Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Geo81 είπε:

@MumMaria σε 10 μήνες το πολύ θα σκας στα γέλια με τις ατάκες του και εσυ του γιοκα σου!!! @Υβόννη έρχεται και ο δικός σου!!!!! Δεν θα ξέρεις που να τον πρώτο φιλήσεις !!!!

να σας πω την αμαρτία μου πάντα έλεγα θα γίνω κοριτσομανα... ίσως επειδή ατο σόι μας ήμασταν όλες κορίτσια... όταν έχασα την μικρή μου γκρεμίστηκαν τα όνειρα μου , και όταν μου είπαν μετά πως θα κάνω αγόρι έλεγα... μα πως θα τον μεγαλώσω ; Δεν ξέρω τίποτα από αγόρια ... και πάντα πίστευα ότι τις περισσότερες τσαχπινιές τις παίρνεις από τα κορίτσια ... ε λοιπόν δεν είναι μόνο έτσι.... έχουν τόσο γέλιο τα αγοράκια είναι τόσο αγαπησιάρικα με τέτοιες ατάκες που δεν θα με ενοχλούσε να έκανα 10 γερά αγόρια !!! Βέβαια με τη βοήθεια του θεού( κ του συζύγου χιχιχιχιχι) θα αποκτήσω και την κόρη που πάντα ονειρευόμουν !!!

Κι εγώ επειδή είμαστε δυο αδελφές,ήθελα από πάντα δύο κοριτσάκια!όταν έκανα όμως τον βασιλακο μου,μετά δεν μπορούσα να με φανταστώ με κορίτσι με τίποτα!αφού κ τώρα που μάθαμε για κορίτσι,δεν το πίστευα,δεν μπορούσα να με φανταστώ!!ο άντρας μου από την άλλη,ήθελε δια καως την κόρη!!χαχαχα

1 ώρα πρίν, Papakι είπε:

Καλημέρα στην πιο όμορφη παρέα!!! Τι ωραία τα νέα όλων σας κορίτσια...

Σας γράφω για να σας πω ότι σήμερα το πρωί έγινε το "μοιραίο" σχεδόν!!!χαχαχαχαχα!!!Το απόλαυσα αλλά μετά ένιωθα τύψεις κ φυσικά χωρίς πολλά πολλά το δάκρυ κύλησε ποτάμι!!!Τώρα το σκέφτομαι και γελαω!!!

Σε άλλα νέα χτες είχαμε πάει το απόγευμα για κάτι δουλιτσες και μετά σε κάτι φίλους για καφέ και μπύρα..Πρηστηκαν τα πόδια μου όμως κάποια στιγμή και τα χέρια κ δε μπορώ να πω ότι έχουν ξεπρηστει μέχρι τώρα...Είχε ξανασυμβεί αλλά ξεπρηζομουν...τώρα το βλέπω κάπως πιο μονιμο,οπότε "αντίο" στη βερα μου!Φυσιολογικό το έχω στο μυαλό μου ότι είναι αλλά όπως πάντα ανησυχώ μήπως συμβαίνει κάτι άλλο..Τι λέτε βρε κορίτσι εσείς;Έχει πρηστεί καμία άλλη;;

Δημητρούλα μου τι συγκινητικό π κοιμήθηκες χτες στο σπιτάκι σου!!!Μπράβο σου για όλα!!

Μαράκι καλός ο ρομαντισμός αλλά πώς κατάφερες να τη βγάλεις με σπορακια;;; χχχαχχα

Γωγώ μου καλή Β'επιπεδου να έχεις!!

Συμβαίνει αυτό με το πρήξιμο παπάκι ειδικά αν είσαι έγκυος το καλοκαίρι με την ζέστη!!!περιόρισε λίγο το αλάτι κ βάζει τα ποδαράκια σου σε νεράκι!!

