Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MinakiG said:

@Υβόννη μου σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Τα περιμένω πως και πως αυτά τα χεράκια!!! 19/7 παντρευόμαστε εμείς <3 Εσύ καλά;

Με το καλο κοριτσακι μου!!!!! Καλοκαιρινος γαμος κι εσυ! Ευχομαι αν το χαρεις! Τελειωνε με τα παπουτσια λοιπον και μετα να χαλαρωσετε για να ειστε ξεκουραστοι να το απολαυσετε!!! Αχ αυτα τα χερακια αχ! Ολο θα τα φιλαμε!!!

Ολα καλα κι εδω Μινακι μου! Περιμενω να ερθουμε Ελλαδα πως και πως. Νομιζω δεν την  παλευω αλλο εδω στα ξενα χαχαχα! Λιγο αγχωνομαι με αεροπλανο ακι εγκυμοσυνη αλλα αφου η γιατρος δεν ανησυχει τοτε οκ!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Depykal said:

Αντε μακαρι να περασει...παντως @Υβόννη το πιο ωραιο γαλοτυρι λεγεται Καδοτυρι Μητσιος...λογικα στα Γιαννενα αυτο ειχες φαει γιατι σχεδον ολοι αυτο εχουν...βεβαια μπορεις να το βρεις σε σουπερ μαρκετ μονο στα Γιαννενα, Πρεβεζα, Λευκαδα κ Αρτα...αν εχεις καποιον σ αυτες τις περιοχες κ ερθεις ξανα ζητησε του να στο παρει...

Περναει, περναει! Το καφε σημαινει παλιο αιμα! Παντως σημερα εσυ μεινε ξαπλα εφοσον ηταν λιγο κουραστικο το πρωινο! Κοριτσακι μου πλεον ολες εχουμε αντοχη μηδεν οποτε νομιζω ξαπλα ειναι απαραιτητη σε ολες μας!!!

Μου τρεχουν τα σαλια τωρα!!!! Δε θυμαμαι πώς το ελεγαν αλλα θυμαμαι οτι πηραμε και δευτερο τοτε χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Με το καλο κοριτσακι μου!!!!! Καλοκαιρινος γαμος κι εσυ! Ευχομαι αν το χαρεις! Τελειωνε με τα παπουτσια λοιπον και μετα να χαλαρωσετε για να ειστε ξεκουραστοι να το απολαυσετε!!! Αχ αυτα τα χερακια αχ! Ολο θα τα φιλαμε!!!

Ολα καλα κι εδω Μινακι μου! Περιμενω να ερθουμε Ελλαδα πως και πως. Νομιζω δεν την  παλευω αλλο εδω στα ξενα χαχαχα! Λιγο αγχωνομαι με αεροπλανο ακι εγκυμοσυνη αλλα αφου η γιατρος δεν ανησυχει τοτε οκ!

Γερμανία δεν είσαι αν θυμάμαι καλά; Πόση ώρα είναι η πτήση;


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG said:

Γερμανία δεν είσαι αν θυμάμαι καλά; Πόση ώρα είναι η πτήση;

Ναι Γερμανια! Ειναι 2μισι ωρες αλλα στον αερα ειναι καθαρα 1μισι ωρα στην ουσια. Μου ειπε η γιατρος να βαλω κατι ειδικες καλτσες για καλυτερη κυκλοφορια αιματος και να πινω νερακι μπολικο σε ολη την πτηση και ολα θα ειναι οκ! Για να δουμε!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη said:

Ναι Γερμανια! Ειναι 2μισι ωρες αλλα στον αερα ειναι καθαρα 1μισι ωρα στην ουσια. Μου ειπε η γιατρος να βαλω κατι ειδικες καλτσες για καλυτερη κυκλοφορια αιματος και να πινω νερακι μπολικο σε ολη την πτηση και ολα θα ειναι οκ! Για να δουμε!

Αυτό ακριβώς θα σου έλεγα μόλις, να πάρεις κάλτσες διαβαθμισμένης συμπίεσης έχει ακόμα και η Scholl ίσως την έχετε Γερμανία.. Προσπάθησε στη μέση της πτήσης να κάνεις δυο βόλτες τον διάδρομο.... Μπορείς επίσης μια δυο μέρες πριν να περιορίσεις λιγάκι το αλάτι για καλύτερη διούρηση μαζί με το έξτρα νεράκι !! 

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG said:

Αυτό ακριβώς θα σου έλεγα μόλις, να πάρεις κάλτσες διαβαθμισμένης συμπίεσης έχει ακόμα και η Scholl ίσως την έχετε Γερμανία.. Προσπάθησε στη μέση της πτήσης να κάνεις δυο βόλτες τον διάδρομο.... Μπορείς επίσης μια δυο μέρες πριν να περιορίσεις λιγάκι το αλάτι για καλύτερη διούρηση μαζί με το έξτρα νεράκι !! 

Ααααα σωστο αυτο με το αλατι!!! Γενικα δεν τρωω πολυ αλατι, το ειχα κοψει τελειως στην εξωσωματικη και το συνηθησα, αλλα καποια τροφιμα ειναι αλμυρα οπως πχ τυρι. Αυτο θα κανω! Ευχαριστω πολυυυυ! Καλα με τοσο νερο νομιζω στο διαδρομο θα κανω πανω απο 2 βολτες χαχαχα! Ειδα εχει καλτσες πολλες στο φαρμακειο, θα παω αυριο να παρω!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κοριτσια!!! Καλε ποσά είπατε :P4 σελίδες διάβαζα!!! Αχαχαχαχ έχει πέσει κ δουλειά 2 μέρες τώρα , τελευταίες μέρες του μήνα και τα λογιστήρια πιάνουν φωτιά !!!

@MumMariaταλαιπωρήθηκε μωρε το μικρακι σου με τα δοντάκια του!!! Και εσυ αγάπη μου δεν χρειάζεται τόσες τύψεις! Έχεις ακόμα πολλαααα δόντια να τον πάρεις αγκαλιτσα να τον ηρεμήσεις!!! Είναι 20 τα πρώτα τα σκασμένα και οι κυνόδοντες και οι τελευταίοι τραπεζίτες οι χειρότεροι!!!

@MinakiGΜε το καλό ο γάμος σου κοπέλα μου!!! Πολύχρονη με το καλό το μωράκι σου!!!

