Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar said:

Τέλεια νέα κοπέλα μ με το καλό το αγοράκι σ!!

Ουάου αριθμαρες χαχα..τέλεια με το καλό όλα!!

Καλώς ήρθες κοπέλα μ όλα μ τ καλό ν σ πάνε!!Αυχενική εκλεισες;;;

Όχι δεν έχω κλείσει γιατι δεν έχω βρει γιατρό ψάχνω στο Ελενα 

Just now, Gogo1994 said:

Μπράβο φραουλινο τελειααα 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου να πάνε όλα καλά εύχομαι 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Just now, Φραουλίνο said:

Κορίτσια καλημέρα!! Βγήκε και η pappA τρισωμία 21 1 σε 11825 τρισωμια 18 < 1 σε 20000 τρισωμια 13 < 1 σε 20000 

Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μου ουφφφφ!!! :-D

Φραουλινο είναι εύκολο να μου πεις ποιον γιατρό έχεις νομίζω έψαχνες στο Ελενα κ εσύ αν δεν κάνω λαθος..σε ευχαριστώ πολύ...Και συγχαρητήρια υπέροχα νέα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Dorinaki είπε:

Όχι δεν έχω κλείσει γιατι δεν έχω βρει γιατρό ψάχνω στο Ελενα 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Φραουλινο είναι εύκολο να μου πεις ποιον γιατρό έχεις νομίζω έψαχνες στο Ελενα κ εσύ αν δεν κάνω λαθος..σε ευχαριστώ πολύ...Και συγχαρητήρια υπέροχα νέα!!!

Κορίτσι μου καλωσηρθες, με το καλό το μωρακι σου!!! Όχι εμένα ο γιατρός μου είναι στο Λητώ δεν είχα ψάξει για το Ελενα.. Θα σου πρότεινα βέβαια για την αυχενική να κλείσεις ραντεβού ανεξάρτητα από το γιατρό αφού έτσι κ αλλιώς δεν την κάνει αυτός την αυχενική.. Σου το λέω γιατί αυτή η εξέταση πρέπει να γίνει έως 13 εβδομάδων και ραντεβού δεν βρίσκεις πολύ εύκολα! Θέλεις να σου προτείνω τον εμβρυολόγο που μου έκανε την αυχενική και είναι στην Αθήνα να πάρεις για ένα ραντεβού να ξεκινήσεις από εκεί; Και μετά βρίσκεις και γυναικολόγο.. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Συγχαρητήρια για το γιοκα σου κοπέλα μου.Υοςροχα με τη nipt τ τα θα σου έφυγε ένα μεγάλο βάρος

Μαρία μου έχεις και μικρό εξογκώματακι; Αυτά δεν είναι κάτι είναι εξωτερικά του δέρματος αλλά οι περισσότεροι λένε να τα καυτηριάζουν να τελειώνεις.η μαμά μου είχε κ δεν ήταν απολύτως τίποτα μη τρομάξεις άδικα

Γλυκιά μου χαίρομαι που πέρασες όμορφα στη βολτιτσα σου.καονεγω έχω αρχίσει κ κοιτάω στο δρόμο σα χαζή όλα τα αγοράκια.Σημερα πήγαμε στα πεθερικά μου είχα να τους δω από πριν την καραντίνα ήμασταν όλοι μαζί κ οι γονείς κ τα αδέρφια του άντρα μου ξεχάστηκα πολύ...

Μπράβο κοπέλα μου,έτσι να βλέπεις φίλους κ συγγενείς να δεις πως θα ανέβεις κατευθείαν ψυχολογικά!!!

Ναι σαν καρούμπαλακι είναι,θα φανεί αύριο μωρέ πως θα πάει.

9 ώρες πρίν, Nancy Zaf είπε:

Γεια σας κοριτσια μου! Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να εχετε τελεια εγκυμοσυνη.. Δυστυχως δεν εχω το χρονο να σας διαβαζω καθημερινα! 

Βγηκαν τα αποτελεσματα απο την nipt που ειχα κανει και ειναι μια χαρα!

Α επισης θα κανω αγορακι με πιθανη ημερομηνια τοκετου 9/11.. 

