Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Φραουλίνο said:

Μαράκι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αν με το επιφανειακό εννοείς επιδερμικο όχι είναι πόνος σαν ηλεκτρισμός στο κόκαλο.. Επίσης δεν ζορίζομαι με τουαλέτα οπότε νομίζω μάλλον είναι αυτό που λέει η @Υβόννημοιάζει σαν αντανάκλαση πόνου, σαν τσίμπημα όπως αυτά που νιώθουμε και χαμηλά στην κοιλιά!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις απαντήσεις, θα μιλήσω και με το γιατρό βεβαίως βεβαίως.. 

Αν σου εχει πει οκ ο γιατρος εννοειται και αν ειναι η λεκανη που ανοιγει, να κανεις λιγες διατασεις προσαγωγων. Μου κανει κι εμενα στη γιογκα και ειδα μεγαλη βελτιωση. 16 βδομαδα σημερα βλεπω! Μεγαλωνει η μπεμπα σου Φραουλινο μου και το σωμα ανοιγει σιγα σιγα!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια..

εμεις μετά από εντολή γιατρού πήγαμε για ηλιοθεραπεία ως τις 12 η ώρα..μου είχε πει να κάνω κ μπάνιο στη θάλασσα αλλά ήταν παγωμένη κ άκουσα κ μια κυρία που έβγαινε να λέει ότι δεν είναι καθαρή κ δεν έκανα βήμα..

τωρα σπίτι χαλάρωση..θα διαβάσω κανένα βιβλίο για μωρά !εχει πάρει κ άλλη τέτοια βιβλία ή είμαι τελείως τρελή;

οσο για τα χάπια που γράφετε εγώ έχω ένα τεφτεεεερι κ τι κάτω τι παίρνω για να μη μπερδεύομαι!θα μου πείτε γιατί δε τα σημειώνω στο κινητό;;;δε ξέρω..νιώθω ευχαρίστηση κάθε φορά που τικαρω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσουπρεςςςς..εγώ νιώθω χαμηλά στ κοιλιά ώρες ώρες σαν βάρος.. Κ εκεί π λες @Φραουλίνο τ νιώθω κ εγώ κάποιες φορές γ δευτερόλεπτα.. Καλέ από χάπια παίρνω μόνο φυλλικο εγώ.. θ μ έδινε κ ασβέστιο αλλά μ τ αηδία π είχα αποφάσισα να τρώω φουλ γαλακτοκομικά.. τπτ άλλο.. ίσως από τ Αλλη φορά μ δώσει σίδηρο γτ είχα 37.5

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μαράκι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αν με το επιφανειακό εννοείς επιδερμικο όχι είναι πόνος σαν ηλεκτρισμός στο κόκαλο.. Επίσης δεν ζορίζομαι με τουαλέτα οπότε νομίζω μάλλον είναι αυτό που λέει η @Υβόννημοιάζει σαν αντανάκλαση πόνου, σαν τσίμπημα όπως αυτά που νιώθουμε και χαμηλά στην κοιλιά!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις απαντήσεις, θα μιλήσω και με το γιατρό βεβαίως βεβαίως.. 

Ναι έτσι όπως το περιγράφεις τώρα,μου μοιάζει να είναι αυτό που λέει η Υβόννη!ανοίγει η λεκάνη.

Just now, Sousamaki είπε:

Γεια σας κορίτσια..

εμεις μετά από εντολή γιατρού πήγαμε για ηλιοθεραπεία ως τις 12 η ώρα..μου είχε πει να κάνω κ μπάνιο στη θάλασσα αλλά ήταν παγωμένη κ άκουσα κ μια κυρία που έβγαινε να λέει ότι δεν είναι καθαρή κ δεν έκανα βήμα..

