Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Το καταβρόχθισα κιόλας!!!λίγο τσιμπημενο το αλάτι αλλά δεν πτοηθηκα!αχαχαχαχαχ

Καλή όρεξη στις υπόλοιπες!!

Μαρια μου να τη χαρείς το να περάσετε χρόνο μαζί 

Καλή χωνεψηηη

εγώ τα ίδια κορίτσια με τη συχνοουρια κορίτσια συνέχεια το βράδυ υπνοβατωντας πάω έχω μια νυστα

  • Λυπημένη/-ος 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά γκερλζζζ και καλή εβδομάδα...Κ εγώ χτες πήγαινα τουαλέτα ανα μια ώρα ακριβώς.. σμρ πιο καλά ευτυχώς.. έχω παρατηρήσει ότι κάποιες μέρες μ πιάνει πιο πολύ...Επίσης τ βάρος χαμηλά τ νιώθω κ εγώ!!


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου βοηθήστε με λίγο να μην παρω δίχως λόγο τον γιατρό..

Έχει μιάμιση ώρα που πονάω χαμηλά αρκετά κ δεξιά,σαν κάψιμο,τράβηγμα,κάπως περίεργα το νιώθω..τι να είναι αυτό;είμαι ξάπλα εντωμεταξύ αλλά επειδή έκανα αυτές τις υπερβολές τις τελευταίες μέρες,πάει το μυαλό μου στο κακό,καμία αποκόλληση;;δεν θυμάμαι κ από τον γιο μου αν κ το έχω πρόσφατο.εχει καμία σας κάτι παρόμοιο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου βοηθήστε με λίγο να μην παρω δίχως λόγο τον γιατρό..

Έχει μιάμιση ώρα που πονάω χαμηλά αρκετά κ δεξιά,σαν κάψιμο,τράβηγμα,κάπως περίεργα το νιώθω..τι να είναι αυτό;είμαι ξάπλα εντωμεταξύ αλλά επειδή έκανα αυτές τις υπερβολές τις τελευταίες μέρες,πάει το μυαλό μου στο κακό,καμία αποκόλληση;;δεν θυμάμαι κ από τον γιο μου αν κ το έχω πρόσφατο.εχει καμία σας κάτι παρόμοιο;

Μαράκι εδώ κ ένα μήνα νιώθω ακριβώς τ ίδιο Όχι συνεχόμενα από τ μια πλευρά.. όταν πήγα στ γιατρό εκείνη τ ώρα μ είπε ότι μ πιέζει με τ κεφάλι  σε εκείνο τ σημείο γ αυτο τ νιώθω σαν ρεύμα σαν κάψιμο.. με πιάνει κ αυτό που κ που

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου βοηθήστε με λίγο να μην παρω δίχως λόγο τον γιατρό..

Έχει μιάμιση ώρα που πονάω χαμηλά αρκετά κ δεξιά,σαν κάψιμο,τράβηγμα,κάπως περίεργα το νιώθω..τι να είναι αυτό;είμαι ξάπλα εντωμεταξύ αλλά επειδή έκανα αυτές τις υπερβολές τις τελευταίες μέρες,πάει το μυαλό μου στο κακό,καμία αποκόλληση;;δεν θυμάμαι κ από τον γιο μου αν κ το έχω πρόσφατο.εχει καμία σας κάτι παρόμοιο;

Μαρια μου μήπως είναι κ από αέρια μαζεμένα για αυτό είναι δεξιά?  Εγώ το νιώθω όταν είμαι φουσκωμένη 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Μαράκι εδώ κ ένα μήνα νιώθω ακριβώς τ ίδιο Όχι συνεχόμενα από τ μια πλευρά.. όταν πήγα στ γιατρό εκείνη τ ώρα μ είπε ότι μ πιέζει με τ κεφάλι  σε εκείνο τ σημείο γ αυτο τ νιώθω σαν ρεύμα σαν κάψιμο.. με πιάνει κ αυτό που κ που

Λες να με πιέζει η κεφαλα της;;;;αχααχαα!αν από τόσο νωρίς,πιέζει,καηκαμε!!!αχαχαχαχαχα!την νιώθω να κινείται πάντως!τι κάνει;κωλοτουμπες;;;

Just now, Gogo1994 είπε:

Μαρια μου μήπως είναι κ από αέρια μαζεμένα για αυτό είναι δεξιά?  Εγώ το νιώθω όταν είμαι φουσκωμένη 

Μπα όχι Γωγώ..είναι άλλη αίσθηση αυτό που λες,το έχω πάθει κ αυτό..άσε που με τουαλέτα έχω στρώσει τελείως,πάω κάθε πρωί με το ρολόι που λέει ο λόγος.. θα το παρακολουθησω λίγο ακόμα..η τέταρτη κοντεύει ούτως η άλλως..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κοριτσάκια μου βοηθήστε με λίγο να μην παρω δίχως λόγο τον γιατρό..