@Υβόννημια χαρουλα θα τα πας με το ταξίδι στο αεροπλάνο !! Είχα κάνει ταξίδι στον 6ο μήνα 25 εβδομάδων στο γιο μου (βέβαια τότε δεν είχαμε και κορονοιο:evil:) και έκανα δυο βόλτες στο διάδρομο καθότι 3ωρο ταξίδι Και μπόλικο νερό! 

9 ώρες πρίν, magda15 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια!

Έχω εντελώς ξαγρυπνησει και είπα να το στείλω κι εδώ μιας που το σκεφτομαι, να μου πείτε γνώμες! Είχαμε κάπως συμφωνήσει με τον σύντροφό μου  να βγάλουμε την μικρη Νεφέλη, μέχρι που σήμερα μου ξαναπροτεινε και το όνομα της μάνας μου, Βίλμα. Για καποιο λόγο σήμερα άρχισα να το ξανασκεφτομαι. Ενώ το Βίλμα συνήθως αρέσει πολυ σε οσους το εχω πει, εγώ επειδη το'χω συνηθίσει, δεν μου κάθεται πολυ καλά. Για πειτε κι εσείς καμια γνώμη (προβλήματα που χει ο κοσμος 2 τη νύχτα!) 

Βίλμααααα!!!! Καλε τι πανέμορφο και πρότυπο όνομα !!!!!! Πειράζω να το βάλω και εγώ στη κληρωτίδα για την δικιά μας!!! Συμφωνώ για το νεφέλη ωραίο όνομα αλλά στην παιδική χαρά λες Νεφέλη και γυρνάνε 15 κοριτσάκια!

Just now, Argyroula είπε:

Κορίτσια νεονυμφα πόσο χάρηκα με την χαρά σας!!! Τι ωραία που είναι τα γλέντια αυτά!!! Να ζήσετε και να θυμάστε για πάντα αυτή τη μέρα! Εγώ άλμπουμ ακόμα δεν έχω κάνει σε λίγες μέρες έχουμε επέτειο 1 χρόνο γάμου και ανυπομονώ να την γιορτασω σαν τρελή!!! Μοναδική μερα πραγματικά για όσους το έζησαν όπως το ήθελαν!

Όσο για το τουρ σε όλη την Ελλάδα με το πουλμαν και το κοινο δωμάτιο μπαμπαδων μωρών.... Δαγκωτοοοο!!!! 

Για τα φαγητά τι να σχολιάσω??? Τα διάβαζα χθες το βράδυ και βρήκα ένα γαλοτυρι Δωδώνη και σήμερα έστειλα τον άντρα μου να πάει να το πάρει δεν έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά το λιγουρευτηκα πολύ ασχημα.

Για τα ονόματα κορίτσια να σας πω την αλήθεια δεν θέλω πατρικα ονόματα. Ο άντρας μου δεν έχει πρόβλημα οπότε πιστευω ότι θα βρούμε κάτι όταν την-τον δούμε! Μου αρέσει πάρα πολύ το Νεφέλη! Και το Λυδία πάρα πολύ! Βασικά αυτά τα έχω σκεφτεί κι εγώ ή αλήθεια είναι. Αχχ κορίτσια προσπαθώ να μην αγχώνομαι για αύριο για την β επιπέδου.Βέβαια δνε μπορώ να περιμένω... Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! 

Σας στέλνω τα φιλιά μου!!!!! Και πόλλη δύναμη για όσες χρειαστεί να βγουν έξω σήμερα. Εδώ Αθήνα βγήκα 9.00 για εξετάσεις αίματος και είχε 32 βαθμούς! Απαλευτη μέρα! 

Με το καλό αύριο κορίτσι μου!!!!! Και εγώ ξεκίνησα 7 για την δουλειά και είχε ήδη 30 

12 ώρες πρίν, Alkyoni είπε:

Κόρες στην παραδοσιακή συνταγή χρησιμοποιούν κρέας από ζυγούρι αλλά κ από κοτόπουλο. Ουσιαστικά βράζεις το κρέας κ μετά μαγειρεύεις το ρύζι (  ιδανικά μπλου ροζ )στο ζωμό που έχει δημιουργηθεί βράζοντας το κρέας. Όταν δείτε ότι το ρύζι είναι έτοιμο πρόσθετε μέσα κ χυμό από φρέσκο λεμόνι. Το σερβίρετε με φρεσκοτριμμένο πιπέρι. 
Στο Ηράκλειο αντί να βάλουν ρύζι βάζουν μακαρόνια κ από πάνω τρίβουν ξερό ανθότυρο. 
Φανταστειτε ότι το σερβίρουν στους γάμους τα ξημερώματα έτσι ώστε να «ισιώσει» το στομάχι από το πολύ ποτό.

Βεβαια μπορείτε να το φτιάξετε κ βράζοντας μόνο κοτόπουλο ( χωριάτικο βέβαια ). Έτσι γίνεται πιο ελαφρύ! Τρόπος του λέγειν ελαφρύ χαχα

Δεν ενδείκνυται σε ανδρουληδες που έχουν υψηλή χοληστερίνη κ τριγλυκερίδια χιχι 

Όπως θα έλεγες και ο γιος μου τώρα: μπορείς να μιυ φτιάξεις λίγο τόσο δα και να το φάω τώρα μαμαααααααα!!!!!! Με έπιασε τρελή λιγούρα κ είμαι στο γραφείο με καροτακια 

1 ώρα πρίν, Sousamaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!

βιον ανθόσπαρτον στις φρεσκοπαντρεμενες!!!να έχετε μια υπέροχη ζωή δίπλα στους αγαπημένους σας κ να θυμάστε με τον πιο όμορφο τρόπο την ημέρα του γάμου σας..κάθε χαρά κ ευτυχία εύχομαι!!

τωρα όσον αφορά τα ονόματα..εμείς με τον σύζυγο μου είχαμε αποφασίσει ότι δε θα δώσουμε όνομα από τις οικογένειες μας..κ το νεφέλη είναι πολύ όμορφο κ γλυκό όνομα..

@Υβόννη όσον αφορά το θέμα της δουλειάς ...εντάξει υπάρχουν στιγμές που με στεναχωρεί πολύ κ άλλες που απλά το προσπερνάω.ηταν πολύ ξαφνικό κ άσχημο..μου λείπει πολύ η δουλειά κ επειδή είμαι σε θέση να δουλεψω μου κακοφαίνεται διπλα..δεν έχω σταματήσει να στέλνω βιογραφικά κ δίνω συνεντεύξεις αλλά όλα κολλάνε όταν λέω για την εγκυμοσύνη ..

