Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

καλά αφήστε έχω το έχω τερματίσει στο φαγητό με το που τρώω μετά από λίγο ξανά γουργουριζει η κοιλια μου η μπεμπα μου θέλει όλο να τρώει μάλλον..που θα φτάσω σε κιλά δεν ξέρω..χαχαχα

  • Χαχα 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

καλά αφήστε έχω το έχω τερματίσει στο φαγητό με το που τρώω μετά από λίγο ξανά γουργουριζει η κοιλια μου η μπεμπα μου θέλει όλο να τρώει μάλλον..που θα φτάσω σε κιλά δεν ξέρω..χαχαχα

Βρε θα τα χασουμε μετά!!!φάτε τώρα που μπορείτε!!;-):-D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλή βδομάδα να έχουμε και χρόνια πολλά για σήμερα 

Άς έχουμε όλες αγκαλίτσα τα ζουζούνια μας του χρόνου 

Να έχουμε μια όμορφη βδομάδα με ευχάριστα νέα 

  • Μου αρέσει 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου! Χρονια πολλα και ευχομαι το Αγιο Πνευμα να μας φωτισει ολες να ειμαστε καλοι ανθρωποι και καλες μητερες!

Πώς πανε οι πεινες ομαδουλα; Εδω χαμος χαχαχα! Τρωω και σε μια ωρα ειναι λες και εχω να φαω χρονια!!!! Μα τί γινεται πια χιχιχι!

Χτες κοριτσια ενιωθα πολυ το μπεμπη! Ενω συνηθως ειναι σαν γουργουρητο εντερου χτες ενιωσα και ενα τικ τικ!

 

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή βδομάδα να έχουμε και χρόνια πολλά για σήμερα 

Άς έχουμε όλες αγκαλίτσα τα ζουζούνια μας του χρόνου 

Να έχουμε μια όμορφη βδομάδα με ευχάριστα νέα 

Καλημερα Γωγουλα! Εχω ξεχασει να σου πω οτι με εσωσες με τα 750μλ μπουκαλια σου! Εγω εχω μπουκαλακι απο Jumbo που χωραει τοσο και το επαιρνα μαζι στη δουλεια! Λοιπον, πλεον το εκανα φιλο μου και στο σπιτι και τα λιτρα νερου τωρα ειναι 2.5 περιπου απο 1.5 που επινα! Χιλια ευχαριστω για τη συμβουλη!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Χρονια πολλα και ευχομαι το Αγιο Πνευμα να μας φωτισει ολες να ειμαστε καλοι ανθρωποι και καλες μητερες!

Πώς πανε οι πεινες ομαδουλα; Εδω χαμος χαχαχα! Τρωω και σε μια ωρα ειναι λες και εχω να φαω χρονια!!!! Μα τί γινεται πια χιχιχι!

Χτες κοριτσια ενιωθα πολυ το μπεμπη! Ενω συνηθως ειναι σαν γουργουρητο εντερου χτες ενιωσα και ενα τικ τικ!

 

Καλημερα Γωγουλα! Εχω ξεχασει να σου πω οτι με εσωσες με τα 750μλ μπουκαλια σου! Εγω εχω μπουκαλακι απο Jumbo που χωραει τοσο και το επαιρνα μαζι στη δουλεια! Λοιπον, πλεον το εκανα φιλο μου και στο σπιτι και τα λιτρα νερου τωρα ειναι 2.5 περιπου απο 1.5 που επινα! Χιλια ευχαριστω για τη συμβουλη!

Καλημέρα Υβόννη μου τέλεια το κάνεις εγώ να δεις τι γινεται παντού μπουκάλια άδεια μπεκρου με νερό χαχαχχα

Από πείνα μάλλον όλες μας έπιασε αυτή τη βδομάδα και εγώ ονειρεύομαι ταυτόχρονα πολλά πράγματα 

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Χρονια πολλα και ευχομαι το Αγιο Πνευμα να μας φωτισει ολες να ειμαστε καλοι ανθρωποι και καλες μητερες!

Πώς πανε οι πεινες ομαδουλα; Εδω χαμος χαχαχα! Τρωω και σε μια ωρα ειναι λες και εχω να φαω χρονια!!!! Μα τί γινεται πια χιχιχι!

