Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια έτρωγε ο άντρας μου 3bit (ναι ναι εκτός από μπέργκερ κ άλλη σαβουρα,τρώει κ άπειρα γλυκά αν κ τσιλιβιθρι) κ έφαγα ένα κομματάκι!ε έγινε ένας μίνι σεισμός στην κοιλιά,τρελάθηκε η μικρή,μάλλον την έχω στην στερηση!!αχαχααχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια έτρωγε ο άντρας μου 3bit (ναι ναι εκτός από μπέργκερ κ άλλη σαβουρα,τρώει κ άπειρα γλυκά αν κ τσιλιβιθρι) κ έφαγα ένα κομματάκι!ε έγινε ένας μίνι σεισμός στην κοιλιά,τρελάθηκε η μικρή,μάλλον την έχω στην στερηση!!αχαχααχαχα

Ενα κομματάκι μόνο???  Αχ Μαρία μου οχιιι εγώ έφαγα μια Lila pause 

Αλλά δε ξετρελαινεται εμένα με τα γλυκά έχει δικό του ωράριο οπότε θέλει άμα θέλει χαχχχα

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κοριτσάκια μου βοηθήστε με λίγο να μην παρω δίχως λόγο τον γιατρό..

Έχει μιάμιση ώρα που πονάω χαμηλά αρκετά κ δεξιά,σαν κάψιμο,τράβηγμα,κάπως περίεργα το νιώθω..τι να είναι αυτό;είμαι ξάπλα εντωμεταξύ αλλά επειδή έκανα αυτές τις υπερβολές τις τελευταίες μέρες,πάει το μυαλό μου στο κακό,καμία αποκόλληση;;δεν θυμάμαι κ από τον γιο μου αν κ το έχω πρόσφατο.εχει καμία σας κάτι παρόμοιο;

Μαρία μου αυτό ακριβώς νιώθω και εγώ! Είναι αυτό που σας έλεγα ότι νιώθω από κάτω στα χείλη.. Ε το νιώθω και στην κοιλιά χαμηλά άλλες φορές, επίμονα στη μία από τις δύο πλευρές και στο ίδιο σημείο για ώρα.. Ο γιατρός γενικά μου έχει πει ότι όλα τα πονάκια, κάθε είδους, είναι φυσιολογικά οπότε προσπαθώ να είμαι χαλαρή!! Βέβαια εγώ δεν νιώθω το μωρό μου ακόμα οπότε δεν νομίζω να είναι από σφινωμα αλλά μάλλον από πιέσεις και αλλαγές μεγέθους γενικά στην περιοχή.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια έτρωγε ο άντρας μου 3bit (ναι ναι εκτός από μπέργκερ κ άλλη σαβουρα,τρώει κ άπειρα γλυκά αν κ τσιλιβιθρι) κ έφαγα ένα κομματάκι!ε έγινε ένας μίνι σεισμός στην κοιλιά,τρελάθηκε η μικρή,μάλλον την έχω στην στερηση!!αχαχααχαχα

Αχ τί ωραια!!!!!!! Γλυκατζου η νυφη μου!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2020 at 4:30 ΜΜ, Υβόννη είπε:

Αν σου εχει πει οκ ο γιατρος εννοειται και αν ειναι η λεκανη που ανοιγει, να κανεις λιγες διατασεις προσαγωγων. Μου κανει κι εμενα στη γιογκα και ειδα μεγαλη βελτιωση. 16 βδομαδα σημερα βλεπω! Μεγαλωνει η μπεμπα σου Φραουλινο μου και το σωμα ανοιγει σιγα σιγα!

