Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2020


Popi82

Recommended Posts

Καλημερα!!!! Έχετε αρχισει και εσεις να έχετε καουρα χωρίς να τρώτε καν? Κάθε βράδυ έχω μεγάλο προβλημα ... Έχει καμία κανένα κόλπο τίποτα που να τρώμε και να φτιαχνει η κατάσταση?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiail είπε:

Καλημερα!!!! Έχετε αρχισει και εσεις να έχετε καουρα χωρίς να τρώτε καν? Κάθε βράδυ έχω μεγάλο προβλημα ... Έχει καμία κανένα κόλπο τίποτα που να τρώμε και να φτιαχνει η κατάσταση?? 

Καλημέρα Σοφάκι

είχα πάρα πολλές αλλά τώρα έχει καιρό να με πιάσει. προσπάθησε να τρως 2 ώρες πριν ξαπλώσεις,όχι τηγανιτά σαλτσες καυτερα.. αν πιεις λίγο γαλα;σε βοηθάει;κανένα φρουτακι ισως σε βοηθήσει. και να κοιμάσαι με το κεφάλι λίγο πιο ψηλά. γνώμη μου και από εμπειρία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Sofiail είπε:

Καλημερα!!!! Έχετε αρχισει και εσεις να έχετε καουρα χωρίς να τρώτε καν? Κάθε βράδυ έχω μεγάλο προβλημα ... Έχει καμία κανένα κόλπο τίποτα που να τρώμε και να φτιαχνει η κατάσταση?? 

Καλημέρα Σοφία μου. Εμένα προσωπικά το γάλα σαν να με βοηθάει λίγο. 

Επίσης η ανάκληση (Να κοιμάσαι λίγο με το κεφάλι ψηλότερα +1-2 μαξιλάρια) και να προσπαθείς να τρως ένα 2ωρο με 3ωρο πριν ξαπλώσεις. Επίσης την ώρα που έχω καουρες με βοηθάει εμένα προσωπικά να πίνω νερό (λίγο λίγο Όχι ένα ποτήρι μονορούφι). Όπως και πολύ νερό μέσα στην μέρα. 

Και το βασικότερο, υπομονή :wub:

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/2/2020 at 1:04 ΜΜ, mpempaki1 είπε:

Καλημέρα Σοφάκι

είχα πάρα πολλές αλλά τώρα έχει καιρό να με πιάσει. προσπάθησε να τρως 2 ώρες πριν ξαπλώσεις,όχι τηγανιτά σαλτσες καυτερα.. αν πιεις λίγο γαλα;σε βοηθάει;κανένα φρουτακι ισως σε βοηθήσει. και να κοιμάσαι με το κεφάλι λίγο πιο ψηλά. γνώμη μου και από εμπειρία. 

 Δεν τρώω σχεδόν καθόλου  ... Το βράδυ σίγουρα τίποτα πινω καμια φορα λίγο μαλοξ κια σχεδόν κάθε βράδυ κάνω εμετό από την καουρά... Θα δοκιμάσω λίγο γαλατάκι παντως... Σε ευχαριστωω πολυ 

On 15/2/2020 at 2:11 ΜΜ, BabyGirl_A είπε:

Καλημέρα Σοφία μου. Εμένα προσωπικά το γάλα σαν να με βοηθάει λίγο. 

Επίσης η ανάκληση (Να κοιμάσαι λίγο με το κεφάλι ψηλότερα +1-2 μαξιλάρια) και να προσπαθείς να τρως ένα 2ωρο με 3ωρο πριν ξαπλώσεις. Επίσης την ώρα που έχω καουρες με βοηθάει εμένα προσωπικά να πίνω νερό (λίγο λίγο Όχι ένα ποτήρι μονορούφι). Όπως και πολύ νερό μέσα στην μέρα. 

Και το βασικότερο, υπομονή :wub:

Αυτό βλέπω. Ότι και ν α δοκιμάσω ότι και ν α πιω. Μόνο υπομονή θέλει γιατί δεν περναει με τιποτα. : ) 

Link to comment
Share on other sites

On 15/2/2020 at 11:45 ΠΜ, Sofiail είπε:

Καλημερα!!!! Έχετε αρχισει και εσεις να έχετε καουρα χωρίς να τρώτε καν? Κάθε βράδυ έχω μεγάλο προβλημα ... Έχει καμία κανένα κόλπο τίποτα που να τρώμε και να φτιαχνει η κατάσταση?? 

το ΚΡΥΟ γαλα εχει σωσει!!!!κ το παγωτο βοηθαει...


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiail είπε:

 Δεν τρώω σχεδόν καθόλου  ... Το βράδυ σίγουρα τίποτα πινω καμια φορα λίγο μαλοξ κια σχεδόν κάθε βράδυ κάνω εμετό από την καουρά... Θα δοκιμάσω λίγο γαλατάκι παντως... Σε ευχαριστωω πολυ 

Αυτό βλέπω. Ότι και ν α δοκιμάσω ότι και ν α πιω. Μόνο υπομονή θέλει γιατί δεν περναει με τιποτα. : ) 

Εμένα σε μαλοξ με βοήθησε πολύ το μασωμενο χάπι όχι το σιρόπι!!  

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Sofiail είπε:

 Δεν τρώω σχεδόν καθόλου  ... Το βράδυ σίγουρα τίποτα πινω καμια φορα λίγο μαλοξ κια σχεδόν κάθε βράδυ κάνω εμετό από την καουρά... Θα δοκιμάσω λίγο γαλατάκι παντως... Σε ευχαριστωω πολυ 

Αυτό βλέπω. Ότι και ν α δοκιμάσω ότι και ν α πιω. Μόνο υπομονή θέλει γιατί δεν περναει με τιποτα. : ) 

Υπομονή δεν λες τίποτα! Και μας λένε και γκρινιαρες μετά :mrgreen:


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...