Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

Τι ωραία κορίτσι μου, πόσο χαίρομαι για σένα!!! Τι ευτυχία να βλέπεις το μωρακι σου και να σου λένε με σιγουριά αν είναι αγοράκι η κοριτσάκι! Όλα υπέροχα γλυκιά μου!!! :wub: 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

Υβοννη μου πόσο χάρηκα και εσύ γιοκα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με συγκινησατε κ εσυ κ ο άντρας σου 

Μαρια μου φοβάμαι τώρα λίγο από μόνη μου βέβαια τις βόλτες πχ στο αμάξι επειδή δεν έχει ανέβει ακόμα αλλά ίσως είμαι κ υπερβολική 

Δέσποινα μου εσένα ποτέ ανέβηκε? Πάντως ναι είμαι πιο χαλαρή τώρα με όλα κ με την ένταση που υπήρχε γιατί δε μου άρεσε. Καταχάρηκα κ με την Υβόννη μαςςς

 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια γειά σας λοιπόν έχω καλά νέα 

Η γιατρός μου μίλησε πολύ όμορφα κ μου ζήτησε συγγνώμη εκ μέρους της άλλης και μου είπε θέλω να έρχεσαι εδώ κ να νιώθεις όμορφα και της είπα ότι χθες ένιωθα περιττή 

Τέλος πάντων τα ξεχνάμε αυτά και θα σας πω τα υπόλοιπα ο πλακούντας ειναι ακόμα χαμηλός μου είπε ξεκούραση και λίγο περπάτημα με μέτρο κ διαδρομη με αμάξι όχι ήλιο με ώρες κ εννοείται με στάσεις 

Μου έγραψε εξετάσεις και μου έκανε πολλές μετρήσεις όλες μέσα στα φυσιολογικα αλλά μου είπε ότι νεράκι πρέπει να πινω περισσότερο για να έχει ο σάκος πιο πολύ κ περισσότερη πρωτεινη έχει αδύνατουλα κοιλίτσα αυτά μέσα στις άκρες για θάλασσα από Ιούλιο 

Αυτά κορίτσια μου 

Μπράβο Γωγω μου τέλος καλό όλα καλά λοιπόν με τη γιατρό σου!! Όσο για τη γραμματέα να πάει απο κει που ήρθε η ηλιθια.. Είμαι και ευγενική λόγω φόρουμ να ξέρετε! Τι είπε για το ότι πήγες στον εμβρυολόγο για υπέρηχο αλήθεια; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μπράβο Γωγω μου τέλος καλό όλα καλά λοιπόν με τη γιατρό σου!! Όσο για τη γραμματέα να πάει απο κει που ήρθε η ηλιθια.. Είμαι και ευγενική λόγω φόρουμ να ξέρετε! Τι είπε για το ότι πήγες στον εμβρυολόγο για υπέρηχο αλήθεια; 

Χαχαχα πες τα Φραουλίνο μου και εγώ είπα πολλά χθες

Μου είπε καλά έκανα αφου ένιωθα ετσι

Αύριο θα πάρω να κλείσω κ β επιπέδου επιτελουςςςς και θα σας πω ημερομηνία 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Τι ωραία κορίτσι μου, πόσο χαίρομαι για σένα!!! Τι ευτυχία να βλέπεις το μωρακι σου και να σου λένε με σιγουριά αν είναι αγοράκι η κοριτσάκι! Όλα υπέροχα γλυκιά μου!!! :wub: 

Βασικα ολο κλαιω! Δεν ξερω γιατι συγκινηθηκα τοσο! Λεγαμε για πλακα κοριτσακι και τετοια αλλα οταν μαθαινεις σιγουρα το φυλο ειναι τοσο συγκινητικο! Ο αντρας μου κλαμα να δειτε! Θα εχουμε ενα αγορακι εδω μεσα, να λεει!