Την έβγαλα με σπόρο όντως!!έφαγα όλο το σακουλάκι βέβαια κ στην μπύρα είχα τσακίσει όλα τα αγγουράκια κ τα καροτακια που μας φέρανε αλλά εντάξει..το επιξα κιουρια!!χαχααχα

πρίν από 46 λεπτά , demifilol είπε:

Σε Ευχαριστω Δεσποινακι  μου !!αληθεια ευτυχισμένη με τα απλά !!ευχομαι να δροσίζεσαι ,,,θα πάτε διακοπουλες ;;αν κ εσεις έχετε κοντά τη θαλασσιτσα!!

Καλημέρα Μαράκι !!δυστυχως ,ήταν για μια μέρα ,,αλλα Δεν πειραζει!!θα κάνω όνειρα !!!εχω κ φίλο κολλητό σε τουριστικό αρα Οποτε θέλετε κανονίζουμε τα καλύτερα για του τουρ μας !!!τι γλυκά κ ρομαντικά περάσατε !!!Παντα αγαπημένοι να είστε !!!τα απλά έχουν αξια τελικώς !!!περαστικουλια σύντομα !!!να προσεχεις!

Και εγώ με το κλίμα είμαι ,,,δεν αντέχεται η ζέστη !!Αχ χαλκιδικουλα ποσό σε ψάχνουμε φέτος αλλα Δ πειράζει ,,του χρόνου θα γίνω αραπινα από το μαύρισμα !!!Υπομονη ειρηνη μου ,,αξίζει η θυσία !!

Για σένα θα είναι η ομορφότερη μέρα!!Να το χαρείς και θα περιμενουμε τα νέα !!!καλη σου μέρα !!!

Καλημέρα Ειρηνη μου !!!κοιμηθηκα σαν πουλάκι !!!Ελπιζω να μη δουλεύεις !!κ να άρχισε όντως η άδεια σου !!!

Αχ κρίμα κορίτσι μου,αλλά μια μέρα έστω!!!! αγκαλιτσα με τον σύζυγό!!!θα του λείψεις κ θα σε κυνηγάει με το που θα γεννήσεις κ θα του ρίχνεις τότε τα άκυρα γιατί θα παίρνετε με βάρδιες την κοράκλα σου!αχ αχ!

Τελικά μάλλον αλλεργία ήταν από την πρασινάδα εδώ.γιατι με το που έβρεξε πριν λίγο,συνηλθα τελείως!!

πρίν από 26 λεπτά , Alkyoni είπε:

Μαρακι μου η κούνια που θέλει να μου δώσει είναι πολύ ωραία κ σχεδόν αχρησιμοποίητη! Απλά θα μου άρεσε κάποια πράγματα να τα αγοράσουμε εμείς. Όχι ότι μας περισσεύουν τα χρήματα αλλά... ισως το ξανασκεφτώ καλύτερα κ τελικά να της πω να μας την δώσει κ αυτήν 

Οι άλλοι πάντα θα έχουν κάτι να πουν! Σας έχω ήδη πει ιστορίες που έχω ακούσει για γεννά-ηλικία αλλά δεν στέκομαι εκεί. Πρέπει να ξέρουνε τι λέμε κ σε ποιον τελικά. Όσα λιγότερα λέμε τόσο λιγότερη κριτική θα δεχόμαστε! 
Εμεις θα είμαστε αυτοί που θα αποφασίσουμε τι μας ταιριάζει περισσότερο!!! 

Ποτε θα φύγετε από τα Γιάννενα;Να πάτε σε εκείνη την ωραία καφετέρια με τα λαχταριστά γλυκά!!! 

Με καλύψεις απόλυτα Αλκυόνη μου!!

