Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Σε νιώθω...και ειλικρινά στεναχωρεθηκα πάρα πολύ...ήμουν τόσο σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...εύχομαι τουλάχιστον να πεσει γρήγορα η χοριακη όσο γίνεται να μπεις ξανά στην κανονικοτητα σου.... μεγάλο βάλσαμο που έχεις το παιδάκι σου! Πάρε όσο χρόνο χρειαστείς και να ξέρεις θα τα καταφέρεις συντομα! 🥰Το σώμα έχει μνήμη..όσες έχουν γίνει ήδη μανούλες συχνά είναι πιο εύκολο.

      2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      Τι πέρασες......😔 Πολλες φορες σκέφτομαι γιατί πρέπει να τα περνάμε όλα αυτά...πόση αναμονή,  πόσα φάρμακα, πόσος πονος, πόση απογοήτευση...μετά σκέφτομαι ότι ο κάθε άνθρωπος έχει κάτι που το περνάει δύσκολα...Θα χαρούμε όλες πολύ στη θετική χοριακη σου!!!

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Thaliamp είπε:

Μπορεί να είναι από τους συνδέσμους της μήτρας..  έτσι μου έχει πει ο γιατρός!!!!

Βρε κορίτσια ενώ το ένιωθα συνέχεια το μωρό ...από χτες το πρωί.. δεν το νιώθω σχεδόν καθόλου...μπορεί να είναι από τις συσπάσεις????αγχώνομαι λίγο ....θα φάω κ λίγο γλυκό να δω μπας και!!!!!

Ηρεμίσε κ θα το ξεπεράσω νιώσεις!! 2 φορές το έπαθα κ εγώ,τη πρώτη έτρεξα γ υπέρηχο γτ δε τον ένιωθα 8 ώρες αλλά ήταν μια χαρά κ μάλιστα έπαιζε με τα χέρια του απλά είχε αποφασίσει να είναι φρόνιμος:P τη 2η κρατήθηκα κ τον ένιωσα στις 9 ώρες κ όλο το βράδυ κανονικά!!

Υπομονή! Μόνο αν περάσουν 12 ώρες πάρε τον γιατρό!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσις εγω το επαθα προχθες..δεν την ενιωθα 2 μερες και πανικοβληθηκα..πηγα στον γιατρο στην αρχη δεν κουνιοταν αλλα μετα απο καραμελες αρχισε να κουνιεται...ο γιατρος ειπε αν αγχωνομαστε η στεναχωριομαστε αυτο περναει στο μωρο με αποτελεσμα να μην κουνιεται η να κουνιεται και να μην το καταλαβαινουμε..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου.....μετά από ένα κομμάτι παστίτσιο και ένα κομμάτι μπακλαβά......κάτι έγινε!!!!κουνήθηκε όχι τρέλα .....αλλά ζωηρεψε λίγο!!!Πήρα κ το γιατρό μου είπε να πίνω δύο φορές μαγνήσιο την μέρα....για τις συσπάσεις....κ ότι αν δεν το νιώθω να χαλαρώνω κ να κάνω λίγο περπάτημα ή λίγο γλυκάκι....πρέπει λέει να υπάρχει καθημερινή επικοινωνία με το έμβρυο!!!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Renez είπε:

Ναι φίλη μου..άσε που έχω βγάλει κ κιρσο εκεί..ναι ναι όπως το ακούτε από κάτω μια φλεβιτσα ορισμένη. 

Έχει άλλη μια μανούλα στην ομάδα μου κιρσο στο κουτάκι.. κ όταν μένω πόλη όρθια το νιώθω έτσι βαρύ σαν να με τραβάει..

Αχχχ τι τραβάμε κ εμεις οι μάνες!!

Ωχ και πως περναει αυτο; βαζεις κατι; 

πρίν από 42 λεπτά , merl30 είπε:

Εγώ πάντως σήμερα έχω έντονους πόνους δεξιά χαμηλά σχετικα και δεν ξέρω τι μπορεί να είναι.Εχει καμιά από σας τέτοιους πόνους χαμηλα;;

Ναι κοριτσι κι εγω αυτες τις μερες ειμαι ετσι!! Ειναι οι συνδεσμοι της μητρας η πιο εντονη κινητικοτητα του μωρου και επισης οτι βαραινει το νινι!!! Αλλα κι εγω για δευτερολεπτα ψιλοφοβαμαι!! 