Κορίτσι μου η απώλεια της δουλειάς μας και ποσό μάλλον όταν την αγαπάς τόσο πολύ είναι ένας μικρός θάνατος... έχεις κάθε δίκιο να είσαι στεναχωρημένη απογοητευμένη ... και ενώ θέλεις να δουλέψεις να σε κρατάνε πίσω λέγοντας σου όχι επειδή πρόκειται να γίνεις μανούλα. Δυστυχώς το ελεύθερο επάγγελμα στις περιπτώσεις μητρότητας έχει πολλές «αδικίες»!

μπραβο σου που το διεκδικείς και το παλεύεις πάντως και εύχομαι γρήγορα με καινουρια εργασία!!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω μανούλες και μωράκια να είστε καλά!!! Επιτέλους σήμερα τελείωσα με τα γραφειοκρατικά του γάμου και από ετοιμασίες μας έμειναν τα παπούτσια μόνο!!! Περιμένω πως και πως το απόγευμα να κόψω την τουρτίτσα μου!! Αχ πρώτη φορά έγκυος στα γενέθλια μου !! 

Να σε χαιρόμαστε γλυκούλα μου!!!!τα πιο τέλεια γενέθλια ως τώρα να έχεις!μέχρι του χρόνου,που εκεί θα κρατάς κ το μικρακι σου!!!να είσαι γερή κ ευτυχισμένη!κ με το καλό κ ο γάμος!!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σας αγαπγμενες μου φιλεναδες! Διαβαζω τα νεακια σας αλλα σημερα επεσε δουλεια απο το πρωι...Επισης εχει καμια αλλη βρε κοριτσια καουρες; Μιλαμε καιγομαι απο χτες!!!

@magda15κοριτσι μου το Βιλμα μου αρεσει πολυ και ειναι σπανιο ονομα!!! Αν θελετε να τιμησετε την μανουλα σου, δαγκωτο! Κι εγω εχω ακουσει απειρα το Νεφελη να σου πω την αληθεια, αλλα εννοειται αν σου αρεσει να βαλεις Νεφελη! Βασικα στην Ελλαδα εχετε και λιγο χρονο να δωσετε το ονομα! Ισως οταν την δεις κιολας να δεις τί σου ταιριαζει στο προσωπακι της!!! Κοριτσι μου και @Sousamaki μας, εχετε πολυ δικιο...Καταρχην επειδη το εχω συζητησει το θεμα, ειναι παρανομο να σου αρνουνται δουλεια λογω εγκυμοσυνης. Βεβαια κανεις δε θα σου πει οτι αυτος ειναι ο λογος. Λυπαμαι πολυ που στεναχωριεστε γιατι κι εγω λατρευω τη δουλεια μου και θα ενιωθα οπως εσεις...Αλλα ας σκεφτουμε τα θετικα. Θα περασετε στην αρχη χρονο με το μωρακι σας! Εγω πιστευω θα σας φερει τυχη το μωρακι και θα βρειτε κατι σιγουρα. Ως τοτε θετικη ενεργεια οσο γινεται...τα εχω ζησει ακριβως, γιατι νομιζετε ξεσπιτωθηκαμε τελικα....

@MumMariaαχ κοριτσακι μου μια αγκαλιτσα σε κανω τωρα! Καταρχην τα δοντια λενε ολες οι μανουλες οτι ειναι βασανο για τα μωρακια...Κουραγιο τωρα και υπομονη. Δεν ειναι ευκολο να ακους το παιδι σου να κλαιει και να ποναει αλλα ειναι ενα σταδιο που ολα τα παιδακια το περνανε...Εγω θα πω καλα μασουληματα και καλες μπριζολαρες συντομα!!! Τωρα αυτο με τον μπαμπα του. Καταρχην κοριτσακι μου ευτυχως ειστε ομαδα στο σπιτι και δοξα τω Θεω, γιατι στην εγκυμοσυνη η αληθεια ειναι πόσα νακανεις; Δεν ειναι οτι αμελεις το παιδι αλοιμονο! οσο για τη ζηλεια, να σου πω οτι σε νιωθω! Ειναι παιδικο το ξερω αλλα τοσο ανθρωπινο αν το νιωσεις! Παντως το υπεροχο ειναι οτι ο Βασιλακης εχει δυο γονεις δεμενους σαν γροθια και οτι η μανουλα του φερνει το καλυτερο δωρο! Καλα αυτο παιζεται, μολις του δωσει η τσαουσα νυφη μου την πρωτη μπουνια τα ξαναλεμε χιχιχιχιχιχι!

Γεια σου Αργυρουλα μας!!!!!!! Ολες ειχαμε αγχος ειναι πολυ φυσιολογικο! Απλα οσο μπορεις μην εστιασεις ολη τη μερα σημερα σε αυτο! Κανε πραγματακια ομορφα να κυλισει η μερα σου και τσουπ το αυριο θα εχει ερθει! Αντε να μαυουμε και το φυλο στο μυστηριωδες μωρακι σου χιχιχιχιχιχχι!!!!

Προσοχη κουκλες μου με τη ζεστη, νερακι οσο μπορειτε κι χαλαρα με στασεις οταν ειστε εξω. Ζεστη και εγκυμοσυνη δεν ειναι και πολυ καλοι φιλοι!!!

Να μας πεις πώς ειναι το γαλοτυρι! Θα βαλω τη μαμα μου αν το παρει αν ειναι οταν παμε Ελλαδα! Κι εγω απο χτες το σκεφτομαιιιιιιιιιιιιιι

Κοριτσακι μου ναι ειναι η ζεστη και η κινηση μαζι. Ξαπλα τωρα στη δροσια του σπιτιου και νερακι οσο μπορεις. Καφε ειναι παλιο αιμα οποτε μην ανησυχεις καθολου. Να δεςι θρεφει σιγα σιγα το αιματωματακι!!

Ευακι μου τελειο το Λυδια!!! Για το αγορακι τωρα εχετε ονομα; Θυμαμαι και το αντρικο σου ονομα μου αρεσε πολυ οταν μας το ειχες πει αλλα το ξεχασα!! Συγγνωμη pregnancy memory!!!

Καλως τη τη Μινα μας!!!! Η ωρα η καλη κοριτσακι μου!!!!! Παπουτσια με μεγαλη σολα να γραψεις ολες τις φιλεναδες τις ανυπαντρες!

