Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Μόνη σήμερα έτσι κ αλλιώς δε θα τον άφηναν πάλι. Υποτίθεται 3.30 αλλα θα περιμένω πολύ παλι

Αμάν μωρέ κ αυτή!!!υπομονή Γωγώ μου!!!θα συζητήσετε μόνο; ή θα κάνετε κ υπέρηχο; Με την βλαμμενη την γραμματέα μην ασχοληθεις όση ώρα περιμένεις

Just now, demifilol είπε:

οχι κοριτσι μου ευχαριστω ,ο αντρασ με ειδε που στεναχωρεθηκα καπως,,,κ μου ειπε θα μ  παραγγειλει απο το ιντερνετ κ ας ειναι πιο ακριβα ,,,

28μερες εμειναν,,,ουτε μηνας ,,χαχαχαχ

Αχ τι γλυκός μωρέ!!!μπράβο του!δεν θα το μετανιώσετε!!αχαχαχα

Ναι μωρέ ούτε μήνας,σιγά...;-):P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Αμάν μωρέ κ αυτή!!!υπομονή Γωγώ μου!!!θα συζητήσετε μόνο; ή θα κάνετε κ υπέρηχο; Με την βλαμμενη την γραμματέα μην ασχοληθεις όση ώρα περιμένεις

Αχ τι γλυκός μωρέ!!!μπράβο του!δεν θα το μετανιώσετε!!αχαχαχα

Ναι μωρέ ούτε μήνας,σιγά...;-):P

Θέλω να της πω να μου γράψει φάρμακα κ δε μπορώ το πιστευετε? Δε ξέρω θα της πω ότι έκανα χθες κ ότι νομίζει 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Θέλω να της πω να μου γράψει φάρμακα κ δε μπορώ το πιστευετε? Δε ξέρω θα της πω ότι έκανα χθες κ ότι νομίζει 

Στην γραμματέα εννοείς;πες το στην γιατρό να σου γράψει τα φάρμακα κοπέλα μου.μην ζοριζεσαι άδικα κ να είσαι ήρεμη,να σκέφτεσαι το αγόρι σου.ολα τα αλλά δεν έχουν σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Στην γραμματέα εννοείς;πες το στην γιατρό να σου γράψει τα φάρμακα κοπέλα μου.μην ζοριζεσαι άδικα κ να είσαι ήρεμη,να σκέφτεσαι το αγόρι σου.ολα τα αλλά δεν έχουν σημασία.

Αναγκαστικά τα γράφει αυτή 

Εσείς τι λέτε με τον υπέρηχο κανόνικα δε πρέπει να θέλει να δει κ αυτή τι γίνεται? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αναγκαστικά τα γράφει αυτή 

Εσείς τι λέτε με τον υπέρηχο κανόνικα δε πρέπει να θέλει να δει κ αυτή τι γίνεται? 

Ε ναι,αφού σου έχει ανοίξει καρτέλα λογικά θα σου κάνει έναν υπέρηχο κι αυτή.β επιπέδου πότε έχεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Εμένα κορίτσια τώρα έφυγε η μαμά μου.δυστθχως δεν έκατσε πολύ γιατί κάνει φυσιοθεραπείες η γιαγιά κ θέλει κ την μαμά μου εκεί το απόγευμα.αλλα ήρθε πρωί πρωί κ αφού μου έφερε κ μπόλικα φαγακια,ρουχακια για τον μικρό από τα λιντλ,κάτσαμε κ κουτσομπολεψαμε!!!ο Βασίλης τρελάθηκε από την χαρά του κ είχα άγχος ότι δεν θα την θυμόταν.βεβαια τον είχε συνέχεια αγκαλιά κ ήταν το καλύτερο του.θα προσπαθησει λέει να έρθει τον Ιούνιο 2-3 μέρες να την χαρώ κι εγώ παραπάνω.

Αχ κορίτσια πολύ μου άρεσε!!!κάναμε όνειρα ,πως θα είναι με τα δύο μπομπιρακια:x κ η μαμά μου τα βλέπει πάντα όλα αισιόδοξα.περασε πολλές δυσκολίες αλλά πάντα με χαμόγελο.μανουλα μουυυυ!!!!