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μου.....μετά από ένα κομμάτι παστίτσιο και ένα κομμάτι μπακλαβά......κάτι έγινε!!!!κουνήθηκε όχι τρέλα .....αλλά ζωηρεψε λίγο!!!Πήρα κ το γιατρό μου είπε να πίνω δύο φορές μαγνήσιο την μέρα....για τις συσπάσεις....κ ότι αν δεν το νιώθω να χαλαρώνω κ να κάνω λίγο περπάτημα ή λίγο γλυκάκι....πρέπει λέει να υπάρχει καθημερινή επικοινωνία με το έμβρυο!!!!!!

Αντε μπραβο το νινι μας!! Αχ μπακλαβαααα!!! Ασε τα παντα θελω τωρα ετσι οπως ειμαι!! Πως τα πας με τη διατροφη κατα  τ αλλα; 

Απο διαθεση πως παμε κοριτσια; νευρα; ζεστη; εγω πχ ειμαι να σαλταρω!!! Δεν την παλευω καθολου με τη ζέστη!! Και με εκνευριζει το παραμικρο!! Δεν θελω να ειμαι ετσιιιι!!! Γλυκα οχι σεξ οχι ε λιγο θελει;; με νιωθει καμια; η θελω βρισιμο να στρωσω;; 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nairobi είπε:

Ωχ και πως περναει αυτο; βαζεις κατι; 

Ναι κοριτσι κι εγω αυτες τις μερες ειμαι ετσι!! Ειναι οι συνδεσμοι της μητρας η πιο εντονη κινητικοτητα του μωρου και επισης οτι βαραινει το νινι!!! Αλλα κι εγω για δευτερολεπτα ψιλοφοβαμαι!! 

Αντε μπραβο το νινι μας!! Αχ μπακλαβαααα!!! Ασε τα παντα θελω τωρα ετσι οπως ειμαι!! Πως τα πας με τη διατροφη κατα  τ αλλα; 

Απο διαθεση πως παμε κοριτσια; νευρα; ζεστη; εγω πχ ειμαι να σαλταρω!!! Δεν την παλευω καθολου με τη ζέστη!! Και με εκνευριζει το παραμικρο!! Δεν θελω να ειμαι ετσιιιι!!! Γλυκα οχι σεξ οχι ε λιγο θελει;; με νιωθει καμια; η θελω βρισιμο να στρωσω;; 

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κ εγώ μια από τα ίδια....πεινααα... Αφού σήμερα που έφαγα αυτά μου φάνηκε περίεργο!!!!καλά τα πάω ...κ έχω καλές τιμές...ήδη σε μία βδομάδα το έχω ρίξει ....αν δεν κάνω καμιά παρασπονδια πιστεύω θα το ρίξω κ άλλο πολύ εύκολα!!!!!Με εκνευρίζουν όλοι οι άλλοι όμως(γιαγιά,πεθερά,ο άντρας μου)....που μου λένε συνεχεια

φαε κ εμείς δε πάθαμε τίποτα τόσα παιδιά καναμε!!!!έξαλλη εγώ ε χαχαχαχαχα!!!εσύ πως τα πας????η ζέστη άστα να πάνε.... Δεν θέλω να κυκλοφορώ πολύ ...εντωμεταξυ 3 φορές αυτή τη βδομάδα έχω γυρίσει σπίτι έτοιμη να πεθάνω από το μάτι....ε δεν είναι τυχαίο λεω!!κάποιος καλοθελητης!!!!!

Just now, Fofi! είπε:

Βρε κοριτσια για εσας τι θα παρετε απο ρπυχα για το νοσοκομειο?νυχτικο?σορτσακι????τι να παρουμε.....

Εγώ λέω να πάρω ένα νυχτικό για τη πρώτη μέρα....κ μετά κανονικά πυτζαμακια ότι φοράω κ τώρα δηλαδή.... καλοκαιρινά φαντάζομαι ακόμα θα έχει ζέστη!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Βρε κοριτσια για εσας τι θα παρετε απο ρπυχα για το νοσοκομειο?νυχτικο?σορτσακι????τι να παρουμε.....

Κι εγώ νυχτικό για την πρώτη μέρα και μετά πυτζαμακια.... με εκνευρίζουν τα νυχτικα παρά πολύ....

Just now, nairobi είπε:

Ωχ και πως περναει αυτο; βαζεις κατι; 

Ναι κοριτσι κι εγω αυτες τις μερες ειμαι ετσι!! Ειναι οι συνδεσμοι της μητρας η πιο εντονη κινητικοτητα του μωρου και επισης οτι βαραινει το νινι!!! Αλλα κι εγω για δευτερολεπτα ψιλοφοβαμαι!! 