Πολυχρονη για τα γενεθλια σου!!!!! Ευχομαι υγεια και καλη τυχη και του χρονου να εχεις μαζι στο φυσημα της τουρτας δυο στρουμπουλα χερακια γυρω απο το λαιμο σου!!!!!! Να το χαρειτε σημερα!!! Πότε ειναι ο γαμος;

Εσύ είπαμε χαλαρά με την δουλειτσα συμπεθέρα μου,μην τα φτύσεις!!αν κ κοντεύει η ελλαδιτσα κ θα ξεκουραστείς!!!!

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια που δεν με λέτε τρελή για όλα αυτά που νιώθω κ το ξέρω μωρέ ότι είμαι πολύ τυχερή που έχω τέτοιον αντρουλη!κ τον χρόνο πίσω να γύριζα πάλι αυτόν θα διάλεγα κ ακριβώς την ίδια ζωή θα ζούσα!!!μάλλον είναι κ η εγκυμοσύνη που με κανει υπερευαίσθητη!!

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι Γερμανια! Ειναι 2μισι ωρες αλλα στον αερα ειναι καθαρα 1μισι ωρα στην ουσια. Μου ειπε η γιατρος να βαλω κατι ειδικες καλτσες για καλυτερη κυκλοφορια αιματος και να πινω νερακι μπολικο σε ολη την πτηση και ολα θα ειναι οκ! Για να δουμε!

Μην αγχώνεσαι καθόλου κοπέλα μου,η κολλητή μου το έκανε αυτό 5 φορες στην εγκυμοσύνη της από Ολλανδία.απλα να σηκώνεσαι στην ώρα κ να κάνεις μια βολτουλα στον διάδρομο,μην ανησυχείς καθόλου,είμαι μικρή διαδρομή.

Just now, Geo81 είπε:

Χαίρεται κοριτσια!!! Καλε ποσά είπατε :P4 σελίδες διάβαζα!!! Αχαχαχαχ έχει πέσει κ δουλειά 2 μέρες τώρα , τελευταίες μέρες του μήνα και τα λογιστήρια πιάνουν φωτιά !!!

@MumMariaταλαιπωρήθηκε μωρε το μικρακι σου με τα δοντάκια του!!! Και εσυ αγάπη μου δεν χρειάζεται τόσες τύψεις! Έχεις ακόμα πολλαααα δόντια να τον πάρεις αγκαλιτσα να τον ηρεμήσεις!!! Είναι 20 τα πρώτα τα σκασμένα και οι κυνόδοντες και οι τελευταίοι τραπεζίτες οι χειρότεροι!!!

@MinakiGΜε το καλό ο γάμος σου κοπέλα μου!!! Πολύχρονη με το καλό το μωράκι σου!!!

@Υβόννημια χαρουλα θα τα πας με το ταξίδι στο αεροπλάνο !! Είχα κάνει ταξίδι στον 6ο μήνα 25 εβδομάδων στο γιο μου (βέβαια τότε δεν είχαμε και κορονοιο:evil:) και έκανα δυο βόλτες στο διάδρομο καθότι 3ωρο ταξίδι Και μπόλικο νερό! 

Βίλμααααα!!!! Καλε τι πανέμορφο και πρότυπο όνομα !!!!!! Πειράζω να το βάλω και εγώ στη κληρωτίδα για την δικιά μας!!! Συμφωνώ για το νεφέλη ωραίο όνομα αλλά στην παιδική χαρά λες Νεφέλη και γυρνάνε 15 κοριτσάκια!

Με το καλό αύριο κορίτσι μου!!!!! Και εγώ ξεκίνησα 7 για την δουλειά και είχε ήδη 30 

Όπως θα έλεγες και ο γιος μου τώρα: μπορείς να μιυ φτιάξεις λίγο τόσο δα και να το φάω τώρα μαμαααααααα!!!!!! Με έπιασε τρελή λιγούρα κ είμαι στο γραφείο με καροτακια 

Κορίτσι μου η απώλεια της δουλειάς μας και ποσό μάλλον όταν την αγαπάς τόσο πολύ είναι ένας μικρός θάνατος... έχεις κάθε δίκιο να είσαι στεναχωρημένη απογοητευμένη ... και ενώ θέλεις να δουλέψεις να σε κρατάνε πίσω λέγοντας σου όχι επειδή πρόκειται να γίνεις μανούλα. Δυστυχώς το ελεύθερο επάγγελμα στις περιπτώσεις μητρότητας έχει πολλές «αδικίες»!

μπραβο σου που το διεκδικείς και το παλεύεις πάντως και εύχομαι γρήγορα με καινουρια εργασία!!!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου για την ενθάρρυνση..καλά ο γιος σου τι τελειοοοος!:xπεριμένω πως κ πως να αρχίσει να μιλάει κ ο δικός μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Χαίρεται κοριτσια!!! Καλε ποσά είπατε :P4 σελίδες διάβαζα!!! Αχαχαχαχ έχει πέσει κ δουλειά 2 μέρες τώρα , τελευταίες μέρες του μήνα και τα λογιστήρια πιάνουν φωτιά !!!

@MumMariaταλαιπωρήθηκε μωρε το μικρακι σου με τα δοντάκια του!!! Και εσυ αγάπη μου δεν χρειάζεται τόσες τύψεις! Έχεις ακόμα πολλαααα δόντια να τον πάρεις αγκαλιτσα να τον ηρεμήσεις!!! Είναι 20 τα πρώτα τα σκασμένα και οι κυνόδοντες και οι τελευταίοι τραπεζίτες οι χειρότεροι!!!

@MinakiGΜε το καλό ο γάμος σου κοπέλα μου!!! Πολύχρονη με το καλό το μωράκι σου!!!

@Υβόννημια χαρουλα θα τα πας με το ταξίδι στο αεροπλάνο !! Είχα κάνει ταξίδι στον 6ο μήνα 25 εβδομάδων στο γιο μου (βέβαια τότε δεν είχαμε και κορονοιο:evil:) και έκανα δυο βόλτες στο διάδρομο καθότι 3ωρο ταξίδι Και μπόλικο νερό! 

Βίλμααααα!!!! Καλε τι πανέμορφο και πρότυπο όνομα !!!!!! Πειράζω να το βάλω και εγώ στη κληρωτίδα για την δικιά μας!!! Συμφωνώ για το νεφέλη ωραίο όνομα αλλά στην παιδική χαρά λες Νεφέλη και γυρνάνε 15 κοριτσάκια!