Just now, Gogo1994 said:

Υβοννη μου πόσο χάρηκα και εσύ γιοκα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με συγκινησατε κ εσυ κ ο άντρας σου 

Μαρια μου φοβάμαι τώρα λίγο από μόνη μου βέβαια τις βόλτες πχ στο αμάξι επειδή δεν έχει ανέβει ακόμα αλλά ίσως είμαι κ υπερβολική 

Δέσποινα μου εσένα ποτέ ανέβηκε? Πάντως ναι είμαι πιο χαλαρή τώρα με όλα κ με την ένταση που υπήρχε γιατί δε μου άρεσε. Καταχάρηκα κ με την Υβόννη μαςςς

 

Κοριτσακι μου αγορακια χαμος και δεν ειχα και μπλε γλυκα εδω!!!

Χαρηκα πολυ που τα βρηκατε με τη γιατρο σου!!! Να εισαι χαλαρη τωρα, να ακολουθεις τις οδηγιες ηρεμα και ολα θα  πανε καλα!!!

Just now, ΕΥΑ! said:

Υβοννη μου φανερωθηκε σημερα κ σας εκανε κ εκπληξη!! Με το καλο ο γιος σας λοιπον κ ναι τωρα πρεπει να σκεφτειτε ονομα χαχα!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!

Θα σας ενημερωσω για το ονομα, γιατι μολις εκτυπωσε λιστα ο αντρας μου και θα τα δουμε ενα ενα! Λες και πρεπει να βρουμε σημερα χαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Βασικα ολο κλαιω! Δεν ξερω γιατι συγκινηθηκα τοσο! Λεγαμε για πλακα κοριτσακι και τετοια αλλα οταν μαθαινεις σιγουρα το φυλο ειναι τοσο συγκινητικο! Ο αντρας μου κλαμα να δειτε! Θα εχουμε ενα αγορακι εδω μεσα, να λεει!

Κοριτσακι μου αγορακια χαμος και δεν ειχα και μπλε γλυκα εδω!!!

Χαρηκα πολυ που τα βρηκατε με τη γιατρο σου!!! Να εισαι χαλαρη τωρα, να ακολουθεις τις οδηγιες ηρεμα και ολα θα  πανε καλα!!!

Θα σας ενημερωσω για το ονομα, γιατι μολις εκτυπωσε λιστα ο αντρας μου και θα τα δουμε ενα ενα! Λες και πρεπει να βρουμε σημερα χαχαχαχα!

Ιιιιιιι δεν έχετε μπλε γλυκά? Πωωω θα με κάνεις να σου στείλω εεεε

 

Just now, Gogo1994 είπε:

Ιιιιιιι δεν έχετε μπλε γλυκά? Πωωω θα με κάνεις να σου στείλω εεεε

 

Αααα να σας πω κ για τις κινήσεις τι μου είπε μπροστά θα νιωσουμε κάτι σαν χάδι αλλά μπροστά κ κάτω όχι πλάι εγώ νόμιζα κ πλάι κ μου είπε κ αυτή στις 20 βδομάδες θα το νιωσω


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ότι είναι οπίσθιος δεν έχει σχέση.σκεψου ο πλακούντας είναι μπροστά ή πίσω,ψηλά ή χαμηλά.αν είναι μπροστά ή πίσω δεν μας νοιάζει.αν είναι ψηλά είναι ο,τι καλύτερο,αν είναι χαμηλά μετράει κ πόσο χαμηλά είναι.εμενα είναι μπροστά κ τέρμα χαμηλά.εσενα είναι πίσω κ λίγο χαμηλά.οσοι έχουν χαμηλούς πλακούντες,συνήθως δεν ενδυκνειται το σεξ για να μην έχουμε αιματακι.στον Βασίλη είχα οπίσθιο σαν κι εσένα αλλα ψηλά κ ήμουν σούπερ..

Μην φοβάσαι,αφού ξεκουράζεσαι όλα θα είναι μια χαρά κ όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα τραβάει η μήτρα μας που θα μεγαλώνει τον πλακούντα ψηλά,όπως έγινε στην Δέσποινα.