Αντε μπραβο το νινι μας!! Αχ μπακλαβαααα!!! Ασε τα παντα θελω τωρα ετσι οπως ειμαι!! Πως τα πας με τη διατροφη κατα  τ αλλα; 

Απο διαθεση πως παμε κοριτσια; νευρα; ζεστη; εγω πχ ειμαι να σαλταρω!!! Δεν την παλευω καθολου με τη ζέστη!! Και με εκνευριζει το παραμικρο!! Δεν θελω να ειμαι ετσιιιι!!! Γλυκα οχι σεξ οχι ε λιγο θελει;; με νιωθει καμια; η θελω βρισιμο να στρωσω;; 

Άσε και εμένα τα νεύρα μου είναι χάλια! Όλα μου φταίνε. Ζεσταίνομαι και παρά πολύ...

Επίσης έχω ήδη άγχος από τώρα για διαφορα θέματα. Πχ να μην κολλήσω Κορωνοιο και με στείλουν σε άλλο νοσοκομείο, αν θα πάνε όλα καλά κλπ... μιλάμε για παλαβή :D

  • Μου αρέσει 4

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κ εγώ μια από τα ίδια....πεινααα... Αφού σήμερα που έφαγα αυτά μου φάνηκε περίεργο!!!!καλά τα πάω ...κ έχω καλές τιμές...ήδη σε μία βδομάδα το έχω ρίξει ....αν δεν κάνω καμιά παρασπονδια πιστεύω θα το ρίξω κ άλλο πολύ εύκολα!!!!!Με εκνευρίζουν όλοι οι άλλοι όμως(γιαγιά,πεθερά,ο άντρας μου)....που μου λένε συνεχεια

φαε κ εμείς δε πάθαμε τίποτα τόσα παιδιά καναμε!!!!έξαλλη εγώ ε χαχαχαχαχα!!!εσύ πως τα πας????η ζέστη άστα να πάνε.... Δεν θέλω να κυκλοφορώ πολύ ...εντωμεταξυ 3 φορές αυτή τη βδομάδα έχω γυρίσει σπίτι έτοιμη να πεθάνω από το μάτι....ε δεν είναι τυχαίο λεω!!κάποιος καλοθελητης!!!!!

Εγώ λέω να πάρω ένα νυχτικό για τη πρώτη μέρα....κ μετά κανονικά πυτζαμακια ότι φοράω κ τώρα δηλαδή.... καλοκαιρινά φαντάζομαι ακόμα θα έχει ζέστη!!!!!!

Χαχαχαχα τι να πρωτοσχολιασω!!! Το ψυχιατρείο ειναι πολυ κοντα!!! Μονο αυτο σου λεω!!! Δεν αντεχω κανεναν και το καταλαβαινω πως αντιδρω υπερβολικα αλλα δεν θελω συμβουλές!!! Με εκνευριζει ακομα και να μου συμπαραστεκονται λεγοντας ολα καλα θα πανε κλπ!!! Οσο για τη διατροφη παω καλα νομιζω, εχασα ενα κιλο! Το νηστειας μου ειναι το πολυ 86! Και τα μεταγευματικα κατω απο το οριο παντα!! Μειωθηκαν οι καουρες μιλαμε υπεφερα καουρα και πονος αλλα τωρα καλυτερα!!! Καλοθελητες ουυυυυ ενα σωρο!!! Ασε που μου πιανουν την κοιλια οπου παω!!! Γκρρρρ

Κι εγω ελεγα 2-3 νυχτικα να παρω! Αλλα τωρα που το λεω να παρω και κανενα σορτσακι μπιτζαμουλα!! Δεν το συζητω και θα εχει ζεστη ακομα αλλα επισης χειμωνα καλοκαιρι τουλαχιστον στις κλινικες 25 βαθμους εχουν!! 

Just now, didi2 είπε:

Κι εγώ νυχτικό για την πρώτη μέρα και μετά πυτζαμακια.... με εκνευρίζουν τα νυχτικα παρά πολύ....

Άσε και εμένα τα νεύρα μου είναι χάλια! Όλα μου φταίνε. Ζεσταίνομαι και παρά πολύ...

Επίσης έχω ήδη άγχος από τώρα για διαφορα θέματα. Πχ να μην κολλήσω Κορωνοιο και με στείλουν σε άλλο νοσοκομείο, αν θα πάνε όλα καλά κλπ... μιλάμε για παλαβή :D

Ειμαστε πολλες τελικα στο κλαμπ!! Χαχαχ καλα κοριτσια ας γελαμε γιατί θα σαλταρουμε στ αληθεια!! 

