Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Evitheodorou said:

Γεια σας και από μένα κορίτσια γύρισα και εγώ  από γιατρό μεγαλώσαμε 6.5cm και 3.46 cm παλμοι 174 αλλά καθόταν ήσυχο..καλά πάμε μου είπε ο γιατρός..αυχενικη θα κάνω 24 Απριλίου την Παρασκευή άλλο ανγχος εκεί αλλά οκ.μετά έχω και άλλες εξετάσεις καλα να είμαστε :)

Τελεια νεα!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

τώρα βέβαια κορίτσια που δεν κούνιόταν πολυ λίγο με ανυσηχει αλλά ο γιατρός δεν μου είπε κάτι αρνητίκο αλλά ξέρετε τώρα τα ψάχνουμε όλα..

Βρε συ μπορεί να χουζουρευε το μπεμπακι σου,μπορεί να είναι ένα ήσυχο μωράκι...θα δεις την αυχενική αν κοιμαται,τι έχει να πάθει το καημένο...εμένα ο γιος μου κοιμόταν εκείνη την ωρα κ ο εμβρυολογος κουνούσε την κοιλιά,μια αριστερά,μια δεξιά,με πίεζε,αφού ψιλοπονεσα σε φάσεις,εεε κ όταν καταφέραμε να τον ξυπνήσουμε,μετά μόνο κατακόρυφο που δεν τον είδαμε να κάνει!!!κουνιόταν πέρα δώθε!!χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια μου όμορφα και γλυκά !!!!Πεταωωωωωωω!!!Πήγαμε για υπέρηχο!!!Το είδαμε και το ακούσαμε!10 χιλιοστά και 146 οι παλμοί!7w6d με έδειξε ο υπέρηχος!Από εβδομάδα έχω να κάνω κάτι εξετάσεις μικροβιολογικές(αίματος και ούρων) και 23 θα με ξαναδεί για να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!!

  • Μου αρέσει 5

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papakι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου όμορφα και γλυκά !!!!Πεταωωωωωωω!!!Πήγαμε για υπέρηχο!!!Το είδαμε και το ακούσαμε!10 χιλιοστά και 146 οι παλμοί!7w6d με έδειξε ο υπέρηχος!Από εβδομάδα έχω να κάνω κάτι εξετάσεις μικροβιολογικές(αίματος και ούρων) και 23 θα με ξαναδεί για να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!!

Μπραβο αντε να ακουσουμε και ωραια νεα για τις αυχενικες ....εγω ειμαι απο τις τελευταιες της παρεας γιατι ειναι τελη Νοεμβρίου ο τοκετος ....ειναι λιγο νωρις βεβαια αλλα εχετε σκεφτει αν θα πατε σε Δημόσιο ή ιδιωτικο? Ο γιατρος σας με ποιο νοσοκομειο συνεργαζεται? 

  • Μου αρέσει 2

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου όμορφα και γλυκά !!!!Πεταωωωωωωω!!!Πήγαμε για υπέρηχο!!!Το είδαμε και το ακούσαμε!10 χιλιοστά και 146 οι παλμοί!7w6d με έδειξε ο υπέρηχος!Από εβδομάδα έχω να κάνω κάτι εξετάσεις μικροβιολογικές(αίματος και ούρων) και 23 θα με ξαναδεί για να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!!

Ναιιιιιι! Τέλεια ρε συ!!!σοκ όταν άκουσες καρδούλα;;;ρε κορίτσια τι καλά που τα πάει η ομάδα μας!!!όλο ευχάριστα νέα είμαστε!!φτου φτου φτου!:P

Just now, InaRina είπε:

Μπραβο αντε να ακουσουμε και ωραια νεα για τις αυχενικες ....εγω ειμαι απο τις τελευταιες της παρεας γιατι ειναι τελη Νοεμβρίου ο τοκετος ....ειναι λιγο νωρις βεβαια αλλα εχετε σκεφτει αν θα πατε σε Δημόσιο ή ιδιωτικο? Ο γιατρος σας με ποιο νοσοκομειο συνεργαζεται? 

Εμένα είναι ιδιώτης κ συνεργάζεται με την γενική κλινική.την πρώτη φορά εκεί γέννησα κ έμεινα υπερευχαριστημενη,καθαρό,τέλεια φαγητά με ποικιλία κ οι μαίες απίστευτες,με βοήθησαν πολύ στον θηλασμό.επισης κ#λονα να πάω στο νοσοκομείο να γεννήσω όχι για τίποτα άλλο,αλλά είχα μια παραπάνω εμπιστοσύνη στον γιατρό μου!αυτήν την φορά βέβαια το σκέφτομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

τώρα βέβαια κορίτσια που δεν κούνιόταν πολυ λίγο με ανυσηχει αλλά ο γιατρός δεν μου είπε κάτι αρνητίκο αλλά ξέρετε τώρα τα ψάχνουμε όλα..