Για την κουνια που λες,καταλαβαίνω νομίζω αυτό που εννοείς ..κι εγώ το σκεφτόμουν στον μικρό αυτό κ ενώ είχαμε φίλους να μας δώσουν πραγματα,κάποια τα πήραμε καινούρια..τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα,ίσως θα έπρεπε να τα πάρω,γιατί τα έξοδα όσο περνάει ο καιρός δεν λιγοστεύουν!!:???: από την άλλη έχεις την χαρά να κάνεις έρευνα αγοράς ,να τα δεις από κοντά,να διαλέξεις,να συγκρίνεις..για αυτό σου λέω σε καταλαβαίνω..πάρε κάποια που θα ήθελα εσύ μαζί με τον άντρα σου βολτουλα στα μαγαζιά,πάρε όμως κ κάποια που θα σου προσφέρουν φίλοι αν είναι ειδικά σε καλή κατάσταση.

Αύριο γυρναμε.κ από ότι είδα με καταγαιγιδες στον δρόμο!ποια καφετέρια λες;;πως μου ξεφυγε εμένα;

πρίν από 29 λεπτά , demifilol είπε:

Αλκυόνη μου καλημέρα κ σε Ευχαριστω για τα όμορφα λόγια !!μεχρι να γεννησω θα μενω στην πεθερά Γτ Δ μπορώ να κάνω ούτε φαγητό ούτε δουλειές ούτε να φροντίσω τον γιο μου!Ευτυχως με τα πεθερικά μου Έχουμε άριστες σχέσεις αλλα σαν το σπίτι σου ,την άνεση σου ,,δεν έχει !!Ισως ανέβω σε έναν μήνα πάλι!!

Κοριτσια μου ήταν ένα πολύ όμορφο βράδυ ,ξεκούραστο και παντού εβλεπα αναμνήσεις !!!μου είχε λείψει πολύ το σπιτάκι μου !!!Ειδα τα παντα !!κουραστηκα λίγο κ τωρα ξανά ξαπλααα!!περιμενω τη στιγμή που θα μπω ξανά με την κόρη μου αγκαλιά για να δημιουργήσω και μαζί της νέες αναμνήσεις !!!Καλη μέρα να έχουμε !!!

Μακάρι να είχε φατσούλα συγκίνησης!στην βάζω νοητά λοιπόν σε αυτό που είπες στην τελευταία παράγραφο σου!σας έκανα εικόνα κ συγκινήθηκα!!

πρίν από 8 λεπτά , Alkyoni είπε:

Δεν θυμάμαι πως το λένε! Ένα μαγαζί που εκτός από γλυκα έχει κ σνακ! Είμασταν παραμονή Πρωτοχρονιάς εκεί κ για να βρούμε περιμεναμε πολύ! 
 

Εεεμ πετάς την βόμβα,με ξελιγωνεις κ μετά λες δεν θυμάμαι!!!!!ε οοοοχι κυρία μου!!:P

πρίν από 7 λεπτά , Depykal είπε:

Αυτο ειναι το motley....ειναι απιστευτο οντως...δεν υπαρχει πιο ωραια βαφλα...

Με πείσατε!!!λέτε να πάω το βραδάκι καμια βολτουλα;;;;που είναι αυτό στο περίπου;;;ο άντρας μου Γιαννιώτης αλλά άσχετος ρε παιδάκι μου από αυτά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια μόλις τελείωσα. Λοιπόν όλα καλά τα βρήκε κ στο μωρό και στο τράχηλο και στο πλακούντα. Στο τέλος μου είπε μόνο ότι βλέπει ένα ασβεστωμα στη καρδιά αλλα το έχουν πολλά μωρα λέει δεν επιρρεαζει κάπου αλλά μειωνει τη τόσο καλή πιθανότητα που είχα στην αυχενική. Και συνήθως μειώνεται μέχρι το doppler. Με έβαλε σε σκέψεις τωρα. Αν κ αυτός είναι καθυσηχαστικος αλλά μπήκα σε σκέψεις μήπως κάνω την αίματος αλλά τώρα ρε κορίτσια?  Στον 6ο?τι λέτε κ εσείς?  Το έχει πει σε καμμια σας? 