Αααχ ναι μεγαλώνει και το μικρό της παρέας σιγά σιγά!! :) Ο γιατρός μου έχει πει να κάνω ότι έκανα από γυμναστική απλώς χωρίς πολλά βάρη και χωρίς κραδασμούς πηδηματα κλπ οπότε γενικά είμαι οκ! Στην αρχή τα έκανα όλα κανονικά αλλά μετά σταμάτησα γιατί δεν είχα τις δυνάμεις μου.. Νομίζω σιγά σιγά μπορώ να ξανά αρχίσω! ;-)

9 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα Υβόννη μου τέλεια το κάνεις εγώ να δεις τι γινεται παντού μπουκάλια άδεια μπεκρου με νερό χαχαχχα

Από πείνα μάλλον όλες μας έπιασε αυτή τη βδομάδα και εγώ ονειρεύομαι ταυτόχρονα πολλά πράγματα 

Καλημέρα Υβόννη μου τέλεια το κάνεις εγώ να δεις τι γινεται παντού μπουκάλια άδεια μπεκρου με νερό χαχαχχα

Από πείνα μάλλον όλες μας έπιασε αυτή τη βδομάδα και εγώ ονειρεύομαι ταυτόχρονα πολλά πράγματα 

Κοριτσια σήμερα νιώθω κάτι το έχει καμμια άλλη?  Όταν πάω να σηκωθώ νιώθω ένα βάρος-τεντώμα χαμηλά 

Εγώ κορίτσι μου το νιώθω αυτό ήδη εδώ και κάποιες εβδομάδες.. Μόλις πάω να σηκωθώ με τραβάει, η μήτρα υποθέτω, πολύ και καμιά φορά σταματάω και τεντώνω το σώμα σιγά σιγά γιατί πονάει αν το κάνω απότομα! Λες και είναι ένα σχοινί που τεντωνει και καίει, συγνώμη για τη χαζή περιγραφή αλλά δεν ξέρω πως να το εξηγήσω.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Ακούω ένα μήνα και σε καταλαβαίνω τόσο πολύ αυτό είχα πάθει την άλλη φορά απλά είχα φρικάρει κ δε το διαχειρίζομαμουν καν. Πάντως ναι στριμωχνονται κ εγώ τον νιώθω η αριστερά ή δεξιά κυρίως αριστερά και σήμερα κορίτσια πιο πάνω 

Επίσης πείτε με τρελή αλλά από τη πρώτη στιγμή μέχρι κ σήμερα κοιτάω στη τουαλέτα κάθε φορά για αίμα κορίτσια ψυχοφθορο αλλά γίνεται μόνο του. Θα γεννήσω κ θα μου έρθει περίοδος μετά κ θα φοβηθω χαχαχα

Πάντως σήμερα κ εγω μια διάθεση περίεργη την έχω λέτε να φταίει καμμια πανσέληνος?  Χαχαχαχα

Και εγώ όταν είδα τ καφε από εκείνη τ μέρα πάντα έχω τ νου μ κάθε φορά π πάω.. Κ ιδίως όταν έχω κάποια ενόχληση.. πιστευω σε μια δεύτερη εγκυμοσύνη πρώτα ο Θεός θα είμαστε αλλιως


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω όλες να είστε καλά και να περάσατε υπέροχα το τριήμερο!  Ήμουν στο χωριό μου στην Κοζάνη από την προηγούμενη Τρίτη. Φάγαμε το σκασμό και ξεκουραστήκαμε πολύ.. Στο σπίτι δεν έπαιζε WiFi και η Vodafone δεν πιάνει εκεί (μόνο cosmote έχει σήμα εκεί), κάναμε όποτε και αποτοξίνωση από τα social.. Σήμερα διαβάζω όσα περισσότερα από τα νέα σας μπορώ για να μπω ξανά στο κλίμα. Μου έλλειψε το παρεάκι!!
Στα νέα της ημέρας ο γιατρός μου άλλαξε το ραντεβού όποτε αντί για αύριο θα πάω σήμερα στις 16:30. Πέρασε ήδη ένας μήνας απ την τελευταία φορά που είδα το μπέμπη μου και ανυπομονώ απίστευτα!!

  • Μου αρέσει 6

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω όλες να είστε καλά και να περάσατε υπέροχα το τριήμερο!  Ήμουν στο χωριό μου στην Κοζάνη από την προηγούμενη Τρίτη. Φάγαμε το σκασμό και ξεκουραστήκαμε πολύ.. Στο σπίτι δεν έπαιζε WiFi και η Vodafone δεν πιάνει εκεί (μόνο cosmote έχει σήμα εκεί), κάναμε όποτε και αποτοξίνωση από τα social.. Σήμερα διαβάζω όσα περισσότερα από τα νέα σας μπορώ για να μπω ξανά στο κλίμα. Μου έλλειψε το παρεάκι!!
Στα νέα της ημέρας ο γιατρός μου άλλαξε το ραντεβού όποτε αντί για αύριο θα πάω σήμερα στις 16:30. Πέρασε ήδη ένας μήνας απ την τελευταία φορά που είδα το μπέμπη μου και ανυπομονώ απίστευτα!!