οχι κοριτσι μου μην ανησυχεις! Κι εγω ετσι κανω τα ψαχνω ολα χαχαχα αλλα δεν εχει νοημα! Μπορει μολις να ειχε ξυπνησει το κουτσουνι σου ή να ηταν αραχτο! Αχ του χρονου τετοια εποχη θα ανυπομονεις να κοιμαται και να ειναι ηρεμο για λιγο!!!

Just now, Papakι said:

Καλησπερα κορίτσια μου όμορφα και γλυκά !!!!Πεταωωωωωωω!!!Πήγαμε για υπέρηχο!!!Το είδαμε και το ακούσαμε!10 χιλιοστά και 146 οι παλμοί!7w6d με έδειξε ο υπέρηχος!Από εβδομάδα έχω να κάνω κάτι εξετάσεις μικροβιολογικές(αίματος και ούρων) και 23 θα με ξαναδεί για να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!!! Ενα φασολακι θα ηταν τωρα!! Θα δεις οταν το ξαναδεις ποσο μεγαλη διαφορα θα εχει! Εγω επαθα σοκ πώς μεσα σε λιγες βδομαδες το φασολακι γινεται ανθρωπακι!!!

 

Just now, MumMaria said:

Βρε συ μπορεί να χουζουρευε το μπεμπακι σου,μπορεί να είναι ένα ήσυχο μωράκι...θα δεις την αυχενική αν κοιμαται,τι έχει να πάθει το καημένο...εμένα ο γιος μου κοιμόταν εκείνη την ωρα κ ο εμβρυολογος κουνούσε την κοιλιά,μια αριστερά,μια δεξιά,με πίεζε,αφού ψιλοπονεσα σε φάσεις,εεε κ όταν καταφέραμε να τον ξυπνήσουμε,μετά μόνο κατακόρυφο που δεν τον είδαμε να κάνει!!!κουνιόταν πέρα δώθε!!χαχαχαχα

Αχ πολυ γελασα που ξυπνησατε το μωρακι!!! Ποσο γλυκια ιστορια ειναι αυτη!!! Εσυ δεν ειχες εκεινη την ωρα τυψεις που το τσιγκλουσε ο γιατρος; Εγω θα το λυπομουν νομιζω χαχαχαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

οχι κοριτσι μου μην ανησυχεις! Κι εγω ετσι κανω τα ψαχνω ολα χαχαχα αλλα δεν εχει νοημα! Μπορει μολις να ειχε ξυπνησει το κουτσουνι σου ή να ηταν αραχτο! Αχ του χρονου τετοια εποχη θα ανυπομονεις να κοιμαται και να ειναι ηρεμο για λιγο!!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!!! Ενα φασολακι θα ηταν τωρα!! Θα δεις οταν το ξαναδεις ποσο μεγαλη διαφορα θα εχει! Εγω επαθα σοκ πώς μεσα σε λιγες βδομαδες το φασολακι γινεται ανθρωπακι!!!

 

Αχ πολυ γελασα που ξυπνησατε το μωρακι!!! Ποσο γλυκια ιστορια ειναι αυτη!!! Εσυ δεν ειχες εκεινη την ωρα τυψεις που το τσιγκλουσε ο γιατρος; Εγω θα το λυπομουν νομιζω χαχαχαχαχα!!!!

Πλάκα μου κάνεις;;;εννοείται!!αφού δεν του έδωσα καμία μπουνιά,πάλι καλά!αφού ρε συ πονούσαν ,με ζουπουσε κ έλεγα για να πονάω εγώ,σκέψου το μικρακι,θα νόμιζε ότι γίνεται σεισμός στην μήτρα! χαχααχαχα!έπρεπε όμως για να μπορέσει να κάνει σωστά τις μετρήσεις,οπότε το βουλωσα!:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Πλάκα μου κάνεις;;;εννοείται!!αφού δεν του έδωσα καμία μπουνιά,πάλι καλά!αφού ρε συ πονούσαν ,με ζουπουσε κ έλεγα για να πονάω εγώ,σκέψου το μικρακι,θα νόμιζε ότι γίνεται σεισμός στην μήτρα! χαχααχαχα!έπρεπε όμως για να μπορέσει να κάνει σωστά τις μετρήσεις,οπότε το βουλωσα!:P

χαχαχα εμπειρια και αυτη! Κι εγω θα εκανα την παπια για τις μετρησεις αλλα θα κοιτουσα λιγακι φονικα το γιατρο που μου σκουντηξε το σπλαχνο μου χαχαχα! Στην αυχενικη δηλαδη το βλεπεις αρκετη ωρα το μωρακι; Γιατι λογω του παλιοιου οτι υπερηχο εχω κανει ως τωρα τον κανουμε σχετικα γρηγορα και δεν το εχω απολαυσει τελειως...Η γιατρος ειπε οτι δυστυχως δεν μπορει να με αφησει παραπανω να το δω λιγο περισσοτερο, λογω της καταστασης...