Είναι αρκετά συνηθισμενο Γωγουλα μου!!μην χαλάς άδικα την διάθεση σου γλυκιά μου!!!θα σου έλεγε να κάνεις κάτι παραπάνω ο εμβρυολογος.εμενα στον μικρό ήταν αναστροφή η βαλβίδα στην καρδούλα κ μέχρι τέλος,είχε όντως φτιάξει.να μην μου στεναχωριέσαι.πες μας πως ήταν ο γιοκας σου;;;δραστήριος;ο άντρας σου τρέλα;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κι εγώ επειδή είμαστε δυο αδελφές,ήθελα από πάντα δύο κοριτσάκια!όταν έκανα όμως τον βασιλακο μου,μετά δεν μπορούσα να με φανταστώ με κορίτσι με τίποτα!αφού κ τώρα που μάθαμε για κορίτσι,δεν το πίστευα,δεν μπορούσα να με φανταστώ!!ο άντρας μου από την άλλη,ήθελε δια καως την κόρη!!χαχαχα

Συμβαίνει αυτό με το πρήξιμο παπάκι ειδικά αν είσαι έγκυος το καλοκαίρι με την ζέστη!!!περιόρισε λίγο το αλάτι κ βάζει τα ποδαράκια σου σε νεράκι!!

Την έβγαλα με σπόρο όντως!!έφαγα όλο το σακουλάκι βέβαια κ στην μπύρα είχα τσακίσει όλα τα αγγουράκια κ τα καροτακια που μας φέρανε αλλά εντάξει..το επιξα κιουρια!!χαχααχα

Αχ κρίμα κορίτσι μου,αλλά μια μέρα έστω!!!! αγκαλιτσα με τον σύζυγό!!!θα του λείψεις κ θα σε κυνηγάει με το που θα γεννήσεις κ θα του ρίχνεις τότε τα άκυρα γιατί θα παίρνετε με βάρδιες την κοράκλα σου!αχ αχ!

Τελικά μάλλον αλλεργία ήταν από την πρασινάδα εδώ.γιατι με το που έβρεξε πριν λίγο,συνηλθα τελείως!!

Με καλύψεις απόλυτα Αλκυόνη μου!!

Για την κουνια που λες,καταλαβαίνω νομίζω αυτό που εννοείς ..κι εγώ το σκεφτόμουν στον μικρό αυτό κ ενώ είχαμε φίλους να μας δώσουν πραγματα,κάποια τα πήραμε καινούρια..τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα,ίσως θα έπρεπε να τα πάρω,γιατί τα έξοδα όσο περνάει ο καιρός δεν λιγοστεύουν!!:???: από την άλλη έχεις την χαρά να κάνεις έρευνα αγοράς ,να τα δεις από κοντά,να διαλέξεις,να συγκρίνεις..για αυτό σου λέω σε καταλαβαίνω..πάρε κάποια που θα ήθελα εσύ μαζί με τον άντρα σου βολτουλα στα μαγαζιά,πάρε όμως κ κάποια που θα σου προσφέρουν φίλοι αν είναι ειδικά σε καλή κατάσταση.

Αύριο γυρναμε.κ από ότι είδα με καταγαιγιδες στον δρόμο!ποια καφετέρια λες;;πως μου ξεφυγε εμένα;

Μακάρι να είχε φατσούλα συγκίνησης!στην βάζω νοητά λοιπόν σε αυτό που είπες στην τελευταία παράγραφο σου!σας έκανα εικόνα κ συγκινήθηκα!!

Εεεμ πετάς την βόμβα,με ξελιγωνεις κ μετά λες δεν θυμάμαι!!!!!ε οοοοχι κυρία μου!!:P

Με πείσατε!!!λέτε να πάω το βραδάκι καμια βολτουλα;;;;που είναι αυτό στο περίπου;;;ο άντρας μου Γιαννιώτης αλλά άσχετος ρε παιδάκι μου από αυτά!!!

