Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

PRP Ωοθηκών Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

On 15/4/2021 at 11:14 ΜΜ, 7077maria είπε:

Καλησπέρα, 

Εγώ είμαι στα 42, σχετικά οι ορμόνες μου είναι καλές 

Sfsh 15-16

LH 13

Οιστραδιολη 40εως 80,

Εσυ τι τιμές έχεις, 

Δεν έχω καταλάβει, έκανες μωρό; 

Ναι, τώρα έχω ένα αγόρι. Στο προηγούμενο μήνυμα έγραψα ότι θέλω να κάνω άλλο ένα παιδί και θα κάνω ξανά πρπ θεραπεία

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/4/2021 at 12:21 ΜΜ, pelagia 88 είπε:

Τέλος Απριλίου θα κάνω εξωσωματική. Μάρτιο εξετάσεις ήτα καλές. Ελπίζω όλα θα πάνε καλά και επιτέλους θα έχω μωράκι μου στην αγκαλιά μου.

Εύχομαι να λειτουργήσει σε όλα τα κορίτσια που έχουν κάνει αυτή θεραπεία . Ολες μας αξίζουμε ευτυχία που λέγεται μητρότητας. 

Κορίτσια επιτέλους έχω 2 έμβρυα στην κατάψυξη.εχω κάνει PGD εξέταση και είναι καλά.Δεν έχω κάνει μεταφορά ,θέλω να κάνω τώρα ξανά μια εξωσωματική για να έχω έμβρυα παραπάνω ( εφόσον λειτουργεί ακόμα πρπ).

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
On 31/3/2021 at 12:19 ΠΜ, Malntalia είπε:

Καλησπερα! Ετών 33!! Αμη 0.04!! Σήμερα έκανα prp με ωοληψια!!! Αναμονή αποτελεσμάτων.. Αν μπορώ να απαντήσω σε κάτι.. 

Καλησπέρα!!! Τελικά που κατέληξαν οι προσπάθειες σου κορίτσι μου;;; Είχες τα αναμενόμενα αποτελέσματα, χαρούμενα;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
On 19/3/2020 at 10:50 ΠΜ, CATHRINE είπε:

Kαλημέρα   και πάλι , δεν ξέρω αν δημοσιεύτηκε η ερώτηση μου η όντως δεν υπάρχει καμία κοπέλα να γνωρίζει για την αναζωογόνηση ωοθηκών .

Καλημερα γνωρίζει καμια κοπέλα που μπορώ να απευθυνθώ για prp Θεσσαλονίκη ή Λάρισα??? Και το κόστος? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλημέρα !!!!

Υπάρχουν αποτελέσματα θετικά μετά από prp ωοθηκών ?

Σκέφτομαι να το κάνω από Οκτώβριο και αναρωτιέμαι αξίζει τελικά η θεραπεία αυτή ή ανακαλύφθηκε για να μας δίνουν (ψευδο)ελπίδες με χιλιάρικα ????

Συγνώμη που γίνομαι κάπως κυνική απλά έχω αρχίσει και φοβάμαι πως δεν θα τα καταφέρω .... και νοιώθω πνιγμένη που πιάνομαι από τα μαλλιά μου ....

Υπάρχουν αρκετοί γιατροί που τη θεωρούν χωρίς ουσία και κάποιοι άλλοι που τη φοβούνται κιόλας....

Είμαι Αθήνα εγώ αλλά θα ήθελα να ακούσω απόψεις και εμπειρίες όπου κι αν είστε !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
On 31/3/2021 at 12:19 ΠΜ, Malntalia είπε:

Καλησπερα! Ετών 33!! Αμη 0.04!! Σήμερα έκανα prp με ωοληψια!!! Αναμονή αποτελεσμάτων.. Αν μπορώ να απαντήσω σε κάτι.. 

Καλησπέρα!!! 🤗
Είμαι 42,5  η αμη μου είναι 0,02 ο γιατρός μου πρότεινε να κάνω prp 

Θα μπορούσες να μου πεις τα αποτελέσματα και την εμπειρία σου. Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zarina είπε:

Καλησπέρα!!! 🤗
Είμαι 42,5  η αμη μου είναι 0,02 ο γιατρός μου πρότεινε να κάνω prp 

Θα μπορούσες να μου πεις τα αποτελέσματα και την εμπειρία σου. Σε ευχαριστώ πολύ.

Τι fsh εχεις; Φυσικους δοκίμασες καθολου; Ρε κοριτσια με το prp αλλαζει η αμη; Εγω ειχα  0,3 στα 42 μου όταν  πετυχα κ τωρα εχω 0,08 45 ετών που πηγα να ξαναπροσπαθησω αλλά δε μου ειπε κατι για αυτο.παλια που τον ειχα ρωτησει ειχε πει σε καποιες κανει θαυματα δηλ ακομα κ περιοδο επαναφέρει αλλα κ οτι σε καποιες δε δουλευει καν.αλλα δεν ηξερα οτι ανεβαζει αμη για παραδειγμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Nephele78 είπε:

Τι fsh εχεις; Φυσικους δοκίμασες καθολου; Ρε κοριτσια με το prp αλλαζει η αμη; Εγω ειχα  0,3 στα 42 μου όταν  πετυχα κ τωρα εχω 0,08 45 ετών που πηγα να ξαναπροσπαθησω αλλά δε μου ειπε κατι για αυτο.παλια που τον ειχα ρωτησει ειχε πει σε καποιες κανει θαυματα δηλ ακομα κ περιοδο επαναφέρει αλλα κ οτι σε καποιες δε δουλευει καν.αλλα δεν ηξερα οτι ανεβαζει αμη για παραδειγμα

Η fsh είναι 36,4. Φυσικούς τι εννοείς; (Δεν τα καταλαβαίνω συγγνώμη) Γενικός δεν έχω μπει ποτέ σε διαδικασία καμία γιατί δεν ήταν σύμφωνος ο άνδρας μου γιατί φοβόταν για μένα. (+ διαφορα προβλήματα υγεία) εμένα μου είπε ο γιατρός ότι ανεβάζει την αμη, επιφυλακτικός ναι μεν αλλά μου είπε αξίζει να δοκιμάσουμε πριν καταλήξουμε σε ξένα.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Zarina είπε:

Η fsh είναι 36,4. Φυσικούς τι εννοείς; (Δεν τα καταλαβαίνω συγγνώμη) Γενικός δεν έχω μπει ποτέ σε διαδικασία καμία γιατί δεν ήταν σύμφωνος ο άνδρας μου γιατί φοβόταν για μένα. (+ διαφορα προβλήματα υγεία) εμένα μου είπε ο γιατρός ότι ανεβάζει την αμη, επιφυλακτικός ναι μεν αλλά μου είπε αξίζει να δοκιμάσουμε πριν καταλήξουμε σε ξένα.

Ιδια fsh εχουμε τωρα που δεν ειναι και η ιδανικη.οταν τα καταφερα πριν 2 χρονια ειχα 18..μαζευα με φυσικους δηλ πηγαινα καθε μηνα και παιρναμε με ωοληψια το βιολογικο του μηνα..γιατι με φαρμακα δεν ειχα ανταπόκριση .οποτε βαζαμε καταψυξη μαζευαμε κ μετα εμβρυομεταφορα .ναι σιγουρα αξιζει μπορει να εισαι στο ποσοστο των γυναικων που τα πανε τελεια κ στο ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Nephele78 είπε:

Ιδια fsh εχουμε τωρα που δεν ειναι και η ιδανικη.οταν τα καταφερα πριν 2 χρονια ειχα 18..μαζευα με φυσικους δηλ πηγαινα καθε μηνα και παιρναμε με ωοληψια το βιολογικο του μηνα..γιατι με φαρμακα δεν ειχα ανταπόκριση .οποτε βαζαμε καταψυξη μαζευαμε κ μετα εμβρυομεταφορα .ναι σιγουρα αξιζει μπορει να εισαι στο ποσοστο των γυναικων που τα πανε τελεια κ στο ευχομαι!

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και ευχές σου!!!! 
Ειμαι πολύ μουδιασμένη δεν το έχω συνειδητοποίηση οτι μπαίνω σε αυτήν την διαδικασία μετά από 16 χρόνια που είμαστε μαζί με τον άνδρα μου… μας το έχουν απαγορέψει η γιατροί να κάνουμε εξωσωματική … 
Μακάρι να πάνε όλα καλα… την Τετάρτη θα κάνω την πρώτη φάση και θα δούμε….


   

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/4/2023 at 11:31 ΜΜ, Zarina είπε:

Καλησπέρα!!! 🤗
Είμαι 42,5  η αμη μου είναι 0,02 ο γιατρός μου πρότεινε να κάνω prp 

Θα μπορούσες να μου πεις τα αποτελέσματα και την εμπειρία σου. Σε ευχαριστώ πολύ.

Καλησπέρα! Εγώ το εκανα κ δεν είχε  κανένα  αποτέλεσμα..ότι θέλεις  ρώτα  με. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!  να σημειώσουμε ως υπενθύμιση ότι μπορείτε να λέτε πάντα τα ονόματα και τις τιμές (αρκεί να είναι οι νόμιμες τιμές και όχι μετά από τυχόν εκπτώσεις ή χωρίς φπα κλπ για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις ή δυσφημείται μια επιχείριση), μια φορά και μετά απλά να παραπέμπετε τα μέλη στην πρώτη σας δημοσίευση, έτσι ώστε να μην υπάρχει υποψία είτε διαφήμισης / επαναλαμβανόμενης προβολής. Ισχύουν οι κανόνες περι δυσφημισης (δεν επιτρέπονται χαρακτηρισμοί ή περιγραφές ανικανότητας κλπ ούτε δημοσια ούτε σε πμ) ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων!!!!


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
On 3/5/2023 at 12:21 ΠΜ, Malntalia είπε:

Καλησπέρα! Εγώ το εκανα κ δεν είχε  κανένα  αποτέλεσμα..ότι θέλεις  ρώτα  με. 

Καλημέρα κ χρόνια πολλά!

Εγώ μετά από prp ωοθηκών έμεινα έγκυος.δεν ξέρω αν βοήθησε αυτό καθώς στον μήνα περίπου έμεινα έγκυος.ισως σε συνδυασμό με πολλές βιταμίνες να πήγαν όλα καλά . πάντως η fsh υψηλή κ η ακμή 0.1 ,ετών 34 τότε .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...