  • Μου αρέσει 3

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσιααααα..... υπομονή.....άντε να βγουν κ να είναι καλά λέω....αλλά κουράστηκα βρε παιδί μου....η ίσως φταίει κ το τι είμαι ανυπόμονη να το δω...αλλά μου φαίνεται κ περίεργο που δεν μπορώ να κουνηθω....δεν το φανταζομουν τόσο.....σαν τον πιγκουίνο πάω καλέ....χτες πήγαμε για περπάτημα σε ένα πάρκο στη νέα Ιωνία δεν είχαμε ξαναπάει....νόμιζα ότι θα μείνω...πολύ λαχάνιασμα.....χαθήκαμε κιόλας είχε πολλές εξόδους όποτε κ άλλο περπατημα:-D....πως θα περπατάω σκέφτομαι σε λίγο που θα πει ο γιατρός...!!!!!:shock::shock:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Αχ κοριτσιααααα..... υπομονή.....άντε να βγουν κ να είναι καλά λέω....αλλά κουράστηκα βρε παιδί μου....η ίσως φταίει κ το τι είμαι ανυπόμονη να το δω...αλλά μου φαίνεται κ περίεργο που δεν μπορώ να κουνηθω....δεν το φανταζομουν τόσο.....σαν τον πιγκουίνο πάω καλέ....χτες πήγαμε για περπάτημα σε ένα πάρκο στη νέα Ιωνία δεν είχαμε ξαναπάει....νόμιζα ότι θα μείνω...πολύ λαχάνιασμα.....χαθήκαμε κιόλας είχε πολλές εξόδους όποτε κ άλλο περπατημα:-D....πως θα περπατάω σκέφτομαι σε λίγο που θα πει ο γιατρός...!!!!!:shock::shock:

Χαχαχ υπομονη υπομονη αλλα ποση πια!! Σε νιωθω!! Το σκέφτομαι να κουνηθω σαν να σηκωνω βαρη ειναι πλέον!!! Τι να κανουμε... 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , nairobi είπε:

Ωχ και πως περναει αυτο; βαζεις κατι; 

Ναι κοριτσι κι εγω αυτες τις μερες ειμαι ετσι!! Ειναι οι συνδεσμοι της μητρας η πιο εντονη κινητικοτητα του μωρου και επισης οτι βαραινει το νινι!!! Αλλα κι εγω για δευτερολεπτα ψιλοφοβαμαι!! 

Αντε μπραβο το νινι μας!! Αχ μπακλαβαααα!!! Ασε τα παντα θελω τωρα ετσι οπως ειμαι!! Πως τα πας με τη διατροφη κατα  τ αλλα; 

Απο διαθεση πως παμε κοριτσια; νευρα; ζεστη; εγω πχ ειμαι να σαλταρω!!! Δεν την παλευω καθολου με τη ζέστη!! Και με εκνευριζει το παραμικρο!! Δεν θελω να ειμαι ετσιιιι!!! Γλυκα οχι σεξ οχι ε λιγο θελει;; με νιωθει καμια; η θελω βρισιμο να στρωσω;; 

Όχι ρε συ δε θέλει κάτι να βάλουμε είναι όπως στα πόδια που βγαίνουν..γίνεται από την πίεση κ το βάρος που ασκείται στο κουτί..

Μου είπε ο γιατρός μου πως τις περισσότερες φορές υποχωρούν μετά τη γέννα..κοίτα δεν είναι καμία τεράστια(προς το παρόν) ούτε κάτι συχαμενο να με ξενερώσει..απλά μια μικρή φλεβιτσα πρισμενη..

Τι να κάνω..χαλάλι του μπέμπη,!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Αχ κοριτσιααααα..... υπομονή.....άντε να βγουν κ να είναι καλά λέω....αλλά κουράστηκα βρε παιδί μου....η ίσως φταίει κ το τι είμαι ανυπόμονη να το δω...αλλά μου φαίνεται κ περίεργο που δεν μπορώ να κουνηθω....δεν το φανταζομουν τόσο.....σαν τον πιγκουίνο πάω καλέ....χτες πήγαμε για περπάτημα σε ένα πάρκο στη νέα Ιωνία δεν είχαμε ξαναπάει....νόμιζα ότι θα μείνω...πολύ λαχάνιασμα.....χαθήκαμε κιόλας είχε πολλές εξόδους όποτε κ άλλο περπατημα:-D....πως θα περπατάω σκέφτομαι σε λίγο που θα πει ο γιατρός...!!!!!:shock::shock:

Κι εγώ σαν πιγκουίνος πάω! Χαχαχαχαχα και μερικές φορές γελάω μόνη μου...

