Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

PRP Ωοθηκών Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!!καλή επιτυχία σε όλες!!!!

@Malntalia που την έκανες???με φυσικο κυκλο ησουν η με διέγερση???οπότε μπορει να γίνει ταυτόχρονα με ωοληψια ε????σε εχω βομβαρδίσει με ερωτήσεις...αλλα ειναι εύκολο να μου πεις και το κόστος???

Με φυσικό! Μόνο ovitrelle είχα κάνει.. Ναι μπορεί και ταυτόχρονα.. 1500 με απόδειξη το prp! Οχι καλε! Ρωτα με ότι θέλεις.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Malntalia είπε:

Με φυσικό! Μόνο ovitrelle είχα κάνει.. Ναι μπορεί και ταυτόχρονα.. 1500 με απόδειξη το prp! Οχι καλε! Ρωτα με ότι θέλεις.. 

Ωωω χίλια ευχαριστώ....εγω ειμαι 34 με αμη 0,02...προσπαθώ περίπου ένα χρόνο και με φυσικους κυκλους και με διεγερσεις με ενεσεις αλλα και με κλομιφαινη και εχω μολις ενα κατεψυγμένο....και εχω αρχίσει να απογοητευομαι και να ψάχνω και άλλες λύσεις πριν πω πως θα παω με δανεικά..

Αν επιτρέπεται σε ποιο κέντρο τη έκανες???θα κανεις ορμονικές τωρα να δείτε πως θα πάει???

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ωωω χίλια ευχαριστώ....εγω ειμαι 34 με αμη 0,02...προσπαθώ περίπου ένα χρόνο και με φυσικους κυκλους και με διεγερσεις με ενεσεις αλλα και με κλομιφαινη και εχω μολις ενα κατεψυγμένο....και εχω αρχίσει να απογοητευομαι και να ψάχνω και άλλες λύσεις πριν πω πως θα παω με δανεικά..

Αν επιτρέπεται σε ποιο κέντρο τη έκανες???θα κανεις ορμονικές τωρα να δείτε πως θα πάει???

Ααα κοντά είμαστε και ηλικιακα και σαν αμη.. Ήμουν σε έναν βλακα..εκανα 4 φυσικούς βγάλε βάλε.. Αποτυχία για.. Μετά στο μητέρα δεν πιστευουν στο prp και μου είπαν για δανεικά.. Και τώρα είμαι με τον σφακ.. Εκεί το εκανα.. Μόλις αδιαθετησω κάνω εξετάσεις ναι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malntalia είπε:

Ααα κοντά είμαστε και ηλικιακα και σαν αμη.. Ήμουν σε έναν βλακα..εκανα 4 φυσικούς βγάλε βάλε.. Αποτυχία για.. Μετά στο μητέρα δεν πιστευουν στο prp και μου είπαν για δανεικά.. Και τώρα είμαι με τον σφακ.. Εκεί το εκανα.. Μόλις αδιαθετησω κάνω εξετάσεις ναι.. 

Τι εννοείς βγάλε βάλε????παίρνατε ενα και κάνατε αμέσως μεταφορά???εγώ είμαι από Κρήτη....είχε κατέβει εδω ο Σφακιανουδης και εκείνος μ πρότεινε το prp...μπορώ να πω πως με κέρδισε πολύ και σα γιατρος και σαν άνθρωπος...μακαρι να σου πανε ολα καλα....και να εχεις γρήγορα θετικά αποτελέσματα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Τι εννοείς βγάλε βάλε????παίρνατε ενα και κάνατε αμέσως μεταφορά???εγώ είμαι από Κρήτη....είχε κατέβει εδω ο Σφακιανουδης και εκείνος μ πρότεινε το prp...μπορώ να πω πως με κέρδισε πολύ και σα γιατρος και σαν άνθρωπος...μακαρι να σου πανε ολα καλα....και να εχεις γρήγορα θετικά αποτελέσματα...

Ναι ναι μην την ψάχνεις ήταν χαλια.. Ακριβώς έτσι πως λες.. Εμένα δε μου το είπε αμέσως ο σφακ.. Αλλά μετά από μια κακή ωοληψια μου είπε και το κάναμε σήμερα στη δευτερη.. Καταπληκτικός θα έλεγα και εγώ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Malntalia είπε:

Ναι ναι μην την ψάχνεις ήταν χαλια.. Ακριβώς έτσι πως λες.. Εμένα δε μου το είπε αμέσως ο σφακ.. Αλλά μετά από μια κακή ωοληψια μου είπε και το κάναμε σήμερα στη δευτερη.. Καταπληκτικός θα έλεγα και εγώ.. 

Πω βρε κορίτσι μου αλήθεια ταλαιπωρηθηκες και εσύ...πραγματικά ας είναι τώρα τα τυχερά σου αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, 7077maria είπε:

Έχεις πολύ χαμηλή αμη για την ηλικία σου, μήπως να την ξανά κοιτάξεις! 

