Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Το οτι μας θεωρουν υπερβολικες με τις ετοιμασιες που το πατε????εγω του λεω τι μας λειπει και μου λεει ε ενταξει μωρε οτι χρειαστουμε θα βγω να παω να το παρω απο το νοσοκομειο...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά! @Thaliamp @Fofi! Ευτυχώς που τα λέτε γιατί εγώ νόμιζα πως είμαι μόνη μου....

Ολο με ρωτάει: Αυτό τι το χρειαζόμαστε;αυτό γιατί το θελουμε;;; Με έχει τρελάνει!

Ασε που λέει πως: δεν καταλαβαίνω γιατί λες ότι θα ξυπνάει κάθε 3 ώρες;;; Και αλλά τέτοια κουλά... Μιλάμε θα πέσει πολύ γέλιο τα πρώτα βραδια :D

Πάντως είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι οι άντρες καταλαβαίνουν τι γίνεται μόλις αντικρίσουν το μωρό....

Εμενα τώρα έχει άλλη καραμέλα: Πωωωω τι θα κάνω τόση ώρα στην αναμονή;;; Πως θα αντέξω;;; 
Δηλαδη εμείς θα γεννάμε αυτοί πως θα αντέξουν... :D

  • Χαχα 5

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.Ηθελα να ρωτήσω κάτι;Όπως πήγα να βγω από το δωμάτιο του δωματίου δεν υπολόγισαν σωστά την πόρτα και έπεσα με τον ώμο και ίσα ίσα που ακούμπησε η κοιλιά πάνω στο δοκάρι.Την μπέμπα την νιώθω.Κουνιεται συνέχεια.Υπαρχει πιστεύετε λόγος ανησυχίας;

Link to comment
Share on other sites

Just now, merl30 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Ηθελα να ρωτήσω κάτι;Όπως πήγα να βγω από το δωμάτιο του δωματίου δεν υπολόγισαν σωστά την πόρτα και έπεσα με τον ώμο και ίσα ίσα που ακούμπησε η κοιλιά πάνω στο δοκάρι.Την μπέμπα την νιώθω.Κουνιεται συνέχεια.Υπαρχει πιστεύετε λόγος ανησυχίας;

Δεν νομίζω... κι εγώ την έχω «φάει» σε γωνιές κλπ γιατί δεν μπορούμε να υπολογίσουμε τον όγκο. Αφού την καταλαβαίνεις κιόλας κανονικά όπως πριν. Βέβαια ο γιατρός είναι αυτος που θα σου πει με σιγουριά αν έχεις άγχος...


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Δεν νομίζω... κι εγώ την έχω «φάει» σε γωνιές κλπ γιατί δεν μπορούμε να υπολογίσουμε τον όγκο. Αφού την καταλαβαίνεις κιόλας κανονικά όπως πριν. Βέβαια ο γιατρός είναι αυτος που θα σου πει με σιγουριά αν έχεις άγχος...

Την προηγούμενη φορά έπεσα με τα μούτρα πάνω στην πόρτα γιατί δεν την είχα δει ότι είχε μείνει μισοκλεισμενη και κατ' επέκταση η πόρτα χτύπησε στοβκεντεοβτης κοιλιάς,στον αφαλο.Τιτε πήγα και ήταν όλα μια χαρά.Τωρα ήταν στο πλάι.Αλλα από την στιγμή που κουνιέται κανονικά...Και εσύ έτσι πέφτεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, merl30 είπε:

Την προηγούμενη φορά έπεσα με τα μούτρα πάνω στην πόρτα γιατί δεν την είχα δει ότι είχε μείνει μισοκλεισμενη και κατ' επέκταση η πόρτα χτύπησε στοβκεντεοβτης κοιλιάς,στον αφαλο.Τιτε πήγα και ήταν όλα μια χαρά.Τωρα ήταν στο πλάι.Αλλα από την στιγμή που κουνιέται κανονικά...Και εσύ έτσι πέφτεις;

Εγώ έχω φάει όλες τις γωνιές ή πάω να πιάσω κάτι πχ στην κουζίνα στο πάνω ράφι και δεν υπολογίζω τον πάγκο... 

Αστα λες και είμαι τυφλή!