τωρα σπίτι χαλάρωση..θα διαβάσω κανένα βιβλίο για μωρά !εχει πάρει κ άλλη τέτοια βιβλία ή είμαι τελείως τρελή;

οσο για τα χάπια που γράφετε εγώ έχω ένα τεφτεεεερι κ τι κάτω τι παίρνω για να μη μπερδεύομαι!θα μου πείτε γιατί δε τα σημειώνω στο κινητό;;;δε ξέρω..νιώθω ευχαρίστηση κάθε φορά που τικαρω

Αχ τι ωραία θαλασσιτσα!!!!σούπερ καλά έκανες!κ εμένα αυτό μου είχε πει πέρσι,να κολυμπάω αλλά να είναι καθαρή κ ζέστη όσο γίνεται για τις συσπάσεις..

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα τσουπρεςςςς..εγώ νιώθω χαμηλά στ κοιλιά ώρες ώρες σαν βάρος.. Κ εκεί π λες @Φραουλίνο τ νιώθω κ εγώ κάποιες φορές γ δευτερόλεπτα.. Καλέ από χάπια παίρνω μόνο φυλλικο εγώ.. θ μ έδινε κ ασβέστιο αλλά μ τ αηδία π είχα αποφάσισα να τρώω φουλ γαλακτοκομικά.. τπτ άλλο.. ίσως από τ Αλλη φορά μ δώσει σίδηρο γτ είχα 37.5

Ααααα εσύ είσαι σούπερ!κ ο αυστηρός σου μια χαρά!!!καλύτερα λιγότερα αφού δεν τα χρειαζεσαι;-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sousamaki είπε:

Πότε ξεκινάμε το ασβέστιο;;;

κ πότε αρχίζουμε να τα νιώθουμε;;;

μου είπε ο γιατρός ότι θα την νιώσω μέχρι την 18η εβδομαδα αλλά προς το παρόν τιποτα

Εγώ το ξεκίνησα 16η το ασβέστιο.αν τρως γαλακτοκομικά,είσαι οκ αν κ πολλοί γιατροί το δίνουν προληπτικά.

Τον γιο 17η-18η,την μικρή 16η-17η.λογικα μέχρι την 20η θα το ακούσεις το μωράκι σου!!!λίγη υπομονη:x

Κορίτσια φάγαμε τα λαζάνια με τα χόρτα που έκανε ο άντρας μου.τελικα με φέτα τα έκανε.νοστιμα ήταν αλλά από εμφάνιση....λίγο αποδομημενα μας βγήκαν!δεν πειράζει,δεν έκατσα να σκάσω.τωρα φύγανε τα πεθερικά μου κ κοιμήθηκε κ ο μικρός.

Τώρα τα άλλα νέα.αυριο έρχεται η μαμά μου κ θα κάτσει μέχρι παρασκευή.μιλησαμε χθες στο τηλ κ της είπα για την συζήτηση που είχα με τον άντρα μου κ ότι μάλλον θα πάρουμε γυναίκα κ με πήρε σήμερα ότι αύριο πρωί πρωί έρχεται!!!!καταχαρηκα!!!θα μου καθαρίσει το σπίτι(θα το γλύψει δηλαδή γιατί είναι ψυχαναγκαστική σαν κι εμένα) κ θα κάνουμε παραγγελία το κλιματιστικό κ την τραπεζαρία κ κάτι ραφακια ικεα.θα μπορέσει να πάει κ ο άντρας μου απογεύματα λίγο από την δουλειά γιατί του βγήκαν τα μάτια μόνο από το λάπτοπ!αχ αχ!!λέτε να ρωτήσω τον γιατρό μήπως Τετάρτη στο ραντεβού μπορεί να έρθει κ ο σύζυγος;τώρα που είναι εδώ η μαμά κ θα κρατάει τον βασιλακο μου.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως το το Φραουλινο μας! Ειναι καπου κοντα στο ηβικο οστο που λεμε; Γιατι εμενα με επιασε καποια στιγμη και μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο επειδη μεγαλωνει η λεκανη και πιεζονται ολα εκει κατω και αντανακλα ο πονος.