 

Τι τέλεια νέα είναι αυτά??!!!με το καλό το αγοράκι σου κοπέλα μου!!!:x

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Βγήκε και η pappA τρισωμία 21 1 σε 11825 τρισωμια 18 < 1 σε 20000 τρισωμια 13 < 1 σε 20000 

Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μου ουφφφφ!!! :-D

Καλά η pappA ήταν κ για το τυπικο του θεματος αλλά τι ποσοσταρες είναι αυτές καλέ;;;;σούπερ κορίτσι μου!!:x

Just now, Dorinaki είπε:

Γεια σας και εγώ είμαι 12 εβδομάδων είμαι ακόμα σε αναζήτηση γιατρού σκέφτομαι για το Έλενα είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη με την προηγούμενη γιατρό Γενικά σε αυτή την εγκυμοσύνη νιώθω ποιο πρησμένη συνέχεια και νυστάζω ..Ελπίζω να πάνε όλα καλά να δούμε γερά τα μωράκια μας ..ανυπομονώ!!(Μόνο προγεννητικό ελενχο έχω κάνει κ έχω δει το την καρδούλα να χτυπάει)

Με το καλό κοπέλα μου,καλώς ήρθες κ στο παρεάκι μας!!!:x μόλις κάνεις κ την αυχενικουλα κ μάθεις στάνταρ πητ κ φύλο ίσως θα σε βάλω στο πινακακι μας;)

Μην νομίζετε ότι το έχω ξεχάσει κορτσουδια μου,περιμένω κ αυτήν την εβδομάδα που έχουμε αυχενικες κ θα το ξαναδημοσιευσω με τα καινούρια δεδομένα!!!:-D

Just now, Dorinaki είπε:

Όχι δεν έχω κλείσει γιατι δεν έχω βρει γιατρό ψάχνω στο Ελενα 

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Φραουλινο είναι εύκολο να μου πεις ποιον γιατρό έχεις νομίζω έψαχνες στο Ελενα κ εσύ αν δεν κάνω λαθος..σε ευχαριστώ πολύ...Και συγχαρητήρια υπέροχα νέα!!!

Είναι όπως τα λέει το φραουλινο,σχεδόν όλες μας έχουμε τον γυναικολόγο μας κ την αυχενική (όπως κ την β επιπέδου) μας την κάνει εμβρυολογος.καλο ειναι να κλείσεις ραντεβου γιατί είσαι ήδη 12 η εβδομαδα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Κορίτσι μου καλωσηρθες, με το καλό το μωρακι σου!!! Όχι εμένα ο γιατρός μου είναι στο Λητώ δεν είχα ψάξει για το Ελενα.. Θα σου πρότεινα βέβαια για την αυχενική να κλείσεις ραντεβού ανεξάρτητα από το γιατρό αφού έτσι κ αλλιώς δεν την κάνει αυτός την αυχενική.. Σου το λέω γιατί αυτή η εξέταση πρέπει να γίνει έως 13 εβδομάδων και ραντεβού δεν βρίσκεις πολύ εύκολα! Θέλεις να σου προτείνω τον εμβρυολόγο που μου έκανε την αυχενική και είναι στην Αθήνα να πάρεις για ένα ραντεβού να ξεκινήσεις από εκεί; Και μετά βρίσκεις και γυναικολόγο.. 

Ναι αν είναι εύκολο θα το ήθελα ευχαριστώ ξέρετε και ποια η τιμή για την αυχενική?πόσα ζητάει?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τώρα τα νέα μου!!!!καταρχάς καλημερααααα!ξύπνησα πουρνο,κατεβαίνω στο συνοικιακό μικροβιολογικό που είχα κλεισει το ραντεβου μου,αφού με ταλαιπώρησε πάρα πολύ για φλέβα(πρώτη φορά μου συνέβη αυτό,με κατατρυπησε) φεύγω κ ξαφνικά σκοτεινιάζουν όλα.οταν άνοιξα τα μάτια,ήμουν σε ένα παγκάκι με 2-3 άτομα τριγύρω μου.σοκ εγώ.λοποθυμησα στην μέση του δρόμου.πηρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε όσο δεν έχεις αίμα ή πόνο μην ανησυχείς απλά να το παρακολουθώ σήμερα,γιατί δεν ξέρω κ πόσο αρτσουμπαλα έπεσα.επισης σκεφτόμουν κ αυτοί που με κουβάλησαν(να ναι καλά οι άνθρωποι) ελπίζω να μην είχαν κάτι.μ*λ*μια μου που το σκέφτομαι αλλά είναι κ ο κ*λο ιός στην μέση.τεσπα.ηρθε ο άντρας μου με τον μικρό με το καρότσι κ γυρίσαμε σιγά σιγά σπίτι.προν λίγο συνηλθα από το πρωί.μεγαλη τρομάρα πήρα κορίτσια μου:cry:

Just now, Dorinaki είπε:

Ναι αν είναι εύκολο θα το ήθελα ευχαριστώ ξέρετε και ποια η τιμή για την αυχενική?πόσα ζητάει?

100-150 αναλόγως τον γιατρό.θα σου πει το φραουλινο αν κλείσεις τελικά στον γιατρό της.εγω δεν μπορώ δυστυχώς να βοηθήσω γιατί είμαι Θεσσαλονίκη..

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου τώρα τα νέα μου!!!!καταρχάς καλημερααααα!ξύπνησα πουρνο,κατεβαίνω στο συνοικιακό μικροβιολογικό που είχα κλεισει το ραντεβου μου,αφού με ταλαιπώρησε πάρα πολύ για φλέβα(πρώτη φορά μου συνέβη αυτό,με κατατρυπησε) φεύγω κ ξαφνικά σκοτεινιάζουν όλα.οταν άνοιξα τα μάτια,ήμουν σε ένα παγκάκι με 2-3 άτομα τριγύρω μου.σοκ εγώ.λοποθυμησα στην μέση του δρόμου.πηρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε όσο δεν έχεις αίμα ή πόνο μην ανησυχείς απλά να το παρακολουθώ σήμερα,γιατί δεν ξέρω κ πόσο αρτσουμπαλα έπεσα.επισης σκεφτόμουν κ αυτοί που με κουβάλησαν(να ναι καλά οι άνθρωποι) ελπίζω να μην είχαν κάτι.μ*λ*μια μου που το σκέφτομαι αλλά είναι κ ο κ*λο ιός στην μέση.τεσπα.ηρθε ο άντρας μου με τον μικρό με το καρότσι κ γυρίσαμε σιγά σιγά σπίτι.προν λίγο συνηλθα από το πρωί.μεγαλη τρομάρα πήρα κορίτσια μου:cry:

100-150 αναλόγως τον γιατρό.θα σου πει το φραουλινο αν κλείσεις τελικά στον γιατρό της.εγω δεν μπορώ δυστυχώς να βοηθήσω γιατί είμαι Θεσσαλονίκη..

Μαρία μου πω τι λές; Ναι σοκ θα ήταν βέβαια 

Ξέρω από λυποθυμιες τις είχα πριν λόγω χαμηλής πίεσης.Δεν υπάρχει αυτό το αίσθημα είναι χάλια δε προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα.Ο γιατρός τι σου είπε; Από την εγκυμοσυνη ήταν η επειδή σου πήραν αίμα; Πάντως μη φοβάσαι για λίγο που έχασες τις αισθήσεις σου δεν υπάρχει θέμα για το μωράκι σου.Εσυ να πιεις πορτοκαλαδιτσα να δυναμώσεις και να κοιμηθείς

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μαρία μου πω τι λές; Ναι σοκ θα ήταν βέβαια 

Ξέρω από λυποθυμιες τις είχα πριν λόγω χαμηλής πίεσης.Δεν υπάρχει αυτό το αίσθημα είναι χάλια δε προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα.Ο γιατρός τι σου είπε; Από την εγκυμοσυνη ήταν η επειδή σου πήραν αίμα; Πάντως μη φοβάσαι για λίγο που έχασες τις αισθήσεις σου δεν υπάρχει θέμα για το μωράκι σου.Εσυ να πιεις πορτοκαλαδιτσα να δυναμώσεις και να κοιμηθείς

Γωγουλα τρόμαξα κ επειδή μετά βλέπεις κ άσχετα άτομα τριγύρω σου,έχεις μια θολούρα,αν το έχεις περάσει καταλαβαίνεις.μου λέει ο γιατρός μπορεί να ήταν από πολλά.να έπεσε το ζάχαρο,να είναι από χαμηλό σίδηρο,υπόταση..ε θα φανεί κ στις εξετάσεις ότι είναι..αύριο μεθαύριο βγαίνουν τα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nancy Zaf said:

Γεια σας κοριτσια μου! Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να εχετε τελεια εγκυμοσυνη.. Δυστυχως δεν εχω το χρονο να σας διαβαζω καθημερινα! 

