Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MinakiG είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έπιασαν τόπο οι ευχές μας!!! Καλορίζικο και όλα με το καλό εύχομαι.. Ώρα να δώσεις βαρύτητα στις ετοιμασίες του γάμου σου!

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, demifilol είπε:

 Καλημέρα κορίτσια μου !!τα νέα μου :ο τράχηλος μου παραμένει σταθερός ,η Μπέμπα αναπτυγμένη κ υπερικινητικη όπως παντα !!σε γενικές γραμμές ολα καλα !!την άλλη εβδομάδα πάλι !Ευχομαι καλα νέα σε όλες !!

πηγαινω κ εγώ να πάρω το μαξιλάρι !!θα σας πω εντυπώσεις !

Πολύ χάρηκα δημητρα μου και για την μπεμπουλα σου κ για τον τράχηλο!!τώρα την άλλη εβδομάδα!!!μπήκαμε κ στον πέμπτο έτσι;;;-)

1 hour ago, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ τέλεια λοιπόν...όλα καλά...καλε μόνο εγώ δεν πήγα λιντλ;;; χαχα 

Τ μωράκια σας κορίτσια πόσο ήταν τελευταια φορά σε γραμμάρια κ υψος;;;

Δέσποινα θα κοιτάξω σε λίγο τον υπέρηχο γιατί έχει καιρό κ δεν θυμάμαι τώρα..

Just now, Gogo1994 είπε:

Μπράβο Δημητρουλα ο πλακούντας? 

Να δείτε που θα πάρω κ εγώ το μαξιλάρι σε λίγο 

Πάρτο πάρτο!!!:razz: είπαμε, δουλεύω με ποσοστά!αχχααχαχα

Just now, Despoina Mar είπε:

Εμένα προχθές ήταν 16 εκ..κ 150 ήταν κ μ είπε ότι είναι λεπτή κ ψηλή χαχα αλλά τ σκεφτόμουν σμρ γτ τόσο καιρό δεν έτρωγα κιόλας.. Κ λέει συνήθως απ τ 6 μήνα αρχίζουν κ βάζουν κιλά.. 

Κ εμένα 150 πολύ λεπτούλα,από χθες τ σκέφτομαι τώρα π ανοίγει κ η όρεξη σιγά σιγά πρέπει ν τρώω παραπανωω

Αγάπη μου,δεν έχει τόσο σχέση..γερό να είναι κ ας μην είναι κ χοντρούλα,θα την χοντρυνεις εσύ στην πορεία με το γαλατάκι σου αν θες χααχχαχα!!!για ενόργανη την κόβω!!:x

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου μην σκατε με το βαρος και υψος των μωρων! Ενα θα σας πω! Ο αδερφος μου μικροκαμωμενος και ειναι τωρα 1.97 (Κρητικο γονιδιο απο τη γιαγια τη Χανιωτισσα @Gogo1994)!!Εγω κοριτσια μου πηρα ολο τον ενατο και ημουν και κοντη και αδυνατη σαν μωρο! Ιδια εμεινα χαχαχα (1.75 και 78 κιλα)!!!

Νομιζω ειναι θεμα οργανισμου αν θα κανουμε μεγαλο ή μικρο μωρακι και δεν εχει να κανει με το ποσο τρωμε (Τα λεω να τα ακουω κι εγω) εφοσον αυτα τρωνε απο τα θρεπτικα μας συστατικα.

 

Έτσι ακριβως είναι.επισης μου είπε ο γιατρός ότι μετράει η κληρονομικότητα.δηλαδη πόσα κιλά γεννήθηκα εγώ κ ο άντρας μου

Just now, Gogo1994 είπε:

Λιώνω με το νταρνταναα χαχαχχα

Εγώ γεννήθηκα 2850 σα γατάκι ο αντρας μου 3 και τώρα κάτι ενδυαμεσο θα είναι 

Εγώ 3600 κ ο άντρας μου 4100. Ο γιος μου 4000.τωρα η μπουμπού πιστεύω πρώτα ο Θεός πάνω από 3500.βρε γερά να είναι,αυτό μόνο!κ μην νομίζετε κ τα μεγάλα μωρά,φέρνουν κ λίγο πιο ζορικους τοκετούς!!ακούστε με κι εμένα!!αχαχααχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ξερά!!!σε σκεφτόμουν χθες!!!μια χαρά κοπελα μου,έφυγε αυτό,μειον ένα κ τι ένα;;!!τώρα μετακόμιση κ γάμος!!!όλα τα ευχάριστα

Just now, Gogo1994 είπε:

Ουυυ καλορίζικο κοπέλα μου 

 

Γωγουλα πως τα περασες χθες με τις φιλενάδες;;χαλαρωσες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Το ξερά!!!σε σκεφτόμουν χθες!!!μια χαρά κοπελα μου,έφυγε αυτό,μειον ένα κ τι ένα;;!!τώρα μετακόμιση κ γάμος!!!όλα τα ευχάριστα

Γωγουλα πως τα περασες χθες με τις φιλενάδες;;χαλαρωσες;

Όλα καλά ναι Μαρία μου τώρα είμαι στη γιατρό μου περιμένω... Να μιλήσουμε 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα κορίτσια τώρα έφυγε η μαμά μου.δυστθχως δεν έκατσε πολύ γιατί κάνει φυσιοθεραπείες η γιαγιά κ θέλει κ την μαμά μου εκεί το απόγευμα.αλλα ήρθε πρωί πρωί κ αφού μου έφερε κ μπόλικα φαγακια,ρουχακια για τον μικρό από τα λιντλ,κάτσαμε κ κουτσομπολεψαμε!!!ο Βασίλης τρελάθηκε από την χαρά του κ είχα άγχος ότι δεν θα την θυμόταν.βεβαια τον είχε συνέχεια αγκαλιά κ ήταν το καλύτερο του.θα προσπαθησει λέει να έρθει τον Ιούνιο 2-3 μέρες να την χαρώ κι εγώ παραπάνω.

Αχ κορίτσια πολύ μου άρεσε!!!κάναμε όνειρα ,πως θα είναι με τα δύο μπομπιρακια:x κ η μαμά μου τα βλέπει πάντα όλα αισιόδοξα.περασε πολλές δυσκολίες αλλά πάντα με χαμόγελο.μανουλα μουυυυ!!!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Όλα καλά ναι Μαρία μου τώρα είμαι στη γιατρό μου περιμένω... Να μιλήσουμε 

Κατάλαβα... ψυχραιμία..κ περιμενω ανταποκριση;-)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εμένα κορίτσια τώρα έφυγε η μαμά μου.δυστθχως δεν έκατσε πολύ γιατί κάνει φυσιοθεραπείες η γιαγιά κ θέλει κ την μαμά μου εκεί το απόγευμα.αλλα ήρθε πρωί πρωί κ αφού μου έφερε κ μπόλικα φαγακια,ρουχακια για τον μικρό από τα λιντλ,κάτσαμε κ κουτσομπολεψαμε!!!ο Βασίλης τρελάθηκε από την χαρά του κ είχα άγχος ότι δεν θα την θυμόταν.βεβαια τον είχε συνέχεια αγκαλιά κ ήταν το καλύτερο του.θα προσπαθησει λέει να έρθει τον Ιούνιο 2-3 μέρες να την χαρώ κι εγώ παραπάνω.

Αχ κορίτσια πολύ μου άρεσε!!!κάναμε όνειρα ,πως θα είναι με τα δύο μπομπιρακια:x κ η μαμά μου τα βλέπει πάντα όλα αισιόδοξα.περασε πολλές δυσκολίες αλλά πάντα με χαμόγελο.μανουλα μουυυυ!!!!

Τι ομορφα Μαρια μου,εστω κ για λιγο.τις επομενες μερες που θα ξαναρθει θα εχετε περισσοτερο χρονο 


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εμένα κορίτσια τώρα έφυγε η μαμά μου.δυστθχως δεν έκατσε πολύ γιατί κάνει φυσιοθεραπείες η γιαγιά κ θέλει κ την μαμά μου εκεί το απόγευμα.αλλα ήρθε πρωί πρωί κ αφού μου έφερε κ μπόλικα φαγακια,ρουχακια για τον μικρό από τα λιντλ,κάτσαμε κ κουτσομπολεψαμε!!!ο Βασίλης τρελάθηκε από την χαρά του κ είχα άγχος ότι δεν θα την θυμόταν.βεβαια τον είχε συνέχεια αγκαλιά κ ήταν το καλύτερο του.θα προσπαθησει λέει να έρθει τον Ιούνιο 2-3 μέρες να την χαρώ κι εγώ παραπάνω.

Αχ κορίτσια πολύ μου άρεσε!!!κάναμε όνειρα ,πως θα είναι με τα δύο μπομπιρακια:x κ η μαμά μου τα βλέπει πάντα όλα αισιόδοξα.περασε πολλές δυσκολίες αλλά πάντα με χαμόγελο.μανουλα μουυυυ!!!!

