Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Τσιριγώτης γνώμες


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα. Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί έχω προβληματιστεί τόσο καιρό για αυτόν τον γιατρό. Ακούγονται πάρα πολλές γνώμες και σχεδόν όλες οι κοπέλες συμφωνούν ότι είναι εξαιρετικός! 

Το ερώτημά μου Λοιπόν είναι το εξής: υπάρχει καμία που να μην έχει πετύχει μαζί του και να έχει μείνει δυσαρεστημένη και για ποιο λόγο;

επίσης αν θέλετε οι κοπέλες που έχετε πετύχει μαζί του μοιραστείτε τις εμπειρίες σας μαζί μας.

Σας ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλησπερα!!! Τον αγαπω!!! Με τη 2η εξωσωματικη τα καταφεραμε..βεβαια δεν ειχα εγω προβλημα αλλα μονο ο συζυγος αλλα οπως κ να χει.. ειναι πορωμενος με το επαγγελμα του κ καθε κοπελα την διαχειρίζεται διαφορετικα, εννοω σε σχεση με τα πρωτοκολλα, δεν ακολουθει βραχυ ή μακρυ καθαρα, κανει αυτο που πιστευει οτι θα πετυχει στη καθε περιπτωση..εμένα ας πουμε μου ειχε κανει μοα μίξη!!μια γνωστη μου που πηγε σε αυτον τον γιατρο ηταν 38 με κακης ποιότητας ωαρια κ ο συζυγος σε άσχημη κατασταση το σπερμα του ειχε κανει ήδη μια εξωσωματικη αλλου κ πηγε σε αυτονκ τα καταφερε με την πρωτη..επισης ειναι κ ανθρωπος!!! Οταν αποτυχαμε τη πρωτη φορα ειχε μπει στη διαδικασια να μου εξηγησει τι κ πως αμεσως μολις εμαθε το αρνητικο αποτελεσμα, λογω το οτι ηταν στο εξωτερικο,μου εστειλε αμεσως  ενα λεπτομερεστατο μηνυμα για τους κογους που μπορει να απετυχε αλλα κ για να μου συμπαρασταθει..οπως επισης κ το κεντρο ειναι πολυ καλο!!! Πολυ ευγενικοι ολοι τους κ τους νιωθεις πολυ κοντα σου..οχι τυπικα, ουσιαστικά!! Οσον αφορα τη τιμη, για τη φημη του κ για οσα προσφερει θεωρω οτι ειναι νορμαλ σχετικα, προς λιιιγο τσιμπημενος!! Κ οσον αφορα το μετα, αφου τα καταφερεις ειναι πολυ προσεχτικος κ σε εξεταζει καθε φορα πολυ σχολαστικα..προσεχει τα παντα στον υπερηχο κ ειναι πολυ ευχαριστος!! Για τη γεννα δεν μπορω να σας πω, σε 10 βδομαδες περιπου θα εχω αποψη κ για αυτο!!! Ολα τα παραπανω φυσικά ειναι γνωμη δικη μου.. σε καποια αλλη μπορεινα μη ταιριαξει!! Σημασια εχει να βρειτε το ιατρο που θα σας κανει να νιωσετε ασφαλεια!! Οποιον κ αν διαλέξετε σαν εύχομαι καλη επιτυχια χωρις ταλαιπωρια αγχος κ στενοχωρια!!!να θυμαστε οτι στο τελος θα πανε ολα καλα!!


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε! Επιθυμώ να μάθω αν ο κύριος Τσιριγώτης αναλαμβάνει την κύηση μέχρι το τέλος, αν δηλαδή είναι και μαιευτήρας εκτός από ειδικός γονιμότητας και ivf. Δεν θα ήθελα να αλλάξω γιατρό εφόσον επιτύχει η σύλληψη υπό την καθοδήγησή του.

Link to comment
Share on other sites

On 30/4/2020 at 6:53 ΠΜ, Bellinda είπε:

Χαίρετε! Επιθυμώ να μάθω αν ο κύριος Τσιριγώτης αναλαμβάνει την κύηση μέχρι το τέλος, αν δηλαδή είναι και μαιευτήρας εκτός από ειδικός γονιμότητας και ivf. Δεν θα ήθελα να αλλάξω γιατρό εφόσον επιτύχει η σύλληψη υπό την καθοδήγησή του.

Ειναι μαιευτήρας .πριν 2 μήνες γέννησα μαζι του .απο την αρχη ήμουν μεχρι το τελος .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
On 2/25/2020 at 12:35 PM, Ydroxoos76 said:

Κορίτσια καλημέρα. Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί έχω προβληματιστεί τόσο καιρό για αυτόν τον γιατρό. Ακούγονται πάρα πολλές γνώμες και σχεδόν όλες οι κοπέλες συμφωνούν ότι είναι εξαιρετικός! 

Το ερώτημά μου Λοιπόν είναι το εξής: υπάρχει καμία που να μην έχει πετύχει μαζί του και να έχει μείνει δυσαρεστημένη και για ποιο λόγο;

επίσης αν θέλετε οι κοπέλες που έχετε πετύχει μαζί του μοιραστείτε τις εμπειρίες σας μαζί μας.

Σας ευχαριστώ!

Σε πρόσφατη επίσκεψή μας ζήτησε 6.000 ευρώ για προσπάθεια με δότρια. Πολλή τσιμπημένη τιμή σε σχέση με τη τιμή της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

On 30/6/2022 at 10:04 ΜΜ, Olivoli είπε:

Σε πρόσφατη επίσκεψή μας ζήτησε 6.000 ευρώ για προσπάθεια με δότρια. Πολλή τσιμπημένη τιμή σε σχέση με τη τιμή της αγοράς.

Σευχαριστω πολύ για την απάντηση αν και το ποστ είναι πάρα πολύ παλιό και τελικά κατάφερα και έχω μία μπέμπα με άλλο γιατρό όμως.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...