κάνω το μπλε????:-D

7 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Ναι κι εγω 4φορες το μετραω οχι καθε μερα 4 μερες τη βδομαδα δλδ συνολο 16 μετρησεις τη βδομαδα!! Θα σου στειλω σε μηνυμα για τη γιατρο!! Εγω πηγα σημερα για να τσεκαρει τις τιμες μου!! Ειμαι εντος οριων οποτε αποφευγω μεχει στιγμης την ινσουλινη!! Εχω χασει 3 κιλα απο τα οποια τα 1,200  ειναι λιπος! Ειχα παρει 10 μισο κιλα οποτε χαεηκα για την απωλεια! Απλως η διατροφη για να έχει αποτελεσματα πρεπει να ειναι κατα γραμμα!! Εγω τα ζυγιζω ακριβως ολα!! 

Κι εγω πανω κατω το ιδιο στα μεταγευματικα εκτος του πρωινου!! Για καποιο λογο χορταινω δεν ξερω τι εχω παθει!! Κι εγω ετρωγα παντα γερο πρωινό!! Ισως απο τη ζεστη ισως το αγχος να κρατησω τα επιπεδα χαμηλα και δεν πειναω!! Το γλυκο μου λειπει ναι αλλα εχει επιλογες κ για εμας και πλεον μου επιτρεπει να τρωω που κ που γιατι τα πηγα καλα στις μετρησεις και τα κιλα!! Πρωι μου εχςι βαλει

1 ποτηρι γαλα η γιαουρτι με 60γρ ψωμι η 2 φρυγανιες η 4κουτ βρωμη

1 κουταλακι βουτυρο η ταχινι η φυστικοβουτυρο η ελιες η γαλοπουλα

1 κουταλακι μαρμελαδα με στέβια η 1 αυγο 

30 γρ τυρι με χαμηλα λιπαρα 

 Συνηθως θα φαω δηλαδη ενα τοστ με γαλοπουλα κασερι κ ενα ποτηρι γαλα αμυγδαλου η ενα τοστ με βουτυρο κ μαρμελαδα και το γαλα αμυγδαλου!! 

Θες να μου στείλεις κ την διατροφή σου λίγο να την δω????εγώ μίλησα σήμερα με την ενδοκρινολόγο....μου είπε καλές οι μετρήσεις....να συνεχίσω διατροφή κ μέτρημα.....!!!!Αλλά εσένα σου έχει βάλει λίγες μετρήσεις....εγώ 4 φορές τη μέρα είναι μπέρδεμα αλλά κ τι να κανω.φτιαχνω κ μια μηλόπιτα τώρα που ζήτησε ο άντρας μου κ μου μυρίζει πως κ πως....:-D θα βολευτω με το νεκταρίνι όμως τι να κάνω!!!!!

7 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Οπότε θα διαχειριστείς  με τον γιατρό σου τους πόνους.  Ίσως θα καταλάβεις μια ενόχληση οταν θα σε βλέπουν άπο κάτω. Να είσαι χαλαρή κ όλα θα πάνε καλά. 

Ωχ δλδ μόνο ένα άτομο θα έχουμε... κρίμα .

Κ εγώ σκέφτομαι να μην πάω φέτος. 

 Εγώ σήμερα το βράδυ το μέτρησα κ είχα 104 μετά από 1.5 ώρα που έφαγα γεμιστά μπισκότα μισό πακέτο.  Έχω μια εντύπωση ότι δεν έχει βγει πολύ σωστή η καμπύλη γτ το προηγούμενο βράδυ έφαγα στις 12 μερέντα. θα μετράω κάποιες μέρες για να τσεκάρω. 

Εσείς θα γεννήσεις κ θα είστε έτοιμες για παραλία!!!

Χαχαχαχαχαχα.....μια χαρά σε βρίσκω με την μερεντουλα σου το βράδυ πριν την καμπύλη....εγώ είχα φάει παστιτσιο:grin:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Πετάχτηκα στην ομάδας σας να πω ένα γεια μιας κ θεωρητικά ανήκω στις μανούλες Οκτωβρίου με πητ 14/10! Αλλά πρακτικά 15-30 Σεπτέμβρη θα κανονίσουμε καισαρική λόγω δίδυμων... όποτε ανήκω κ στις 2 ομάδες!!!

  • Μου αρέσει 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Κοριτσια ολα καλα...καναμε το εμβολιο του κοκκιτη,πηραμε και το οκ απο τον οφθαλμιατρο,κοβουμε το μαγνησιο και ξεκιναμε περπατημα..