φτερουγισματα κι εδω και λιγο σαν να κουνιεται το εντερο ειναι εμενα οταν τον νιωθω. Λογικα αργοτερα θα φαμε τις κλωτσιες μας!! Ειναι μικρουλικα ακομη! Ισως βεβαια παιζει ρολο που ειμαι και τοσο γυμνασμενη στην κοιλια εγω χαχαχαχαχα (πιο λαπας πεθαινεις)!

Καναπεδακος Μαρακι μου και ασε τον αντρα σεφ να κανει τα λαζανια!!!!! Ο μικρος θα εχει τρελαθει παντως απο χαρα με τη γιαγια και τον παππου!!! Αγκαλιες και χαδια ολη την ωρα!!!

Ναι καλά ο μικρός έχει τρελαθεί!!!τον έχουν όλη την ώρα αγκαλιά,είναι κ χαδιαρης οπότε μες την καλή χαρά !

Η πεθερά μου σχολίασε κάπως το ότι ο γιος της κάνει όλες τις δουλειές στο σπίτι κ κάτι τέτοια κ εγώ απάντησα τρελιτσα ,ναι είμαι πολύ τυχερή,τα κάνει όλα!!!χαχαχαα!γενικά πολύ τρολαρισμα αλλά είπα θα τα παίρνω όλα στην πλακα!το καλύτερο όμως ήταν,που δεν το περίμενα κιόλας,ότι γυρνάει κ μου λέει ότι ο μικρός είναι ίδιος εγώ!!!αφού εκεί έμεινα μ*λ*μας,λέω πάει μεταλλάχτηκε!!!χαχαααχα!που όλοι λένε ότι μοιάζει στον άντρα μου εντωμεταξύ!:grin:

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki said:

Πότε ξεκινάμε το ασβέστιο;;;

κ πότε αρχίζουμε να τα νιώθουμε;;;

μου είπε ο γιατρός ότι θα την νιώσω μέχρι την 18η εβδομαδα αλλά προς το παρόν τιποτα

Κοριτσακι μου εγω λογω δυσανεξιας δεν τρωω γαλακτοκομικα καθολου οποτε με ξεκινησε απο 7 βδομαδα ασβεστιο!

Ο μπεμπης εκανε εμφανιση 18 βδομαδα αλλα μη φανταστεις κατι εντονο ακομη! Κυριως βραδυ που χαλαρωνω κανει την εμφανιση του χιχιχι!

Just now, MumMaria said:

Ναι καλά ο μικρός έχει τρελαθεί!!!τον έχουν όλη την ώρα αγκαλιά,είναι κ χαδιαρης οπότε μες την καλή χαρά !

Η πεθερά μου σχολίασε κάπως το ότι ο γιος της κάνει όλες τις δουλειές στο σπίτι κ κάτι τέτοια κ εγώ απάντησα τρελιτσα ,ναι είμαι πολύ τυχερή,τα κάνει όλα!!!χαχαχαα!γενικά πολύ τρολαρισμα αλλά είπα θα τα παίρνω όλα στην πλακα!το καλύτερο όμως ήταν,που δεν το περίμενα κιόλας,ότι γυρνάει κ μου λέει ότι ο μικρός είναι ίδιος εγώ!!!αφού εκεί έμεινα μ*λ*μας,λέω πάει μεταλλάχτηκε!!!χαχαααχα!που όλοι λένε ότι μοιάζει στον άντρα μου εντωμεταξύ!:grin:

Καλα γελασα τοσο με το σχολιο για τις δουλειες!!! Κλασσικη Ελληνιδα μανα! Αχ ας μη γινουμε ετσι οι αγορομανες ελπιζω! Καλα κανεις και τρολαρεις! Ισως γι'αυτο βαζει ζαχαρη παντου μπας και γλυκανει λιγο χαχαχαχα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου εγω λογω δυσανεξιας δεν τρωω γαλακτοκομικα καθολου οποτε με ξεκινησε απο 7 βδομαδα ασβεστιο!

Ο μπεμπης εκανε εμφανιση 18 βδομαδα αλλα μη φανταστεις κατι εντονο ακομη! Κυριως βραδυ που χαλαρωνω κανει την εμφανιση του χιχιχι!