Με το καλό αύριο κορίτσι μου!!!!! Και εγώ ξεκίνησα 7 για την δουλειά και είχε ήδη 30 

Όπως θα έλεγες και ο γιος μου τώρα: μπορείς να μιυ φτιάξεις λίγο τόσο δα και να το φάω τώρα μαμαααααααα!!!!!! Με έπιασε τρελή λιγούρα κ είμαι στο γραφείο με καροτακια 

Κορίτσι μου η απώλεια της δουλειάς μας και ποσό μάλλον όταν την αγαπάς τόσο πολύ είναι ένας μικρός θάνατος... έχεις κάθε δίκιο να είσαι στεναχωρημένη απογοητευμένη ... και ενώ θέλεις να δουλέψεις να σε κρατάνε πίσω λέγοντας σου όχι επειδή πρόκειται να γίνεις μανούλα. Δυστυχώς το ελεύθερο επάγγελμα στις περιπτώσεις μητρότητας έχει πολλές «αδικίες»!

μπραβο σου που το διεκδικείς και το παλεύεις πάντως και εύχομαι γρήγορα με καινουρια εργασία!!!

Καλως το το κοριτσι μας!!! Αχ κι εσυ με τη δουλεια φουλ βλεπω...Οσο μπορεις ηρεμα ελπιζω, γιατι ειμαστε και φουσκοκοιλιτσες τωρα χιχιχιχι! Καλα ειδα που τρως καροτα για σνακ και εισαι ο μονος ανρωπος που ξερω που παιρνει σνακ καροτα!!!! Κι εγω το ιδιοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! Στη δουλεια ειχα μια σακουλα για ολη τη βδομαδα και μασουλουσα καροτα σαν το κουνελι χαχαχα! Επισης λιωνω με το Γιωργακηηηηηηη! Λιγο τοσο δα θελω κι εγω να του δωσω ενα φιλιιιιι!!!

Just now, MumMaria said:

Να σε χαιρόμαστε γλυκούλα μου!!!!τα πιο τέλεια γενέθλια ως τώρα να έχεις!μέχρι του χρόνου,που εκεί θα κρατάς κ το μικρακι σου!!!να είσαι γερή κ ευτυχισμένη!κ με το καλό κ ο γάμος!!!!

Εσύ είπαμε χαλαρά με την δουλειτσα συμπεθέρα μου,μην τα φτύσεις!!αν κ κοντεύει η ελλαδιτσα κ θα ξεκουραστείς!!!!

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια που δεν με λέτε τρελή για όλα αυτά που νιώθω κ το ξέρω μωρέ ότι είμαι πολύ τυχερή που έχω τέτοιον αντρουλη!κ τον χρόνο πίσω να γύριζα πάλι αυτόν θα διάλεγα κ ακριβώς την ίδια ζωή θα ζούσα!!!μάλλον είναι κ η εγκυμοσύνη που με κανει υπερευαίσθητη!!

Μην αγχώνεσαι καθόλου κοπέλα μου,η κολλητή μου το έκανε αυτό 5 φορες στην εγκυμοσύνη της από Ολλανδία.απλα να σηκώνεσαι στην ώρα κ να κάνεις μια βολτουλα στον διάδρομο,μην ανησυχείς καθόλου,είμαι μικρή διαδρομή.

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου για την ενθάρρυνση..καλά ο γιος σου τι τελειοοοος!:xπεριμένω πως κ πως να αρχίσει να μιλάει κ ο δικός μας!

Συμπεθερουλα μου αληθεια κανω τα απαραιτητα πλεον στη δουλεια, αλλα και παλι ειναι λιγο πολλα! Τωρα εχουμε lunch break παλι καλα χαχαχα! Ανυπομονω πολυ να ερθουμε, νομιζω οτι δεν αντεχω αλλο εδω. Οχι μονο με τη δουλεια, απλα δεν αντεχω...Αυριο θα ειναι 8 μηνες που θα εχω να ερθω! Ειναι λιιιιιγο πολυ! Ευχαρστω και για την εμπειρια της κολλητης σου! Κι εγω νομιζω θα παει καλα, αν και ειμαι λιγακι με μια εγνοια γιατι δεν το εχω ξανακανει χιχιχιχι!

Κοριτσακι μου εννοειται δεν εισαι τρελη! Εισαι υπεροχη μαμα και το οτι αμφιβαλλεις καμια φορα ειναι που σε κανει τοσο καλη μαμα!!!! Δεν ειναι οτι αγνοεις το παιδι, εκει εισαι κι εσυ! Τρωτε μαζι, τον πας βολτες, διαβαζετε παραμθυθακια και τοσα αλλα!!! Απλα εχεις και αλλο ενα παιδακι τωρα! Και αναγκαστικα, κατι που θα μαθεις απο δω και περα, ειναι να βαζεις προτεραιοτητες. Γι'αυτο ομως οι γονεις ειναι δυο, να συμπληρωνουν τις αναγκες του σπιτιου και στο τελος ολοι αν εχουν αυτο που εχουν αναγκη! Να σου πω και κατι να νιωσεις καλυτερα με τη ζηλια; Εμενα μου ειπε μια φιλη, αχ αγορι θα κανεις! Να δεις με τον πατερα τους τι λατρεια εχουν, που θα παιζουν λεγκο κτλ! Και ζηλεψα!!!!!! Λεω δηλαδη με μενα δε θα εχει; Χαχαχαχα! Ενταξει προφανως κρατησε 1 δευτερολεπτο αυτο, αλλα για να δεις!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Να σε χαιρόμαστε γλυκούλα μου!!!!τα πιο τέλεια γενέθλια ως τώρα να έχεις!μέχρι του χρόνου,που εκεί θα κρατάς κ το μικρακι σου!!!να είσαι γερή κ ευτυχισμένη!κ με το καλό κ ο γάμος!!!!

Εσύ είπαμε χαλαρά με την δουλειτσα συμπεθέρα μου,μην τα φτύσεις!!αν κ κοντεύει η ελλαδιτσα κ θα ξεκουραστείς!!!!

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια που δεν με λέτε τρελή για όλα αυτά που νιώθω κ το ξέρω μωρέ ότι είμαι πολύ τυχερή που έχω τέτοιον αντρουλη!κ τον χρόνο πίσω να γύριζα πάλι αυτόν θα διάλεγα κ ακριβώς την ίδια ζωή θα ζούσα!!!μάλλον είναι κ η εγκυμοσύνη που με κανει υπερευαίσθητη!!