Ειρηνακι καλή ακούστηκε η αποτοξίνωση σας. Μπράβο 

Όσο για την αλλαγή αφού είναι νωρίτερα κ πόσο μάλλον σήμερα φαντάστικα φιλιααα στο μπεμπακο σου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

ξυπνησαμε πρωί σήμερα για να πάμε σούπερ,να συγυρισουμε κ να μαγειρέψουμε πριν πάμε για δουλειά..

στα καλά νέα της εβδομάδας είναι ότι θα έρθει η μανούλα μου για ΣΚ..σαν τη μανούλα δεν έχει!!

εγω θα πάω στον γιατρό σε δυο βδομαδες κ μου φαίνεται πολύ το διάστημα..

απο βδομάδα θα αρχίσω κ γιόγκα για εγκύους..άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!:-P

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπιζω όλες να είστε καλά και να περάσατε υπέροχα το τριήμερο!  Ήμουν στο χωριό μου στην Κοζάνη από την προηγούμενη Τρίτη. Φάγαμε το σκασμό και ξεκουραστήκαμε πολύ.. Στο σπίτι δεν έπαιζε WiFi και η Vodafone δεν πιάνει εκεί (μόνο cosmote έχει σήμα εκεί), κάναμε όποτε και αποτοξίνωση από τα social.. Σήμερα διαβάζω όσα περισσότερα από τα νέα σας μπορώ για να μπω ξανά στο κλίμα. Μου έλλειψε το παρεάκι!!
Στα νέα της ημέρας ο γιατρός μου άλλαξε το ραντεβού όποτε αντί για αύριο θα πάω σήμερα στις 16:30. Πέρασε ήδη ένας μήνας απ την τελευταία φορά που είδα το μπέμπη μου και ανυπομονώ απίστευτα!!

Ειρήνη μου καλά έκανες κ αποτοξινωθηκες κ ξεκούραστηκες,μπράβο!!!κ εμάς μας έλειψες:x

Σήμερα το μωράκι σου ε;;;αχ τι καλά!!!κι εγώ αύριο μετά από ένα μήνα οπότε καταλαβαίνω την αγωνία κ τον ενθουσιασμό σου!!!!να μας πεις νέα μετά!!!:grin:

Just now, Sousamaki είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

ξυπνησαμε πρωί σήμερα για να πάμε σούπερ,να συγυρισουμε κ να μαγειρέψουμε πριν πάμε για δουλειά..

στα καλά νέα της εβδομάδας είναι ότι θα έρθει η μανούλα μου για ΣΚ..σαν τη μανούλα δεν έχει!!

εγω θα πάω στον γιατρό σε δυο βδομαδες κ μου φαίνεται πολύ το διάστημα..

απο βδομάδα θα αρχίσω κ γιόγκα για εγκύους..άντε να δούμε τι θα κάνουμε!!:-P

Αχ όντως σαν την μανούλα δεν έχει!!!!καλώς να την δεχτεις κοπέλα μου!! Κ λιιιγη υπομονή να δεις το μωράκι σου κι εσύ!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να εχετε ολες μια πολυ πολυ ομορφη μερα σημερα! Εγω εχω απειρη δουλεια αλλα με μουσικουλα και ηρεμια ολα θα γινουν!

@Eirini1988Πολυ ομορφο ακουστηκε το 3ημερο σας και πολυ χαιρομαι που γυρισατε ανανεωμενοι! Θα δειτε και το μπεμπακο σας σημερα!!! Περιμενουμε νεα!!!!

@Sousamakiκαλη δουλιτσα σημερα και με το καλο να γινεις το κοριτσι λαστιχο στη γιογκα χιχιχιχι! Περα απο την πλακα, εμενα με εχει βοηθησει πολυ και καθε φορα ανυπομονω για το επομενο μαθημα! Με το καλο να δεις τη μανουλα σου! Ποσο μου λειπει και η δικη μου....