Ναιιι σκεφτείτε κορίτσια ότι έμενε μ είπε όχι σεξ κ όχι βάρη.. έκανα κανονικά δουλειές κ μάζευα κ κούτες.. σίγουρα θα σας ανεβειι

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

Αχ τ συγκινητικοοοο..να χαίρεστε τ παιδάρο σας λοιπόν κοπέλα μ..όλα καλά κ ν φανταστώ ανακούφιση μετά τ ραντεβού.. μόλις βρείτε κ όνομα να μας τ πείτε χαχα

Just now, Gogo1994 είπε:

Υβοννη μου πόσο χάρηκα και εσύ γιοκα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με συγκινησατε κ εσυ κ ο άντρας σου 

Μαρια μου φοβάμαι τώρα λίγο από μόνη μου βέβαια τις βόλτες πχ στο αμάξι επειδή δεν έχει ανέβει ακόμα αλλά ίσως είμαι κ υπερβολική 

Δέσποινα μου εσένα ποτέ ανέβηκε? Πάντως ναι είμαι πιο χαλαρή τώρα με όλα κ με την ένταση που υπήρχε γιατί δε μου άρεσε. Καταχάρηκα κ με την Υβόννη μαςςς

 

Εμένα τώρα π πήγα μ είπε οτι ανεβηκε μέσα σ ένα μήνα δλδ..κ αυτο έγραψα κ πριν λίγο ότι τ μόνο π μ είχε πει είναι όχι σεξ κ βάρος.. έκανα κανονικά τις δουλειές μ κ σκέψου μάζευα κ γτ μετακόμιση.. σίγουρα την επόμενη φορά θα σας έχει ανεβειιι


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναιιι σκεφτείτε κορίτσια ότι έμενε μ είπε όχι σεξ κ όχι βάρη.. έκανα κανονικά δουλειές κ μάζευα κ κούτες.. σίγουρα θα σας ανεβειι

Αχ τ συγκινητικοοοο..να χαίρεστε τ παιδάρο σας λοιπόν κοπέλα μ..όλα καλά κ ν φανταστώ ανακούφιση μετά τ ραντεβού.. μόλις βρείτε κ όνομα να μας τ πείτε χαχα

Εμένα τώρα π πήγα μ είπε οτι ανεβηκε μέσα σ ένα μήνα δλδ..κ αυτο έγραψα κ πριν λίγο ότι τ μόνο π μ είχε πει είναι όχι σεξ κ βάρος.. έκανα κανονικά τις δουλειές μ κ σκέψου μάζευα κ γτ μετακόμιση.. σίγουρα την επόμενη φορά θα σας έχει ανεβειιι

Από το στόμα σου κ στου θεου το αυτί κοπέλα μου!!!;-)

Just now, Gogo1994 είπε:

Ιιιιιιι δεν έχετε μπλε γλυκά? Πωωω θα με κάνεις να σου στείλω εεεε

 

Αααα να σας πω κ για τις κινήσεις τι μου είπε μπροστά θα νιωσουμε κάτι σαν χάδι αλλά μπροστά κ κάτω όχι πλάι εγώ νόμιζα κ πλάι κ μου είπε κ αυτή στις 20 βδομάδες θα το νιωσω

Λίγη υπομονή κ θα το νιωσεις γωγω μου κ μετά δεν θα σε αφήνει σε ησυχία!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

Κι εκεί που ήμασταν όλοι σίγουροι για κορίτσι έσκασε μύτη το αγοράκι μας... Με συγκίνησες παρά πολύ και ειδικά ο άντρας σου! Με το καλό να είναι κορίτσι μου και να σας κάνει πάντα χαρούμενους! Να που τελικά αυξάνονται τα αγόρια στην παρέα..

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Λοιπόν οι ευχές σας πιάσανε 

Ξύπνησα πρωί πρωί 7 πάρα για εξετάσεις κ με το που ανοίγω τα μάτια μου είμαι ανάσκελα κ πάντα όταν ξυπνάω πιάνω τη κοιλίτσα κ τσουπ.... 4 χτυπήματακια. Ήταν 4 σχεδον συνεχομενα.ε μετααα τιποτα

Δε του άρεσε μάλλον το πρωινό ξύπνημα 

  • Μου αρέσει 6

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πωπω σας διάβασα μαζεμένες! τι ωραία νέα για όλες!!