Βγηκαν τα αποτελεσματα απο την nipt που ειχα κανει και ειναι μια χαρα!

Α επισης θα κανω αγορακι με πιθανη ημερομηνια τοκετου 9/11.. 

 

Μπραβο κοριτσι μου! Συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα και με το καλο να ερθεο το αγορακι σου!!! Να πανε ευχομαι τελεια ολα μεχρι τελους!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου τώρα τα νέα μου!!!!καταρχάς καλημερααααα!ξύπνησα πουρνο,κατεβαίνω στο συνοικιακό μικροβιολογικό που είχα κλεισει το ραντεβου μου,αφού με ταλαιπώρησε πάρα πολύ για φλέβα(πρώτη φορά μου συνέβη αυτό,με κατατρυπησε) φεύγω κ ξαφνικά σκοτεινιάζουν όλα.οταν άνοιξα τα μάτια,ήμουν σε ένα παγκάκι με 2-3 άτομα τριγύρω μου.σοκ εγώ.λοποθυμησα στην μέση του δρόμου.πηρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε όσο δεν έχεις αίμα ή πόνο μην ανησυχείς απλά να το παρακολουθώ σήμερα,γιατί δεν ξέρω κ πόσο αρτσουμπαλα έπεσα.επισης σκεφτόμουν κ αυτοί που με κουβάλησαν(να ναι καλά οι άνθρωποι) ελπίζω να μην είχαν κάτι.μ*λ*μια μου που το σκέφτομαι αλλά είναι κ ο κ*λο ιός στην μέση.τεσπα.ηρθε ο άντρας μου με τον μικρό με το καρότσι κ γυρίσαμε σιγά σιγά σπίτι.προν λίγο συνηλθα από το πρωί.μεγαλη τρομάρα πήρα κορίτσια μου:cry:

100-150 αναλόγως τον γιατρό.θα σου πει το φραουλινο αν κλείσεις τελικά στον γιατρό της.εγω δεν μπορώ δυστυχώς να βοηθήσω γιατί είμαι Θεσσαλονίκη..

Μαρια μου τι λες τωρα!μηπως επεσε η πιεση συμβαινει καμια φορα μετα το αιμα.να προσεχεις τωρα κ πιες κ καμια πορτοκαλαδιτσα 

  • Λυπημένη/-ος 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gogo1994 said:

Συγχαρητήρια για  γιοκα σου κοπέλα μου.Υοςροχα με τη nipt τ τα θα σου έφυγε ένα μεγάλο βάρος

Μαρία μου έχεις και μικρό εξογκώματακι; Αυτά δεν είναι κάτι είναι εξωτερικά του δέρματος αλλά οι περισσότεροι λένε να τα καυτηριάζουν να τελειώνεις.η μαμά μου είχε κ δεν ήταν απολύτως τίποτα μη τρομάξεις άδικα

Γλυκιά μου χαίρομαι που πέρασες όμορφα στη βολτιτσα σου.καονεγω έχω αρχίσει κ κοιτάω στο δρόμο σα χαζή όλα τα αγοράκια.Σημερα πήγαμε στα πεθερικά μου είχα να τους δω από πριν την καραντίνα ήμασταν όλοι μαζί κ οι γονείς κ τα αδέρφια του άντρα μου ξεχάστηκα πολύ...

Γωγουλα μου πολυ χαρηκα που πηγατε επισκεψη και ηταν τοσο ομορφα! Σιγα σιγα βρισκουμε τη χαμενη μας κοινωνικη ζωη!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dorinaki είπε:

Ναι αν είναι εύκολο θα το ήθελα ευχαριστώ ξέρετε και ποια η τιμή για την αυχενική?πόσα ζητάει?