Καλα γελασα τοσο με το σχολιο για τις δουλειες!!! Κλασσικη Ελληνιδα μανα! Αχ ας μη γινουμε ετσι οι αγορομανες ελπιζω! Καλα κανεις και τρολαρεις! Ισως γι'αυτο βαζει ζαχαρη παντου μπας και γλυκανει λιγο χαχαχαχα!

Όχι ρε συ,τι να γίνουμε έτσι;!εγώ από μικρό θα τον μάθω βασικά πράγματα να τα κάνει μόνος του,βασικά ο,τι στην τσουπρα,το ίδιο ακριβώς κ στον μπόμπιρα!!καλά ο άντρας μου δεν ήξερε να στρώσει ένα κρεβάτι πριν με γνωρίσει.κ σαν φοιτητής τα πρώτα χρόνια έμενε με την αδελφή του κ του τα έκανε όλα αυτή.μετα τον εκπαιδευσα εγώ!!!τώρα είναι εξπερ,καλά ειδικά στο μαγείρεμα,δεν παίζεται!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι που με έχει ανησυχήσει λίγο.. Έχει καμία από εσάς πονακια από κάτω;; Εννοώ εκεί που είναι τα χείλη όχι στον κόλπο..

Έχω εδώ και λίγες μέρες μία δεξιά μια αριστερά, έρχονται και φεύγουν αλλά όταν έχω είναι επίμονο στο ίδιο σημείο.. Δηλαδή μπορεί σήμερα να με πιάνει δεξιά όλη μέρα στιγμιαία και αύριο αριστερά πχ Κυρίως όταν είμαι καθιστή.. 

Φραουλίνο το είχα κάποιες φορές κ περνούσε ρώτησα κ μου είπε να μην με ανησυχεί είναι γιατί τα πάντα μεγαλώνουν εκεί μέσα 

Κορίτσια πάει τα τσάκισμα σήμερα όλα επί δύο. Δύο τοστ δύο μπάλες παγωτό δύο κομματάκια παστίτσιο. Χαχαχχα κάπου πρέπει να βάλω ένα στοπ 

Just now, MumMaria είπε:

Ναι καλά ο μικρός έχει τρελαθεί!!!τον έχουν όλη την ώρα αγκαλιά,είναι κ χαδιαρης οπότε μες την καλή χαρά !

Η πεθερά μου σχολίασε κάπως το ότι ο γιος της κάνει όλες τις δουλειές στο σπίτι κ κάτι τέτοια κ εγώ απάντησα τρελιτσα ,ναι είμαι πολύ τυχερή,τα κάνει όλα!!!χαχαχαα!γενικά πολύ τρολαρισμα αλλά είπα θα τα παίρνω όλα στην πλακα!το καλύτερο όμως ήταν,που δεν το περίμενα κιόλας,ότι γυρνάει κ μου λέει ότι ο μικρός είναι ίδιος εγώ!!!αφού εκεί έμεινα μ*λ*μας,λέω πάει μεταλλάχτηκε!!!χαχαααχα!που όλοι λένε ότι μοιάζει στον άντρα μου εντωμεταξύ!:grin:

Χαχαχαχα σκωτσέζικο μας κάνει η πεθερά αλλά εσύ τρελιτσα εννοείται 

Just now, MumMaria είπε:

Εγώ το ξεκίνησα 16η το ασβέστιο.αν τρως γαλακτοκομικά,είσαι οκ αν κ πολλοί γιατροί το δίνουν προληπτικά.

Τον γιο 17η-18η,την μικρή 16η-17η.λογικα μέχρι την 20η θα το ακούσεις το μωράκι σου!!!λίγη υπομονη:x

Κορίτσια φάγαμε τα λαζάνια με τα χόρτα που έκανε ο άντρας μου.τελικα με φέτα τα έκανε.νοστιμα ήταν αλλά από εμφάνιση....λίγο αποδομημενα μας βγήκαν!δεν πειράζει,δεν έκατσα να σκάσω.τωρα φύγανε τα πεθερικά μου κ κοιμήθηκε κ ο μικρός.