@Gogo1994 ευτυχώς ολα λύθηκαν και ηρέμησες και εσυ βρε κορίτσι! αχ τι χαρά, και εγω θα ήθελα να το ακούσω αλλά είμαστε πολυ μικρουληδες ακόμα! @MumMaria πόσο πολύ σε νιώθω;; τι ώραια που είχες έστω και για λίγο την μανούλα σου! και μενα είναι μακρια απο εδω που μένω και σε καταλαβαίνω, ειδικά τώρα που είμαστε σε αυτή την όμορφη φάση εεε θέλουμε λιγάκι την μαμα μας!

@Υβόννη καλά ε;; με συγκίνησες τρελά!!! και εγω νόμιζα κοριτσάκι περιμένατε!!! τι υπέροχα νεα είναι αυτά;;; ο αντρούλης σου ήτανε μέσα μαζι σου;;; τι όμορφα....εύχομαι να βγεί ένας γερός και μπαμπάτσικος παίδαρος!!! :)

  • Μου αρέσει 3

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ

Λοιπόν οι ευχές σας πιάσανε 

Ξύπνησα πρωί πρωί 7 πάρα για εξετάσεις κ με το που ανοίγω τα μάτια μου είμαι ανάσκελα κ πάντα όταν ξυπνάω πιάνω τη κοιλίτσα κ τσουπ.... 4 χτυπήματακια. Ήταν 4 σχεδον συνεχομενα.ε μετααα τιποτα

Δε του άρεσε μάλλον το πρωινό ξύπνημα 

Καλημέρα!!!

Αχ ποσό ωραιο ξύπνημα... Τι ωραία! Άντε σιγά σιγά θα αρχίσει ο κύριος να μην σ αφήνει σε ησυχία!! Κι εγώ για εξετάσεις ξύπνησα αλλά ο δικός μου φαίνεται είναι τεμπέλης. Ακόμα ξεκάθαρο δείγμα δεν δίνει. Θα πρέπει να κάνω μια κουβέντα μαζί του να παραδειγματιστεί από τα αλλά μωράκια της ομάδας :wink:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα!!!

Αχ ποσό ωραιο ξύπνημα... Τι ωραία! Άντε σιγά σιγά θα αρχίσει ο κύριος να μην σ αφήνει σε ησυχία!! Κι εγώ για εξετάσεις ξύπνησα αλλά ο δικός μου φαίνεται είναι τεμπέλης. Ακόμα ξεκάθαρο δείγμα δεν δίνει. Θα πρέπει να κάνω μια κουβέντα μαζί του να παραδειγματιστεί από τα αλλά μωράκια της ομάδας :wink:

Χαχαχα ειρήνη μου ναι κάντε μια συζήτηση 

Ο δικός μου μόλις ήρθε ο μπαμπάς για να ακούσει σιγά μη ξαναέκανε τίποτα 

Κ πολύ ήτανε περίμενα κ εγώ αλλά τιποτααα μετά ε κ παλι καλά φαντάσου μου είπαν σε 2 με 3 βδομάδες άρα κ αυτό μπορεί να μη το είχα ακούσει αλλά επειδή ξύπνησα απότομα κ λένε ότι αυτά κουνιούνται όταν εμείς κοιμόμαστε τον έπιασα στα πράσα χαχαχ

  • Χαχα 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια μου έκλεισα β επιπέδου 4 Ιουλίου αντεεε τώρα μετράμε αντίστροφα 

Καλημέρα τι γλυκο..Κ εγώ χτες τ βράδυ όπως ήμουν ανάσκελα το ξαναενιωσα..από εδώ κ πέρα θ νιώθουμε πιο πολλά και πιο συχνα:x

  • Μου αρέσει 4

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...