Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Evitheodorou είπε:

κορίτσια ξερετε κάποια κρεμα που να μπορώ να χρησιμοποιώ άφοβα σε στήθος κοιλια ποδια χωρίς να επηρεάσει το μωρό?ξέχασα να ρωτήσω κ τον γιατρο όταν ξαναπαω τώρα..κ μπορώ απ ποιο μηνα κ τώρα πχ?

Έχω χρησιμοποιούσα το bio oil και έμεινα ευχαριστημένη.κ τώρα αυτό θα βάλω.θα το ξεκινήσω με το που μπω στον τέταρτο.

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!ευχομαι να είστε όλες καλα !θελω να έχετε πίστη κ να μην αγχώνεστε ,,κάθε μέρα παλεύω να είμαι αισιόδοξη !ολα καλα θα πανε και να ακολουθείτε το ένστικτο σας !εχω χάσει δυο παιδιά στον 5μηνα αλλα παρόλα αυτά είμαι εδώ με θάρρος και πίστη !μην φοβάστε τίποτε ,ολα θα πανε καλα !να μη διστάζετε σε τίποτε και να ρωτάτε τον γιατρό σας (γιαυτο πληρώνετε )!ο θεός είναι μεγάλος και μας έδωσε αυτό το δώρο στην κοιλιτσα μας ,,,να είμαστε ευγνώμων και κάθε αρνητική σκέψη να σβήνει σκεπτόμενη αυτό και μόνο !ειχα υπέρηχο σήμερα ,το μωρό είναι καλα ,θα περιμένω την αυχενική μ στις 21 Απρ !να δείτε που όλες θα πάρουμε καλα αποτελέσματα αυχενικής !θα περιμένω τ νέα σας !

Μπράβο κοπέλα μου!!όλα τέλεια!!τι ωραία που τα λες!:x όλα καλά θα μας πάνε κ τον Νοέμβρη θα κρατάμε όλες τα μωράκια μας!!:-D

Just now, Υβόννη είπε:

Αν το συστησει ο γιατρος εννοειται! Αν οχι δεν ξερω αν θελω να μπω στη διαδικασια απο μονη μου. Μας εκαναν τοσους ελεγχους πριν την εξωσωματικη που νομιζω οτι πλεον δεν αντεχω ψυχολογικα αλλο εξτρα ψαξιμο! Βεβαια αν ο γιατρος πει οτι ειδε κατι περιεργο δε το συζητω καθολου! Τωρα που τα συζηταμε,  ο εμβρυολογος εμενα μου ζητησε να παω μια βδομαδα πριν την αυχενικη να δωσω αιμα και δεν ρωτησα γιατι!

Κοριτσι μου εισαι μια μαχητρια και ευχομαι να πανε ολα τελεια απο δω και περα!!!!! Τί καλα που ειδες σημερα το μωρακι σου! Τα λες πολυ ομορφα ειδικα για το ενστικτο και τις θετικες σκεψεις! Το ΘΑΥΜΑ στην κοιλιτσα μας να δινει σε ολες πιστη και ελπιδα οτι ολα θα πανε υπεροχα!!!!

εγω χρησιμοποιω αμυγδαλελαιο, μαρκας Weleda! Ειναι σκετο λαδακι και βοηθαει και στις ραγαδες λεει για αργοτερα!

Μήπως είναι η pappA που σου ζήτησε να κάνεις,για να έχει τα αποτελέσματα ήδη την μέρα της αυχενικής; Το καταλαβαίνω αυτό που λες για τις άπειρες εξετάσεις..νομίζω είναι στον χαρακτήρα,εμένα θα με βοηθούσε σίγουρα ψυχολογικά..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , MumMaria είπε:

Κορίτσια καλημέρα!μιας κ χθες μιλούσαμε για τις αυχενικες,ήθελα να σας ρωτήσω..σκέφτεσαι να κάνετε κ nipt με την προϋπόθεση ότι τα αποτελέσματα της αυχενικής είναι καλά κ δεν χρειάζεται τροφοβλάστη/αμνιοπαρακέντηση.(για όσες δεν ξέρουν nipt είναι μια αιματολογική εξέταση που σου δείχνει πιθανότητες για κάποια σύνδρομα κ αναλόγως το τεστ φτάνει η ευαισθησία τους μέχρι κ το 99%) εγώ το είχα κάνει πέρσι στον γιο μου γιατί μου το σύστησε προαιρετικά ο εμβρυολογος μιας κ ενώ όλα ήταν καλά ,είχε βγει κάτι στην καρδούλα του που θα μπορούσε ίσως κ να είναι χρωμοσωμικες δείκτης,το έκανα κ μετά η αλήθεια είναι ησύχασα.σε αυτήν την εγκυμοσύνη σκεφτόμουν ακόμα κ όλα να είναι καλά,μήπως να μπω στο τροπικό κ να το κάνω πάλι για να το βγάλω από το μυαλό μου .το μειονέκτημα του είναι προφανώς η τιμή του που είναι λίγο λιγότερο από 500 ευρώ!!!:-? εσείς τι λέτε;

Καλημέρα κορίτσι μ!! Κ εγώ θα συμφωνήσω αν πρέπει κ σ τ πει ναι αλλιώς δεν θ τ έκανα.. εμένα μ είπε γ αίμα κ μάλλον αυτή η pap είναι.. αα κ μ είχε πει γ αυτο π λες για τις γυναίκες π είναι πάνω από 35 ότι συνήθως τ κάνουν.. Όλα θ είναι μια χαρά μην ανχωνεσαι αν σ πει τ κάνεις!!

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, MumMaria είπε:
Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ!! Κ εγώ θα συμφωνήσω αν πρέπει κ σ τ πει ναι αλλιώς δεν θ τ έκανα.. εμένα μ είπε γ αίμα κ μάλλον αυτή η pap είναι.. αα κ μ είχε πει γ αυτο π λες για τις γυναίκες π είναι πάνω από 35 ότι συνήθως τ κάνουν.. Όλα θ είναι μια χαρά μην ανχωνεσαι αν σ πει τ κάνεις!!

Και εγώ δεν την ήξερα την έξαρση αυτή σίγουρα ακούγεται πολύ καλή αλλά ίσως είναι για πιο εξειδικευμένες περιπτώσεις αλλιώς γιατί να κάναμε αυχενική και papp-a

 

πρίν από 18 λεπτά , demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ!ευχομαι να είστε όλες καλα !θελω να έχετε πίστη κ να μην αγχώνεστε ,,κάθε μέρα παλεύω να είμαι αισιόδοξη !ολα καλα θα πανε και να ακολουθείτε το ένστικτο σας !εχω χάσει δυο παιδιά στον 5μηνα αλλα παρόλα αυτά είμαι εδώ με θάρρος και πίστη !μην φοβάστε τίποτε ,ολα θα πανε καλα !να μη διστάζετε σε τίποτε και να ρωτάτε τον γιατρό σας (γιαυτο πληρώνετε )!ο θεός είναι μεγάλος και μας έδωσε αυτό το δώρο στην κοιλιτσα μας ,,,να είμαστε ευγνώμων και κάθε αρνητική σκέψη να σβήνει σκεπτόμενη αυτό και μόνο !ειχα υπέρηχο σήμερα ,το μωρό είναι καλα ,θα περιμένω την αυχενική μ στις 21 Απρ !να δείτε που όλες θα πάρουμε καλα αποτελέσματα αυχενικής !θα περιμένω τ νέα σας !

Με συγκινησες κορίτσι μου 

Έτσι είναι υπάρχει ένα ένστικτο πάντα όμως ο φόβος καμμία φορά σε κάνει να μη σκέφτεσαι τίποτα.Στον πέμπτο μήνα από τι σου συνέβη και τις δύο φορές; Σε ρωτάω γιατί και εμένα είναι η πρώτη μου φορά και τα ψάχνω όλα πάρα πολύ.

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

Πριν λίγο καιρό έμαθα πως περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου! η κόρη μου είναι 13 μηνών.

αν και ΠΗΤ λογικά θα έχω αρχές Δεκέμβρη θα γεννήσω Νοέμβρη γιατί θα πάω με καισαρική.

Δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό λόγω της κατάστασης, τη Δευτέρα έχω το πρώτο ραντεβού να ακούσουμε κατευθείαν και καρδιά.

θα είμαι 7 εβδομάδων.

έχω κάνει μόνο μια χοριακή με 1 εβδομάδα καθυστέρησης που ήταν 10.800 μονάδες.

είμαι πολύ αγχωμένη και πεσμένη ψυχολογικά και λόγω της κατάστασης με τον ιό.