Έχει μιάμιση ώρα που πονάω χαμηλά αρκετά κ δεξιά,σαν κάψιμο,τράβηγμα,κάπως περίεργα το νιώθω..τι να είναι αυτό;είμαι ξάπλα εντωμεταξύ αλλά επειδή έκανα αυτές τις υπερβολές τις τελευταίες μέρες,πάει το μυαλό μου στο κακό,καμία αποκόλληση;;δεν θυμάμαι κ από τον γιο μου αν κ το έχω πρόσφατο.εχει καμία σας κάτι παρόμοιο;

Μαρακι μου εγω και μου ειπε η γιατρος οτι με πιεζει το κεφαλι του μωρου λογικα!! Μην ανησυχεις καθολου, τωρα ειναι η φαση που εχουν αρχισει και δεν εχουν χωρο πολυ και μας πιεζουν!!

Just now, Despoina Mar said:

Μαράκι εδώ κ ένα μήνα νιώθω ακριβώς τ ίδιο Όχι συνεχόμενα από τ μια πλευρά.. όταν πήγα στ γιατρό εκείνη τ ώρα μ είπε ότι μ πιέζει με τ κεφάλι  σε εκείνο τ σημείο γ αυτο τ νιώθω σαν ρεύμα σαν κάψιμο.. με πιάνει κ αυτό που κ που

Δεσποινακι το ιδιο γραψαμε!!!!

Just now, MumMaria said:

Λες να με πιέζει η κεφαλα της;;;;αχααχαα!αν από τόσο νωρίς,πιέζει,καηκαμε!!!αχαχαχαχαχα!την νιώθω να κινείται πάντως!τι κάνει;κωλοτουμπες;;;

Μπα όχι Γωγώ..είναι άλλη αίσθηση αυτό που λες,το έχω πάθει κ αυτό..άσε που με τουαλέτα έχω στρώσει τελείως,πάω κάθε πρωί με το ρολόι που λέει ο λόγος.. θα το παρακολουθησω λίγο ακόμα..η τέταρτη κοντεύει ούτως η άλλως..

Ε οχι και κεφαλα της νυφης μου το κεφαλακι!! Χαχχαχαα! Θα παρουμε μεγαλα στεφανα γιατι και ο δικος μου με πιεζει αλλα αριστερα σημερα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου εγω και μου ειπε η γιατρος οτι με πιεζει το κεφαλι του μωρου λογικα!! Μην ανησυχεις καθολου, τωρα ειναι η φαση που εχουν αρχισει και δεν εχουν χωρο πολυ και μας πιεζουν!!

Δεσποινακι το ιδιο γραψαμε!!!!

Ρε συ μου φαίνεται νωρίς να μην έχουν χώρο αλλά οκ..κι εσύ από την μια πλευρά πονάς μόνο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ρε συ μου φαίνεται νωρίς να μην έχουν χώρο αλλά οκ..κι εσύ από την μια πλευρά πονάς μόνο;

Στριμωχνονται! Εγω στον υπερηχο τον ειδα ειχε παει σε μια γωνια!! Και το ειπε η γιατρος σαν σχολιο οτι στριμωχτηκε. Ναι μονο η μια μερια! Δεξια κυριως αλλα σημερα αριστερα.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Στριμωχνονται! Εγω στον υπερηχο τον ειδα ειχε παει σε μια γωνια!! Και το ειπε η γιατρος σαν σχολιο οτι στριμωχτηκε. Ναι μονο η μια μερια! Δεξια κυριως αλλα σημερα αριστερα.

Λες ε;μακάρι να μην είναι κάτι άλλο...ρε γ*μ*το με έπιασε ένα άγχος,αφού πάω τουαλέτα κ κοιτάω παλι για αίμα...δεν ξέρω,ίσως επειδή πλησιάζει ο υπέρηχος,ίσως επειδή έχω να το δω έναν μήνα..με έπιασε μια βλακεία σήμερα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Λες ε;μακάρι να μην είναι κάτι άλλο...ρε γ*μ*το με έπιασε ένα άγχος,αφού πάω τουαλέτα κ κοιτάω παλι για αίμα...δεν ξέρω,ίσως επειδή πλησιάζει ο υπέρηχος,ίσως επειδή έχω να το δω έναν μήνα..με έπιασε μια βλακεία σήμερα!!!!