Ειναι απεναντι απο την νομαρχια...αυτο σιγουρα θα το ξερει ο αντρας σου...μακαρι να μπορουσα να ερθω να σε γνωρισω κιολας απο κοντα...δεν πειραζει θα γνωριστουμε στο τουρ μας...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Είναι αρκετά συνηθισμενο Γωγουλα μου!!μην χαλάς άδικα την διάθεση σου γλυκιά μου!!!θα σου έλεγε να κάνεις κάτι παραπάνω ο εμβρυολογος.εμενα στον μικρό ήταν αναστροφή η βαλβίδα στην καρδούλα κ μέχρι τέλος,είχε όντως φτιάξει.να μην μου στεναχωριέσαι.πες μας πως ήταν ο γιοκας σου;;;δραστήριος;ο άντρας σου τρέλα;;

Αχ χαιρομαι που μου το λες κ εσύ Μαρία μου ότι είναι συνηθισμένο. Έχω υπέροχη φωτογραφία μαγουλάκια μυτούλα ματάκια αν κ κλειστά φαίνονται τέλεια. Είμαστε 500 γραμμάριακια έβγαζε γλώσσα έκανε μπουνιτσες το χεράκι κ όλα τα άλλα ευρήματα ήταν φυσιολογικά 

Ο άντρα ςμου πολλές ρωτήσεις ρε παιδί μου λες κ τα ήξερε κ από χθες. Χάχαχα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναι μου λέει ο γιατρός μέχρι να πας σπίτι θα είναι μισό κιλό χαχαχα είναι κούκλος κορίτσια. Καλά έκανε κ έβγαζε γλώσσα γιατί μας τάραξε λίγο ο γιατρός. Ξέρει τι κάνει το παιδί 

Γώγο μου πραγματικά το παιδάκι σου είναι τέλειο!!!! Έχω να σου πω ,πως την ας την πούμε «παρατήρηση», στην είπε απλά γιατί το είδε και για τίποτα παραπάνω! Ακριβώς ότι σου είπε και η γιατρός απλά το ανέφερε, αλλιώς θα σου έλεγε πήγαινε σε έμβρυο καρδιολόγο ! Είναι τόσο καλά τα πράγματα όμως που μέχρι κ ο μικρός το κατάλαβε και σας έβγαλε την γλώσσα χιχιχιχιχι ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!! 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Γώγο μου πραγματικά το παιδάκι σου είναι τέλειο!!!! Έχω να σου πω ,πως την ας την πούμε «παρατήρηση», στην είπε απλά γιατί το είδε και για τίποτα παραπάνω! Ακριβώς ότι σου είπε και η γιατρός απλά το ανέφερε, αλλιώς θα σου έλεγε πήγαινε σε έμβρυο καρδιολόγο ! Είναι τόσο καλά τα πράγματα όμως που μέχρι κ ο μικρός το κατάλαβε και σας έβγαλε την γλώσσα χιχιχιχιχι ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!! 

Ναι τη καρδιά λέει δεν την επιρρεαζει. Απλά μειώνει τις καλές πιθανότητες που είχα στην αυχενική. Αλλά είμαι στον 6ο εμπιστεύομαι τον μικρό μου και ναι καλαα έκανε με τη γλώσσα κ τη μπουνιτσα για το γιατρό της ετοιμαζε


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Ειναι απεναντι απο την νομαρχια...αυτο σιγουρα θα το ξερει ο αντρας σου...μακαρι να μπορουσα να ερθω να σε γνωρισω κιολας απο κοντα...δεν πειραζει θα γνωριστουμε στο τουρ μας...

Δεν πειράζει κοπέλα μου,ξαπλαρε εσύ να σου περασουν όλα κ του χρόνου με τα μπεμπακια μας θα πάμε παντού!!!!όχι μόνο για γλυκό,έτσι;;;;)

Just now, Gogo1994 είπε:

Αχ χαιρομαι που μου το λες κ εσύ Μαρία μου ότι είναι συνηθισμένο. Έχω υπέροχη φωτογραφία μαγουλάκια μυτούλα ματάκια αν κ κλειστά φαίνονται τέλεια. Είμαστε 500 γραμμάριακια έβγαζε γλώσσα έκανε μπουνιτσες το χεράκι κ όλα τα άλλα ευρήματα ήταν φυσιολογικά 