@MumMariaσυμπεθερουλα μου σημερα καλυτερα τα πονακια; Ελπιζω ναι!!! Αντε αυριο θα δεις την κουκλιτσα σου!!! Ευχομαι να τη χαρεις και να εχεις εναν πλακουντα ψηλο ψηλο!!!!

 

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε ολες κορίτσια!!@Eirini1988,@MumMaria με το καλό  να δείτε τα μωρακια σας και όμορφα νέα περιμένουμε!!!@sousamaki με το καλό να δεις την μαμά σου και καλή αρχή στη γυμναστικη!!

@Υβόννη μου υπομονή με τη δουλίτσα σιγά σιγά..

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να εχετε ολες μια πολυ πολυ ομορφη μερα σημερα! Εγω εχω απειρη δουλεια αλλα με μουσικουλα και ηρεμια ολα θα γινουν!

@Eirini1988Πολυ ομορφο ακουστηκε το 3ημερο σας και πολυ χαιρομαι που γυρισατε ανανεωμενοι! Θα δειτε και το μπεμπακο σας σημερα!!! Περιμενουμε νεα!!!!

@Sousamakiκαλη δουλιτσα σημερα και με το καλο να γινεις το κοριτσι λαστιχο στη γιογκα χιχιχιχι! Περα απο την πλακα, εμενα με εχει βοηθησει πολυ και καθε φορα ανυπομονω για το επομενο μαθημα! Με το καλο να δεις τη μανουλα σου! Ποσο μου λειπει και η δικη μου....

@MumMariaσυμπεθερουλα μου σημερα καλυτερα τα πονακια; Ελπιζω ναι!!! Αντε αυριο θα δεις την κουκλιτσα σου!!! Ευχομαι να τη χαρεις και να εχεις εναν πλακουντα ψηλο ψηλο!!!!

 

Γλυκιά μου ναι σήμερα δεν πονάω!!κάτσαμε για καφεδάκι με την μαμά μπαλκόνι πρωί πρωί αν κ μας έβρεχε εδώ κ μετά εγώ έκανα συνεδρίες ιντερνετικά μέχρι πριν λίγο για να είμαι φρι αύριο που θα δω την κοράκλα!να μπανιαριστω ,να φτιαχτω κ 5 η ώρα να πάω να την δω!μακάρι ο πλακούντας να έχει ανέβει!

Εντωμεταξύ,η μαμά μου χθες έκανε τζάμια,κουφώματα κ μπαλκόνια κ σήμερα την κουζίνα!μπορείς να τα γλύψεις!για το πόσο ανέβηκα ψυχολογικά κ με αυτό,δεν μπορώ να σας περιγράψω κ ας σας φαίνεται χαζό!!

Ο Βασιλάκος μου μέσα στο χαμόγελα είναι όλη την ώρα κ βλέπει την γιαγιά του κ κάνει παλαμάκια!:x

Εσύ πώς είσαι;;με την δουλειά χαλαρά κ οοολα θα γίνουν!

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σε ολες κορίτσια!!@Eirini1988,@MumMaria με το καλό  να δείτε τα μωρακια σας και όμορφα νέα περιμένουμε!!!@sousamaki με το καλό να δεις την μαμά σου και καλή αρχή στη γυμναστικη!!

@Υβόννη μου υπομονή με τη δουλίτσα σιγά σιγά..

Εύη μου!!!πώς είσαι;;;νομίζω αν θυμάμαι καλά ότι σήμερα δεν είχες υπέρηχο να δεις το μωράκι σου;;στείλε να μας πεις:grin:

Just now, demifilol είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου !!!ευχομαι Σε όλες να έχουμε καλη εβδομάδα ,με τα καλύτερα νέα και τις λιγότερες ανησυχίες !!!

Αχ ναι συμπεθερα μου!ας έχουμε αυτήν την εβδομάδα όλες μας τα καλύτερα νέα!!!!κ μετά σιγά σιγά να παίρνουν σειρά οι β επιπέδου:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...