 

  • Μου αρέσει 4

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κορίτσια καλημέρα!μιας κ χθες μιλούσαμε για τις αυχενικες,ήθελα να σας ρωτήσω..σκέφτεσαι να κάνετε κ nipt με την προϋπόθεση ότι τα αποτελέσματα της αυχενικής είναι καλά κ δεν χρειάζεται τροφοβλάστη/αμνιοπαρακέντηση.(για όσες δεν ξέρουν nipt είναι μια αιματολογική εξέταση που σου δείχνει πιθανότητες για κάποια σύνδρομα κ αναλόγως το τεστ φτάνει η ευαισθησία τους μέχρι κ το 99%) εγώ το είχα κάνει πέρσι στον γιο μου γιατί μου το σύστησε προαιρετικά ο εμβρυολογος μιας κ ενώ όλα ήταν καλά ,είχε βγει κάτι στην καρδούλα του που θα μπορούσε ίσως κ να είναι χρωμοσωμικες δείκτης,το έκανα κ μετά η αλήθεια είναι ησύχασα.σε αυτήν την εγκυμοσύνη σκεφτόμουν ακόμα κ όλα να είναι καλά,μήπως να μπω στο τροπικό κ να το κάνω πάλι για να το βγάλω από το μυαλό μου .το μειονέκτημα του είναι προφανώς η τιμή του που είναι λίγο λιγότερο από 500 ευρώ!!!:-? εσείς τι λέτε;

Αν εισαι με τον ιδιο γιατρο και σου πει να το κανεις καντο ..αν εισαι με αλλον και θεωρεις οτι θα σαι πιο ησυχη και ανακουφισμενη καντο αλλιως ...δεν χρειαζεται γιατι οσο τα ψαχνεισ τοσο θα βρισκεις εξετασεις να κανεισ , θα υπαρχουν άπειρες... ομως η καθε μια εχει καποιο λογο κ σκοπο !! 

  • Ευχαριστώ 1

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Γειά σας κορίτσια!

Πριν λίγο καιρό έμαθα πως περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου! η κόρη μου είναι 13 μηνών.

αν και ΠΗΤ λογικά θα έχω αρχές Δεκέμβρη θα γεννήσω Νοέμβρη γιατί θα πάω με καισαρική.

Δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό λόγω της κατάστασης, τη Δευτέρα έχω το πρώτο ραντεβού να ακούσουμε κατευθείαν και καρδιά.

θα είμαι 7 εβδομάδων.

έχω κάνει μόνο μια χοριακή με 1 εβδομάδα καθυστέρησης που ήταν 10.800 μονάδες.

είμαι πολύ αγχωμένη και πεσμένη ψυχολογικά και λόγω της κατάστασης με τον ιό.

 

Καλώς ήρθες κ με το καλό!να τη κι άλλη μανούλα με μικρό μωράκι!!:-D

Άντε να ακούσεις την καρδούλα του να σου φύγει κ το άγχος....όλοι είμαστε πιεσμένοι με αυτήν την κατάσταση..θα περάσει..που θα πάει..;:-?

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλώς ήρθες κ με το καλό!να τη κι άλλη μανούλα με μικρό μωράκι!!:-D

Άντε να ακούσεις την καρδούλα του να σου φύγει κ το άγχος....όλοι είμαστε πιεσμένοι με αυτήν την κατάσταση..θα περάσει..που θα πάει..;:-?

έχεις και εσύ και άλλο μωράκι;

πόσο είναι;

εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες με τη λογική ότι θα μας πάρει κανένα χρόνο αλλά έκατσε αμέσως και έτσι είναι μικρή η διαφορά.

με αγχώνει και αυτό πως θα τα καταφέρω!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

έχεις και εσύ και άλλο μωράκι;

πόσο είναι;

εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες με τη λογική ότι θα μας πάρει κανένα χρόνο αλλά έκατσε αμέσως και έτσι είναι μικρή η διαφορά.

με αγχώνει και αυτό πως θα τα καταφέρω!

21 του μηνός γινόμαστε 8 μηνών!!!!άσε, τρέλα!!!χαχαχαχα!!κι εγώ έχω πολύ άγχος πως θα είναι με δύο μωρά!!αλλά θα τα καταφερουμε;-) και σκέψου τι παρεούλα θα κάνουνε τα δύο τους με τέτοια μικρή διαφορά!:x αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Γειά σας κορίτσια!