Εμενα μου πηρε 80 αλλα δεν ξερω αν ειναι ειδικη η τιμη λογω του οτι εμενα αυτος ειναι ο γιατρος μου.αν θες μπορω να σου δωσω στοιχεια κ παιρνεις τηλ κ ρωτας και τιμες.


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια μου τώρα τα νέα μου!!!!καταρχάς καλημερααααα!ξύπνησα πουρνο,κατεβαίνω στο συνοικιακό μικροβιολογικό που είχα κλεισει το ραντεβου μου,αφού με ταλαιπώρησε πάρα πολύ για φλέβα(πρώτη φορά μου συνέβη αυτό,με κατατρυπησε) φεύγω κ ξαφνικά σκοτεινιάζουν όλα.οταν άνοιξα τα μάτια,ήμουν σε ένα παγκάκι με 2-3 άτομα τριγύρω μου.σοκ εγώ.λοποθυμησα στην μέση του δρόμου.πηρα τηλ τον γιατρό κ μου είπε όσο δεν έχεις αίμα ή πόνο μην ανησυχείς απλά να το παρακολουθώ σήμερα,γιατί δεν ξέρω κ πόσο αρτσουμπαλα έπεσα.επισης σκεφτόμουν κ αυτοί που με κουβάλησαν(να ναι καλά οι άνθρωποι) ελπίζω να μην είχαν κάτι.μ*λ*μια μου που το σκέφτομαι αλλά είναι κ ο κ*λο ιός στην μέση.τεσπα.ηρθε ο άντρας μου με τον μικρό με το καρότσι κ γυρίσαμε σιγά σιγά σπίτι.προν λίγο συνηλθα από το πρωί.μεγαλη τρομάρα πήρα κορίτσια μου:cry:

100-150 αναλόγως τον γιατρό.θα σου πει το φραουλινο αν κλείσεις τελικά στον γιατρό της.εγω δεν μπορώ δυστυχώς να βοηθήσω γιατί είμαι Θεσσαλονίκη..

Μαρακι μου, τί λες τωρα....Σου επεσε λογικα η πιεση αλλα ευχομαι να εισαι καλυτερα...Μια η ζεστη, μια που λογικα ησουν νηστικη δε θελει και πολυ ο ανρθωπος...Περαστικα κοριτσακι μου και τωρα ξαπλα και να φας κατι και νερακι μπολικο. Παει περασε τωρα! Καλα θα ηταν οι ανθρωποι, απο το 1 κρουσμα της Ελλαδας να ηταν απο αυτους καποιος; Ε δε νομιζω! Αχ κοριτσακι μου τρομαξες κι εσυ και με το δικιο σου τωρα...

Just now, Φραουλίνο said:

Κορίτσια καλημέρα!! Βγήκε και η pappA τρισωμία 21 1 σε 11825 τρισωμια 18 < 1 σε 20000 τρισωμια 13 < 1 σε 20000 

Είμαι τόσο χαρούμενη κορίτσια μου ουφφφφ!!! :-D

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!! Πολυ χαιρομαι για σενα! Παει και αυτο!!! Ευχομαι να ειναι τοσο τελεια ολα τα αποτελεσματα σου και να παρεις τη μπεμπα στην αγκαλια!!!

Just now, Dorinaki said:

Γεια σας και εγώ είμαι 12 εβδομάδων είμαι ακόμα σε αναζήτηση γιατρού σκέφτομαι για το Έλενα είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη με την προηγούμενη γιατρό Γενικά σε αυτή την εγκυμοσύνη νιώθω ποιο πρησμένη συνέχεια και νυστάζω ..Ελπίζω να πάνε όλα καλά να δούμε γερά τα μωράκια μας ..ανυπομονώ!!(Μόνο προγεννητικό ελενχο έχω κάνει κ έχω δει το την καρδούλα να χτυπάει)

Καλωσηρθες κοριτσι ου στην παρρεα μας, να χαιρεσαι το πρωτο σου παιδακι και με το καλο το δευτερο!!!! Οπως διαβασα σε ενημερωσαν στην ομαδουλα για την αυχενικη! Ευχομαι καλα αποτελεσματα και ολα να πανε τελεια!!!!