Χτες κοριτσια ενιωθα πολυ το μπεμπη! Ενω συνηθως ειναι σαν γουργουρητο εντερου χτες ενιωσα και ενα τικ τικ!

 

Καλημερα Γωγουλα! Εχω ξεχασει να σου πω οτι με εσωσες με τα 750μλ μπουκαλια σου! Εγω εχω μπουκαλακι απο Jumbo που χωραει τοσο και το επαιρνα μαζι στη δουλεια! Λοιπον, πλεον το εκανα φιλο μου και στο σπιτι και τα λιτρα νερου τωρα ειναι 2.5 περιπου απο 1.5 που επινα! Χιλια ευχαριστω για τη συμβουλη!

Καλημέρα Υβόννη μου τέλεια το κάνεις εγώ να δεις τι γινεται παντού μπουκάλια άδεια μπεκρου με νερό χαχαχχα

Από πείνα μάλλον όλες μας έπιασε αυτή τη βδομάδα και εγώ ονειρεύομαι ταυτόχρονα πολλά πράγματα 

Κοριτσια σήμερα νιώθω κάτι το έχει καμμια άλλη?  Όταν πάω να σηκωθώ νιώθω ένα βάρος-τεντώμα χαμηλά 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα Υβόννη μου τέλεια το κάνεις εγώ να δεις τι γινεται παντού μπουκάλια άδεια μπεκρου με νερό χαχαχχα

Από πείνα μάλλον όλες μας έπιασε αυτή τη βδομάδα και εγώ ονειρεύομαι ταυτόχρονα πολλά πράγματα 

Καλημέρα Υβόννη μου τέλεια το κάνεις εγώ να δεις τι γινεται παντού μπουκάλια άδεια μπεκρου με νερό χαχαχχα

Από πείνα μάλλον όλες μας έπιασε αυτή τη βδομάδα και εγώ ονειρεύομαι ταυτόχρονα πολλά πράγματα 

Κοριτσια σήμερα νιώθω κάτι το έχει καμμια άλλη?  Όταν πάω να σηκωθώ νιώθω ένα βάρος-τεντώμα χαμηλά 

Το εχω νιωσει αρκετες φορες Γωγουλα μου αυτο το τεντωμα! Εχει ξεκινησει αρκετο καιρο σε μενα! Η γιατρος ειχε πει ειναι φυσιολογικοτατο! Εννοειται ρωτα και τη δικη σου αλλα νομιζω ειναι απολυτα φυσιολογικο!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Το εχω νιωσει αρκετες φορες Γωγουλα μου αυτο το τεντωμα! Εχει ξεκινησει αρκετο καιρο σε μενα! Η γιατρος ειχε πει ειναι φυσιολογικοτατο! Εννοειται ρωτα και τη δικη σου αλλα νομιζω ειναι απολυτα φυσιολογικο!

Είναι λες από τη κοιλιά που μεγαλώνει? Σκέφτηκα ότι πρέπει ν α σηκώνομαι κ λίγο διαφορετικά ίσως να φταίει αυτό 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Είναι λες από τη κοιλιά που μεγαλώνει? Σκέφτηκα ότι πρέπει ν α σηκώνομαι κ λίγο διαφορετικά ίσως να φταίει αυτό 

Ειναι και η κοιλια αλλα τωρα η μητρα σπρωχνει τα παντα εκει! Ναι σιγουρα θελει αλλο σηκωμα τωρα. Εμενα και στη γιογκα μου εδειξε τροπους να σηκωνομαι πλεον επειδη μεγαλωνουν ολα εκει!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλα ας μας φωτίσει όλους το άγιο πνεύμα!!! εμένα με έχουν ξαναπιασει αϋπνίες και έντονη συχνοουρια αλλά οκ θα είναι φυσιολογικά..και πολύ πείνα προσπαθώ να το ελέγξω βέβαια αλλά όσο μπορώ.

  • Μου αρέσει 3

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

Γειά σας κορίτσια χρόνια πολλα ας μας φωτίσει όλους το άγιο πνεύμα!!! εμένα με έχουν ξαναπιασει αϋπνίες και έντονη συχνοουρια αλλά οκ θα είναι φυσιολογικά..και πολύ πείνα προσπαθώ να το ελέγξω βέβαια αλλά όσο μπορώ.