Τώρα τα άλλα νέα.αυριο έρχεται η μαμά μου κ θα κάτσει μέχρι παρασκευή.μιλησαμε χθες στο τηλ κ της είπα για την συζήτηση που είχα με τον άντρα μου κ ότι μάλλον θα πάρουμε γυναίκα κ με πήρε σήμερα ότι αύριο πρωί πρωί έρχεται!!!!καταχαρηκα!!!θα μου καθαρίσει το σπίτι(θα το γλύψει δηλαδή γιατί είναι ψυχαναγκαστική σαν κι εμένα) κ θα κάνουμε παραγγελία το κλιματιστικό κ την τραπεζαρία κ κάτι ραφακια ικεα.θα μπορέσει να πάει κ ο άντρας μου απογεύματα λίγο από την δουλειά γιατί του βγήκαν τα μάτια μόνο από το λάπτοπ!αχ αχ!!λέτε να ρωτήσω τον γιατρό μήπως Τετάρτη στο ραντεβού μπορεί να έρθει κ ο σύζυγος;τώρα που είναι εδώ η μαμά κ θα κρατάει τον βασιλακο μου.

Τι καλά Μαρία μου να δεις τη μανούλα σου λίγο και η κοπέλα θα βοηθήσει τοσοοο πολύ μπράβο μπράβο χαίρομαι με τα νέα σοη

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Εγώ το ξεκίνησα 16η το ασβέστιο.αν τρως γαλακτοκομικά,είσαι οκ αν κ πολλοί γιατροί το δίνουν προληπτικά.

Τον γιο 17η-18η,την μικρή 16η-17η.λογικα μέχρι την 20η θα το ακούσεις το μωράκι σου!!!λίγη υπομονη:x

Κορίτσια φάγαμε τα λαζάνια με τα χόρτα που έκανε ο άντρας μου.τελικα με φέτα τα έκανε.νοστιμα ήταν αλλά από εμφάνιση....λίγο αποδομημενα μας βγήκαν!δεν πειράζει,δεν έκατσα να σκάσω.τωρα φύγανε τα πεθερικά μου κ κοιμήθηκε κ ο μικρός.

Τώρα τα άλλα νέα.αυριο έρχεται η μαμά μου κ θα κάτσει μέχρι παρασκευή.μιλησαμε χθες στο τηλ κ της είπα για την συζήτηση που είχα με τον άντρα μου κ ότι μάλλον θα πάρουμε γυναίκα κ με πήρε σήμερα ότι αύριο πρωί πρωί έρχεται!!!!καταχαρηκα!!!θα μου καθαρίσει το σπίτι(θα το γλύψει δηλαδή γιατί είναι ψυχαναγκαστική σαν κι εμένα) κ θα κάνουμε παραγγελία το κλιματιστικό κ την τραπεζαρία κ κάτι ραφακια ικεα.θα μπορέσει να πάει κ ο άντρας μου απογεύματα λίγο από την δουλειά γιατί του βγήκαν τα μάτια μόνο από το λάπτοπ!αχ αχ!!λέτε να ρωτήσω τον γιατρό μήπως Τετάρτη στο ραντεβού μπορεί να έρθει κ ο σύζυγος;τώρα που είναι εδώ η μαμά κ θα κρατάει τον βασιλακο μου.