Κοριτσια μου εχω κι εγω νεακια!

Βγηκε το ζαχαρο, μου αφησε μνμ στον τηλεφωνητη λεγοντας οτι ειναι  ολα μια χαρα και να μην ανησυχω! Θα το κοιταμε γενικα αλλα προς το παρον ειπε ολα ειναι μια χαρα! Αντε παει και αυτο το αγχος!

  • Μου αρέσει 6

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου, τί λες τωρα....Σου επεσε λογικα η πιεση αλλα ευχομαι να εισαι καλυτερα...Μια η ζεστη, μια που λογικα ησουν νηστικη δε θελει και πολυ ο ανρθωπος...Περαστικα κοριτσακι μου και τωρα ξαπλα και να φας κατι και νερακι μπολικο. Παει περασε τωρα! Καλα θα ηταν οι ανθρωποι, απο το 1 κρουσμα της Ελλαδας να ηταν απο αυτους καποιος; Ε δε νομιζω! Αχ κοριτσακι μου τρομαξες κι εσυ και με το δικιο σου τωρα...

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!! Πολυ χαιρομαι για σενα! Παει και αυτο!!! Ευχομαι να ειναι τοσο τελεια ολα τα αποτελεσματα σου και να παρεις τη μπεμπα στην αγκαλια!!!

Καλωσηρθες κοριτσι ου στην παρρεα μας, να χαιρεσαι το πρωτο σου παιδακι και με το καλο το δευτερο!!!! Οπως διαβασα σε ενημερωσαν στην ομαδουλα για την αυχενικη! Ευχομαι καλα αποτελεσματα και ολα να πανε τελεια!!!!

Κοριτσια μου εχω κι εγω νεακια!

Βγηκε το ζαχαρο, μου αφησε μνμ στον τηλεφωνητη λεγοντας οτι ειναι  ολα μια χαρα και να μην ανησυχω! Θα το κοιταμε γενικα αλλα προς το παρον ειπε ολα ειναι μια χαρα! Αντε παει και αυτο το αγχος!

Μπραβο Υβοννη μου!!παει κ αυτο,ολα καλα!:)

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! said:

Μπραβο Υβοννη μου!!παει κ αυτο,ολα καλα!:)

Ευχαριστω Ευακι μου! Προς το παρον ειναι ολα καλα ειπε. Θα το εχουμε στο νου μας αλλα ειπε οτι δεν υπαρχει ανησυχια! Επειδη επαιρνα μετφορμιν 3 φορες τη μερα προ εγκυμοσυνης, το εχω εγνοια τωρα που δεν το ρυθμιζω με χαπι.

Just now, MumMaria said:

Γωγουλα τρόμαξα κ επειδή μετά βλέπεις κ άσχετα άτομα τριγύρω σου,έχεις μια θολούρα,αν το έχεις περάσει καταλαβαίνεις.μου λέει ο γιατρός μπορεί να ήταν από πολλά.να έπεσε το ζάχαρο,να είναι από χαμηλό σίδηρο,υπόταση..ε θα φανεί κ στις εξετάσεις ότι είναι..αύριο μεθαύριο βγαίνουν τα αποτελέσματα.

Φυσικα τρομαξες μωρε κοριτσακι μου...Το εχω παθει κι εγω γιατι ειμαι υποτασικη ποσο μαλλον να εισαι εγκυος...Αλλα δοξα τω Θεω δε χτυπησες και δοξα τω Θεω σε φροντισαν οι περαστικοι γιατι εγω ξυπνησα στο δρομο πεσμενη μονη μου...Θα βγουν οι εξετασεις και ολα θα ρυθμιστουν!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ευχαριστω Ευακι μου! Προς το παρον ειναι ολα καλα ειπε. Θα το εχουμε στο νου μας αλλα ειπε οτι δεν υπαρχει ανησυχια! Επειδη επαιρνα μετφορμιν 3 φορες τη μερα προ εγκυμοσυνης, το εχω εγνοια τωρα που δεν το ρυθμιζω με χαπι.

Λογικο να το εχεις εγνοια αλλα αφου ειπαν τωρα οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας,μια χαρα!ηρεμη μανουλα :D

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...