Ο άντρα ςμου πολλές ρωτήσεις ρε παιδί μου λες κ τα ήξερε κ από χθες. Χάχαχα

Αχ ναι τώρα το διάβασα ρε συ!!!τι καλαααααα!να χαίρεσαι τον παίδαρο σου!!!!κρατά μόνο αυτό κ οποιαδήποτε δεύτερη σκέψη ξέχνα την!η γιατρός σου πρώτη από όλες θα σου εκρουε τον κώδωνα του κινδύνου,αν κάτι δεν πηγαινε κατι καλα,το ξέρεις κι εσύ αυτο;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι ναι θα κατέβουμε Κρήτη την επόμενη βδομάδα!! Ασε πολυ ζεστηηη

Τελειαααα!!!Σαρωνει η κρητη !!!να περάσετε υπέροχα !!!

Just now, MumMaria είπε:

Κι εγώ επειδή είμαστε δυο αδελφές,ήθελα από πάντα δύο κοριτσάκια!όταν έκανα όμως τον βασιλακο μου,μετά δεν μπορούσα να με φανταστώ με κορίτσι με τίποτα!αφού κ τώρα που μάθαμε για κορίτσι,δεν το πίστευα,δεν μπορούσα να με φανταστώ!!ο άντρας μου από την άλλη,ήθελε δια καως την κόρη!!χαχαχα

Συμβαίνει αυτό με το πρήξιμο παπάκι ειδικά αν είσαι έγκυος το καλοκαίρι με την ζέστη!!!περιόρισε λίγο το αλάτι κ βάζει τα ποδαράκια σου σε νεράκι!!

Την έβγαλα με σπόρο όντως!!έφαγα όλο το σακουλάκι βέβαια κ στην μπύρα είχα τσακίσει όλα τα αγγουράκια κ τα καροτακια που μας φέρανε αλλά εντάξει..το επιξα κιουρια!!χαχααχα

Αχ κρίμα κορίτσι μου,αλλά μια μέρα έστω!!!! αγκαλιτσα με τον σύζυγό!!!θα του λείψεις κ θα σε κυνηγάει με το που θα γεννήσεις κ θα του ρίχνεις τότε τα άκυρα γιατί θα παίρνετε με βάρδιες την κοράκλα σου!αχ αχ!

Τελικά μάλλον αλλεργία ήταν από την πρασινάδα εδώ.γιατι με το που έβρεξε πριν λίγο,συνηλθα τελείως!!

Με καλύψεις απόλυτα Αλκυόνη μου!!

Για την κουνια που λες,καταλαβαίνω νομίζω αυτό που εννοείς ..κι εγώ το σκεφτόμουν στον μικρό αυτό κ ενώ είχαμε φίλους να μας δώσουν πραγματα,κάποια τα πήραμε καινούρια..τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα,ίσως θα έπρεπε να τα πάρω,γιατί τα έξοδα όσο περνάει ο καιρός δεν λιγοστεύουν!!:???: από την άλλη έχεις την χαρά να κάνεις έρευνα αγοράς ,να τα δεις από κοντά,να διαλέξεις,να συγκρίνεις..για αυτό σου λέω σε καταλαβαίνω..πάρε κάποια που θα ήθελα εσύ μαζί με τον άντρα σου βολτουλα στα μαγαζιά,πάρε όμως κ κάποια που θα σου προσφέρουν φίλοι αν είναι ειδικά σε καλή κατάσταση.

Αύριο γυρναμε.κ από ότι είδα με καταγαιγιδες στον δρόμο!ποια καφετέρια λες;;πως μου ξεφυγε εμένα;

Μακάρι να είχε φατσούλα συγκίνησης!στην βάζω νοητά λοιπόν σε αυτό που είπες στην τελευταία παράγραφο σου!σας έκανα εικόνα κ συγκινήθηκα!!