Κι εγω ξυπναω για κατουρημα 2, μετα 5μισι το πρωι και μετα 7μισι! Αυτη η πεινα ναι δεν υπαρχει σε ολες μας νομιζω αυτο τον καιρο!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Κι εγω ξυπναω για κατουρημα 2, μετα 5μισι το πρωι και μετα 7μισι! Αυτη η πεινα ναι δεν υπαρχει σε ολες μας νομιζω αυτο τον καιρο!

όντως δεν υπάρχει..και εγω 2 μετά 4 μετά 8 πφφφ και πάει λέγοντας χαχαχα..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!

Χάθηκα λιγο σήμερα αλλά ήρθε η μαμά κ τα λέγαμε όλο το πρωί!!!πολύ χάρηκα!τώρα καταπιάστηκε με δουλειές,τζάμια κ κουφώματα,όχι πλάκα!χααχαχα

Εγώ ρε κορίτσια συχνοουρια μηδέν,κ το βράδυ τεζαρω κ ανοίγει το πρωί το μάτι με το ξυπνητήρι.αλλιως θα κοιμόμουν κι άλλο!

Τώρα πάω να φάω τον μουσακά μου!!!!μιααααμ!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!

Χάθηκα λιγο σήμερα αλλά ήρθε η μαμά κ τα λέγαμε όλο το πρωί!!!πολύ χάρηκα!τώρα καταπιάστηκε με δουλειές,τζάμια κ κουφώματα,όχι πλάκα!χααχαχα

Εγώ ρε κορίτσια συχνοουρια μηδέν,κ το βράδυ τεζαρω κ ανοίγει το πρωί το μάτι με το ξυπνητήρι.αλλιως θα κοιμόμουν κι άλλο!

Τώρα πάω να φάω τον μουσακά μου!!!!μιααααμ!

καλά κάνατε δες την τώρα που μπορείς και να τα πείτε..να την χαρεις!!όλα θα γινουν ..καλή όρεξη καλό μεσημέρι σε όλες!!


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κορίτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!

Χάθηκα λιγο σήμερα αλλά ήρθε η μαμά κ τα λέγαμε όλο το πρωί!!!πολύ χάρηκα!τώρα καταπιάστηκε με δουλειές,τζάμια κ κουφώματα,όχι πλάκα!χααχαχα

Εγώ ρε κορίτσια συχνοουρια μηδέν,κ το βράδυ τεζαρω κ ανοίγει το πρωί το μάτι με το ξυπνητήρι.αλλιως θα κοιμόμουν κι άλλο!

Τώρα πάω να φάω τον μουσακά μου!!!!μιααααμ!

Αχ Μαρακι μου τί ωραια που ηρθε η μανουλα σου!!!! Φανταζομαι πσοο τελεια θα ειναι!!!!! Να μιλατε, να την εχεις αγκαλιτσα εκει να σε φροντιζει! Ποσο ομορφα!!!!

Καλη ορεξη!!!!! Εγω σημερα κουνουπιδι με ψαρακι αλλα την αλλη Κυριακη θα κανουμε παστιτσιο, τελος!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

καλά κάνατε δες την τώρα που μπορείς και να τα πείτε..να την χαρεις!!όλα θα γινουν ..καλή όρεξη καλό μεσημέρι σε όλες!!

Το καταβρόχθισα κιόλας!!!λίγο τσιμπημενο το αλάτι αλλά δεν πτοηθηκα!αχαχαχαχαχ

Καλή όρεξη στις υπόλοιπες!!

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ Μαρακι μου τί ωραια που ηρθε η μανουλα σου!!!! Φανταζομαι πσοο τελεια θα ειναι!!!!! Να μιλατε, να την εχεις αγκαλιτσα εκει να σε φροντιζει! Ποσο ομορφα!!!!

Καλη ορεξη!!!!! Εγω σημερα κουνουπιδι με ψαρακι αλλα την αλλη Κυριακη θα κανουμε παστιτσιο, τελος!

Καλέ γλώσσα δεν βάλαμε!!!!αφού τα αγόρια βγήκαν βόλτα,γύρισαν κ τους βλέπω ξαφνικά στο μπαλκόνι κ νόμιζα ότι λείπαμε μισή ωρίτσα ενώ πέρασαν 2,5 ώρες!!!!αχαχαχαχαχα

Ε ναι κάνε ένα παστίτσιο!!!να το ευχαριστηθειτε κ οι 3 σας;-)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...