Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας ακόμα... Καλώς ήρθαν τα νέα μέλη :D

Εμείς όλα καλά χθες στον γιατρό, μεγάλωσε πολύ από την τελευταία φορά κ οι παλμοί ήταν 176-183 :x μόνο για το σάκχαρο είπε ήταν ανεβασμένο στις εξετάσεις κ μου είπε να το μετρήσω ένα πρωινό στο φαρμακείο με το που ξυπνήσω γτ το θέλουμε μέχρι 94, το μέτρησα σήμερα κ ήταν 89 οπότε είμαστε οκ! Αυχενική έκλεισα 30/4 :)

@MumMaria σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

όλα καλά λοιπόν και εσένα τα νέα σου τέλεια να συνεχίσουμε με όμορφα νέα κορίτσια κ οποία δυσκολία να την ξεπερνάμε κ να συνεχίζουμε παρακάτω.

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ γτ συμβουλές σας..:x εσείς τ κανετε πως ειστε;;;

Καλησπερα !! Σημερα διαπιστωσα οτι νιωθω σαν να ανακατευομαι και τελικα πειναω ,,, 


oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλά νέα κ στις υπόλοιπες με τους γιατρούς..και εγω πάω αυριο 4 κ περιμένω με ανυπομονησία...θα κλείσω κ για αυχενική λογικά να δω πότε θα με βάλουν κ που θα μου πει ο γιατρός..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Ασε εμενα για υπερηχο να ακουσω καρδουλα με εβαλε 830 το πρωι χαχαχα θυμηστε μου αυχενικη στην 11η βδομαδα κανουμε ? 

Νομίζω 11η - 14η εβδομάδα, έχω την εντύπωση ότι καλύτερα είναι 12η - 13η , εγώ θα είμαι στην 13η πάντως (12w2d)...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Ασε εμενα για υπερηχο να ακουσω καρδουλα με εβαλε 830 το πρωι χαχαχα θυμηστε μου αυχενικη στην 11η βδομαδα κανουμε ? 

Συνήθως 12-13η βάζουνε τις αυχενικες.εγω έχω στις 27 του μηνός κ θα είμαι 12+3 τότε.

Just now, InaRina είπε:

Καλησπερα !! Σημερα διαπιστωσα οτι νιωθω σαν να ανακατευομαι και τελικα πειναω ,,, 

Να τρως πολλά κ μικρά γεύματα.κ κατά προτίμηση στεγνά.οχι σάλτσες,λιπαρά κτλ

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας ακόμα... Καλώς ήρθαν τα νέα μέλη :D

Εμείς όλα καλά χθες στον γιατρό, μεγάλωσε πολύ από την τελευταία φορά κ οι παλμοί ήταν 176-183 :x μόνο για το σάκχαρο είπε ήταν ανεβασμένο στις εξετάσεις κ μου είπε να το μετρήσω ένα πρωινό στο φαρμακείο με το που ξυπνήσω γτ το θέλουμε μέχρι 94, το μέτρησα σήμερα κ ήταν 89 οπότε είμαστε οκ! Αυχενική έκλεισα 30/4 :)

@MumMaria σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

Μαζί έχουμε αυχενικηηη τέλεια ανυπομωνωωωω

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

εγώ αύριο είμαι στη 10η εβδομάδα οπότε σε κάνα μήνα και μάλλον..

Όχι καλε,εγώ δέκατη θα μαι Παρασκευή.σε 2 με 3 εβδομάδες το πολύ θα έχεις αυχενική πιστεύω.θα είσαι τότε 12-13η δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

εγώ αύριο είμαι στη 10η εβδομάδα οπότε σε κάνα μήνα και μάλλον..

Αυριο θα ειμαι κι εγω  10η βδομαδα! Ειμαστε μαζι ακριβως! Εμενα μου εκλεισαν αυχενικη 23 Απριλιου. Βασικα εγω την εκλεισα γιατι στη Γερμανια δεν ειναι υποχρεωτικη αυτη η εξεταση, αλλα αν θες την κανεις.

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , InaRina είπε:

Καλησπερα !! Σημερα διαπιστωσα οτι νιωθω σαν να ανακατευομαι και τελικα πειναω ,,, 

Κ εγώ έτσι νιώθω ανα 2 ώρες τρώω κάτι γτ μ πιάνει αναγούλα κ μόλις τρώω ηρεμώ λιγοο

πρίν από 13 λεπτά , MumMaria είπε:

Συνήθως 12-13η βάζουνε τις αυχενικες.εγω έχω στις 27 του μηνός κ θα είμαι 12+3 τότε.

Να τρως πολλά κ μικρά γεύματα.κ κατά προτίμηση στεγνά.οχι σάλτσες,λιπαρά κτλ

Μαράκι αληθεια;;Νόμιζα ότι ήσουν περισσότερο από εμένα..γτ κ εγώ στις 30 θ μαι 12 κ 4!!

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Κ εγώ έτσι νιώθω ανα 2 ώρες τρώω κάτι γτ μ πιάνει αναγούλα κ μόλις τρώω ηρεμώ λιγοο

Μαράκι αληθεια;;Νόμιζα ότι ήσουν περισσότερο από εμένα..γτ κ εγώ στις 30 θ μαι 12 κ 4!!

Ναι καλέ!νομίζω κάνα δυο μέρες σε περναω:P

Link to comment
Share on other sites

Πως είστε κορίτσια μου ; Εμένα σήμερα πάλι με έχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου.:cry: Αρνητικές σκέψεις και τέτοια.Οσο πλησιάζουμε στο τρίμηνο τόσο κάνω αγχωτικές σκέψεις αν όλα θα πάνε καλά.Αχ βοηθήστε λίγο κορίτσια 

  • Λυπημένη/-ος 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Φουλ ο Απρίλης στις αυχενικές. Καλά αποτελέσματα σε όλες μας! Εγώ κάνω την αρχή (21/04):roll:?

Λέτε να δούμε και φύλο?Ανυπομονώ..αν και είναι το πρώτο μου μωράκι!!

Στη τελευταία μου εξέταση στις 7w2d όπου ακούσαμε και καρδούλα, ο γιατρός μου είπε πως το επόμενο ραντεβού θα είναι η αυχενική εξέταση και έως τότε το εναπόθεσε σε μένα κατά ποσό θα ήθελα να πάω για μια ενδιάμεση προαιρετική εξέταση.Καθότι ο γιατρός βρίσκεται σε κοντινό μεν, διαφορετικό δε νομό από εμάς συμφωνήσαμε για να αποφύγουμε περιττές μετακινήσεις μέρες που είναι και εφόσον δεν προέκυπτε κάτι επείγον να τα λέγαμε στις 21 του μήνα..

Συμπέρασμα? Σήμερα είμαι 10w1d και μετράω τις μέρες αντίστροφα:-|

  • Μου αρέσει 3

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...