Εεεμ πετάς την βόμβα,με ξελιγωνεις κ μετά λες δεν θυμάμαι!!!!!ε οοοοχι κυρία μου!!:P

Με πείσατε!!!λέτε να πάω το βραδάκι καμια βολτουλα;;;;που είναι αυτό στο περίπου;;;ο άντρας μου Γιαννιώτης αλλά άσχετος ρε παιδάκι μου από αυτά!!!

Μαράκι πάλι καλα σου έφυγε για να απολαύσεις την τελευταία μέρα !Να πας να φας κ το γλυκάκι σου !!καλη επιστροφή να έχετε κι ας βρέχει !!Κ από εβδομάδα χαλκιδικη με φορά !!!!

@Υβόννη έχουμε λεφτά αισθήματα εμεις !!!χαχαχχαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Τελειαααα!!!Σαρωνει η κρητη !!!να περάσετε υπέροχα !!!

Μαράκι πάλι καλα σου έφυγε για να απολαύσεις την τελευταία μέρα !Να πας να φας κ το γλυκάκι σου !!καλη επιστροφή να έχετε κι ας βρέχει !!Κ από εβδομάδα χαλκιδικη με φορά !!!!

@Υβόννη έχουμε λεφτά αισθήματα εμεις !!!χαχαχχαχαχα

Χαχαχαχα ναι εννοειται! Τον  πλουτο τον κοιταμε...τον ψυχικο εννοω! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Just now, Gogo1994 said:

Ναι τη καρδιά λέει δεν την επιρρεαζει. Απλά μειώνει τις καλές πιθανότητες που είχα στην αυχενική. Αλλά είμαι στον 6ο εμπιστεύομαι τον μικρό μου και ναι καλαα έκανε με τη γλώσσα κ τη μπουνιτσα για το γιατρό της ετοιμαζε

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ γελαω με τη μπουνια!

Just now, Depykal said:

Ειναι απεναντι απο την νομαρχια...αυτο σιγουρα θα το ξερει ο αντρας σου...μακαρι να μπορουσα να ερθω να σε γνωρισω κιολας απο κοντα...δεν πειραζει θα γνωριστουμε στο τουρ μας...

Κοριτσια μου ναι να παμε εκει!!! Θα παμε ισως μετα τα ποτακια! Μια κρεπουλα μετα το ξενυχτι επιβαλλεται χιχιχιχχι! Νομαρχια απεναντι λοιπον! @MumMariaκαλου κακου κοιτα και google maps εσυ! Δεν εμπιστευομαι και πολυ τους αντρες χαχαχαχα!!!

Just now, Despoina Mar said:

Ναι ναι θα κατέβουμε Κρήτη την επόμενη βδομάδα!! Ασε πολυ ζεστηηη

Με το καλο!!!!! Μαγιουδακι θελω που να τονιζει κοιλιτσα!!!!! Να το χαρειτε κοριτσακι μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη said:

Τωρα ξαναδιαβασα το σχολιο και ειδα το "ειχε" και μολις καταλαβα γιατι επαθε σοκ το παιδακι χαχαχαχα! Κι εμεις τα κοβουμε πολυ κοντα με μηχανη γιατι η καποτε μπουκλα υποχωρησε και εχουμε κα μουσι! Ο αντρας μου λεει θα πει στο παιδι οτι εχει μαλλια απλα πηγαν στο προσωπο!! Ελπιζω να μην παθει καμια συγχυση το παιδι για το πως λειτουργουν οι τριχες στο ανθρωπινο σωμα χιχιχιχι

ναι μωρέ ο καλός μου είχε κάποτε... τώρα έχει μόνο γενια, μαλλιά γιόκ χαχα

Just now, MumMaria said:

Με καλύψεις απόλυτα Αλκυόνη μου!!