Μην αγχώνεσαι καθόλου κοπέλα μου,η κολλητή μου το έκανε αυτό 5 φορες στην εγκυμοσύνη της από Ολλανδία.απλα να σηκώνεσαι στην ώρα κ να κάνεις μια βολτουλα στον διάδρομο,μην ανησυχείς καθόλου,είμαι μικρή διαδρομή.

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου για την ενθάρρυνση..καλά ο γιος σου τι τελειοοοος!:xπεριμένω πως κ πως να αρχίσει να μιλάει κ ο δικός μας!

Είναι φορές που μιλάει ακατάπαυστα κ τόσο πολύ ... και μου λέει ο άντρας μου κάτι βράδια, δεν αντέχω άλλο θα κάνω εμετό από την πολυλογία ... αχαχαχαχαχχαχα και μετά λένε για εμάς τις γυναίκες!!! Μια που θα αρχίσει να μιλάει και μια που δεν θα σταματήσει να πονάει το κεφάλι σου!!! Αλλά είναι τόσο ωραίο!!!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως το το κοριτσι μας!!! Αχ κι εσυ με τη δουλεια φουλ βλεπω...Οσο μπορεις ηρεμα ελπιζω, γιατι ειμαστε και φουσκοκοιλιτσες τωρα χιχιχιχι! Καλα ειδα που τρως καροτα για σνακ και εισαι ο μονος ανρωπος που ξερω που παιρνει σνακ καροτα!!!! Κι εγω το ιδιοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! Στη δουλεια ειχα μια σακουλα για ολη τη βδομαδα και μασουλουσα καροτα σαν το κουνελι χαχαχα! Επισης λιωνω με το Γιωργακηηηηηηη! Λιγο τοσο δα θελω κι εγω να του δωσω ενα φιλιιιιι!!!

Συμπεθερουλα μου αληθεια κανω τα απαραιτητα πλεον στη δουλεια, αλλα και παλι ειναι λιγο πολλα! Τωρα εχουμε lunch break παλι καλα χαχαχα! Ανυπομονω πολυ να ερθουμε, νομιζω οτι δεν αντεχω αλλο εδω. Οχι μονο με τη δουλεια, απλα δεν αντεχω...Αυριο θα ειναι 8 μηνες που θα εχω να ερθω! Ειναι λιιιιιγο πολυ! Ευχαρστω και για την εμπειρια της κολλητης σου! Κι εγω νομιζω θα παει καλα, αν και ειμαι λιγακι με μια εγνοια γιατι δεν το εχω ξανακανει χιχιχιχι!

Κοριτσακι μου εννοειται δεν εισαι τρελη! Εισαι υπεροχη μαμα και το οτι αμφιβαλλεις καμια φορα ειναι που σε κανει τοσο καλη μαμα!!!! Δεν ειναι οτι αγνοεις το παιδι, εκει εισαι κι εσυ! Τρωτε μαζι, τον πας βολτες, διαβαζετε παραμθυθακια και τοσα αλλα!!! Απλα εχεις και αλλο ενα παιδακι τωρα! Και αναγκαστικα, κατι που θα μαθεις απο δω και περα, ειναι να βαζεις προτεραιοτητες. Γι'αυτο ομως οι γονεις ειναι δυο, να συμπληρωνουν τις αναγκες του σπιτιου και στο τελος ολοι αν εχουν αυτο που εχουν αναγκη! Να σου πω και κατι να νιωσεις καλυτερα με τη ζηλια; Εμενα μου ειπε μια φιλη, αχ αγορι θα κανεις! Να δεις με τον πατερα τους τι λατρεια εχουν, που θα παιζουν λεγκο κτλ! Και ζηλεψα!!!!!! Λεω δηλαδη με μενα δε θα εχει; Χαχαχαχα! Ενταξει προφανως κρατησε 1 δευτερολεπτο αυτο, αλλα για να δεις!!!!

Ειρήνηηηηηη ετοιμάσου για τον απόλυτο έρωτα!!! Το γιο σου!!! Το Ραφαηλ σου!!! Όσο για τη σχέση μπαμπά γιου εμείς ακόμη δεν το έχουμε νιώσει κατά αποκλειστικότητα, ίσως γιατί η μαμά δλδ εγώ είμαι περισσότερο αγοροκόριτσο απ ότι γυναίκα που λέει κ ο άντρας μου χιχιχιχιχι παίζουμε λεγκο μαζί αλλά παίζουμε και μπάσκετ & βλέπουμε κ ποδόσφαιρο μαζί!! Με τον μπαμπά δεν τα κάνει αυτά!!! Όσο για τα καροτακια είναι το απόλυτο σνακ για μένα και έτσι έχει γίνει κ ο Γιώργος!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως το το κοριτσι μας!!! Αχ κι εσυ με τη δουλεια φουλ βλεπω...Οσο μπορεις ηρεμα ελπιζω, γιατι ειμαστε και φουσκοκοιλιτσες τωρα χιχιχιχι! Καλα ειδα που τρως καροτα για σνακ και εισαι ο μονος ανρωπος που ξερω που παιρνει σνακ καροτα!!!! Κι εγω το ιδιοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! Στη δουλεια ειχα μια σακουλα για ολη τη βδομαδα και μασουλουσα καροτα σαν το κουνελι χαχαχα! Επισης λιωνω με το Γιωργακηηηηηηη! Λιγο τοσο δα θελω κι εγω να του δωσω ενα φιλιιιιι!!!

Συμπεθερουλα μου αληθεια κανω τα απαραιτητα πλεον στη δουλεια, αλλα και παλι ειναι λιγο πολλα! Τωρα εχουμε lunch break παλι καλα χαχαχα! Ανυπομονω πολυ να ερθουμε, νομιζω οτι δεν αντεχω αλλο εδω. Οχι μονο με τη δουλεια, απλα δεν αντεχω...Αυριο θα ειναι 8 μηνες που θα εχω να ερθω! Ειναι λιιιιιγο πολυ! Ευχαρστω και για την εμπειρια της κολλητης σου! Κι εγω νομιζω θα παει καλα, αν και ειμαι λιγακι με μια εγνοια γιατι δεν το εχω ξανακανει χιχιχιχι!