Τ όμορφα νέα θα έρθει κ η μανούλα σ..Ναι ρωτά...εμένα κορίτσια μέχρι τώρα έμπαινε κανονικά απλά με μάσκα.. ήμουν από τις τυχερές!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Φραουλίνο το είχα κάποιες φορές κ περνούσε ρώτησα κ μου είπε να μην με ανησυχεί είναι γιατί τα πάντα μεγαλώνουν εκεί μέσα 

Κορίτσια πάει τα τσάκισμα σήμερα όλα επί δύο. Δύο τοστ δύο μπάλες παγωτό δύο κομματάκια παστίτσιο. Χαχαχχα κάπου πρέπει να βάλω ένα στοπ 

Χαχαχαχα σκωτσέζικο μας κάνει η πεθερά αλλά εσύ τρελιτσα εννοείται 

Τι καλά Μαρία μου να δεις τη μανούλα σου λίγο και η κοπέλα θα βοηθήσει τοσοοο πολύ μπράβο μπράβο χαίρομαι με τα νέα σοη

Χαχα όλα στο τετράγωνο π λέμε.. πλάκα πλάκα κ εγώ πεινάω πλέον και σμρ ζυγιστηκα και ήμουν 62 και..όπως πριν τ χάσω δλδ..


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Τ όμορφα νέα θα έρθει κ η μανούλα σ..Ναι ρωτά...εμένα κορίτσια μέχρι τώρα έμπαινε κανονικά απλά με μάσκα.. ήμουν από τις τυχερές!!

Χαχα όλα στο τετράγωνο π λέμε.. πλάκα πλάκα κ εγώ πεινάω πλέον και σμρ ζυγιστηκα και ήμουν 62 και..όπως πριν τ χάσω δλδ..

Ναι τωρα δύο μέρες μου έχει βγειι 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Εγώ το ξεκίνησα 16η το ασβέστιο.αν τρως γαλακτοκομικά,είσαι οκ αν κ πολλοί γιατροί το δίνουν προληπτικά.

Τον γιο 17η-18η,την μικρή 16η-17η.λογικα μέχρι την 20η θα το ακούσεις το μωράκι σου!!!λίγη υπομονη:x

Κορίτσια φάγαμε τα λαζάνια με τα χόρτα που έκανε ο άντρας μου.τελικα με φέτα τα έκανε.νοστιμα ήταν αλλά από εμφάνιση....λίγο αποδομημενα μας βγήκαν!δεν πειράζει,δεν έκατσα να σκάσω.τωρα φύγανε τα πεθερικά μου κ κοιμήθηκε κ ο μικρός.

Τώρα τα άλλα νέα.αυριο έρχεται η μαμά μου κ θα κάτσει μέχρι παρασκευή.μιλησαμε χθες στο τηλ κ της είπα για την συζήτηση που είχα με τον άντρα μου κ ότι μάλλον θα πάρουμε γυναίκα κ με πήρε σήμερα ότι αύριο πρωί πρωί έρχεται!!!!καταχαρηκα!!!θα μου καθαρίσει το σπίτι(θα το γλύψει δηλαδή γιατί είναι ψυχαναγκαστική σαν κι εμένα) κ θα κάνουμε παραγγελία το κλιματιστικό κ την τραπεζαρία κ κάτι ραφακια ικεα.θα μπορέσει να πάει κ ο άντρας μου απογεύματα λίγο από την δουλειά γιατί του βγήκαν τα μάτια μόνο από το λάπτοπ!αχ αχ!!λέτε να ρωτήσω τον γιατρό μήπως Τετάρτη στο ραντεβού μπορεί να έρθει κ ο σύζυγος;τώρα που είναι εδώ η μαμά κ θα κρατάει τον βασιλακο μου.

Μαρακι μου με το καλο να ερθει η μανουλα σου!!!!! Να την ευχαριστηθεις και να περασετε τελεια και να μην κανετε μονο δουλειες ελπιζω χιχιχιχιχ! Αχ μακαρι να ερθει μαζι και ο αντρας σου την Τεταρτη!

Πολυ καλη λυση η γυναικα, εμεις ειχαμε μια κυρια και βοηθουσε απο περισυ αλλα λογω ιου τωρα δνε ερχεται...Ελπιζω απο μετα το καλοκαιρι να μας ξαναρθει!