Κατάλαβα... ψυχραιμία..κ περιμενω ανταποκριση;-)

Αχ τι όμορφες στιγμές,εμας μας χωρίζουν λίγα χωριά μόνο κ όταν έφυγα από τ σπίτι πριν 3 χρόνια ακόμα κ τώρα μ λείπουν οι δικοί μ γενικά.. ενώ τους βλέπω συχνά σκέψου.. πόσο μάλλον εσύ π είσαι μακριά.. εύχομαι πολλές ακόμα στιγμές με τους δικούς σου

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αναγκαστικά τα γράφει αυτή 

Εσείς τι λέτε με τον υπέρηχο κανόνικα δε πρέπει να θέλει να δει κ αυτή τι γίνεται? 

Να της μιλησεις κ να πεις ολους τους προβληματισμους σου κ να ρωτησεις κ για τις εξετασεις.να σκεφτεσαι οτι δεν σου κανει χαρη κ να της τα πεις ανοιχτα.

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειά σας λοιπόν έχω καλά νέα 

Η γιατρός μου μίλησε πολύ όμορφα κ μου ζήτησε συγγνώμη εκ μέρους της άλλης και μου είπε θέλω να έρχεσαι εδώ κ να νιώθεις όμορφα και της είπα ότι χθες ένιωθα περιττή 

Τέλος πάντων τα ξεχνάμε αυτά και θα σας πω τα υπόλοιπα ο πλακούντας ειναι ακόμα χαμηλός μου είπε ξεκούραση και λίγο περπάτημα με μέτρο κ διαδρομη με αμάξι όχι ήλιο με ώρες κ εννοείται με στάσεις 

Μου έγραψε εξετάσεις και μου έκανε πολλές μετρήσεις όλες μέσα στα φυσιολογικα αλλά μου είπε ότι νεράκι πρέπει να πινω περισσότερο για να έχει ο σάκος πιο πολύ κ περισσότερη πρωτεινη έχει αδύνατουλα κοιλίτσα αυτά μέσα στις άκρες για θάλασσα από Ιούλιο 

Αυτά κορίτσια μου 

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια γειά σας λοιπόν έχω καλά νέα 

Η γιατρός μου μίλησε πολύ όμορφα κ μου ζήτησε συγγνώμη εκ μέρους της άλλης και μου είπε θέλω να έρχεσαι εδώ κ να νιώθεις όμορφα και της είπα ότι χθες ένιωθα περιττή 

Τέλος πάντων τα ξεχνάμε αυτά και θα σας πω τα υπόλοιπα ο πλακούντας ειναι ακόμα χαμηλός μου είπε ξεκούραση και λίγο περπάτημα με μέτρο κ διαδρομη με αμάξι όχι ήλιο με ώρες κ εννοείται με στάσεις 

Μου έγραψε εξετάσεις και μου έκανε πολλές μετρήσεις όλες μέσα στα φυσιολογικα αλλά μου είπε ότι νεράκι πρέπει να πινω περισσότερο για να έχει ο σάκος πιο πολύ κ περισσότερη πρωτεινη έχει αδύνατουλα κοιλίτσα αυτά μέσα στις άκρες για θάλασσα από Ιούλιο 

Αυτά κορίτσια μου 

Μια χαρά Γωγουλα μου!!αν εσύ με την συζήτηση που κάνατε, είσαι κομπλέ,τότε συνεχίζεις με αυτήν.

Δεν ήξερα ότι κι εσύ είχες ψηλό πλακούντα.τουλαχιστον αυτήν την φορά φάνηκε λίγο διαλλακτική κ αυτή κ σε άφησε να κάνεις πράγματα..λίγο προσοχή κ θα σου ανέβει,που θα πάει;;

Το αγόρι σου το ξαναειδες ε;;:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μια χαρά Γωγουλα μου!!αν εσύ με την συζήτηση που κάνατε, είσαι κομπλέ,τότε συνεχίζεις με αυτήν.