Κοριτσακι μου εννοειται δεν εισαι τρελη! Εισαι υπεροχη μαμα και το οτι αμφιβαλλεις καμια φορα ειναι που σε κανει τοσο καλη μαμα!!!! Δεν ειναι οτι αγνοεις το παιδι, εκει εισαι κι εσυ! Τρωτε μαζι, τον πας βολτες, διαβαζετε παραμθυθακια και τοσα αλλα!!! Απλα εχεις και αλλο ενα παιδακι τωρα! Και αναγκαστικα, κατι που θα μαθεις απο δω και περα, ειναι να βαζεις προτεραιοτητες. Γι'αυτο ομως οι γονεις ειναι δυο, να συμπληρωνουν τις αναγκες του σπιτιου και στο τελος ολοι αν εχουν αυτο που εχουν αναγκη! Να σου πω και κατι να νιωσεις καλυτερα με τη ζηλια; Εμενα μου ειπε μια φιλη, αχ αγορι θα κανεις! Να δεις με τον πατερα τους τι λατρεια εχουν, που θα παιζουν λεγκο κτλ! Και ζηλεψα!!!!!! Λεω δηλαδη με μενα δε θα εχει; Χαχαχαχα! Ενταξει προφανως κρατησε 1 δευτερολεπτο αυτο, αλλα για να δεις!!!!

Τι λες καλέ πες της;τα αγόρια κοιτάνε την μαμά κ λιώνουνε να ξέρεις..ακόμα κ εγώ που τον έχω λίγο πιο παραμελημένο τώρα,με κοιτάει ώρες ώρες σαν κουτάβι να τον πάρω..άσε που λεγκο θα παίζεις κι εσυ μαζί του!!!κ βόλτες θα κάνετε κ μπάλα θα παίξετε κ στα χώματα θα κυλιεστε!!αρκεί να θες!!!εγώ περιμένω τέτοιες στιγμές!!να σου πω την αλήθεια με την κόρη δεν ξέρω τι θα κάνω,ειδικά αν μου βγει κοκέτα,θα πρέπει να πάρω συμβουλές από την αδελφή μου που είναι ένα κινουμε ροζ μπον μπον συνονθύλευμα!χααχαχαα

Θα πάθεις την μεγαλύτερη καψούρα της ζωής σου!ετοιμάσου σου λέω!!!

Just now, Geo81 είπε:

Είναι φορές που μιλάει ακατάπαυστα κ τόσο πολύ ... και μου λέει ο άντρας μου κάτι βράδια, δεν αντέχω άλλο θα κάνω εμετό από την πολυλογία ... αχαχαχαχαχχαχα και μετά λένε για εμάς τις γυναίκες!!! Μια που θα αρχίσει να μιλάει και μια που δεν θα σταματήσει να πονάει το κεφάλι σου!!! Αλλά είναι τόσο ωραίο!!!!!

Ειρήνηηηηηη ετοιμάσου για τον απόλυτο έρωτα!!! Το γιο σου!!! Το Ραφαηλ σου!!! Όσο για τη σχέση μπαμπά γιου εμείς ακόμη δεν το έχουμε νιώσει κατά αποκλειστικότητα, ίσως γιατί η μαμά δλδ εγώ είμαι περισσότερο αγοροκόριτσο απ ότι γυναίκα που λέει κ ο άντρας μου χιχιχιχιχι παίζουμε λεγκο μαζί αλλά παίζουμε και μπάσκετ & βλέπουμε κ ποδόσφαιρο μαζί!! Με τον μπαμπά δεν τα κάνει αυτά!!! Όσο για τα καροτακια είναι το απόλυτο σνακ για μένα και έτσι έχει γίνει κ ο Γιώργος!!! 

Αχ τρελαινομαιιιι!ειδικά τα παιδάκια στην φάση που ακόμα δεν μιλάνε κ τελείως καθαρά,είναι μια γλύκα!!!να τον χαίρεστε τον πολυλογα σας!!:x

Ανά μπραβο,πες τα για τους γιους!:grin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Είναι φορές που μιλάει ακατάπαυστα κ τόσο πολύ ... και μου λέει ο άντρας μου κάτι βράδια, δεν αντέχω άλλο θα κάνω εμετό από την πολυλογία ... αχαχαχαχαχχαχα και μετά λένε για εμάς τις γυναίκες!!! Μια που θα αρχίσει να μιλάει και μια που δεν θα σταματήσει να πονάει το κεφάλι σου!!! Αλλά είναι τόσο ωραίο!!!!!

Ειρήνηηηηηη ετοιμάσου για τον απόλυτο έρωτα!!! Το γιο σου!!! Το Ραφαηλ σου!!! Όσο για τη σχέση μπαμπά γιου εμείς ακόμη δεν το έχουμε νιώσει κατά αποκλειστικότητα, ίσως γιατί η μαμά δλδ εγώ είμαι περισσότερο αγοροκόριτσο απ ότι γυναίκα που λέει κ ο άντρας μου χιχιχιχιχι παίζουμε λεγκο μαζί αλλά παίζουμε και μπάσκετ & βλέπουμε κ ποδόσφαιρο μαζί!! Με τον μπαμπά δεν τα κάνει αυτά!!! Όσο για τα καροτακια είναι το απόλυτο σνακ για μένα και έτσι έχει γίνει κ ο Γιώργος!!! 

Να σου πω την αληθεια, επειδη μεγαλωσαμε εγω και ο αδερφος μου μονο με μαμα, θελω τοσο πολυ να ειναι δεμενοι με τον πατερα του!!! Νομιζω οποτε βλεπω μπαμπαδες με παιδια συγκινουμαι πολυ! Ειναι και λιγο δικη μας δουλεια αυτο, να κανουμε κανενα βημα πισω να ασχολειται και ο πατερας. Καμια φορα τον αφηνουμε στην απεξω και ειναι λαθος μας αυτο.