Για την κουνια που λες,καταλαβαίνω νομίζω αυτό που εννοείς ..κι εγώ το σκεφτόμουν στον μικρό αυτό κ ενώ είχαμε φίλους να μας δώσουν πραγματα,κάποια τα πήραμε καινούρια..τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα,ίσως θα έπρεπε να τα πάρω,γιατί τα έξοδα όσο περνάει ο καιρός δεν λιγοστεύουν!!:???: από την άλλη έχεις την χαρά να κάνεις έρευνα αγοράς ,να τα δεις από κοντά,να διαλέξεις,να συγκρίνεις..για αυτό σου λέω σε καταλαβαίνω..πάρε κάποια που θα ήθελα εσύ μαζί με τον άντρα σου βολτουλα στα μαγαζιά,πάρε όμως κ κάποια που θα σου προσφέρουν φίλοι αν είναι ειδικά σε καλή κατάσταση.

Αύριο γυρναμε.κ από ότι είδα με καταγαιγιδες στον δρόμο!ποια καφετέρια λες;;πως μου ξεφυγε εμένα;

Το μεσημέρι την ώρα που τρώγαμε λέω του καλού μου «τελικά ισως να πω της Κάτιας να μας δωσει την κούνια» κ απλά με κοίταξε. Θα λέει από μέσα του πάει η γυναίκα μου λωλαθηκε, την μια έτσι κ την άλλη αλλιώς! Απλά μπήκα κ είδα τιμές από καρότσια κ είναι λίγο τσουχτερές. Όποτε μάλλον πρέπει να συμβιβαστώ με κάποια πράγματα.

Αν μπορείς να πας σ εκείνο το μαγαζί. Ευτυχώς που μας είπε η Γιαννιωτισσα μας το όνομα γιατί εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να το θυμηθώ. Κάτι έχει πάθει η μνήμη μου το τελευταίο διαστημα

Εκει ετοιμάζεται για βροχή κ εδώ σκάει ο τζίτζικας. Ευελπιστω αύριο να πάμε για μπανάκι να δροσιστούμε 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Ναι μου λέει ο γιατρός μέχρι να πας σπίτι θα είναι μισό κιλό χαχαχα είναι κούκλος κορίτσια. Καλά έκανε κ έβγαζε γλώσσα γιατί μας τάραξε λίγο ο γιατρός. Ξέρει τι κάνει το παιδί 

Γωγακι μην ανυσηχεις έχω πεσει σ αυτό τ θέμα στ φόρουμ κ πολλα μωράκια π είχαν εξαφανίστηκε μέχρι ν γεννηθουν η λίγο μετά τ γεννά.. Όλα καλά απόλαυσε την υπόλοιπη εγκυμοσυνη σ

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Γωγακι μην ανυσηχεις έχω πεσει σ αυτό τ θέμα στ φόρουμ κ πολλα μωράκια π είχαν εξαφανίστηκε μέχρι ν γεννηθουν η λίγο μετά τ γεννά.. Όλα καλά απόλαυσε την υπόλοιπη εγκυμοσυνη σ

Αα Δεσποινακι μου ευχαριστώ μωρέ. Και δεν είχε να κανει με σύνδρομο Ε?  Πάντως κ η Γυναικολογος μου πολύ οκ ηταν

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια νιώθετε κι εσείς την κοιλιά σας σε φάσεις να σκληραίνει ή μόνο εγώ;; Το παρατήρησα αυτές τις μέρες που είμαι περισσότερο ξάπλα και δεν ξέρω αν θα πρέπει να ανησυχήσω..


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια νιώθετε κι εσείς την κοιλιά σας σε φάσεις να σκληραίνει ή μόνο εγώ;; Το παρατήρησα αυτές τις μέρες που είμαι περισσότερο ξάπλα και δεν ξέρω αν θα πρέπει να ανησυχήσω..

Ειρήνη μου γενικά εμένα είναι σκληρή λογικά από το σάκο με το υγρό. Όμως για πες μου εσύ παίρνεις μαγνήσιο η ουτροτζεσταν?  Γιατί ξέρω ότι σκληραίνει κ από τις συσπασεις


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...