Καλε κι εγω το ιδιο κανω! Δε θυμασαι με το μαγνησιο που ειχα κραμπες και φρικαρα; Χαζομαρουλες μανουλιστικες μωρε ενταξει!!! Αγχωνεται η μια και βαζουν λογικη οι αλλες εδω στο παρεακι και τουμπαλιν!!Ολα ειναι καλα Μαρακι μου!!!! Αντε να τη δεις και να ηρεμησεις!!! Θα δεις οτι ειναι καπου σε μια γωνια στριμωγμενη και αυτη χιχιχιχιχι!!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλε κι εγω το ιδιο κανω! Δε θυμασαι με το μαγνησιο που ειχα κραμπες και φρικαρα; Χαζομαρουλες μανουλιστικες μωρε ενταξει!!! Αγχωνεται η μια και βαζουν λογικη οι αλλες εδω στο παρεακι και τουμπαλιν!!Ολα ειναι καλα Μαρακι μου!!!! Αντε να τη δεις και να ηρεμησεις!!! Θα δεις οτι ειναι καπου σε μια γωνια στριμωγμενη και αυτη χιχιχιχιχι!!!!

Αχαχαχαχαχααχα!ναι μωρέ,χαζά σκέφτομαι!!!άντε μου έλειψε η άτιμη!!!!:x:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχαχαχαχαχααχα!ναι μωρέ,χαζά σκέφτομαι!!!άντε μου έλειψε η άτιμη!!!!:x:x

Ακούω ένα μήνα και σε καταλαβαίνω τόσο πολύ αυτό είχα πάθει την άλλη φορά απλά είχα φρικάρει κ δε το διαχειρίζομαμουν καν. Πάντως ναι στριμωχνονται κ εγώ τον νιώθω η αριστερά ή δεξιά κυρίως αριστερά και σήμερα κορίτσια πιο πάνω 

Επίσης πείτε με τρελή αλλά από τη πρώτη στιγμή μέχρι κ σήμερα κοιτάω στη τουαλέτα κάθε φορά για αίμα κορίτσια ψυχοφθορο αλλά γίνεται μόνο του. Θα γεννήσω κ θα μου έρθει περίοδος μετά κ θα φοβηθω χαχαχα

Πάντως σήμερα κ εγω μια διάθεση περίεργη την έχω λέτε να φταίει καμμια πανσέληνος?  Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ακούω ένα μήνα και σε καταλαβαίνω τόσο πολύ αυτό είχα πάθει την άλλη φορά απλά είχα φρικάρει κ δε το διαχειρίζομαμουν καν. Πάντως ναι στριμωχνονται κ εγώ τον νιώθω η αριστερά ή δεξιά κυρίως αριστερά και σήμερα κορίτσια πιο πάνω 

Επίσης πείτε με τρελή αλλά από τη πρώτη στιγμή μέχρι κ σήμερα κοιτάω στη τουαλέτα κάθε φορά για αίμα κορίτσια ψυχοφθορο αλλά γίνεται μόνο του. Θα γεννήσω κ θα μου έρθει περίοδος μετά κ θα φοβηθω χαχαχα

Πάντως σήμερα κ εγω μια διάθεση περίεργη την έχω λέτε να φταίει καμμια πανσέληνος?  Χαχαχαχα

Κι εγω κοιταω για αιμα καμια φορα που εχω τα πονακια...Αλλα εκανα την παπια μη με πειτε τρελη! Τολμησα ομως να το παραδεχτω χαχαχα! Ενταξει μωρε μας δικαιολογω γιατι ειμαστε μανουλες και αγχωνομαστε!

Ολα τα ειχαμε εχουμε και την πανσεληνο χαχαχαχα!

Just now, MumMaria said:

Αχαχαχαχαχααχα!ναι μωρέ,χαζά σκέφτομαι!!!άντε μου έλειψε η άτιμη!!!!:x:x

Σε καταλαβαινω Μαρακι μου!!!!!!!!!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ακούω ένα μήνα και σε καταλαβαίνω τόσο πολύ αυτό είχα πάθει την άλλη φορά απλά είχα φρικάρει κ δε το διαχειρίζομαμουν καν. Πάντως ναι στριμωχνονται κ εγώ τον νιώθω η αριστερά ή δεξιά κυρίως αριστερά και σήμερα κορίτσια πιο πάνω 

Επίσης πείτε με τρελή αλλά από τη πρώτη στιγμή μέχρι κ σήμερα κοιτάω στη τουαλέτα κάθε φορά για αίμα κορίτσια ψυχοφθορο αλλά γίνεται μόνο του. Θα γεννήσω κ θα μου έρθει περίοδος μετά κ θα φοβηθω χαχαχα

Πάντως σήμερα κ εγω μια διάθεση περίεργη την έχω λέτε να φταίει καμμια πανσέληνος?  Χαχαχαχα

Αχ αυτή η πανσέληνος!!!σεληνιαστηκαμε όλες!!!αχαχαχα

Τώρα είμαι καλύτερα,πήρα κ το μαγνήσιο,δεν ξέρω αν βοήθησε κ αυτό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...