Πριν λίγο καιρό έμαθα πως περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου! η κόρη μου είναι 13 μηνών.

αν και ΠΗΤ λογικά θα έχω αρχές Δεκέμβρη θα γεννήσω Νοέμβρη γιατί θα πάω με καισαρική.

Δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό λόγω της κατάστασης, τη Δευτέρα έχω το πρώτο ραντεβού να ακούσουμε κατευθείαν και καρδιά.

θα είμαι 7 εβδομάδων.

έχω κάνει μόνο μια χοριακή με 1 εβδομάδα καθυστέρησης που ήταν 10.800 μονάδες.

είμαι πολύ αγχωμένη και πεσμένη ψυχολογικά και λόγω της κατάστασης με τον ιό.

 

Γεια σου!!! Καλωσηρθες στην παρεα και γω ειμαι 29 νοεμβ ΠΗΤ ....Σημερα πηγα γιατρο κ ακουσα πρωτη φορα καρδουλα 145 παλμους 85 mm και μου πε οτι ειμαι 6 week k 5 days ..... Μη σκεφτεσαι τιποτα ....καλυτερα με τον ιο ...καθομαστε σπιτι κ δεν κουραζομαστε και δες το Σαν Ενα ομορφο δωρο μεσα σολη αυτη την κατασταση ,,υπαρχει νοημα και ελπιδα και ανυπομωνησια ,,, αντε με το καλο ...θα χει παρεα και το αδερφακι του !!!

  • Μου αρέσει 4

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, InaRina είπε:

Γεια σου!!! Καλωσηρθες στην παρεα και γω ειμαι 29 νοεμβ ΠΗΤ ....Σημερα πηγα γιατρο κ ακουσα πρωτη φορα καρδουλα 145 παλμους 85 mm και μου πε οτι ειμαι 6 week k 5 days ..... Μη σκεφτεσαι τιποτα ....καλυτερα με τον ιο ...καθομαστε σπιτι κ δεν κουραζομαστε και δες το Σαν Ενα ομορφο δωρο μεσα σολη αυτη την κατασταση ,,υπαρχει νοημα και ελπιδα και ανυπομωνησια ,,, αντε με το καλο ...θα χει παρεα και το αδερφακι του !!!

Σήμερα είχες γιατρό;;σου ευχήθηκα;;;αχ τα χω μπερδέψει τελείως τόσες που είμαστε!!!χαχαχαχαχα! Όλα τέλεια κοπέλα μου,και καρδούλα κ απ' όλα!;-) αυχενική πότε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

21 του μηνός γινόμαστε 8 μηνών!!!!άσε, τρέλα!!!χαχαχαχα!!κι εγώ έχω πολύ άγχος πως θα είναι με δύο μωρά!!αλλά θα τα καταφερουμε;-) και σκέψου τι παρεούλα θα κάνουνε τα δύο τους με τέτοια μικρή διαφορά!:x αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις;;

κοριτσάκι έχω!

εσύ;

Just now, InaRina είπε:

Γεια σου!!! Καλωσηρθες στην παρεα και γω ειμαι 29 νοεμβ ΠΗΤ ....Σημερα πηγα γιατρο κ ακουσα πρωτη φορα καρδουλα 145 παλμους 85 mm και μου πε οτι ειμαι 6 week k 5 days ..... Μη σκεφτεσαι τιποτα ....καλυτερα με τον ιο ...καθομαστε σπιτι κ δεν κουραζομαστε και δες το Σαν Ενα ομορφο δωρο μεσα σολη αυτη την κατασταση ,,υπαρχει νοημα και ελπιδα και ανυπομωνησια ,,, αντε με το καλο ...θα χει παρεα και το αδερφακι του !!!

σε ευχαριστώ!

μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί και η πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν ήταν και η καλύτερη!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

έχεις και εσύ και άλλο μωράκι;

πόσο είναι;

εμείς ξεκινήσαμε προσπάθειες με τη λογική ότι θα μας πάρει κανένα χρόνο αλλά έκατσε αμέσως και έτσι είναι μικρή η διαφορά.

με αγχώνει και αυτό πως θα τα καταφέρω!

Αχ κόρη είπες ότι έχεις!τώρα το είδα,σορυ!απλά έχω κ τον Ταλιμπάν μου εδώ κ τα κάνω όλα multitasking!χαχααχα!να την χαίρεσαι κοπέλα μου!!