Μπράβο για τον οφθαλμίατρο...!!!!.το μαγνήσιο στο έκοψε επειδή θελουμε τις συσπάσεις από δω κ πέρα?????το περπάτημα δεν ξέρω πως θα το κάνω....όποτε πάω κουράζομαι πολύ ...κ είναι κ η ζέστη που κ βράδυ ακόμα μούσκεμα γίνομαι ...

Just now, Jasmine@ είπε:

Πετάχτηκα στην ομάδας σας να πω ένα γεια μιας κ θεωρητικά ανήκω στις μανούλες Οκτωβρίου με πητ 14/10! Αλλά πρακτικά 15-30 Σεπτέμβρη θα κανονίσουμε καισαρική λόγω δίδυμων... όποτε ανήκω κ στις 2 ομάδες!!!

Εγώ σας διαβάζω καθημερινά είστε πιο δραστηριες:-D:-D με το καλό τα μωράκια σου..... Διδυμακια λογικό πιο γρήγορα....κ εγώ διδυμο ήμουν αλλά δεν πήγε πολύ καλά!!!έχουμε όμως πολλά στην οικογένεια!!!κοριτσάκια κ τα δυο ε????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Μπράβο για τον οφθαλμίατρο...!!!!.το μαγνήσιο στο έκοψε επειδή θελουμε τις συσπάσεις από δω κ πέρα?????το περπάτημα δεν ξέρω πως θα το κάνω....όποτε πάω κουράζομαι πολύ ...κ είναι κ η ζέστη που κ βράδυ ακόμα μούσκεμα γίνομαι ...

Εγώ σας διαβάζω καθημερινά είστε πιο δραστηριες:-D:-D με το καλό τα μωράκια σου..... Διδυμακια λογικό πιο γρήγορα....κ εγώ διδυμο ήμουν αλλά δεν πήγε πολύ καλά!!!έχουμε όμως πολλά στην οικογένεια!!!κοριτσάκια κ τα δυο ε????

Ναι είναι η αλήθεια είμαστε πολυλογουδες όλες, εδώ πολλές φορές δεν προλαβαίνουμε κ εμείς να τα διαβασουμε! Έμπαινα κ εγώ σε εσάς αλλά είστε πιο ήσυχες... 

κοριτσακια κ τα 2:wub:! Εσυ τι περιμένεις;;; 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι είναι η αλήθεια είμαστε πολυλογουδες όλες, εδώ πολλές φορές δεν προλαβαίνουμε κ εμείς να τα διαβασουμε! Έμπαινα κ εγώ σε εσάς αλλά είστε πιο ήσυχες... 

κοριτσακια κ τα 2:wub:! Εσυ τι περιμένεις;;; 

Εγώ αγοράκι!!!!Το πρώτο μου!!!Καλά κάνετε γι'αυτό υπάρχουν κ οι ομάδες να συζητάμε για τα άγχη μας κ για όλα....πόσο μάλλον για όσες είναι η πρώτη φορά!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Εγώ αγοράκι!!!!Το πρώτο μου!!!Καλά κάνετε γι'αυτό υπάρχουν κ οι ομάδες να συζητάμε για τα άγχη μας κ για όλα....πόσο μάλλον για όσες είναι η πρώτη φορά!!!!

Με το καλό! Είμαστε κ πολλές μωρε νομίζω πάνω από 23... κ εμένα τα πρώτα μου είναι! Νιώθω κάθε μετά την κοιλιά μου να μεγαλώνει επικίνδυνα. 
είναι καμία με διδυμα στην ομάδα σας;

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Μπράβο για τον οφθαλμίατρο...!!!!.το μαγνήσιο στο έκοψε επειδή θελουμε τις συσπάσεις από δω κ πέρα?????το περπάτημα δεν ξέρω πως θα το κάνω....όποτε πάω κουράζομαι πολύ ...κ είναι κ η ζέστη που κ βράδυ ακόμα μούσκεμα γίνομαι ...

Εγώ σας διαβάζω καθημερινά είστε πιο δραστηριες:-D:-D με το καλό τα μωράκια σου..... Διδυμακια λογικό πιο γρήγορα....κ εγώ διδυμο ήμουν αλλά δεν πήγε πολύ καλά!!!έχουμε όμως πολλά στην οικογένεια!!!κοριτσάκια κ τα δυο ε????

αχ αυτο το περπατημα ! ουτε εγω μπορω  με την ζεστη.. δικια μου συμβουλη , θελει  κ σεξ κ να τελειωνει μεσα!! εγω στην πρωτη ειχα επαφες( μην φανταστειτε τρελα πραγματα :P )  1-2 φορες την εβδομαδα τους 2 τελευταιους μηνες κ πιστευω οτι με βοηθησε . βεβαια γενικα στην Πητ οχι νωριτερα.. 

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...