Να κάνω ξανά την εξέταση αμη, εννοείται; να πω την αληθεια το 2017 την είχα κάνει απλά τοτε δεν μου είχαν δώσει να καταλάβω τι γίνεται και το άφησα.. Υπάρχει περίπτωση να ανέβει; τα ωάρια που έχουμε βλέπουμε όλο αυτό το διάστημα είναι κυστικά και μου λένε ότι και ίσως απλά Ν ταλαιπωρηθω.. Επειδή το τρέχω μόνη μου και ο άντρας μου νομίζει ότι όλα με θαύματα γίνονται έχω πελαγώσει.. Είμαι από γιατρο σε γιατρό στη Θεσσαλονίκη μηοως και βγάλω άκρη..  Όλοι μου λένε είμαι μικρή, αλλά η μόνη λύση δωρεα, και την προηγούμενη εβδομάδα βρήκα έναν που μου είπε ότι υπάρχει το prp αλλά βρίσκεται σε στάδιο πειραματικό, οπότε δε ξέρω τι να κάνω.. συγνώμη για το σεντόνι.. 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Iona είπε:

Να κάνω ξανά την εξέταση αμη, εννοείται; να πω την αληθεια το 2017 την είχα κάνει απλά τοτε δεν μου είχαν δώσει να καταλάβω τι γίνεται και το άφησα.. Υπάρχει περίπτωση να ανέβει; τα ωάρια που έχουμε βλέπουμε όλο αυτό το διάστημα είναι κυστικά και μου λένε ότι και ίσως απλά Ν ταλαιπωρηθω.. Επειδή το τρέχω μόνη μου και ο άντρας μου νομίζει ότι όλα με θαύματα γίνονται έχω πελαγώσει.. Είμαι από γιατρο σε γιατρό στη Θεσσαλονίκη μηοως και βγάλω άκρη..  Όλοι μου λένε είμαι μικρή, αλλά η μόνη λύση δωρεα, και την προηγούμενη εβδομάδα βρήκα έναν που μου είπε ότι υπάρχει το prp αλλά βρίσκεται σε στάδιο πειραματικό, οπότε δε ξέρω τι να κάνω.. συγνώμη για το σεντόνι.. 

Αχ μωρέ κορίτσι μου κ συ!!!!! 

Κυστηκα είναι γιατί σου το είπε γιατρός; 

Να το ψάξεις για το prp σίγουρα βοήθεια! 

Δες θυμάμαι, έχεις κάνει καθόλου εξωσωματικη; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@*Vasoula έχουμε παρομοιες τιμές και ηλικία! Τι προσπάθειες έχει κάνει και έχει μόνο ένα καταψυξη? 

@Iona και μένα μου εχουν πει μόνο δωρεά κλπ..αλλα εχω βγάλει και δικά μου..εκανα και prp και περιμένω..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

 Καλημέρα κορίτσια.

Εδώ και 2μηνες έχει βγει έρευνα για πρπ θεραπεία.

Επίσημη με πραγματικά περιστατικά Κει την έχουν δημοσιεύσει σε γιατρικό σοβαρό περιοδικό.(Ευρωπαϊκό)

Επειδή κάποια στιγμή μου έχει πει γιατρός για έρευνα που κάνουν για αυτή θεραπεία του ζήτησα να μου στείλει όταν θα τελειώσει.

Γραμματέας του μου έχει στείλει....μόνο που αυτό το άρθρο  στα αγγλικά.

Αν θέλετε μπορώ να σας στείλω. Η να προωθήσω εδώ....δεν ξέρω όμως αν θα μας επιτρέψει perenscafe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τέλος Απριλίου θα κάνω εξωσωματική. Μάρτιο εξετάσεις ήτα καλές. Ελπίζω όλα θα πάνε καλά και επιτέλους θα έχω μωράκι μου στην αγκαλιά μου.

Εύχομαι να λειτουργήσει σε όλα τα κορίτσια που έχουν κάνει αυτή θεραπεία . Ολες μας αξίζουμε ευτυχία που λέγεται μητρότητας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/2/2021 at 1:09 ΠΜ, 7077maria είπε:

Καλησπέρα, 

Αν κατάλαβα καλά μετά από ένα τρίμηνο της θεραπείας έμεινες έγκυος; 

Θέλεις να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες δηλαδή, πόσο χρονών είσαι, πόσες φορές έκανες prp, πως κατάφερες να μείνεις έγκυος; με εξωσωματικη η φυσική σύλληψη; 

Συγνώμη που ρωτάω τόσα πολλά, αλλά θα μας βοηθηθεις πολύ με τις απαιτήσεις σου!!! 

Είμαι 38 χρόνων. Μετά από 3 μήνες,που έχω κάνει πρπ θεραπεία , ορμόνες μου έχουν στρώση και έχω κάνει  εξωσωματική.

Πρπ έχω κάνει μια φορά.

Τωρα που θέλουμε να κάνουμε από ένα παιδί  θα μπω πάλι σε αυτή διαδικασία.

Μην ζητάς συγγνώμη για ερωτήσεις,αν δεν ρωτάς πώς θα μάθεις?

Και εγώ για να φτάσω εδώ ,έχω κάνει πολλές ερωτήσεις και έψαχνα πολύ σε ίντερνετ.

Ελπίζω σε κάλυψαν.

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2021 at 12:41 ΜΜ, Ζωη83 είπε:

Είμαι 38 χρόνων. Μετά από 3 μήνες,που έχω κάνει πρπ θεραπεία , ορμόνες μου έχουν στρώση και έχω κάνει  εξωσωματική.

Πρπ έχω κάνει μια φορά.

Τωρα που θέλουμε να κάνουμε από ένα παιδί  θα μπω πάλι σε αυτή διαδικασία.

Μην ζητάς συγγνώμη για ερωτήσεις,αν δεν ρωτάς πώς θα μάθεις?

Και εγώ για να φτάσω εδώ ,έχω κάνει πολλές ερωτήσεις και έψαχνα πολύ σε ίντερνετ.

Ελπίζω σε κάλυψαν.

Καλησπέρα, 

Εγώ είμαι στα 42, σχετικά οι ορμόνες μου είναι καλές 

Sfsh 15-16

LH 13

Οιστραδιολη 40εως 80,

Εσυ τι τιμές έχεις, 

Δεν έχω καταλάβει, έκανες μωρό; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...