Δεν ήξερα ότι κι εσύ είχες ψηλό πλακούντα.τουλαχιστον αυτήν την φορά φάνηκε λίγο διαλλακτική κ αυτή κ σε άφησε να κάνεις πράγματα..λίγο προσοχή κ θα σου ανέβει,που θα πάει;;

Το αγόρι σου το ξαναειδες ε;;:x

Το ξαναειδααα ναιι δύο ραντεβουδακια σε δύο μερούλες έχω οπίσθιο χαμηλό Μαρία μου ναι αλλά τι άλλο να κάνω πραγματικά ξεκουράζομαι πολύ πιστεύω 

Και σεξ απαγορεύεται σε αυτή τη περίπτωση μου είπε 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Το ξαναειδααα ναιι δύο ραντεβουδακια σε δύο μερούλες έχω οπίσθιο χαμηλό Μαρία μου ναι αλλά τι άλλο να κάνω πραγματικά ξεκουράζομαι πολύ πιστεύω 

Και σεξ απαγορεύεται σε αυτή τη περίπτωση μου είπε 

Ότι είναι οπίσθιος δεν έχει σχέση.σκεψου ο πλακούντας είναι μπροστά ή πίσω,ψηλά ή χαμηλά.αν είναι μπροστά ή πίσω δεν μας νοιάζει.αν είναι ψηλά είναι ο,τι καλύτερο,αν είναι χαμηλά μετράει κ πόσο χαμηλά είναι.εμενα είναι μπροστά κ τέρμα χαμηλά.εσενα είναι πίσω κ λίγο χαμηλά.οσοι έχουν χαμηλούς πλακούντες,συνήθως δεν ενδυκνειται το σεξ για να μην έχουμε αιματακι.στον Βασίλη είχα οπίσθιο σαν κι εσένα αλλα ψηλά κ ήμουν σούπερ..

Μην φοβάσαι,αφού ξεκουράζεσαι όλα θα είναι μια χαρά κ όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα τραβάει η μήτρα μας που θα μεγαλώνει τον πλακούντα ψηλά,όπως έγινε στην Δέσποινα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια γειά σας λοιπόν έχω καλά νέα 

Η γιατρός μου μίλησε πολύ όμορφα κ μου ζήτησε συγγνώμη εκ μέρους της άλλης και μου είπε θέλω να έρχεσαι εδώ κ να νιώθεις όμορφα και της είπα ότι χθες ένιωθα περιττή 

Τέλος πάντων τα ξεχνάμε αυτά και θα σας πω τα υπόλοιπα ο πλακούντας ειναι ακόμα χαμηλός μου είπε ξεκούραση και λίγο περπάτημα με μέτρο κ διαδρομη με αμάξι όχι ήλιο με ώρες κ εννοείται με στάσεις 

Μου έγραψε εξετάσεις και μου έκανε πολλές μετρήσεις όλες μέσα στα φυσιολογικα αλλά μου είπε ότι νεράκι πρέπει να πινω περισσότερο για να έχει ο σάκος πιο πολύ κ περισσότερη πρωτεινη έχει αδύνατουλα κοιλίτσα αυτά μέσα στις άκρες για θάλασσα από Ιούλιο 

Αυτά κορίτσια μου 

Πολύ σημαντικό π σ ζήτησε αρχικά συγνωμη μπράβο.. γ τ υπόλοιπα ακόλουθα τις οδηγίες κ όλα θ πάνε καλά.. ηρέμησες καθολου;;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

  • Μου αρέσει 13

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

Υβοννη μου φανερωθηκε σημερα κ σας εκανε κ εκπληξη!! Με το καλο ο γιος σας λοιπον κ ναι τωρα πρεπει να σκεφτειτε ονομα χαχα!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου να 'μαι και εγω! Θα σας εγραφα νωριτερα αλλα κλαιγαμε εδω απο συγκινηση!

Το  μωρακι μας μεγαλωσε πολυ και κουνιοταν αρκετα! Ολες οι μετρησεις τελειες και το πουλακι μας ειναι και αυτο στη θεση του! Εχουμε αγορακι κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Θα κανουμε γιο!!!

Εχω συγκινηθει παρα πολυ, ο αντρας μου εκλαιγε και μου ελεγε οτι τωρα εχει μεγαλη ευθυνη για ενα σωστο πατρικο προτυπο που θα δωσει στο παιδι τις σωστες βασεις να γινει ενας σωστος αντρας στο μελλον!!!!! Ξεφυγαμε ε;;; Νομιζαμε θα ειναι κοριτσακι απο ενστικτο ελεγα, αλλα οταν ειδαμε το πουλι και ειπε αγορι με επιασαν κλαματα απο συγκινηση!!!!! Τωρα ψαχνουμε ονοματα!!!

Δεν έχω λογια:x:x:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...