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

χαχαχα εμπειρια και αυτη! Κι εγω θα εκανα την παπια για τις μετρησεις αλλα θα κοιτουσα λιγακι φονικα το γιατρο που μου σκουντηξε το σπλαχνο μου χαχαχα! Στην αυχενικη δηλαδη το βλεπεις αρκετη ωρα το μωρακι; Γιατι λογω του παλιοιου οτι υπερηχο εχω κανει ως τωρα τον κανουμε σχετικα γρηγορα και δεν το εχω απολαυσει τελειως...Η γιατρος ειπε οτι δυστυχως δεν μπορει να με αφησει παραπανω να το δω λιγο περισσοτερο, λογω της καταστασης...

Ωωω ναι! Το βλέπεις πολύ παραπάνω!εμένα με είχε σίγουρα κάνα μισάωρο !και το βλεπεις προφίλ,αμφας,ολόσωμη,κοντινό στο πρόσωπο,βλέπεις μυτούλα,αυτακια,δαχτυλακια!θα πάθεις σοκ!εγώ για τον υπόλοιπο μήνα είχα ένα ηλίθιο χαμογελο!α!και ζητά αν μπορείς dvd ή έστω φωτό.οι περισσότεροι δίνουν!εκεί να δεις λιώσιμο!κάθε μέρα τα κοιτουσα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ωωω ναι! Το βλέπεις πολύ παραπάνω!εμένα με είχε σίγουρα κάνα μισάωρο !και το βλεπεις προφίλ,αμφας,ολόσωμη,κοντινό στο πρόσωπο,βλέπεις μυτούλα,αυτακια,δαχτυλακια!θα πάθεις σοκ!εγώ για τον υπόλοιπο μήνα είχα ένα ηλίθιο χαμογελο!α!και ζητά αν μπορείς dvd ή έστω φωτό.οι περισσότεροι δίνουν!εκεί να δεις λιώσιμο!κάθε μέρα τα κοιτουσα

Ε τώρα και αν ανυπομωνωωω να έρθει η μέρα.Θελω και εγώ να το απολαύσω στην οθονηηη λίγο περισσότερο 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ωωω ναι! Το βλέπεις πολύ παραπάνω!εμένα με είχε σίγουρα κάνα μισάωρο !και το βλεπεις προφίλ,αμφας,ολόσωμη,κοντινό στο πρόσωπο,βλέπεις μυτούλα,αυτακια,δαχτυλακια!θα πάθεις σοκ!εγώ για τον υπόλοιπο μήνα είχα ένα ηλίθιο χαμογελο!α!και ζητά αν μπορείς dvd ή έστω φωτό.οι περισσότεροι δίνουν!εκεί να δεις λιώσιμο!κάθε μέρα τα κοιτουσα

Λιωνωωωωωωωωωω!!! Θα ζητησω οπωσδηποτε υλικο, γιατι λογω παλι του ιου δεν μπορει να ερθει ο αντρας μου μαζι και θελω να του το δειξω! Δεν το πιστευω ακομη οτι μετα απο τοσα χρονια αναμονης ζω αυτο το θαυμα...Καθε μερα ευχαριστω το Θεο που με αξιωσε να εχω το πλασματακι αυτο μεσα μου! Χαλαλι ολη η αναγουλα χαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Λιωνωωωωωωωωωω!!! Θα ζητησω οπωσδηποτε υλικο, γιατι λογω παλι του ιου δεν μπορει να ερθει ο αντρας μου μαζι και θελω να του το δειξω! Δεν το πιστευω ακομη οτι μετα απο τοσα χρονια αναμονης ζω αυτο το θαυμα...Καθε μερα ευχαριστω το Θεο που με αξιωσε να εχω το πλασματακι αυτο μεσα μου! Χαλαλι ολη η αναγουλα χαχαχα!

Εεεετσι κοπέλα μου!!εννοείται χαλάλι!από δω κ πέρα θα δεις,βασικά ήδη το βλέπεις,ότι πάντα πρώτα θα σκέφτεσαι το παιδί κ μετά εσένα!αλλά είναι μια γλυκιά έγνοια!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...