Just now, fairy-mary είπε:

κοριτσάκι έχω!

εσύ;

σε ευχαριστώ!

μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί και η πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν ήταν και η καλύτερη!

Αγοράκι έχω! Τι είχες στην πρώτη εγκυμοσύνη;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και με το καλό τα μωράκια σας.. Σας παρακολουθώ τις τελευταίες μέρες και είπα να μπω κι εγώ στην παρέα σας.. Εγώ είμαι 10 εβδομάδων και 6 ημερών σήμερα με πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 1/11. Χθες έκανα τον δεύτερο μου υπέρηχο και το βλαστάρι μου έκανε κωλοτούμπες. Μένει τώρα η αυχενική διαφάνεια στις 22/4 για να ηρεμήσω. Αυτό που με ανησυχεί λίγο είναι η τρομερή δίψα που έχω. Πίνω 3-4 λίτρα νερό την ημέρα και δεν ξεδιψαω με τίποτα. Έχει κάποια άλλη  ανάλογο σύμπτωμα;

  • Μου αρέσει 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Σήμερα είχες γιατρό;;σου ευχήθηκα;;;αχ τα χω μπερδέψει τελείως τόσες που είμαστε!!!χαχαχαχαχα! Όλα τέλεια κοπέλα μου,και καρδούλα κ απ' όλα!;-) αυχενική πότε;

Ναι σημερα πηγα , και μολισ βγηκα εξω με επιασαν τα κλαματα απο συγκινηση γιατι μεσα στον υπερηχο δεν εβλεπα τιποτα μονο τον σακο και του λεω γιατρε υπαρχει τιποτα εκει μεσα κ μου λεει πως δεν υπαρχει , δεν ακουσ την καρδουλα και μου το κανε λιγο πιο μεσα για να ακουστει πιο εντονα .....μου εδωσε εξετασεις  αιματοσ κ κολπικες ..ομαδα αιματος αντισωματα ...αυχενικη δεν μου την εγραψε ακομα , σε τρεισ βδομαδες που θα με ξαναδει λογικα ...

  • Μου αρέσει 1

oXECp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλησπέρα σε όλες και με το καλό τα μωράκια σας.. Σας παρακολουθώ τις τελευταίες μέρες και είπα να μπω κι εγώ στην παρέα σας.. Εγώ είμαι 10 εβδομάδων και 6 ημερών σήμερα με πιθανή ημερομηνία τοκετού στις 1/11. Χθες έκανα τον δεύτερο μου υπέρηχο και το βλαστάρι μου έκανε κωλοτούμπες. Μένει τώρα η αυχενική διαφάνεια στις 22/4 για να ηρεμήσω. Αυτό που με ανησυχεί λίγο είναι η τρομερή δίψα που έχω. Πίνω 3-4 λίτρα νερό την ημέρα και δεν ξεδιψαω με τίποτα. Έχει κάποια άλλη  ανάλογο σύμπτωμα;

Καλώς ήρθες κοπέλα μου!!από τις πρώτες πρώτες!1 Νοέμβρη ε;;;δεν νομίζω ότι πρέπει να σε ανησυχεί κ αφού δεν έχεις αναγουλες κ μπορείς κ πίνεις νερό,μπράβο σου!βοηθάει κ στο αμνιακό σου υγρό!;-)

Just now, InaRina είπε:

Ναι σημερα πηγα , και μολισ βγηκα εξω με επιασαν τα κλαματα απο συγκινηση γιατι μεσα στον υπερηχο δεν εβλεπα τιποτα μονο τον σακο και του λεω γιατρε υπαρχει τιποτα εκει μεσα κ μου λεει πως δεν υπαρχει , δεν ακουσ την καρδουλα και μου το κανε λιγο πιο μεσα για να ακουστει πιο εντονα .....μου εδωσε εξετασεις  αιματοσ κ κολπικες ..ομαδα αιματος αντισωματα ...αυχενικη δεν μου την εγραψε ακομα , σε τρεισ βδομαδες που θα με ξαναδει λογικα ...

Συγκινήθηκε ε;;;και βέβαια υπάρχει γλυκιά μου,το μπιζέλι σου είναι εκεί!!χαχαχαχαα!σε τρεις εβδομάδες τώρα,υπομονη;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...