  • Χαχα 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, merl30 είπε:

Την προηγούμενη φορά έπεσα με τα μούτρα πάνω στην πόρτα γιατί δεν την είχα δει ότι είχε μείνει μισοκλεισμενη και κατ' επέκταση η πόρτα χτύπησε στοβκεντεοβτης κοιλιάς,στον αφαλο.Τιτε πήγα και ήταν όλα μια χαρά.Τωρα ήταν στο πλάι.Αλλα από την στιγμή που κουνιέται κανονικά...Και εσύ έτσι πέφτεις;

Καλέ εγώ βρίσκω παντού.....στο τραπέζι στο νεροχύτη.....για να πλύνω πιάτα πρέπει να κραταω απόσταση....σήμερα έκανα γενική το μπάνιο κ όπως έκανα πλακάκια δίνω μια με τη κοιλαρα στη μπανιέρα.....δεν νομίζω υπάρχει φόβος....είναι καλά προστατευμένα στο σάκο....

@didi2 @Fofi! Δεν έχουν καταλάβει τίποτα κορίτσια.....αισίως τελείωσα τα πλυντήρια του μωρού σήμερα....κ μου λέει καλά μωρέ από τώρα τα πλένεις....θα τα βάζα κ εγώ ένα πλυντήριο όταν θα σουν στο νοσοκομείο.....:-D:-Dε δεν το ξερα του λέω βρε .....να μην κουραστω κιόλας!!!!!!εμένα επειδή είναι κ χεστης....δεν ρωτάει τιποτα....είναι τελείως ανίδεος....κ είμαι σίγουρη ότι θα φρικαρει πολύ τις πρώτες μέρες.....εγώ του δείχνω ρουχαλακια αυτός μου δείχνει σκυλιά.....σε άλλο κόσμο:-D:-Dκανονισε του λέω να έχω το μωρό να έχω κ εσένα που θα τα χεις χαμένα....όχι ρε μου λέει εγωωω....είμαι γεννημένος γιαυτα!!!!κλαφτε με κορίτσια!!!!!!

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

@Thaliamp @didi2 ουφ πάλι καλά γιατί αγχώθηκα πάρα πολύ.Το μόνο που με ηρεμεί είναι ότι την νιώθω.Κουνιεται συνέχεια.Αρα δεν χρειάζεται να πάω καν στον γιατρό.Την προηγούμενη φορά που έπεσα με φορά στην πόρτα πάλι την ένιωθα απλά πήγα τυπικά στον γιατρό για να ηρεμήσω.δεν μπορώ να είμαι και συνέχεια εκεί.Αρα δεν είμαι η μόνη που πέφτει πάνω σε ότι βρει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσις θα γελαμε η θα κλαιμε??εμενα μου λεει πωπω τι θα κανω 3 μερες στο νοσοκομειο?και φερνειςτην καταστροφη γιατι να μην κοιμαται το παιδι?

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι να πω..   πάλι καλά δεν τα ακούω μόνο εγώ αυτά!!!!!!θα κοιμάται κάνα δεκαωρακι!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντάξει ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ χαχαχαχα ακριβώς τα ίδια μου λέει. Κι εμένα είναι χεστης, αφού πάω να του πω κάτι για την καισαρική και μου λέει σταματα-σταματα! Χαχαχαχαχαχα ε δεν είναι τυχαίο ότι οι γυναίκες γεννάμε!

Και βέβαια κι εγώ φέρνω την καταστροφή όταν προσπαθώ να τον προετοιμάσω για τις πρώτες ημέρες.... :P

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ προσπαθώ βρε παιδί μου να του εξηγήσω πάνω κάτω τι μας περιμένει....για να μην του έρθει απότομα αλλά δεν:-Dας ελπίσουμε κορίτσια ότι θα εγκλιματιστουμε κ εμείς κ αυτοί γρήγορα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγα γιατρο...34 εβδομαδων πλεον....πλησιαζουμε....στις 37 μου ειπε θα μου βαλει χερι..........αφηστε.....και θα μου πει αν μπορω να παω για φυσιολογικο τοκετο...δεν ξερω πως θα το καταλαβει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια πηγα γιατρο...34 εβδομαδων πλεον....πλησιαζουμε....στις 37 μου ειπε θα μου βαλει χερι..........αφηστε.....και θα μου πει αν μπορω να παω για φυσιολογικο τοκετο...δεν ξερω πως θα το καταλαβει....

Τι σημαίνει θα σου βάλει χέρι; Δεν καταλαβαίνω, τι βλέπουν; Για εξηγήστε μου...

Παιζει να πας καισαρική;


GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Τι σημαίνει θα σου βάλει χέρι; Δεν καταλαβαίνω, τι βλέπουν; Για εξηγήστε μου...

Παιζει να πας καισαρική;

Σου βαζει δαχτυλο απο κατω για να δει τον τραχηλο...νομιζω παντα ολα παιζουν οταν δεν πας προγραμματισμενα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...