Το άλλο που μερικές φορές θέλω να πλακώσω τον άντρα μου;;; Έτσι γιατί ότι πει νευριάζω. Δεν με καταλαβαίνεις του λέω κλπ. Παει αυτά που κορόιδευα κάνω... :roll:

Κι εγώ είμαι πολύ ανυπόμονη να την δω...

  • Χαχα 3

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Κι εγώ σαν πιγκουίνος πάω! Χαχαχαχαχα και μερικές φορές γελάω μόνη μου...

Το άλλο που μερικές φορές θέλω να πλακώσω τον άντρα μου;;; Έτσι γιατί ότι πει νευριάζω. Δεν με καταλαβαίνεις του λέω κλπ. Παει αυτά που κορόιδευα κάνω... :roll:

Κι εγώ είμαι πολύ ανυπόμονη να την δω...

Καλά αυτό άστο.... χαχαχα κ εγώ νεύρα....μου λέει χτες ο κακομοίρης....ποιο σεντόνι να πάρω στο καναπέ να πάρω το άσπρο????έξαλλη εγω.....για το σεντόνι   όχι αυτό του λέω δε Μ αρέσει ....θα το πεταξω:grin: με κοιτάγε καλά καλά.....!!!!!

Καλημέρα κορίτσια μου......σήμερα πήγα κ εγώ για εξόρμηση....ψώνισα το φαρμακείο αν κ σίγουρη είμαι ότι κάτι έχω ξεχασει....τελείωσα κ με τη προίκα του.....τώρα μου μένουν λίγα ρουχαλακια ακόμα....αλλά επειδή θα μου δώσουν περιμένω να δω κ τι θα λείπει.....κ να κάνω την παραγγελία για τα πράγματα που έχω βρει κούνια καρότσι στρώμα.....καλαθουνα θα μου πάρει η θεία μου .....κ ριλαξ,μπανιέρα,καρέκλακι φαγητού θα τα πάρω από την ξαδέρφη μου......!!!! εντωμεταξυ μου λένε στο φαρμακείο.....καλά από τώρα τα παίρνεις????κ εγώ νόμιζα ότι έχω αργήσει κιόλας.....:grin:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Thaliamp είπε:

Καλά αυτό άστο.... χαχαχα κ εγώ νεύρα....μου λέει χτες ο κακομοίρης....ποιο σεντόνι να πάρω στο καναπέ να πάρω το άσπρο????έξαλλη εγω.....για το σεντόνι   όχι αυτό του λέω δε Μ αρέσει ....θα το πεταξω:grin: με κοιτάγε καλά καλά.....!!!!!

Καλημέρα κορίτσια μου......σήμερα πήγα κ εγώ για εξόρμηση....ψώνισα το φαρμακείο αν κ σίγουρη είμαι ότι κάτι έχω ξεχασει....τελείωσα κ με τη προίκα του.....τώρα μου μένουν λίγα ρουχαλακια ακόμα....αλλά επειδή θα μου δώσουν περιμένω να δω κ τι θα λείπει.....κ να κάνω την παραγγελία για τα πράγματα που έχω βρει κούνια καρότσι στρώμα.....καλαθουνα θα μου πάρει η θεία μου .....κ ριλαξ,μπανιέρα,καρέκλακι φαγητού θα τα πάρω από την ξαδέρφη μου......!!!! εντωμεταξυ μου λένε στο φαρμακείο.....καλά από τώρα τα παίρνεις????κ εγώ νόμιζα ότι έχω αργήσει κιόλας.....:grin:

Ε καλά, μια χαρά τα περνούμε... τι από τώρα; Εγώ δεν μπορώ να τα έχω τελευταία στιγμή. Θα έχουμε τα άγχη μας, να έχουμε κι αυτά;;;

Πρεπει να τσεκάρω πάλι τα του φαρμακείου...

 


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για φαρμακείο πήρα....θερμόμετρο,γάζες,όρο για τη μύτη πως το λένε αυτό τελοσπαντων,σαμπουάν αφρολουτρο,κρέμα για συγκαμα,χτενουλα,ψαλιδακι,επιθέματα,μπιμοερο,πιπίλα, ....σίγουρα έχω πάρει τα μισα:-D για πείτε βρε κορίτσια....τι άλλο θέλουμε....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...