Κατάλαβα... ψυχραιμία..κ περιμενω ανταποκριση;-)

Α μωρέ Μαρία μου με συγκίνησες με τη μανούλα σου

Λίγο έκατσε αλλά πήρες τη δοση σου κ άμα έρθει ξανά θα είναι τέλεια. Οι μανούλες πάντα αισιόδοξες κ εγώ την έχω τρελανει τη δικιά μου. Έτσι όπως με βλέπει ώρες ωρες


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Τι ομορφα Μαρια μου,εστω κ για λιγο.τις επομενες μερες που θα ξαναρθει θα εχετε περισσοτερο χρονο 

Ναι ναι αυτό περιμένω.ειστε τυχερές όσες έχετε την μαμά κοντά!!:x

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πολύ χάρηκα δημητρα μου και για την μπεμπουλα σου κ για τον τράχηλο!!τώρα την άλλη εβδομάδα!!!μπήκαμε κ στον πέμπτο έτσι;;;-)

Δέσποινα θα κοιτάξω σε λίγο τον υπέρηχο γιατί έχει καιρό κ δεν θυμάμαι τώρα..

Πάρτο πάρτο!!!:razz: είπαμε, δουλεύω με ποσοστά!αχχααχαχα

Αγάπη μου,δεν έχει τόσο σχέση..γερό να είναι κ ας μην είναι κ χοντρούλα,θα την χοντρυνεις εσύ στην πορεία με το γαλατάκι σου αν θες χααχχαχα!!!για ενόργανη την κόβω!!:x

Έτσι ακριβως είναι.επισης μου είπε ο γιατρός ότι μετράει η κληρονομικότητα.δηλαδη πόσα κιλά γεννήθηκα εγώ κ ο άντρας μου

Εγώ 3600 κ ο άντρας μου 4100. Ο γιος μου 4000.τωρα η μπουμπού πιστεύω πρώτα ο Θεός πάνω από 3500.βρε γερά να είναι,αυτό μόνο!κ μην νομίζετε κ τα μεγάλα μωρά,φέρνουν κ λίγο πιο ζορικους τοκετούς!!ακούστε με κι εμένα!!αχαχααχα

μπηκαμε επιτελους ναι ,,,σιγα σιγα θα ερθει κ ο β επιπεδου,,,,

αχ η μανουλα ,,παντα σε προσεχει,,χαιρομαι που περαστε ομορφα ,,,ευχομαι να την ξανα δεις συντομα,,,


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Α μωρέ Μαρία μου με συγκίνησες με τη μανούλα σου

Λίγο έκατσε αλλά πήρες τη δοση σου κ άμα έρθει ξανά θα είναι τέλεια. Οι μανούλες πάντα αισιόδοξες κ εγώ την έχω τρελανει τη δικιά μου. Έτσι όπως με βλέπει ώρες ωρες

Ναι αλλά τουλάχιστον μας καταλαβαίνουν κ μας ανέχονται!ακόμα κ όταν λέμε τα τρελά μας.τι ώρα έχεις ραντεβού;με τον άντρα σου είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

μπηκαμε επιτελους ναι ,,,σιγα σιγα θα ερθει κ ο β επιπεδου,,,,

αχ η μανουλα ,,παντα σε προσεχει,,χαιρομαι που περαστε ομορφα ,,,ευχομαι να την ξανα δεις συντομα,,,

Ρε συ θες να της πω μήπως προλάβει να δει το μαξιλάρι που λέγαμε;;;-)

Ναι άντε!μέχρι την β επιπέδου πότε θα περάσει ο καιρός ρε παιδί μου;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι αλλά τουλάχιστον μας καταλαβαίνουν κ μας ανέχονται!ακόμα κ όταν λέμε τα τρελά μας.τι ώρα έχεις ραντεβού;με τον άντρα σου είσαι;

Μόνη σήμερα έτσι κ αλλιώς δε θα τον άφηναν πάλι. Υποτίθεται 3.30 αλλα θα περιμένω πολύ παλι


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ρε συ θες να της πω μήπως προλάβει να δει το μαξιλάρι που λέγαμε;;;-)

Ναι άντε!μέχρι την β επιπέδου πότε θα περάσει ο καιρός ρε παιδί μου;;;

οχι κοριτσι μου ευχαριστω ,ο αντρασ με ειδε που στεναχωρεθηκα καπως,,,κ μου ειπε θα μ  παραγγειλει απο το ιντερνετ κ ας ειναι πιο ακριβα ,,,

28μερες εμειναν,,,ουτε μηνας ,,χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...