Λεγκο εχω τρελα κι εγω και ποδηλατο, πατινι κτλ! Μπασκετ, ποδοσφαιρο δεν το εχουμε ουτε εγω ουτε ο αντρας μου !!! Στερεοτυπα μωρε ειναι αυτα! Το καθε παιδακι εχει αλλη προσωπικοτητα! Παντως, οταν μαθαμε οτι ειναι αγορι αγχωθηκε ο αντρας μου που δεν ξερει μπαλα! Αν ειναι δυνατον χαχαχαχα!!! Του ειπα προλαβαινεις να μαθεις μεχρι να μαθει να περπαταει! Μετα αγχωθηκε αν θα ειναι σωστο προτυπο αντρα για το γιο του! Αν πρεπει λεει να αλλαξει κατι στον τροπο ζωης του να ειναι πηγη εμπνευσης! Γλυκουλης μωρε! Εγω γελαω λιγακι χιχιχιι

Να σου πω τρελαινομαι που μιλαει τοσοοοοοο ο Γιωργακης! Και ειναι μικρος καλε για να μιλαει τοσο καλα! Μπραβο, παει να πει οτι ασχολειστε πολυ μαζι του! Θα ηθελα τοσο να ημουν εκει να του επιανα κουβεντα και να παιζαμε!!!!!! Καλυτερο δεν εχω απο το να παιζω με παιδακια!!!!

Just now, MumMaria said:

Τι λες καλέ πες της;τα αγόρια κοιτάνε την μαμά κ λιώνουνε να ξέρεις..ακόμα κ εγώ που τον έχω λίγο πιο παραμελημένο τώρα,με κοιτάει ώρες ώρες σαν κουτάβι να τον πάρω..άσε που λεγκο θα παίζεις κι εσυ μαζί του!!!κ βόλτες θα κάνετε κ μπάλα θα παίξετε κ στα χώματα θα κυλιεστε!!αρκεί να θες!!!εγώ περιμένω τέτοιες στιγμές!!να σου πω την αλήθεια με την κόρη δεν ξέρω τι θα κάνω,ειδικά αν μου βγει κοκέτα,θα πρέπει να πάρω συμβουλές από την αδελφή μου που είναι ένα κινουμε ροζ μπον μπον συνονθύλευμα!χααχαχαα

Θα πάθεις την μεγαλύτερη καψούρα της ζωής σου!ετοιμάσου σου λέω!!!

Αχ τρελαινομαιιιι!ειδικά τα παιδάκια στην φάση που ακόμα δεν μιλάνε κ τελείως καθαρά,είναι μια γλύκα!!!να τον χαίρεστε τον πολυλογα σας!!:x

Ανά μπραβο,πες τα για τους γιους!:grin:

Βρε δεν τον εχεις παραμελημενο! Απλα δεν μπορεις να τον κανεις αεροπλανικες αγκαλιες χαχαχα! Αφου ασχολεισαι τοσο πολυ! Μακαρι να ειναι ετσι ολες οι μανουλες!!! Μετα θα τα εχεις και τα δυο μαζι! Ετσι μεγαλωσαμε εμεις οπως σου εχω πει! Σαν διδυμα θα ειναι λιγακι! Θα το δεις!

Νομιζω ολες μας εχουμε τοσο αγαπη μεσα μας που δε θελει κατι αλλο κανενα παιδακι! Εμενα με εξιταρει πολυ οτι αγαπαω εναν ανθρωπο που δεν τον ξερω! Πώς γινεται αυτο βρε κοριτσια; Ειλικρινα ομως ειναι απιστευτο...Ανυπομονω να δβ την προσωπικοτητα του! Και αν ειναι αλλη απο τη δικη μας ακομη καλυτερα! Θα με μαθει κι εμενα νεα πραγματα να αγαπησω, μεσα απο εκεινον. Εκτος αν θελει κατοικιδιο φιδι. Εκει κοριτσια μου συγγνωμη, θα καταπατησω την προσωπικοτητα του χαχαχαχαχα!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να σου πω την αληθεια, επειδη μεγαλωσαμε εγω και ο αδερφος μου μονο με μαμα, θελω τοσο πολυ να ειναι δεμενοι με τον πατερα του!!! Νομιζω οποτε βλεπω μπαμπαδες με παιδια συγκινουμαι πολυ! Ειναι και λιγο δικη μας δουλεια αυτο, να κανουμε κανενα βημα πισω να ασχολειται και ο πατερας. Καμια φορα τον αφηνουμε στην απεξω και ειναι λαθος μας αυτο.

Λεγκο εχω τρελα κι εγω και ποδηλατο, πατινι κτλ! Μπασκετ, ποδοσφαιρο δεν το εχουμε ουτε εγω ουτε ο αντρας μου !!! Στερεοτυπα μωρε ειναι αυτα! Το καθε παιδακι εχει αλλη προσωπικοτητα! Παντως, οταν μαθαμε οτι ειναι αγορι αγχωθηκε ο αντρας μου που δεν ξερει μπαλα! Αν ειναι δυνατον χαχαχαχα!!! Του ειπα προλαβαινεις να μαθεις μεχρι να μαθει να περπαταει! Μετα αγχωθηκε αν θα ειναι σωστο προτυπο αντρα για το γιο του! Αν πρεπει λεει να αλλαξει κατι στον τροπο ζωης του να ειναι πηγη εμπνευσης! Γλυκουλης μωρε! Εγω γελαω λιγακι χιχιχιι

Να σου πω τρελαινομαι που μιλαει τοσοοοοοο ο Γιωργακης! Και ειναι μικρος καλε για να μιλαει τοσο καλα! Μπραβο, παει να πει οτι ασχολειστε πολυ μαζι του! Θα ηθελα τοσο να ημουν εκει να του επιανα κουβεντα και να παιζαμε!!!!!! Καλυτερο δεν εχω απο το να παιζω με παιδακια!!!!

Πόσο σωστό αυτό που είπες για τους πατεράδες..

Κ μετά λένε κιόλας μερικές "ο άντρας μου δεν ασχολείται.." κ συνήθως οι ίδιες είναι που τους ευνουχίζουν..

Έχω δει πατέρα να θέλει να ασχοληθεί κ η μάνα από πίσω όλο υποδείξεις ,όχι έτσι όχι αλλιώς,πως να έχει μετά κέφι ο άνθρωπος να ασχοληθεί με το παιδί του?!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω μανούλες και μωράκια να είστε καλά!!! Επιτέλους σήμερα τελείωσα με τα γραφειοκρατικά του γάμου και από ετοιμασίες μας έμειναν τα παπούτσια μόνο!!! Περιμένω πως και πως το απόγευμα να κόψω την τουρτίτσα μου!! Αχ πρώτη φορά έγκυος στα γενέθλια μου !! 

Μίνα μου η ώρα η καλή. Και χρόνια πολλά και ευτυχισμένα του χρόνου να δεις τι ωραία τουρτιτσα θα κόψεις θα έχεις αγκαλιά το μωρακι σου και θα προσπαθεί να σβήσει μαζί σου τα κεράκια 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...