Just now, Gogo1994 said:

Φραουλίνο το είχα κάποιες φορές κ περνούσε ρώτησα κ μου είπε να μην με ανησυχεί είναι γιατί τα πάντα μεγαλώνουν εκεί μέσα 

Κορίτσια πάει τα τσάκισμα σήμερα όλα επί δύο. Δύο τοστ δύο μπάλες παγωτό δύο κομματάκια παστίτσιο. Χαχαχχα κάπου πρέπει να βάλω ένα στοπ 

Χαχαχαχα σκωτσέζικο μας κάνει η πεθερά αλλά εσύ τρελιτσα εννοείται 

Τι καλά Μαρία μου να δεις τη μανούλα σου λίγο και η κοπέλα θα βοηθήσει τοσοοο πολύ μπράβο μπράβο χαίρομαι με τα νέα σοη

Καλη χωνεψη Γωγουλα μου! Κυριακη ειναι σημερα μπορουμε να το ριξουμε λιγο εξω χιχιχιχιιχ!!

Just now, Despoina Mar said:

Τ όμορφα νέα θα έρθει κ η μανούλα σ..Ναι ρωτά...εμένα κορίτσια μέχρι τώρα έμπαινε κανονικά απλά με μάσκα.. ήμουν από τις τυχερές!!

Χαχα όλα στο τετράγωνο π λέμε.. πλάκα πλάκα κ εγώ πεινάω πλέον και σμρ ζυγιστηκα και ήμουν 62 και..όπως πριν τ χάσω δλδ..

Κι εγω πειναω σαν λυκος πλεον...Δεν ενδιδω και πολυ αλλα κοριτσια μιλαμε πεινα και λιγουρα ολη την ωρα! Το προτιμω να σας πω απο τις ναυτιες χαχαχα!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Φραουλίνο το είχα κάποιες φορές κ περνούσε ρώτησα κ μου είπε να μην με ανησυχεί είναι γιατί τα πάντα μεγαλώνουν εκεί μέσα 

Κορίτσια πάει τα τσάκισμα σήμερα όλα επί δύο. Δύο τοστ δύο μπάλες παγωτό δύο κομματάκια παστίτσιο. Χαχαχχα κάπου πρέπει να βάλω ένα στοπ 

Χαχαχαχα σκωτσέζικο μας κάνει η πεθερά αλλά εσύ τρελιτσα εννοείται 

Τι καλά Μαρία μου να δεις τη μανούλα σου λίγο και η κοπέλα θα βοηθήσει τοσοοο πολύ μπράβο μπράβο χαίρομαι με τα νέα σοη

Ευχαριστώ Γωγώ μου!!!την περιμένω πως κ πως!!!

Εεεε έτσι τρως για δύο τωρα;-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου με το καλο να ερθει η μανουλα σου!!!!! Να την ευχαριστηθεις και να περασετε τελεια και να μην κανετε μονο δουλειες ελπιζω χιχιχιχιχ! Αχ μακαρι να ερθει μαζι και ο αντρας σου την Τεταρτη!

Πολυ καλη λυση η γυναικα, εμεις ειχαμε μια κυρια και βοηθουσε απο περισυ αλλα λογω ιου τωρα δνε ερχεται...Ελπιζω απο μετα το καλοκαιρι να μας ξαναρθει!

Καλη χωνεψη Γωγουλα μου! Κυριακη ειναι σημερα μπορουμε να το ριξουμε λιγο εξω χιχιχιχιιχ!!

Κι εγω πειναω σαν λυκος πλεον...Δεν ενδιδω και πολυ αλλα κοριτσια μιλαμε πεινα και λιγουρα ολη την ωρα! Το προτιμω να σας πω απο τις ναυτιες χαχαχα!

Ο άντρας μου δεν τρελενεται με την ιδέα της γυναίκας ειδικά τώρα που έχουμε το μωρό κ φοβάται για το ιό αλλά μάλλον θα χρειαστεί.τωρα οκ θα έρθει η μαμά αλλά μετά καλό να έχω κ εγώ μια βοήθεια.

Παιδιά η πείνα πλέον δεν περιγράφεται!!!θέλω να τρώω συνέχεια κ ενώ χορταινω γρήγορα,μετά από καμιά ώρα ξανά πεινάω:-?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...